Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » "Vehabije" i "Vehabijke" 1907 g » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (95): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)

"Vehabije" i "Vehabijke" 1907 g Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    50LHgPKLsxg&feature=player_embedded


KNJIGA O KOJOJ S RADI iz 1907

ANTUN HANGI

bs.scribd.com/doc/22143957/%C5­%BDivot-i-obi%C4%8Daji-muslima­na-u-Bosni-i-Hercegovini-Antun­-Hangiÿ

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane -Svjetlost- dana 06-10-2013 u 23:23.

06-10-2013 23:22 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ovo ti nista ne fercera 21.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

06-10-2013 23:34 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a kad su ono Osmanlije vladale?!

vehabije su sekta isto kao sto postoje one sekte gdje se vrse kolektivna samoubistva itd...
vehabizam je zlo i totalno nepotrebno bilo kojoj drzavi a kamoli BiH

i jos jedna stvar....mnogo radim sa ljudima iz saudijske arabije....da se razumijemo nemam nikakve predrasude (u njih su zene uglavnom s nikabom) ali vezati recimo nacin zivota iz saudijske arabije s nasim....ne ide brate mili...cak sta vise....pricala sam s jednom koja igra fudbal u slobodno vrijeme....i zena otvorenih nazora...nije se sto bi se po naski reklo "ibretila" sto neko nije pokriven ili nesto slicno...
nema cudnih pitanja i zahtjeva tipa da ugasim muziku u autu jer ona ne zna sta svira....moze biti nesto sto nije bogu drago....ne treba biti ekstreman ni u cemu...mogla bih bas o ovome malo pisati jer sam zaista u poslijedne dvije godine u doticaju s ljudima koji imaju skroz drugaciji nacin zivota i skroz drugacije praktikuju i primjenju Islam itd...takvo nesto nametnuti u bih je ne moguce....mislim na prostoru cijelog balkana je nemoguce....mi jednostvano ne zivimo takav nacin zivota....nije nam to u mentalitetu ni u genetskom kodu...ja licn one bih nikad pristala da prekrijem skroz lice da se ne smijem nikom obratiti dok mi muz ne kaze....da se ne smijem rukovat itd...ne smijem muziku slusat...zbog toga su te zene isfrustrirane...jer kad one dodju na odmor iz kuvajta, s arabije itd...povedu dadilju...uglavnom su azijatkinje koje maltretiraju samo tako...ne znam, meni ponasanje koje sam ja primjetila kdo vecine odise licnim nezadovljstvom....odoh od teme...ali i nisam bas jer vehabije i bih su nespojive tackice

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    06-11-2013 14:08 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..sta je god nametnuto nije dobro ,vehabizam nije po meni iskrivljeno vjerovanje u islamu .vehabizam probagira malo vishe ektremnije odnose u drustvu ,primjera radi taj nikab ..ako citamo kuran lijepo pishe kako jedna zena treba da bude obucena ..sad ako neko odstupa od toga ne treba sa tim osobama voditi rat ili im zamjeriti ,jer oni tako hoce i misle da je ispravno .opet neko ako ne nosi nikab moze da bude vjernik .ko je vishe bogu drag to ne dlucujem ni ja a ni neki imam koji zagovara vehbiske norme ponashanja jednoga drustva ..

    ..ako odesh u saudi arabiju tu su zene pokrivene ,jer vlada sherijatski zakon .kod nas nema sherijatskog zakona u ustavu zato se ne moze ni nametnuti a ni nastojati da se to namece .ako neko hoce da prihvati takav jedan zakon na sebi onda mu treba biti dozvoljeno i ne bi se trebalo osudjivati .

