Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » "Vehabije" i "Vehabijke" 1907 g » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (95): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Semre sto ti ne idseh sa njima

..nemash josh dovoljno muda da zijanesh lobanju ..sta li

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

06-25-2013 18:26 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Semire prikljuci se i imash priliku i veliku shansu da postanesh Shehid

..ili cekash da ti dragi allah podari johs veca muda kako bi skupio hrabrost da zijanish glavu

..

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

06-25-2013 18:34 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ja mislim da tebi i takvima kao ti to ne pada na pamet da uradi tako nesto kao ovi momci gore ,jer ljepshe girjat muda uz radjator u svedskoj i sjedit na minderluku i huskat i podrzavat ljude da idu zijanut glavu ..ne bi ni ovi ljudi sigurno to radili da imaju sta da jedu

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

06-25-2013 18:36 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..Semre sto ti ne idseh sa njima

    ..nemash josh dovoljno muda da zijanesh lobanju ..sta li
Gdje si ti bio kad je bio rat u BiH . U kojoj si ti bio jedinici 14.gif Da nisi mozda bio u HVO kao vecina mostaraca 19.gif A da zbog fizicke povrede ne mogu vise da se krecem kao prije a ako bi sutra bio rat u BiH bio bih prvi koji bi trazio pusku pa makar cuvao skladista ( trcati bas i ne mogu ali opet hvala Allahu na svemu sto mi je podario ) . Hoces li ti sa mnom ako bude rat u BiH u pravu jedinicu 19.gif Nije mi zao bilo poginuti ni onda ni sada . Da sam mlad , ko sto nisam i da sam potpuno zdrav , isao bih da se borim na Allahovom putu gdje god treba za slobodu muslimana i protiv diktatora . E sad da vidim gdje si ti bo i da li bi i drugi branili Bosnu ako bude opet rata , a svsu prilike da hoce jer mrzitelji Bosnjaka muslimana nikad ne miruju i nece nikad mirovati . A Bosnjaci ko jagnjad , jdva cekaju da ih kolju .

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

06-25-2013 18:38 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..pusti bolan mene i rat u BiH .

..sto ti ne idesh ..eto imash priliku da postanesh shehid ..ako je to vrhunac vjere kojoj se tezi ,sta cekash kreni .

..LIJEPO SAM TE PITO DA SE IZJASNISH O ODLASKU U SIRIJU

..znash demagogiju posipat ,kad trebash odgovorit na pitanje o samome sebi ,onda ti maca pojede jezik

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

06-25-2013 18:41 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..obicno kad ovako pitanje dodje do takvih kao ti ,kazu ja sam bolestan 13.gif 13.gif

..mozesh ti punit okvire i redenike u somaliji ako ti hocesh da idesh

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

06-25-2013 18:44 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..bili ti poslo svoje djete u somaliju ako si ti bolestan ..malo vi seruckate po tom pitanju i podrzavanju tih ljudi koji napustaju bosnu i hercegovinu po tome pitanju ..ali ja ti sigurno kazem da ovi ljudi idu iskljucivo zbog novca ,jer nema drugog izbora .

..ja se licno ne bi nikad prijavio da idem u Avganistan ,Irak ..Somaliju ..sva ova sranja i ratovi su necije maslo i neciji veci ciljevi .braniti svoju zemlju od agresije je OK ,obaveza zakonska i moralna .ici tamo i ostavljat svoje kosti za necije ciljeve koje cak i ne poznajem nikad mi ne bi palo napamet

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

06-25-2013 18:50 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..bili ti poslo svoje djete u somaliju ako si ti bolestan ..malo vi seruckate po tom pitanju i podrzavanju tih ljudi koji napustaju bosnu i hercegovinu po tome pitanju ..ali ja ti sigurno kazem da ovi ljudi idu iskljucivo zbog novca ,jer nema drugog izbora .

    ..ja se licno ne bi nikad prijavio da idem u Avganistan ,Irak ..Somaliju ..sva ova sranja i ratovi su necije maslo i neciji veci ciljevi .braniti svoju zemlju od agresije je OK ,obaveza zakonska i moralna .ici tamo i ostavljat svoje kosti za necije ciljeve koje cak i ne poznajem nikad mi ne bi palo napamet

Nemas ti pojma . Rekao sam ti zbog cega ne mogu a ti mi ne vjerujes . Sta bi sa ratom u BiH . Nevjesto izbjegavas odgovor 19.gif Jesi li to bio bojovnik ili si dede cuvo po podrumima ili ono trece , navijao glasno sa Zapada 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif Hvala vam culi smo vas kad smo Vlasic uzeli 10.gif Eto ne moras ici u Siriju , hoces li samnom u BiH ako bude rata , osim ako Bosna sutke ne padne , sto opet nije nemoguce . Pa ce se onda opet Slobine slike mechat , on ce biti novi Tito 13.gif

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

06-25-2013 19:09 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Ok bolestan si

..odgovori mi bili poslo svoju djecu u Somaliju ..jer i ovi bosanci su necija djeca ,nisu ni njih rode donosile ,vec su ih radjale majke .

