Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » MALI OGLASI » O » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
chaba chaba is a Male
moforaja




Poruka: 2558
Location: EU

Oæeš keš da na izbore izaðeš? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://myvotemymoney.com/


    Sve što ti treba je: e-mail adresa, broj mobitela, telefon s dobrom kamerom ili digitalna kamera, glasaèko pravo i moguænost uploada fotke tvog glasaèkog lisitæa.



    First come first served.



    Popunite formular a mi æemo se potruditi da kandidati na izborima za EU parlament saznaju za to.



    Pristanu li kompenzirati Vaš izlazak na izbore u iznosu koji ste naveli, prije poèetka izborne šutnje dobiti æete sms poruku o kome se radi i što se od vas oèekuje da zaokružite.



    Na izborima zaokružite ono što ste dobili u sms poruci i fotografirajte to da se jasno vidi broj listiæa i što ste zaokružili, uðite ponovo u svoju prijavu, uploadajte fotku kao dokaz unutar 48 sati i oèekujte kompenzaciju u roku od 96 sati. Isplata ide preko Paypala koji na vašu e-mail adresu pošalje obavijest o prispjeæu sredstava. Nadalje ta sredstva možete trošiti direktno plaæajuæi sa svog Paypal-a ili sredstva usmjerite na bankovni raèun po Vašem izboru. Nije neophodno imati Paypal raèun.




Šta mislite o o ovome?
U ovom qrcu u kakav je otišla demokracija, meni se èini sasvim normalnim. Ako æe te politièar slagati šta god treba da dobije izbore i digne sebi keš, što onda ne bi netko digao lovu za svoj glas, kad je i tako svejedno koje æe politièko smeæe sjediti u parlamentu?!?!

04-03-2013 14:02 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovo si ti krenuo Lijanoviæevim stopama ? 19.gif



-------------

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

04-03-2013 15:49 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
chaba chaba is a Male
moforaja




Poruka: 2558
Location: EU
pokretac teme Thread Started by chaba

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma Lijanoviæevo je bezveze to, ovo je fino organizirano, staviš fino iznos koliko tražiš za glas i ako nekog zanima javi ti se 07.gif
Mislim ako politièar može uložiti love da slaže šta god treba i to se ponavlja na tv svakodnevno, a kad onda na osnovu toga dobije izbore, ništa ga živo ne obavezuje da ispuni obeæano, zašto ne bi dali moguænost i sirotinji da nešto uzme na tom svom jadnom glasu.

04-03-2013 15:58 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
chaba chaba is a Male
moforaja




Poruka: 2558
Location: EU
pokretac teme Thread Started by chaba

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://www.vecernji.ba/vijesti/lijanovici-placaju-glasove-proslih-izbora-majicama-clanak-185521


Lijani to baš amaterski odradiše...

04-03-2013 16:01 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ako bi bio kurava ja bi to radio svaki dan ,ne jednom u 4 godine kad su izbori ..ljudi se prodaju jednokratno ,pojedinacno i familijarno ..kontaju imamo 4 glasa u kuci i po 100 maraka mozemo kupit 4 metra drva ..takva je racunica kod nasheg covjeka 13.gif 13.gif ..kod nas ima najvishe pedera na svijetu samo nema para 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

04-03-2013 16:21 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
chaba chaba is a Male
moforaja




Poruka: 2558
Location: EU
pokretac teme Thread Started by chaba

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pa kad veæ tu paralelu s kurvama povlaèiš,

pretpostavljam da se slažeš da se u bilo kojoj od ovih balkanskih državica nema za koga glasati, da se svi koji se bave politikom bave njome iz svog interesa

e sad,

je li kurvi bolje da sama odabere ko æe je i to naplatiti, ili pustit da je džaba odradi neko iz mase...

04-03-2013 17:16 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..cinjenica da u BiH koka puno ne vrijedi i konkurencija je jaka ,moze se lako do nje doci za pare ..tako da dole danas guze i oni koji su prije mrak skidali na kozama i ovcama a danas su glavni jebaci ..ja opet mislim da sve koke nisu kurve a ni svi oni koji se bave politikom da su neposteni ..zasto ne probati pa da i ti novi imaju zgodnu sekretaricu ako nista drugo sto bi samo jedni te isti imali to zadovoljstvo
..ne slazem se da se nema za koga glasat bez obzira sto tako izgleda ,jer to je samo maska i iluzija koju nam shalju vladajuce stranke ili neki strah da bez njih ne bi bilo drzave i da bi nas progutali tamo neki srbi ,muslimani ili hrvati ..probaj pa cesh vidjet da ne boli .