    ..jer casne sestre koje rade u Bolnicama ili apotekama one nose svoje mantije i one su prekrivene i niko im ne zamjeri ..zene nisu samo kroz istoriju bile pokrivene u islamu vec i u drugim religijama

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    06-11-2013 14:27 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nije mi jasna jedna stvar. Zene pokrivene u saudiskoj, postujem. Kad strankinja dodje u saudisku mora se pokriti. Postujem. Kad francuska kaze da se zene ne mogu slikati pokrivene za vozacku dozvolu odma frka . Koji im je kurac. Treba se postovati svoje ali tudje ne. E ne ide to tako.

    06-11-2013 19:19 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    -Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
    raja




    Poruka: 1736
    Location: :)
    pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od prowler2:

      Nije mi jasna jedna stvar. Zene pokrivene u saudiskoj, postujem. Kad strankinja dodje u saudisku mora se pokriti. Postujem. Kad francuska kaze da se zene ne mogu slikati pokrivene za vozacku dozvolu odma frka . Koji im je kurac. Treba se postovati svoje ali tudje ne. E ne ide to tako.


    U Francuskoj se udaraju u prsa i govore demokratija i u FR kazu da svako ima religiozna prava i razmisljanja pa u cemu je problem.... tako nije u SAudiji tamo je diktatura... i tamo ti posteno kazu ovako ti je i Allahimanet...

    06-11-2013 22:30 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od -Svjetlost-:

          citat od prowler2:

        Nije mi jasna jedna stvar. Zene pokrivene u saudiskoj, postujem. Kad strankinja dodje u saudisku mora se pokriti. Postujem. Kad francuska kaze da se zene ne mogu slikati pokrivene za vozacku dozvolu odma frka . Koji im je kurac. Treba se postovati svoje ali tudje ne. E ne ide to tako.


      U Francuskoj se udaraju u prsa i govore demokratija i u FR kazu da svako ima religiozna prava i razmisljanja pa u cemu je problem.... tako nije u SAudiji tamo je diktatura... i tamo ti posteno kazu ovako ti je i Allahimanet...




    ..ja .ali tamo je sherijatski zakon i ne mozemo trazit da se u francuskoj sprovodi serijatski zakon ..sad francuzi i stranci ga postuju jer mojraju ,ali su opet dovoljno mudri da kazu OK to je tako ,za razliku od drugi koji se bune i protstuju zakonima francuske

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    06-12-2013 00:07 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    -Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
    raja




    Poruka: 1736
    Location: :)
    pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od vjetar:

          citat od -Svjetlost-:

            citat od prowler2:

          Nije mi jasna jedna stvar. Zene pokrivene u saudiskoj, postujem. Kad strankinja dodje u saudisku mora se pokriti. Postujem. Kad francuska kaze da se zene ne mogu slikati pokrivene za vozacku dozvolu odma frka . Koji im je kurac. Treba se postovati svoje ali tudje ne. E ne ide to tako.


        U Francuskoj se udaraju u prsa i govore demokratija i u FR kazu da svako ima religiozna prava i razmisljanja pa u cemu je problem.... tako nije u SAudiji tamo je diktatura... i tamo ti posteno kazu ovako ti je i Allahimanet...




      ..ja .ali tamo je sherijatski zakon i ne mozemo trazit da se u francuskoj sprovodi serijatski zakon ..sad francuzi i stranci ga postuju jer mojraju ,ali su opet dovoljno mudri da kazu OK to je tako ,za razliku od drugi koji se bune i protstuju zakonima francuske


    Ali ako je u francuskoj demokratija a svakako da nije jer to ne postoji..... u cemu je onda problem da ljudi imaju svoje zelje i razmisljanja.... e kad dodje do demonstracija poput ovih u turkosj tad je belaj jer sve dok su mirne demonstracije mislim da je ok ali vecina demonstracija zavrsi s haosom

    06-12-2013 06:57 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    pa dobro u turskoj im je premijer pravi fasista

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      06-12-2013 08:56 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..nije on fasista refla .on je islamista .

