Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » POKIDANE VEZE » Gimnazija Aleksa » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7602
Location: ja nisam odavle

Gimnazija Aleksa Šantiæ, generacija maturanata 87/88 Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Na ljeto bi trebali obilježiti 25. godišnjicu mature (najizgledniji je zasad kraj osmog mjeseca). Stoga molim forumaše da se jave ili meni u inbox ili u FB grupu "Generacija 1988, Stara Gimnazija Mostar" s imenima i kontaktima onih kojih pripadaju ovoj grupi.

Unaprijed hvala

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

03-29-2013 11:56 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7602
Location: ja nisam odavle
pokretac teme Thread Started by Carmela

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Naša 25. godišnjica mature obilježava se 23.08.2013., petak. Ulazak u Gimnaziju dogovoren je za 12.00 sati, veèera u Klubu Aleksa u 20.00.
Dodatne informacije na zidu naše FB grupe, ili putem pp-a, bilo na forumu, bilo na FB.

hvala

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

08-20-2013 15:40 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com