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

06-25-2013 19:11 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ako bude rata u BiH dok sam ja ziv obecajem tebi cu se javit sigurno .makar reedenike i okvire punio borcima ako ne mognem hodat i pushku nosit

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

06-25-2013 19:14 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sta je Semire .ne kazesh nista na temu slanje tudje djece po svim tim bjelosvjetskim ratistima .

,,jeli haram ili je sevab biti u nekoj organizaciji koja se bavi slanjem ovih ljudi .ako jeste sevab zasto onda nekad neko od tih organizatora licno ne okushaju srecu da se uzdigne josh vishe ili da postanu shehidi ,jer to je najlakshi i najbrzi nacin da se domognesh dzeneta i da postanesh shehid ,ili ako ti isti zagovaraju slanje tih ljudi zasto ne poslati sebe ,kako ti ljudi gledaju na to da svoju djecu daju na ta ratista .dali bi oni organizovali slanje prvo svoje djece pa onda vodje te organizacije ,pa tek onda da dodju na red ovi ostali ..de malo na tu temu nabaci neku pricu ili neki odgovor ..meni se cini cim je doshlo do tebe licno i do tvoje koze pocinjesh zaobilazit odgovore

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

06-25-2013 22:48 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4397
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svemirac,napisao si puno postova gdje sve putujes od Dubaia nadalje,kako mozes putovati kad si toliki invalid

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

06-25-2013 23:33 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..Ok bolestan si

    ..odgovori mi bili poslo svoju djecu u Somaliju ..jer i ovi bosanci su necija djeca ,nisu ni njih rode donosile ,vec su ih radjale majke .
Ko je rekao da sam bolestan 21.gif Zasto volite lagati

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

06-26-2013 01:08 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..ako bude rata u BiH dok sam ja ziv obecajem tebi cu se javit sigurno .makar reedenike i okvire punio borcima ako ne mognem hodat i pushku nosit
Ne rece u koj ces vojsci biti pa da ti saljem metke kroz cijev 13.gif Vidi buraz ti citas propagandu pa se na onaj post o djeci koja se salju na ratista mogu samo nasmijati .
Berber , nisam rekao da sam bio u Dubajiu vec da je lijepo tamo . A gdje sam bio to je moja privatna stvar , jel tako

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

06-26-2013 01:11 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

        citat od vjetar:

      ..Semre sto ti ne idseh sa njima

      ..nemash josh dovoljno muda da zijanesh lobanju ..sta li
    Gdje si ti bio kad je bio rat u BiH . U kojoj si ti bio jedinici 14.gif Da nisi mozda bio u HVO kao vecina mostaraca 19.gif A da zbog fizicke povrede ne mogu vise da se krecem kao prije a ako bi sutra bio rat u BiH bio bih prvi koji bi trazio pusku pa makar cuvao skladista ( trcati bas i ne mogu ali opet hvala Allahu na svemu sto mi je podario ) . Hoces li ti sa mnom ako bude rat u BiH u pravu jedinicu 19.gif Nije mi zao bilo poginuti ni onda ni sada . Da sam mlad , ko sto nisam i da sam potpuno zdrav , isao bih da se borim na Allahovom putu gdje god treba za slobodu muslimana i protiv diktatora . E sad da vidim gdje si ti bo i da li bi i drugi branili Bosnu ako bude opet rata , a svsu prilike da hoce jer mrzitelji Bosnjaka muslimana nikad ne miruju i nece nikad mirovati . A Bosnjaci ko jagnjad , jdva cekaju da ih kolju .



..jeam li ja napiso ..A da zbog fizicke povrede ne mogu da se krecem kao prije ..zar to nije bolest ..eto ja sam te oslobodio odlaskom u Siriju .reko sam OK

..sta je sa ostalim clanovima porodice ..djeca ..bili njih poslo u rat u Siriju ..dali bi ti sto organizuju te odlaske slali rado svoju djecu u Avganistan ili Irak ..to su recimo pitanja na koja bi ja zelo znati odgovor ..ili ce ti sto organizuju i shalju ljude u smrt biti jednako vrijedni kao i oni sto idu da daju svoj zivot

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 06-26-2013 u 01:17.

06-26-2013 01:16 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

        citat od vjetar:

      ..Ok bolestan si

      ..odgovori mi bili poslo svoju djecu u Somaliju ..jer i ovi bosanci su necija djeca ,nisu ni njih rode donosile ,vec su ih radjale majke .
    Ko je rekao da sam bolestan 21.gif Zasto volite lagati




..vidim ja da si ti veliki demagog

..ja te pitam jedno a ti vjesto odgovarash na drugo

..to je bogami odlika velikih demagoga i seoskih mudrijasha i vjestih agitatora

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 06-26-2013 u 01:20.

