Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » LONG LIVE MOFORAJA ! » 10 godina....jel' golemo.. » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ah tako.. kocke. Upamticu 07.gif

02-13-2013 00:30 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

MOJ MOSTARU U SRCU TE NOSIM
MOFORAJA S VAMA SE PONOSIM 33.gif 33.gif 33.gif

02-13-2013 03:07 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
Muntahta Muntahta is a Female
moforaja




Poruka: 8342
Location: Tamo gdje je moja dusa.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Cestitke moforaji.Zivjeli. 01.gif

___________________________________________________________________
Prestani brinuti o tome ko te ne voli
ko ima vise ili ko sta radi.
Umjesto toga pocni cijeniti odnose sa onima koji te vole.

02-13-2013 04:17 Muntahta is offline Pregledaj poruke od Muntahta Dodaj Muntahta u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3806
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Moforaja je zakon 02.gif
Ja onaj FB mrzim i odavno sam digla ruke od onoga.

Lani sretoh i neke forumaše lièno: Bosonogu, Pašu i suprugu, Denija i familiju, Den, Viribusa, Berbera i suprugu, Mostarca na služenom. Sve normalna fina raja i baš mi je bilo drago. Ipak je kruna svih ovih druženja na forumu momenat kad lièno nekog upoznaš, to može biti baš lijepo kako je bilo i meni.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane cheri dana 02-13-2013 u 14:28.

02-13-2013 13:44 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar
pokretac teme Thread Started by djemila

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Opet cemo mi svi skupa, zaigrati,Boze zdravlja 07.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

02-13-2013 13:50 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sretan jubilarni o moforajo 10.gif podijum.gif ForzaVelez ibro_dirka.gif musicband.gif dance.gif smile216.gif DJ_Mili

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

02-20-2013 21:01 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Ferrari Ferrari is a Male
mister foruma '03, '04




Poruka: 1841
Location: Maranello

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Cuj 10 godina , a koda smo ga juce osnivali 18.gif

Sretan rodjendan i da nam jos dugo pozivis .

___________________________________________________________________
Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

02-21-2013 01:58 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
MoStArKa23 MoStArKa23 is a Female
nije mi vise 23 :)




Poruka: 460
Location: Mostar ;)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Iskrene cestitke i od mene!!! 01.gif 01.gif
Pozz

03-14-2013 17:18 MoStArKa23 is offline Posalji Email za MoStArKa23 Pregledaj poruke od MoStArKa23 Dodaj MoStArKa23 u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar
pokretac teme Thread Started by djemila

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Neka si i ti navratila 01.gif

pozdrav i tebi ljepojko 33.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane djemila dana 04-01-2013 u 21:06.

04-01-2013 21:06 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar
pokretac teme Thread Started by djemila

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Ferrari:

    Cuj 10 godina , a koda smo ga juce osnivali 18.gif

    Sretan rodjendan i da nam jos dugo pozivis .



e moj Ferrari, pa i tvom Beni je 10 godina, na zdravlje..on je bi prva forumska beba koju smo cekali..a i Sarah svoju kcerkicu..
joj sjecam se ja sam iz Mostara zvala Lelu i pitala jeli se Benjamin rodio...koliko nam je sve bilo vazno i muteber...bilo je sve lijepo.. 33.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

04-01-2013 21:27 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

heheh golemo si se ferrarijeve bebe sjetila. sjecam se koda je juce bilo 33.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

04-01-2013 21:48 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar
pokretac teme Thread Started by djemila

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pa i ime mu davali..prijedlozi, anketa pa koje ime pobijedi..sjecam se da je Lela dala prijedlog Benjamin i najvise glasova tako i bi.. 07.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

04-01-2013 23:30 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
MoStArKa23 MoStArKa23 is a Female
nije mi vise 23 :)




Poruka: 460
Location: Mostar ;)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djemila:

    Neka si i ti navratila 01.gif

    pozdrav i tebi ljepojko 33.gif


33.gif 33.gif 33.gif

nisam odavno svratila 16.gif pa malo gledam stare teme i prisjecam se lijepih trenutaka sa svima vama 10.gif

04-02-2013 14:59 MoStArKa23 is offline Posalji Email za MoStArKa23 Pregledaj poruke od MoStArKa23 Dodaj MoStArKa23 u listu prijatelja
Ferrari Ferrari is a Male
mister foruma '03, '04




Poruka: 1841
Location: Maranello

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Beba jasta 02.gif klipan veliki vise ...