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

04-03-2013 19:07 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ja sam glaso za SDP na prvim posleratnim izborima ,na novim sledecim glasat cu za Komshica ,bez obzira sto znam da on nije neka politicka velicina ..kad bi glaso ko je veci diplomata on ili Lagumdzija ili Covic ,ja mu ne bi dao glas ,ali za stranku sigurno da bi .samo da otupim ostricu vladajucih struktura ..imash stranku penzionera ,liberala itd itd

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

04-03-2013 19:13 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4397
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja se ne razumijem najbolje u politiku,bolje reci nikako,ali moze li mi neko objasniti kako to da je sistem napravljen tako da politicari imaju mogucnost da se tako obogate i da se covjek samo uzda u to da neki je manje pohlepan.Ovo bi uradili svugdje,ne samo kod nas ako im moze biti.Evo zna Vjetar da je u Danskoj bila velika frka sto se otkrilo da muz od zene sto je drzavni ministar radi u Svicarskoj i ne placa porez u danskoj.Onda su racunali koliko godisnje treba biti u Danskoj da bi placao porez.Sve ovo pricam da bi ukrali svugdje da mogu.
Mozete sad reci cijeli sistem je korumpiran,ali uvijek su pojedinci bili uzdignuti iznad zakona i imali moc da raspolazu drzavnim novcem kako hoce.
Narod je nekad vjerovao Silajdzicu,pokazalo se da je kao i svi drugi.Izetbegovic,gdje su otisle ogromne pare od arapskih zemalja.
Evo danas ovaj Covic kaze da je stedljiv bio i ustedio za kucu na moru i u mo od desetak mil maraka.Koliko je primao pa je to ustedio dok narod grca i dijasporci se osjecaju duznima da spasavaju narodnu kuhinju.
Znam da je ovo zalosna konstatacija,ali oslonit se samo na to da je neko posten,mozda i postoji,ali sta u moru lopova i sta poslije njega.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

04-03-2013 20:31 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Lopovsku bandu treba nabiti na neku stvar jer gaze preko mrtvih bez merhameta
Ovi na zapadu su hapci ali ne padaju nisko i nikom ne krepa macka pod sinijom
kao onim nasim

04-03-2013 21:25 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma je li ovo stvarno istina da im nude pare ako glasaju za njih. nije li to ilegalno?

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

04-03-2013 22:51 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..berberu ..kroz izbore stranke se ne bore samo za vlast u parlamentu ..sad ako jedna stranka pobjedi na izborima za gradsku vladu ona piramida vlasti i strujno kolo je zatvoreno ..stranka po broju osvojenih glasaova osvaja vlast u raznim ministarstvima ..lijanovic je dobio ministarstvo poljoprivrede ..posto svako ministarstvo raspolaze i sa novcanim sredstvima a na tim mjestima su njihovi ljudi ,zaci oni daju pare za razne projekte ,najmanje je vazno hoce li neki projekat uspjet to te niko ne pita .ja ti dam 200 000 maraka nepovratnh sredstava za ulaganje u poljoprivredu ,ti ne uradish nista i meni gurnesh 50 hiljadarki za fuka ,stranke na vlasti daju ministra za pravosudje ,za ministra policije ,onda po tim izbornim rezultatima biraju se i komandiri policije ,shefovi sudova i broj sudaca ,tako kad podjele vlast ispane da te kadija tuzi i kadija sudi ..haj ti sad prijavi nekog direktora da se u firmi cine neke mahinacije .sve da prijavish slucaj policiji ,oni nece nkada izvrshiti istragu a sud nece podignuti optuznicu protiv svojih ljudi a ti kao radnik osto bez posla i malo ti se priprjeti da bi mogo ostat bez posla itd itd ..stranke na vlasti znaju da i jedni i drugi imaju prljavog vesha i niko nikome se ne mjesha u poso i ministarstva koja nisu u njihovoj nadleznosti jer svima je dobro ..na taj nacin se vrshe nezakonite privatiacije i otvaraju tenderi za kupovinu preduzeca ,direkori u drzavnim firmama imaju zadatak da firmu bace na koljena izvlaceci iz nje ili preko nje milione maraka dok je ne srushe na koljena ,onda dolaze leshinari i kurvini sinovi koji kupuju te firme za male pare za 1km i onda dovedu televiziju koja prica o privatizaciji nekog preduzeca koja je uspjesno obavljena ..Selimovici su na taj nacin privatizovali Klas Pivaru i josh 5 sest uspjeshnih kompanija ne placajuci drzavi doprinose i izvlaceci milione maraka van zemlje na tajne racune ..svi znaju da su krivi a nemoguce je podignuti optuznicu protiv njih kad je stranka SDA za koju i oni rade na strateskim mjestima .policija i sudstvo u njihovim rukama

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 04-03-2013 u 23:41.