      ..svjetlost to isto moze reci francuskinja koja dodje u Dubai da kazu ima i ja svojih zelja i razmisljanja ..ako se naucish ili ako naucish da postujesh svoje zakone u zemli iz koje dolazish postovat ces i zakone zemlje u kojoj si gost ili u kojoj boravish
      ..Ako sam ja izbkeglica u Francuskoj mene nije trazila Franciska vec sam ja trazio francusku i cim sam dosho tamo ja sam Gost i moram se pridrzavati njihovih zakona .

      ..ne mozesh bolan trazit u Francuskoj da zena stoji na kasi u nikamu i da radi kao kasa dama .

      ..ja pouzdano znam da dosta zena zloupotrebljaje taj nikam i nastoje i bore se da zena ima pravo da se pokrije .zasto ..na taj nacin se izbjegava radna obaveza jer poslodavac ne zeli primati zenu na radno mjesto koja je pokrivena ,na taj nacin stice pravo na socijalnu pomoc koja nije mala .josh ako ima troje ili cetvero djece kao sto imaju ,takve zene porvedu citav svoj radni vjek na socijalnoj pomoci ne radeci nista i na teret drzavi .

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      06-12-2013 13:04 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od refleksija:

        pa dobro u turskoj im je premijer pravi fasista



      ..Refla .to isto rade sve Vlade svjeta .jesi vidila da su na sican nacin zavrshavali studenti koji su strajkovali u njyorku ,vodeni topovi suzavci i pendrek .nista posebno se ne radi vec u ostalim zemljama..nekome odgovara da kze da je u Turskoj premijer Fashista a americki premijer demokrata ,jer on ima pravo da degeneci demonstarnte i to se podrzava ,dok turska ..sirija ..egipat i libija Iran i ostale zemlje na to nemaju pravo

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      06-12-2013 13:08 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      semirizsvemira semirizsvemira is a Male
      raja


      Poruka: 1860

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Joj kakvih gluposti moze cojek procitati ovdje . Ljudi moji ako nemate pojma o necemu zasto se blamirate i javno pokazujete svoje plitko znanje . Ove slike pokazuju da pokrivanje lica nije pocelo od jucer sa , kako vi kazete vehabijama , vec to postoji od nastanka Islama a i ranije . Pokrivanje lica nije samo poznato kod muslimanki vec i neki zidovski pravci praktikuju pokrivanje lica kod zena . Interesantno da su i muskarci nosili brade i to je bilo sasvim normalno i u Turskoj , Bosni , Indoneziji , maleziji , Somaliji , Nigeriji itd itd . Prisile u Islamu nema i zene same biraju kada i kako ce se prekriti . Naravno kafirima i mrziteljima Islama smeta svaki oblik sljedjenja Islama . I kad nismo klanjali , klali kurbane , nismo postili , nismo davali zekat i to im nije valjalo pa su nas poklali ko zeceve kao 1992 . Sta im je tad smetalo kad su muslimani davali djeci krscanska imena , pili , kurvali se , psovali . Ni kao takvi nismo bili dobri pa nas pobacase u heliodrome , Dretelje , Luke , Omarske i jos jedno 50 konclogora . Zasto . Samo zato sto su nam imena bila muslimanska a muslimani , ruku na srce nismo bili . Mrzitelji Islama , kojih ima i na ovom forumu nikad ne uzimaju godisnji odmor . Oni rade na razbijanju islama pa nas dijele na vehabije , selefiste tradicionaliste ( sta li je to , jel tono kad se mozes napit pa ic u dzamiju ili postit Ramazan pa se onda oblokat uz turbofolk za Bajram ) . Musliman , iskreni musliman zna osnovne hadise Muhammeda s.a.w.s. i zna da zene moraju biti prekrivene i da se mora i klanjati i postiti i davati zekat i sehadet i hadzdz obaviti . Musliman , iskreni musliman , zna da nema alkohola kurvanja droge kocke kradje , zna da nema prevare , mrznje , zavisti . Glupi su mi primjeri bukvalnosti kod nekih . Kaze ima zena saudijki modernih shvatanja . Pa ne znaci da ako je covjek rodjen u Mekki da ce u Dzennet . Covjek zivio u Mekki , nikad nije obavio hadzdz niti je klanjao u Haremu i kad je preselio i familija htjela da mu se prouci dzenaza kod Kabe . Kad su dosli sa tabutom do vrata nece tabut unutra . Pokusavali ljudi nekoliko puta i nista . Dzenazu mu klanjali u nekoj drugoj dzamiji . Allah ne dade . Zato ispadate smijesni sa ovim primjerima .

