Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » "Vehabije" i "Vehabijke" 1907 g » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (95): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 10 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4397
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

zalosno da neka djeca idu u rat,a huskaci sebe i svoju familiju cuvaju

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

06-26-2013 10:23 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4397
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

i bolestan ili povredjen,u cemu je razlika da bi to bili vazno ovdje,
zdravlje ti naruseno,ali pises da putujes,onda nisi skroz oduzet

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

06-26-2013 10:27 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4397
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

svjetlost,ako si ti svemirac,bilo mi je zao kad si napustio forum,ali ako si ti ovo razocarao si me

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

06-26-2013 10:30 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
Nikifor Nikifor is a Male
brato


Poruka: 736

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Taj astronaut je meni pisao da oce da ide u Dubai i da tamo ima nekoga ?? 14.gif
Sada sve porice i mozda je on stvarno bolestan i trebalo bi pustiti na miru.
Svjetlost,svemirac da nam ozdravis sto porije 26.gif

06-26-2013 10:49 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

        citat od vjetar:

      ..zar vjera ne propisuje borbu samo na svome ognjistu i cim neprijatelj okrene ledja da borba prestaje ..gdje ti vidish da su ljudi iz bosne ugrozeni ratom u Siriji pa se moraju odazivat toj borbi ..jeli tu borba u siriju ne podrzava slucajno al kaida ,jeli tu borbu zajedno sa al kaidom ne podrzavaju i amerikanci ..mislish da amerikanci shalju oruzje u siriju da spase muslimane sirije .dok su u Bosni izglasali embargo i stavili veto na uvoz oruzja ..nesto mi se tu ne poklapa racunica i interesi amerike u oba rata ..ko je to amerima mogo zabranit uvoz oruzja u Bosnu da su oni htjeli da ga uvoze .danas kopaju i nogama i rukama da ga dostave sirijcima muslimanima
    Iskreno receno , onako prijateljski , nemoj se provaljivati . Americka pomoc uopce ne ide muslimanskoj vojsci vec nekima drugima . Ne bore se protiv Assada samo muslimani , de malo citaj , nadji pravu informaciju a ne propagandu zapadnih medija .







..ako je tako ,zasto onda mudzahedini idu da se bore zajedno sa kriscanima ,ako oruzje ne ide samo muslimanima ..rame uz rame sa kriscanima u istom rovu i zajedno ginu na allahaovom putu ..sreres semire ..rat u Siriji je pocela Al kaida i ona ima zestoke interese da svrgnu Asada ,jer ovi ostali su manjina u Siriji

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 06-26-2013 u 11:19.

06-26-2013 11:18 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

    Da sam mlad , ko sto nisam i da sam potpuno zdrav , isao bih da se borim na Allahovom putu gdje god treba za slobodu muslimana i protiv diktatora .


Da nisi potpuno "zdrav"...vidi se .
Ali,mlad si ,èim su te uspjeli vrbovati.Ono ,mladost ludost.

Dobro ti je rekao vjetar...... kod tebe je tespih u rukama i govoriš: hajte vi u šehide,ja sam nešto kaharli danas ....stiæu ja vas..... kad tad.

___________________________________________________________________

    06-26-2013 11:32 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od taxi:

          citat od semirizsvemira:

        Da sam mlad , ko sto nisam i da sam potpuno zdrav , isao bih da se borim na Allahovom putu gdje god treba za slobodu muslimana i protiv diktatora .


      Da nisi potpuno "zdrav"...vidi se .
      Ali,mlad si ,èim su te uspjeli vrbovati.Ono ,mladost ludost.

      Dobro ti je rekao vjetar...... kod tebe je tespih u rukama i govoriš: hajte vi u šehide,ja sam nešto kaharli danas ....stiæu ja vas..... kad tad.


    sto bi se u nas reklo senti-menti hahaha

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      06-26-2013 12:27 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..Refla ima josh bolja

      ..pametno lud

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      06-26-2013 12:42 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      djemila djemila is a Female
      Naj-Moder 2008




      Poruka: 11452
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od berber:

        svjetlost,ako si ti svemirac,bilo mi je zao kad si napustio forum,ali ako si ti ovo razocarao si me

      Nije.
      Svjetlost, je nick od prvih dana...i ne mijenja nick..
      10.gif

      Svemirac je poseban nick...

      ___________________________________________________________________
      Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

      06-26-2013 12:57 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      babo je carinski 19.gif

      ___________________________________________________________________

        06-26-2013 17:26 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        semirizsvemira semirizsvemira is a Male
        raja


        Poruka: 1860

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od djemila:

              citat od berber:

            svjetlost,ako si ti svemirac,bilo mi je zao kad si napustio forum,ali ako si ti ovo razocarao si me

          Nije.
          Svjetlost, je nick od prvih dana...i ne mijenja nick..
          10.gif

          Svemirac je poseban nick...

