Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » "Vehabije" i "Vehabijke" 1907 g » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (95): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

        citat od vjetar:

      ..radi se o potpuno istim ljudima u siriji i turskoj ..da kazem o ljudima iste vjere ..kako ti suze teku za muslimanima u siriji a ne teku za muslimanima koje Erdogan ubija i terorishe po turskoj
    Bjeri bola pojma nemas
HA HA HA HA .... Odgovor za anale . Sema , imash li vishe od 10 godina?

06-14-2013 16:52 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od berber:

    Izgleda da ja Assad diktator,a Erdogan nije,a po cemu se Semir ravna ne znam



..nemash pojma Beberu

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

06-14-2013 16:53 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od berber:

      Izgleda da ja Assad diktator,a Erdogan nije,a po cemu se Semir ravna ne znam



    ..nemash pojma Beberu
Neznanje je najopakija bolest i najrasirenija bolest medju ljudima i nema joj lijeka Da mi nastavimo . Evo sta ce biti sa majkom Terezom
    h7do4nHyyow

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

06-14-2013 20:43 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vvb vvb is a Male
brato


Poruka: 518
Location: MO/sa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E ako cete ti i ovaj odlikas u raj, ja radije ne bi...

06-14-2013 21:11 vvb is offline Posalji Email za vvb Pregledaj poruke od vvb Dodaj vvb u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vvb:

    E ako cete ti i ovaj odlikas u raj, ja radije ne bi...
Ma bas lijepo . Samo da se ne pokajes 19.gif Evo jos jednog odlikasa , amerikanca i doktora i sta reci mashallah
    Vjy-epBRYLU

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

06-14-2013 21:14 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vvb vvb is a Male
brato


Poruka: 518
Location: MO/sa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A da se ti ne pokajes. Ja ako se i pokajem, od mene nije ni ocekivao puno. Svakako me u paklu, bice divno drustvo, nece biti dosadno. A ako se ti pokajes, ode ti prkno!

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vvb dana 06-14-2013 u 21:19.

06-14-2013 21:18 vvb is offline Posalji Email za vvb Pregledaj poruke od vvb Dodaj vvb u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ovaj me gore dobro ohrabrio

..cetiri uslova nije to tako ni puno

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 06-14-2013 u 22:27.

06-14-2013 22:12 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

        citat od refleksija:

      Svemire, vvb nije slagao nista....vehabijske skupine daju novac za one koji idu na neke vrste seminara....znam provjereno....(zamisli imam dvije bule prijateljice)...ne mozes vjerovat...anw...cesto ih zovu na neke seminare u sarajevo...teme su kako zena mora tisu-misu i tako to...i dobiju 100,00 KM+besplatan prevoz i hranu...
    Nisam znao da ima besplatnih seminara . Evo i j sam bio na poslovnom seminaru nedavno i vidi cuda i ja dobio placeno 04.gif A ovi sto idu u Siriju pa i Tito je slao svoje sluge u Spaniju da se bore za slobodu . Mozda su i oni imali placeno . I te pare daje bogati narod i dobrovoljni prilozi pa i mi dajemo hvala Allahu da imamo da dadnemo za borbu sirijskog naroda protiv diktatora 19.gif Mozda je tebi Asad dobar covjek , ono ko Tito 35.gif


ah...nisi nista skontao...ali dobro....nek si ti Tita spomenuo 01.gif

anw...vehabije su zlo cije djelovanje evo vidimo i na forumu
hvala na prakticnom primjeru

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    06-15-2013 09:04 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6998
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ne daj se R., ne daj vehabijama na sebe 01.gif 10.gif
    Žene i djevojke, ne dajte da vas oplode talibani i katolibani.
    Bojkot !

    06-15-2013 09:32 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od abraxas:

      Ne daj se R., ne daj vehabijama na sebe 01.gif 10.gif
      Žene i djevojke, ne dajte da vas oplode talibani i katolibani.
      Bojkot !


    hahaha abra, abra,....

    da ih dragi Allah uputi na pravi put, put sto dalji od mene 01.gif

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      06-15-2013 09:46 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      abraxas abraxas is a Male
      moforaja




      Poruka: 6998
      Location: Jazzbina Abraxas

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Podari im Bože GPS.....
      Zemlja odavno nije ravna ploèa a niti centar svemira.....
      Osim ako vjeruješ u to....ili ako si iz svemira......
      Hiš.hiš vehabije, komunisti, krivoslavci, .....dalje ruke od R.
      R. pazi s kim se razmožavaš.....s kime na sjemenare.... 01.gif

      06-15-2013 10:20 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
      refleksija refleksija is a Female
      moforaja




      Poruka: 3364
      Location: dark side

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      a ja sam ti se vec razmnozila, sad za sad zadovoljni smo plodom koji smo dobili...cini nas sretnima, pametnijima a i budalastijima i tako 01.gif

      i nemoj o razmnozavanju na ovoj temi abra....haram ti je o tome pricat pa ti vidi...