      ___________________________________________________________________
      "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
      (Johann Wolfgang Goethe)

      06-12-2013 14:20 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..semire ..lahko je onome vehabiji imati 4 zene i 15 tero djece u Maoci ,jer on ne kopa da ih prehrani .vec mu neko shalje lovu za to da propagira taj nacin zivljenja ..to je protu ustavno imati 4 zene .,mozda te jadnice nemaju sta da jedu a prisiljene su na taj brak samo da bi prezivile ,on ko pastuh se natovari na svaku i svakoj zbiberio po troje cetvero djece ..gdje to ima u picki materinoj

      ..

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      06-12-2013 14:36 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7085
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      u svakom zlu ima nekog dobra...

      a u ovom zlu je dobro to što su ublehaši ušli u vjere i zbog toga æe ove danas poznate religije i izumrijeti

      za 500 godina æe djeca uèiti da je bio nekad jedan islam i jedno kršæanstvo... koji su meðusobno potamanili 500 miliona uglavnom nedužnih ljudi.

      ___________________________________________________________________

        06-12-2013 14:40 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..green ne bi bash reko da ce da bude tako za 500 godina

        ..siguran sam da ce malo ljudi da bude u Krcsanstvu .jer pogledaj samo u zadnji par godina koliko je poznati licnosti preshlo na islam ..na stadionu Bajerna od iduce sezozne gradi se dazamija i bice mesdzid unutar samog stadiona i cucce se ezan ..Riberi ..Benzema ..Henry i mnogi drugi

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 06-12-2013 u 14:51.

        06-12-2013 14:50 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        semirizsvemira semirizsvemira is a Male
        raja


        Poruka: 1860

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od refleksija:

          pa dobro u turskoj im je premijer pravi fasista
        Hahahahaha vece gluposti jos ne procitah na ovom forumu . kad si bila u Turskoj pa znas o njima . Ono iz serija 13.gif Erdogan je podigao Tursku iz pepela u koju je zapala ta kemalisticka turska u kokjoj se svake godine vojna hunta cinila puc , prevrat i dovodila svoje ljude na vlast kako im se cefne bez imalo demokratije . Erdogan i njegova partija je podigla Tursku na nivo Fatihovog doba . Turska je drzava sa najvecim ekonomskim porastom u svijetu , nemaju vanjski dug , inflacija sa 60 posto pala na 6% , plate utrostrucene , ulaganje u skolstvo i zdravlje 10 puta vece nego prije desetak godina . Naravno iza ovih demostracioja stoje kemalisti sekularisti , gubitnici koji rade za cionista ( i sam Ataturk je bio poluzidov) . Dovoljno je pogledati zahtjeve demonstarnata pa da se covjek nasmije
        Zabrana izgradnje jos jednog aerodroma u blizini Istanbula
        Zabrana izgradnje mosta na Bosforu
        Da se odustane od gradnje hidro elektrana i nuklearnih elektrana
        Drugim rijecima vratite nas u siromastvo
        Most ce se praviti i naplaciva ce se prolaz kroz Bosfor ko sto rade sve drzave svijeta a ne ko do sada dzabe .
        Aerodrom je potreban iz ekonomskih razloga i razvoja avio prevoza preko Turske
        Izgradnjom mosta ce se promet u Istanbulu olaksati
        60 mld dolara godisnje placa Turska za uvoz energije Kini i Rusiji . Izgradnjom vlastitih kapaciteta ce otici u zaborav -
        IUpitnio je tvoje poznavanje pojma fasista 13.gif