        Evoi vidovita dzemila ima nesto za rec . Joj kakvi salabajzera ima ovdje stvarno za plakati 13.gif 04.gif Vjetre reko sam ti potrazi izvore prave a ne dnevne novine zapada . Kakvi bola krscani i miuslimani zajedno protiv Assada . U Assadovoj vojsci ima krscana, kurda ,ateista i alavita koji cine dvadeset posto stanovnistva Sirije a ostatak su sunije muslimani . Alaviti su neki dan zarobljene civile stavili u dzamiju , tamo pusili i stavili Assadovu sliku da se njemu klanjaju a ako nece sve ce do jednog pobiti . Ima to na you tube ali vidi ti ne znas arapski 21.gif . Ako imas kakvog muslimana koji zna arapski tajpi ganje . Sukob u Siriji nije poceo od jucer neznalico , sukob traje vec decenijama kada je Assad i njegov babo prije u krvllju ugusio svaki protest . Cuj pocela Al Kaida pobunu 13.gif S kim ja polemisem , sa totalnim amaterima . Toliko od mene o Siriji . Kad se naucite nesto o politici javite se 19.gif Do tada 24.gif

        ___________________________________________________________________
        "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
        (Johann Wolfgang Goethe)

        06-26-2013 17:27 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
        taxi taxi is a Male
        Liska mjeseca avgusta




        Poruka: 18170
        Location: M&R

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        nemoj nam to raditi........ plizzzzzzzzz...... ne idi 16.gif

        ___________________________________________________________________

          06-26-2013 17:33 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
          vjetar vjetar is a Male
          moforaja


          Poruka: 13977
          Location: dk

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ..koji su tvoji izvori informacija semire


          ..da nije mozda

            www.maocha.com

          ___________________________________________________________________
          laku vam noc pijuni

          spavajte ko lavovi i ko kraljevi

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 06-26-2013 u 17:36.

          06-26-2013 17:36 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
          taxi taxi is a Male
          Liska mjeseca avgusta




          Poruka: 18170
          Location: M&R

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Neka ba vjetre.....ako ga oæeraš,koga æemo zajebavati?
          Spusti malo loptu . Treba nam izdržati do odmora.... 29.gif

          ___________________________________________________________________

            06-26-2013 17:37 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
            vjetar vjetar is a Male
            moforaja


            Poruka: 13977
            Location: dk

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ..ako je tako semire ,ne znam sta te drzi ovde na forumu ako smo mi tolike neznalice ..na avion preko turske i pravac sirija ,puni redenike borcima ..sumnjam da cesh nekoga ovde preveslat u vehabije..mozda o vjeri moze se nesto saznat od tebe ,ali nemoj nam vehabizam dina ti imana

            ..hocesh klinac ,cuvash ti dobro svoju bulju 13.gifne bi ti u Siriju za cjeli uumet otisho ,sve bi se krivio kad bi te neko potjero

            ..malo hurmashica baklave ,hurma i ostali nafaiza ,kad nestane odesh po pinku u saudisku arabiju to je to ..nisi ti babo nimalo naivan .

            ___________________________________________________________________
            laku vam noc pijuni

            spavajte ko lavovi i ko kraljevi

            broj ispravljanja poruke: 4, zadnji put od strane vjetar dana 06-26-2013 u 17:54.

            06-26-2013 17:40 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
            taxi taxi is a Male
            Liska mjeseca avgusta




            Poruka: 18170
            Location: M&R

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            dinooooo....zove te babo,kaže nemoj da ti on doðe 13.gif 13.gif 13.gif

            ___________________________________________________________________

              06-26-2013 17:42 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
              vjetar vjetar is a Male
              moforaja


              Poruka: 13977
              Location: dk

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ..razumijem ja babu ,njemu je neko reko da je on vrijedniji u svedskoj vec onaj u siriji 07.gif ..jer morat ce neko borce docekivat i u Malmeu 07.gif

              ___________________________________________________________________
              laku vam noc pijuni

              spavajte ko lavovi i ko kraljevi

              06-26-2013 17:57 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
              semirizsvemira semirizsvemira is a Male
              raja


              Poruka: 1860

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od vjetar:

                ..ako je tako semire ,ne znam sta te drzi ovde na forumu ako smo mi tolike neznalice ..na avion preko turske i pravac sirija ,puni redenike borcima ..sumnjam da cesh nekoga ovde preveslat u vehabije..mozda o vjeri moze se nesto saznat od tebe ,ali nemoj nam vehabizam dina ti imana

                ..hocesh klinac ,cuvash ti dobro svoju bulju 13.gifne bi ti u Siriju za cjeli uumet otisho ,sve bi se krivio kad bi te neko potjero

                ..malo hurmashica baklave ,hurma i ostali nafaiza ,kad nestane odesh po pinku u saudisku arabiju to je to ..nisi ti babo nimalo naivan .
              na osnovu cega si zakljucio da sam vehabija . Sto klanjam i postim , ne pijem , ne pusim eto . Dobro si reko sta cu ja ovdje pricati. Sjedio si cetri godine na Zapadu i dero socijalu i ti meni imas obraza reci da idem u Siriju 13.gif

              ___________________________________________________________________
              "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
              (Johann Wolfgang Goethe)

              06-26-2013 17:57 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
              vjetar vjetar is a Male
              moforaja


              Poruka: 13977
              Location: dk

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ..babo jesi se to nazietio

              ..taman cu tebi reci na osnovu cega sam zakljucio da si Vehabija

              ..nemam ja nista protiv ljudi koji klanjaju i poste ,ne daj mi boze da ja nekome to osporavam ili da ga omalovazavam ..ja samo ne volim ekstremnost ,pa ni u jelu ni u picu a ni u vjeri ..istina je babo uvjek negdje na sredini ili na pola puta

              ___________________________________________________________________
              laku vam noc pijuni

              spavajte ko lavovi i ko kraljevi

              06-26-2013 18:01 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
              vjetar vjetar is a Male
              moforaja


              Poruka: 13977
              Location: dk

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ..Babo ja sam 20 godina na zapadu .

              ___________________________________________________________________
              laku vam noc pijuni

              spavajte ko lavovi i ko kraljevi

              06-26-2013 18:03 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
              Stranica (95): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 10 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com