      ___________________________________________________________________


        Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

        06-15-2013 12:13 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
        abraxas abraxas is a Male
        moforaja




        Poruka: 6998
        Location: Jazzbina Abraxas

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ostavila me mama samog na kompu pa se ja malo zaigrao.
        Neæu više.

        06-15-2013 12:26 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
        berber berber is a Male
        moforaja


        Poruka: 4397
        Location: Na Tepi

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Udri po svome a tudje brani 10.gif

        ___________________________________________________________________
        nema vise ni tepe

        06-15-2013 16:18 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od abraxas:

          Ostavila me mama samog na kompu pa se ja malo zaigrao.
          Neæu više.



        ..dobro je Abra sve dok si se ti zaigro


        ..dolazio muz cesto kasno kuci i svaki put kad dodje kasno zeni kaze malo se sa rajom zakarto i ostadosmo duze

        ..pocela zena izlazit u grad te i ona koji put okasni

        ..pita je muz zeno gdje se zadrza

        ....eto malo se sa rajom zajebala pa dodjo kuci kasno

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        06-15-2013 16:39 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        green green is a Male
        Super Moderator


        Poruka: 7085
        Location: BiH

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Jedva dva... kroz iglene uši... 04.gif Eto šta i o èemu nam djeca u školi pišu... 21.gif

        ___________________________________________________________________

          06-15-2013 16:54 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
          berber berber is a Male
          moforaja


          Poruka: 4397
          Location: Na Tepi

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          jadna djeca s ovakvim"pedagozima" ...jadna majko...

          ___________________________________________________________________
          nema vise ni tepe

          06-15-2013 18:22 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
          green green is a Male
          Super Moderator


          Poruka: 7085
          Location: BiH

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Evo zašto iskljuèivo postoje ekstremni vjernici... majmuni...

            http://source.ba/clanak/6556064149673/vijesti/ Snimak%20grupe%20mud%C5%BEahedina%20iz%20BiH%20spremnih%20za%20rat%20u%20Si
            riji/
          21.gif

          ___________________________________________________________________

            06-25-2013 15:56 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
            vjetar vjetar is a Male
            moforaja


            Poruka: 13977
            Location: dk

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ..neko na njima debelo zaradjuje ,nista vishe ..podjelit ce tim jadnicima po par hiljada maraka da izgube lobanju ..Vrijednije bi bilo da su izashli pred zgradu prlamenta da strajkuju za onu djecu bez JMG broja ..

            ___________________________________________________________________
            laku vam noc pijuni

            spavajte ko lavovi i ko kraljevi

            06-25-2013 17:21 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
            semirizsvemira semirizsvemira is a Male
            raja


            Poruka: 1860

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od green:

              Evo zašto iskljuèivo postoje ekstremni vjernici... majmuni...
                http://source.ba/clanak/6556064149673/vijesti/ Snimak%20grupe%20mud%C5%BEahedina%20iz%20BiH%20spremnih%20za%20rat%20u%20Si
                riji/
              21.gif

            ti si stvarno jadan - Ljudi idu da se bore za Islam i muslimane ti ih nazivas majnmunima . Pa na stotine mudzahedina je branilo Bosnu dok su se Bosnjaci igrali lopte po kampovima Zapadne Evrope i USA . Bravar Joza je slao svoje komuniste u Spaniju da ginu tamo za nakvu slobodu ali oni tebi nisu majmuni , jel de . Pa ljudski je botiri se protiv diktatura . Cudi me da nisi ti i tvoji istomisljenici zavrsili u Sjevernoj Koreji , crvenom raju na zemlji 19.gif

            Hvala Allahu pa je podario jak iman ovim hrabrim borcima , muslimanima da se bore za Islam kao sto nam je dragi Allah naredio u Kuranu Casnom . Da im dragi Allah podari kuvet i iman da izdrze protiv diktature do konacne pobjede . I ne samo do te pobjede vec do pobjede u Jordanu , Alziru , Maroku i svim drugim dikatorskim rezimima u islamskim zemljama . Kada , ako Bog da , pocistimo te zemlje onda nam je prema Sunnetu Poslanika predvidjena pobjeda Islama na zemlji i kada ce se Isa a.s. ponovo vratiti Allahovom voljom na Zemlju na kojoj ce vladati Islam . Jos jednom daponovim , svim borcima na Allahovom putu zelim sve sto im jedan musliman moze pozeljeti a svim sehidima koji padnu na Allahovom putu i borbi za jedinu vjeru priznatu kod Allaha zelim da budu nagradjeni onako kako je Allah odredio i da im podario najljepse dijelove Dzenneta Firdews. Ameen ameen ameen

            ___________________________________________________________________
            "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
            (Johann Wolfgang Goethe)

            06-25-2013 18:20 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
            Stranica (95): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com