        Zasto su oni protivnici Turske i Erdogana
        Zato sto je Turska usla medju 10 najmocnijih drzava svijeta
        Zato sto imaju najvec rastucu ekonomiju u svijetu uz Kinu
        Zato sto Turska nema potrebe za drugim drzavama
        Zato sto je Turska vratila sve svoje digove ( e to nije u redu cuj da nisi duzan zidovskim bankama , e ne moze tako )
        i moglo bi se nabrajati do sutra zasto . Turska je jasno stala uz BiH , uz Palestinu, Siriju , Egipat
        i jedina osudila pljacku muslimanskih energenata i rudnika u Maliju od strane Francuza
        a kemaliste jedino interesuje niza cijena alkohola i da se mogu njihova aristrokratska djeca drogirat u parku . Zato podrzavam pendrecenje protiv bolesnika koji su pisali i pili po dzamijama za vrijeme protesta .
        Interesantno je kako nikad niko nije prenosio krvavi slom protesta u Ankari devedesetih od strane kemalista kada su demonstarnte gazili bornim kolima sada cijeli Zapad i ateisti placu za ove alkodemosntracije . Kome ne svidja nek ide na Zapad tamo je bolje tamo ne pendrece demostrante , imas pravo reci sta hoces (malomorgen) . Ne mozes ni kupit alkohol gdje hoces ko u Turskoj . Pendrek prasi pendrek prasi udri policijo . Bit ce to opet islamska Turska ako Bog da

        ___________________________________________________________________
        "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
        (Johann Wolfgang Goethe)

        06-12-2013 14:51 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..ti malo semire ode u krajnost

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        06-12-2013 14:55 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        green green is a Male
        Super Moderator


        Poruka: 7085
        Location: BiH

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od vjetar:

          ..siguran sam da ce malo ljudi da bude u Krcsanstvu .jer pogledaj samo u zadnji par godina koliko je poznati licnosti preshlo na islam ..


        Vidi nju...
          http://www.haber.ba/vijesti/region/44390-novopazarka-sa-islama-presla-na-pravoslavlje-i-izazvala-zustre-osude.html
        04.gif

        ___________________________________________________________________

          06-12-2013 15:07 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
          semirizsvemira semirizsvemira is a Male
          raja


          Poruka: 1860

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od green:

                citat od vjetar:

              ..siguran sam da ce malo ljudi da bude u Krcsanstvu .jer pogledaj samo u zadnji par godina koliko je poznati licnosti preshlo na islam ..


            Vidi nju...
              http://www.haber.ba/vijesti/region/44390-novopazarka-sa-islama-presla-na-pravoslavlje-i-izazvala-zustre-osude.html
            04.gif
          Da je to bila neka muslimanka koja je klanjala ,postila, nosila hijab i znala ucit iz Kurana Casnog bio bih zacudjen ovako skart ode na drugu stranu , cistimo se 10.gif Musliman se ne postaje po imenu kako nevjernici misle pa nas kolju decenijama vec se postaje djelima koje sam vec nabrojao

          ___________________________________________________________________
          "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
          (Johann Wolfgang Goethe)

          06-12-2013 16:11 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
          green green is a Male
          Super Moderator


          Poruka: 7085
          Location: BiH

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          A šta æemo sa škartom koji ulazi u redove islama? Pogledaj malo te nove vjernike po džamijama... ,mogi od njih imaju istetovirana ramena tipa "JNA" ili likovima žena... tetovirajuæi se po zatvorima bivše države...

          bivši narkomani, sada u prvim safovima...

          ___________________________________________________________________

            06-12-2013 16:32 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
            Stranica (95): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com