04-03-2013 23:38 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    ma je li ovo stvarno istina da im nude pare ako glasaju za njih. nije li to ilegalno?



..svugdje u svjetu svaka vlast ima mafiju ,jedino kod nas mafija ima drzavu

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

04-03-2013 23:39 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
chaba chaba is a Male
moforaja




Poruka: 2558
Location: EU
pokretac teme Thread Started by chaba

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    ma je li ovo stvarno istina da im nude pare ako glasaju za njih. nije li to ilegalno?


pa u principu i nije legalno, ali kako æeš to dokazati kada je svaèije pravo da tajno glasa, i ne možeš mu nikako dokazati da je uzeo pare da nekog zaokruži.
temu i otvorih zbog te dileme,po meni bi ovo trebalo biti potpuno legalno, s obzirom na stanje demokracije svugdje u svijetu.
jer, ima li razlike ako neko ovako skuplja glasove ili plati milione za medijsku kampanju, svugdje ga viðaš po tv-u i plakatima, obeæava ovo i ono i kad doðe na vlast veæ sutra pljune na to što je rekao i nema nikakve odgovornosti za ono što je obeæao.

04-04-2013 07:56 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
luka ters
SexNepoznat



Poruka: 5210
Location: on the face of the place

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Slažem se sa svim.
Ali ovako postavljen koncept transparentnog lopovluka tj. daj ponudu koliko misliš da vrijedi tvoj glas, a ako mi odgovara ja æu ga kupiti ... opet mi se (na neki naèin) èini "pošteniji".
Lijanoviæ je beæ par godina kupovao glasove, to se znalo a šutilo. Da on ta sredstva izdvaja iz budžeta stranke, meni bi i to (na neki naèin) bilo ok. Ali, ovaj put je debelo zagrabio u državnu kasu - kasu svih nas:
iz fonda za poticaj je isplaæivao po 800KM svojim (ugovorenim) glasaèima, s tim da su razliku izmeðu tog iznosa i iznosa ostvarenog po tom "pravu" (na pr. 100 KM za moj glas + po 40KM za glasove koje sam "vrbovala"...) morali vratiti njemu tj.stranci!
Na taj naèin je poèinio lopovlik "3 u 1":
-uzeo pare iz državne blagajne,
-tim parama platio svoje glasaèe,
-nelegalno ostvario prihod stranci (èitaj: sebi).
Majstorski, nema šta 08.gif

___________________________________________________________________
"... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

04-04-2013 08:09 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
chaba chaba is a Male
moforaja




Poruka: 2558
Location: EU
pokretac teme Thread Started by chaba

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dašta, to su naši najbolji biznismeni. Da se 2 posto za državu i graðane bore kao za sebe, puno bi nam bolje bilo

04-04-2013 08:12 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
luka ters
SexNepoznat



Poruka: 5210
Location: on the face of the place

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...i još nešto... ja sam èvrstog ubjeðenja da se, obzirom na sveopšte stanje u našoj državi, bez "motke po leðima" ništa ne može riješiti. Ma nikakav demokratski naèin ne dolazi u obzir, jedino solidarnost svih: i poljoprivrednika, i radnika, budžetskih korisnika, penzionera, vojnih invalida, nezaposlenih... jedan sveopšti socijalni bunt, a ne sad jedni, sutra drugi.

___________________________________________________________________
"... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

04-04-2013 08:17 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
chaba chaba is a Male
moforaja




Poruka: 2558
Location: EU
pokretac teme Thread Started by chaba

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif baš to.
ali dobro se trude vladajuæi držati podijeljenost naroda na nivou, sredstva se ne biraju, kroz politiku, sport, regije, ali haj, sve ima svoj kraj. odavno rekoh, živim za dan kad æe ujedinjeni narod krenuti na vladajuæe, valjda ga doèekam...

04-04-2013 08:25 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kijamet dan je blizu
Vec je jedna citava generacija stasala u nemoralu i kriminalu

04-04-2013 08:36 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..luka kaze da se loshe stanje u drzavi rjeshaje socjalnim nemirima ,ne bi ja tako ..socijalni nemiri prati paljenje rushenje i razbijanje ..opet od ciji para se popravljaju kontejneri izlozi i ostalo ..policija po zakonu mora da radi svoj poso a to znaci represivne mjere na svome narodu sto opet nije dobro .

..Glasacka kutija je najbolje oruzje ,bolje od pendreka bolje od zapajenih kontejnera i razbijenih izloga ..nista ne kosta i ne boli

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

04-04-2013 15:01 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com