Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » POKIDANE VEZE » Odoh da se namirishem Mostara » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji
pokretac teme Thread Started by Boza

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pokrenulo bi se nesto,mostarski izbori su zadnja sansa da se carsija spasi od zulumcara i potpunog kolapsa
Drzim da bi neposredni izbori omogucili biracima da izaberu istinskog socijaldemokratu koji ima znanja,snage
i hrabrosti da okupi mlade strucne ljude
Nije nemoguce,samo da se raja osvijesti,treba pokusati 10.gif ~

12-15-2014 21:50 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..posle 20 godina josh ujek ne osvjesteni ,pa posle sveg toga josh 4 godine ostace u mraku ,to jest ne osvjesteni ..kad ce se osvjestit ako nisu do sada ..ja nevjerujem Boza u to osvjestenje ,nazalost situacija nam na terenu i u praksi ne daje mi nadu ..

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

12-15-2014 21:57 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji
pokretac teme Thread Started by Boza

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nebo im salje spasitelja,mladog obrazovanog profesora,istinskog socijaldemokratu i antifasistu od glave do pete
Proggledajte coravi,probudite se uspavani i spasite carsiju od propadanja i daljih podjela
Mladi Markovina kao gradonacelnik je boziji dar 10.gif 33.gif

12-16-2014 10:49 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji
pokretac teme Thread Started by Boza

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Puno hvala Bridge Keeper 10.gif
Zamolio bi te da kazivanje Dragana Markovine preneses na ovu stranicu,kad uhvatis vremena
Moje postovanje 10.gif

12-17-2014 21:48 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji
pokretac teme Thread Started by Boza

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

OPANAK predvodzen nacionalistima i kriminalcima hebe majku Mostaru uzduz i poprijeko

Heroji Mostara okupljeni ispred stare Gimnazije moje postovanje 10.gif 33.gif 33.gif 33.gif

02-07-2015 19:56 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji
pokretac teme Thread Started by Boza

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Doktorica Grit Kirsten-Saric mirom mirise

Moj proljetni boravak u nasem Mostaru ispuni neocekivani susret sa sarmantnom doktoricom,
subspecijalistom kardiologije,gospodzom Grit Kirsten-Saric
Nevjerovatno je sa koliko duse,umjeca i nade nasa Svabica pomogne pacijentu 33.gif 33.gif 33.gif
Sama naglasi da se osjeca mostarkom sa dna kace i da je pravo zaljubljena u Mostar
Ako se nadzete u situaciji da vam treba pomoc kardiologa frau Grit je prava adresa

Gospodza Kirsten-Saric krajem decembra daruje nasem Mostaru novu kliniku kod zeljeznicke
stanice,sto ce zasigurno obradovati sve one koji nose Mostar u srcu

05-21-2015 21:02 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1689
Location: Predaleko od Mostara

Mostar Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E vakat je da i ja opet idem...Mirovo sam mjesec i po. Sutra , ako bog da, putujem za Mostar i u Mostaru sam u petak vece....

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 06-03-2015 u 11:17.

06-03-2015 11:16 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji
pokretac teme Thread Started by Boza

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Chedo Milicevic

Prilikom mog majskog boravka u Mostaru puno me obradova saznanje da je moj bivsi komsija
Chedo Milicevic prvi novac koji mu je dosao u ruke po zavrsetku rata upotrijebio za kupovinu
vrece brasna i istu licno prenio na lijevu obalu
Sam Chedo prezivio neimastinu i glad,strahove sto je drugi i drugaciji pa pohitio da pomogne
koliko moze
Brate zamirisa Chedo,zamirisa stari fini Mostar 10.gif

06-03-2015 11:32 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji
pokretac teme Thread Started by Boza

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nek mirisu avlije,nek se svako raduje

Bajram Serif Mubarek Olsun svim vjernicima koji njeguju Islam ljubavi,dobrociniteljstva i tolerancije
prema drugom i drugacijem 33.gif 33.gif 33.gif

07-17-2015 14:15 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji
pokretac teme Thread Started by Boza

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hvala Profesore

Vecina mostarskih intelektualaca moralno posrnu,onu Tutinu ko je jamio,jamio pretvorise u jos
goru JAMLJAJ SVE STO TI ZIVOT PRUZA
Suti,radi i kradi postala je deviza vecine i mali covjek u svojoj nemoci proklinje iste i moli boga
da pomakne ove koji su suplji do picke materine
Jedini koji meni zamirise starim Mostarom i modernom uljudzenom Bosnom i Hercegovinom je
hrabri i umni sveucilisni profesor Slavo Kukic
Hvala PROFESORE 10.gif

08-04-2015 11:07 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji
pokretac teme Thread Started by Boza

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Umjesto da ruse Zemu oni ruse Partizansko i Rodzene 13.gif

08-31-2015 09:42 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6998
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

To stoji ali ako može malo više podataka o "ONI", argumentovano, da ih ne bi nepravedno lišilo života.....

08-31-2015 11:09 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji
pokretac teme Thread Started by Boza

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

To su uglavnom bosnjacki opanak intelektukci koji su korumpirani do picke materine i redovno idu
po svoje misljenje jal u Sarajevo,jal kod svoje brace poderanih gaca
Nevidljivi su na mostarskim ulicama,medzu njima ima supaka koji nose stara casna mostarska
prezimena

08-31-2015 11:38 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

zar ima i takvih gluho bilo 23.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

08-31-2015 18:02 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji
pokretac teme Thread Started by Boza

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ima ih ko govana
Svojom sutnjom i necinjenjem daju podrsku onima koji neumoljivo guraju Mostar u celjusti
desnicara raznih fela
Njihov odnos prema gradzanskom neposluku,Partizanskom groblju i sada Velezu govori sve
U debeloj hladovini lampaju i muljaju

09-02-2015 10:42 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Samo mala digresija s obzirom na naslov teme. Sjedio sam neko vece na terasi Bristola . Pa da vas posavjetujem. Nemojte se izaboga pokusati namirisati Mostara sa ove terase...eto toliko...

09-04-2015 15:29 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-04-2015 17:01 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

09-06-2015 05:11 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji
pokretac teme Thread Started by Boza

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Niko nije fotografijom postembiljo mostarsku legendu sa harmonikom Karaliju
Vjerujem da svakoga od nas duboko dirne kada njegov oboljeli sin Seno na sredini Fejiceve
klekne i pomiluje Musicinog cuku.Ovo se pretvorilo u svakodnevni obred

Stari Mostar u zadnje vrijeme fino zamirise kod Shendre u piceriji Porto.Vlasnikova zena i osoblje
namire svakog gosta izuzetno kvalitetnom mezom,pice prva klasa,cijene vise nego solidne

Jucer 27.septembra fin prizor u starom gradu ,dosta turista,ima solidnog pazara
Ruza se gradi,bice glomazna i custa 10.gif 33.gif

09-28-2015 13:12 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..dzaba sto je grade kad je odma pored ruze dvije tone smeca ..tacno preko puta finkove kafane ..ta slika u enormnim kolicinama se provlacila cjelo ljeto ..doabri su nam mirisi Mostara ..kroz fejicevu je vonjala kanlizacija kod stare zgrade Sipada gdje bio salon namjestaja ..fuj Mostar

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-28-2015 u 14:56.

09-28-2015 14:56 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stranica (9): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com