Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » "Vehabije" i "Vehabijke" 1907 g » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (95): « prva ... « prethodna 92 93 94 [95] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bolje da ju je qurcem mlatio.


ta ce turci

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

06-22-2017 18:22 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..mozda i policija vidila da je trebo izmarisat 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

06-22-2017 20:04 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

`ta ce vehabije...

govna do dna, meda nimalo...
Nek samo pogledaju od koga su dosli, napravljeni, finansirani, izmisljeni... Od saudije...
Najvecih prijatelja cemerike i cionista... Ja ironije bracjo moja mila...

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

06-23-2017 08:00 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..cilj ne bira sredstvo ,kako i preko koga i na koji nacin doci do interesa ili ovladati nekim podrucjem za svoj interes je skroz nebitno i tu nema logike a ni morala ..neko je naoruzo i Isil za svoje ciljeve da bi se srushio Asad ..Izmisljena teroija o Huseinu da posjeduje oruzje za masovno unistenje ,cista laz ..srusiti gadafija i dovesi Isil u Libiju na vlast i dovesti zemlju do raspada je isto tako bio neciji projekat i zamishljeni cilj ..to ce se destavati uvjek dok je novac platezno sredstvo ili kao bogastvo i moc

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

06-23-2017 19:34 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ima svega ali ima i teorija zavjere,
pola tih teorija nema blage veze s istinom i realnošæu
nekada je bila izreka: papir trpi svašta, a sada je ta izreka prerasla u: internet trpi svašta,
mnogo toga se piše i izmišlja, a naravno da ima i istine. nije sve u životu crno i bijelo, nešto je i sivo.

___________________________________________________________________

    06-23-2017 23:23 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..Green urota i zavjera je gotovo uvjek pola istine .sta je po definicije Pesimista ? odgovor je da je to dobro obavjesteni optimista ..ako nisi dovoljno obavjesten onda lahko putem medija interneta televizije ili stampe odvesti te daleko od istine odnosno da povjerujes da je stvarno Amerikancima cilj da spase napacene zene Irana ili da su Ukrajinci zlostavljani od Rusa i da ih oni zele odvesti u Evropu i da ce im dovesti demokratiju

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    06-23-2017 23:34 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od vjetar:

      ..Green urota i zavjera je gotovo uvjek pola istine .sta je po definicije Pesimista ? odgovor je da je to dobro obavjesteni optimista ..ako nisi dovoljno obavjesten onda lahko putem medija interneta televizije ili stampe odvesti te daleko od istine odnosno da povjerujes da je stvarno Amerikancima cilj da spase napacene zene Irana ili da su Ukrajinci zlostavljani od Rusa i da ih oni zele odvesti u Evropu i da ce im dovesti demokratiju
    Dobro obavjeshteni pesimista ??/ Hahahha . 13.gif 21.gif

    06-24-2017 22:39 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Lijepa stara narodna... sjelo ruglo na sred puta, pa se svakom ruga... 21.gif




    -

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    06-24-2017 22:41 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Stari Grad:

      Lijepa stara narodna... sjelo ruglo na sred puta, pa se svakom ruga... 21.gif




      -
    Puno je to narodnih uzrechica . Impozantno. 02.gif

    06-24-2017 22:44 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    Stranica (95): « prva ... « prethodna 92 93 94 [95] nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com