Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Evropsko prvenstvo u kosarci - Slovenija 2013 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
bjelopoljac bjelopoljac is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 350
Location: USA

Evropsko prvenstvo u kosarci - Slovenija 2013 Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vidim niko nista o kosarci, pa velim da I o tome trubimo. Prosla 4 kola I jos jedno sutra - odlucno.
18 repki + 6 bivse drzave. Od ovih 6 jos niko nije 100% obezbjedio 2-gi krug. Slovenija najbliza, a ostali gaje kakve takve sanse, neki vece neki manje. Nasa repka sutra bije boj sa Litvom, kom opanci kom obojci. 10.gif

09-09-2013 00:11 bjelopoljac is offline Pregledaj poruke od bjelopoljac Dodaj bjelopoljac u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

naš selektor je izjavio da i protiv Lakersa da igramo, imamo šanse zapobjedu... 10.gif

___________________________________________________________________

    09-09-2013 07:38 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    chaba chaba is a Male
    moforaja




    Poruka: 2558
    Location: EU

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Prvenstvo je drama profitabilno za vlasnike kladiona, šta je ono, koji rezultati, svak svakog može dobit.
    Eno i Slovenija izgubi prvu, u produžetku od Hrvatske, zasluženo, bome.

    09-09-2013 08:43 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
    chaba chaba is a Male
    moforaja




    Poruka: 2558
    Location: EU

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    hehe

    Navijaèe u BiH su oduševili komentatori Federalne TV iz Jesenica. Edin Avdiæ, jedan od najveæih poznavatelja košarke na ovim prostorima, sjajnim komentarima držao je naciju prikovanu uz televizore.

      oU003-nTC9U


    Kemal Ahmetoviæ je, pak, oduševio plesom nakon dramatiène pobjede.

    09-09-2013 11:14 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
    bjelopoljac bjelopoljac is a Male
    bice nesto od mene


    Poruka: 350
    Location: USA
    pokretac teme Thread Started by bjelopoljac

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nadam se da ce biti ako nista ono gusto sa Litvom. Gledao sam dosadasnje rezultate, I ako se ne varam cak ni pobjeda ne garantuje prolaz, zavisno od drugih rezultata I kos razlike. Trebalo bi da Makedonija dobije Latviju I onda bi sve bolje izgledalo, ali otom potom. Srbija je vec u drugom krugu, bez obzira na danasnje rezultate. Ja se nadam nasoj pobjedi, neka momci odigraju kako mogu pa sta bude neka bude. 10.gif

    09-09-2013 12:42 bjelopoljac is offline Pregledaj poruke od bjelopoljac Dodaj bjelopoljac u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Jebi ga...ne prodjoshmo. . Aco peder .... u duhu taxija. 02.gif Biti che bolje . Chestitke za borbenost ...Go Bosnia...

    09-10-2013 05:08 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    chaba chaba is a Male
    moforaja




    Poruka: 2558
    Location: EU

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Šteta, poklopiše se loše rezultati....

      ujNEJdB3W9c


    "Bosna i Hercegovina je zaslužila malo radosti. Odigrali smo utakmicu iz anala...Nakon što sam vidio igraèe u svlaèionici teško je reæi bilo što. Nikoga ne mogu kriviti. Hvala svima na trudu. Da je Makedonija pobijedila, koja je odustala, danas bismo prošli. Nismo imali pomoæi od balkanskih timova. To je košarka, èestitke Litvi“, rekao je Petroviæ nakon što je BiH i pored pobjede nad favorizovanom Litvom propustila nastavak turnira.

    "Definitivno smo zaslužili proæi dalje. Nažalost, ni Makedonija, niti Crna Gora nam nisu bile od ruke. Ovi momci su ponos èitave zemlje. Svi mi imamo razloga biti ponosni “, rekao je Petroviæ, te dodao:

    „Žao mi je zbog jedne napaæene zemlje koja treba sportski uspjeh. Žao mi je i zbog igraèa. Vjerujem da æe u buduænosti biti bolje“.


    Formirane su dvije grupe:

    GRUPA E:

    1. Francuska 4
    2. Srbija 4
    3. Litvanija 3
    4. Ukrajina 3
    5. Letonija 2
    6. Belgija 2


    GRUPA F:

    1. Italija 4
    2. Španija 3
    3. Slovenija 3
    4. Finska 3
    5. Hrvatska 3
    6. Grèka 2

    09-10-2013 08:06 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
    bjelopoljac bjelopoljac is a Male
    bice nesto od mene


    Poruka: 350
    Location: USA
    pokretac teme Thread Started by bjelopoljac

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Tuga, jedina repka sa tri pobjede I idemo kuci. Nije valjda bilo sudjeno, sta li 15.gif

    09-10-2013 20:05 bjelopoljac is offline Pregledaj poruke od bjelopoljac Dodaj bjelopoljac u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6998
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Sve je namješteno. Gdje je Yuga tu je raspad sistema.
    Španci prvaci, maloprije gledao u grah. Iz Kirgistana.
    Aco gay. Pape peder.

    09-11-2013 00:37 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    chaba chaba is a Male
    moforaja




    Poruka: 2558
    Location: EU

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Jedan košarkaški:

    Sredovjeèna gospoða trèi za autobusom, koji joj odlazi ispred nosa.
    - Mladiæu, jel’ ovo bila trica, sva uspuhana pita momka koji sjedi na stanici.
    - Nije gospoðo, nagazili ste na crtu.

    09-11-2013 11:18 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    13.gif Shteta. Bosna ima dobru ekipu. Teletovich je zvjezda na turniru. Shteta ali idemo dalje.

    09-11-2013 18:42 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    bjelopoljac bjelopoljac is a Male
    bice nesto od mene


    Poruka: 350
    Location: USA
    pokretac teme Thread Started by bjelopoljac

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    A sto se zakuhalo, ovdje svako svakoga, pobjedjuje 07.gif . Spanci nisu nepobjedivi, mi ispali I bice gusto.

    09-14-2013 03:18 bjelopoljac is offline Pregledaj poruke od bjelopoljac Dodaj bjelopoljac u listu prijatelja
    nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com