06-26-2013 01:18 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od semirizsvemira:

          citat od vjetar:

        ..Semre sto ti ne idseh sa njima

        ..nemash josh dovoljno muda da zijanesh lobanju ..sta li
      Gdje si ti bio kad je bio rat u BiH . U kojoj si ti bio jedinici 14.gif Da nisi mozda bio u HVO kao vecina mostaraca 19.gif A da zbog fizicke povrede ne mogu vise da se krecem kao prije a ako bi sutra bio rat u BiH bio bih prvi koji bi trazio pusku pa makar cuvao skladista ( trcati bas i ne mogu ali opet hvala Allahu na svemu sto mi je podario ) . Hoces li ti sa mnom ako bude rat u BiH u pravu jedinicu 19.gif Nije mi zao bilo poginuti ni onda ni sada . Da sam mlad , ko sto nisam i da sam potpuno zdrav , isao bih da se borim na Allahovom putu gdje god treba za slobodu muslimana i protiv diktatora . E sad da vidim gdje si ti bo i da li bi i drugi branili Bosnu ako bude opet rata , a svsu prilike da hoce jer mrzitelji Bosnjaka muslimana nikad ne miruju i nece nikad mirovati . A Bosnjaci ko jagnjad , jdva cekaju da ih kolju .



    ..jeam li ja napiso ..A da zbog fizicke povrede ne mogu da se krecem kao prije ..zar to nije bolest ..eto ja sam te oslobodio odlaskom u Siriju .reko sam OK

    ..sta je sa ostalim clanovima porodice ..djeca ..bili njih poslo u rat u Siriju ..dali bi ti sto organizuju te odlaske slali rado svoju djecu u Avganistan ili Irak ..to su recimo pitanja na koja bi ja zelo znati odgovor ..ili ce ti sto organizuju i shalju ljude u smrt biti jednako vrijedni kao i oni sto idu da daju svoj zivot
Povreda i bolest nisu jedno to isto , to je bar jasno . Drugo djeca su mi mlada i nemaju pojma sta se desava u Siriji . Da, da su punoljetna i da mi kazu da idu braniti Islam ne bi ni rijeci rekao .U Kuranu casnom Allah kaze i borite se na Allahovom putu svojim zivotima i svojim imetkom . Dakle covjek moze da posalje novac za borbu . Ljudi daju i skupljaju dosta dosta . Mashallah . A ljudi sto idu u Siriju idu dobrovoljno kao i oni sto su dolazili u BiH i ginuli , ostavljali svoje zivote za Bosnu . Nek im je vjecni rahmet i nagrada od Allaha . Ne rece mi u kojoj si ti ono vojsci bija kad je grmilo

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

06-26-2013 01:25 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..zar vjera ne propisuje borbu samo na svome ognjistu i cim neprijatelj okrene ledja da borba prestaje ..gdje ti vidish da su ljudi iz bosne ugrozeni ratom u Siriji pa se moraju odazivat toj borbi ..jeli tu borba u siriju ne podrzava slucajno al kaida ,jeli tu borbu zajedno sa al kaidom ne podrzavaju i amerikanci ..mislish da amerikanci shalju oruzje u siriju da spase muslimane sirije .dok su u Bosni izglasali embargo i stavili veto na uvoz oruzja ..nesto mi se tu ne poklapa racunica i interesi amerike u oba rata ..ko je to amerima mogo zabranit uvoz oruzja u Bosnu da su oni htjeli da ga uvoze .danas kopaju i nogama i rukama da ga dostave sirijcima muslimanima

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 06-26-2013 u 01:33.

06-26-2013 01:31 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..dobro ti Berber rece , mozesh da putujesh do dubai zasto ne otputujesh u Siriju ..do tamo se isto putuje avionom ..mozesh i tamo sjedit i punit okvire metaka za puske

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

06-26-2013 01:35 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..zar vjera ne propisuje borbu samo na svome ognjistu i cim neprijatelj okrene ledja da borba prestaje ..gdje ti vidish da su ljudi iz bosne ugrozeni ratom u Siriji pa se moraju odazivat toj borbi ..jeli tu borba u siriju ne podrzava slucajno al kaida ,jeli tu borbu zajedno sa al kaidom ne podrzavaju i amerikanci ..mislish da amerikanci shalju oruzje u siriju da spase muslimane sirije .dok su u Bosni izglasali embargo i stavili veto na uvoz oruzja ..nesto mi se tu ne poklapa racunica i interesi amerike u oba rata ..ko je to amerima mogo zabranit uvoz oruzja u Bosnu da su oni htjeli da ga uvoze .danas kopaju i nogama i rukama da ga dostave sirijcima muslimanima
Iskreno receno , onako prijateljski , nemoj se provaljivati . Americka pomoc uopce ne ide muslimanskoj vojsci vec nekima drugima . Ne bore se protiv Assada samo muslimani , de malo citaj , nadji pravu informaciju a ne propagandu zapadnih medija .

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

06-26-2013 02:20 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
Stranica (95): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com