___________________________________________________________________
Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

04-04-2013 00:24 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
Alibaba Alibaba is a Male
moforaja




Poruka: 5511
Location: Malo vamo malo dole

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dzs ferari
jebo te odnio 19.gif 13.gif 35.gif

___________________________________________________________________
IMA SE, MORE SE 23.gif 18.gif

05-27-2013 09:11 Alibaba is offline Pregledaj poruke od Alibaba Dodaj Alibaba u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3806
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E ovako, Semire....
Ako ti moderatorku pitaš da ti objasni zašto si baniran, a to joj pišeš preko foruma, ja bih prva pomislila da se zafrkavaš.
Drugo...opomenu JESI dobio baš od te moderatorke, i to ti je velikim slovima napisala rijeè OPOMENA.

Treæe... Ako misliš da možeš tako nazivati ovdje ženu lažovom i vrijedjati na pravdi Boga, varaš se.

09-07-2013 13:25 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
Nikifor Nikifor is a Male
brato


Poruka: 736

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hej ti marsovac,
sta tebe briga koliko je ljudi na Forumu. Bilo ih stotinu ili samo dvoje to je stvar od Raje.
Ako se tebi ide na Forum idi a ako ne onda pusti te koji su na Forumu da pisu bez nekakvoga
luputanja kao sto ti lupetas. Samo ti tako nastavi i bogami ce te stvarno banirati jer ovdje se niko
ne smije vrijedati.
Pamet u glavu 14.gif

09-07-2013 15:30 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od cheri:

    E ovako, Semire....
    Ako ti moderatorku pitaš da ti objasni zašto si baniran, a to joj pišeš preko foruma, ja bih prva pomislila da se zafrkavaš.
    Drugo...opomenu JESI dobio baš od te moderatorke, i to ti je velikim slovima napisala rijeè OPOMENA.

    Treæe... Ako misliš da možeš tako nazivati ovdje ženu lažovom i vrijedjati na pravdi Boga, varaš se.
Pa jes lazov jer da sam dobio samo opomenu mogao bih pisati na svim pdf . Ovako mogu samo pisati gdje su mrtvi i ovdje 19.gif . Dakle sta ta opomena sadrzi i zasto mjesec dana ja ne mogu pisati na drugim pdf ovima . Molim objasnjenje . Dok ne dobijem validno objasnjenje za mene ce i dalje biti lazov . Nek me brate demantira 10.gif Dakle mjesec dana mi se ne dozvoljava da pisem ovdje a svi se prave blesavi . Bola onaj sto je granatirao Sarajevo 4 godine dobio 5 godina zatvora 13.gif . Ja se osjecam kao da sma ubio covjeka polsije toga 13.gif

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

09-07-2013 18:09 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Nikifor:

    Hej ti marsovac,
    sta tebe briga koliko je ljudi na Forumu. Bilo ih stotinu ili samo dvoje to je stvar od Raje.
    Ako se tebi ide na Forum idi a ako ne onda pusti te koji su na Forumu da pisu bez nekakvoga
    luputanja kao sto ti lupetas. Samo ti tako nastavi i bogami ce te stvarno banirati jer ovdje se niko
    ne smije vrijedati.
    Pamet u glavu 14.gif
Pricas bez veze . Koga sam ja to vrijedjao

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

09-07-2013 19:14 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

        citat od cheri:

      E ovako, Semire....
      Ako ti moderatorku pitaš da ti objasni zašto si baniran, a to joj pišeš preko foruma, ja bih prva pomislila da se zafrkavaš.
      Drugo...opomenu JESI dobio baš od te moderatorke, i to ti je velikim slovima napisala rijeè OPOMENA.

      Treæe... Ako misliš da možeš tako nazivati ovdje ženu lažovom i vrijedjati na pravdi Boga, varaš se.
    Pa jes lazov jer da sam dobio samo opomenu mogao bih pisati na svim pdf . Ovako mogu samo pisati gdje su mrtvi i ovdje 19.gif . Dakle sta ta opomena sadrzi i zasto mjesec dana ja ne mogu pisati na drugim pdf ovima . Molim objasnjenje . Dok ne dobijem validno objasnjenje za mene ce i dalje biti lazov . Nek me brate demantira 10.gif Dakle mjesec dana mi se ne dozvoljava da pisem ovdje a svi se prave blesavi . Bola onaj sto je granatirao Sarajevo 4 godine dobio 5 godina zatvora 13.gif . Ja se osjecam kao da sma ubio covjeka polsije toga 13.gif


koji je tvoj problem semire i dedera malo ohladi, to sto ti ne mozes ni s kim da nadjes zajednicki jezik nije nas problem
evo sam provjerio niko te nije banirao niti hladio dakle tvoj kompjuter ima sigurno isti problem kao i ti
beli je negdje zid i ne dozvoljava antimuslimanske teme pa zato ne vidis ostatak foruma
stalno forumase prozivas po tebi smo mi svi pobjegli ili smo granatirali Mostar dedera se ti malo opusti nece forum nigdje

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

09-08-2013 10:03 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com