Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Cudna jada od Mostara Grada » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Cudna jada od Mostara Grada Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Samo boga molim da kuce ne krenu prema Titovoj..

    http://www.mostarlife.com/katastrofa-zadesila-kemala-bo%C5%A1kaila-iz-opina-odron-mu-uni%C5%A1tio-ku%C4%87u

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

09-30-2013 12:44 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bespravna gradnja je uzela maha veæ odavno, voljela bih da griješim ali mislim da æe biti ovoga još..

Odmah mi pade na pamet onaj vic, kaže objavljen oglas: Prodajem kuæu kraj magistrale, za par godina ste u centru grada, garantiram..

Nije vijest za zafrkancije, niti se zafrkavam, jadni covjek, sve izgubio, ali eto bar nije niko povrijedjen ili još gore...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane cheri dana 09-30-2013 u 13:26.

09-30-2013 13:25 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od cheri:

    Bespravna gradnja je uzela maha veæ odavno, voljela bih da griješim ali mislim da æe biti ovoga još..

    Odmah mi pade na pamet onaj vic, kaže objavljen oglas: Prodajem kuæu kraj magistrale, za par godina ste u centru grada, garantiram..

    Nije vijest za zafrkancije, niti se zafrkavam, jadni covjek, sve izgubio, ali eto bar nije niko povrijedjen ili još gore...

ovo je ništa kako æe biti kad krene klizište više magistrale i rudnièki kop, jadni ljudi gradili ,a nikoga ništa za savjet nisu pitali.

09-30-2013 13:34 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar
pokretac teme Thread Started by djemila

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Upravo tako..ne bih volila ali se bojim da ne dodje do toga,...

Sjecam se jos u osnovnoj skoli Mlado Gorani"smo sa skolom sadili borice i sjecam se da nije par kuca pored magistrale ...

tada majketi bilo zabranjeno i vidjeli opasnost klizista a sad naselja i naselja do Fortice skoro...

Gedam s Luckog mosta povrh Rudnika..ulicna rasvjeta.... znaci naselja se napravila..

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

09-30-2013 13:48 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djemila:

    Upravo tako..ne bih volila ali se bojim da ne dodje do toga,...

    Sjecam se jos u osnovnoj skoli Mlado Gorani"smo sa skolom sadili borice i sjecam se da nije par kuca pored magistrale ...

    tada majketi bilo zabranjeno i vidjeli opasnost klizista a sad naselja i naselja do Fortice skoro...

    Gedam s Luckog mosta povrh Rudnika..ulicna rasvjeta.... znaci naselja se napravila..


napravila naselja generacijo, nemože èovjek da vjeruje što su sve napravili na iskopinama rudnika, nisu ni svjesi kakvoj su se opasnosti doveli.

09-30-2013 21:49 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nije im treb'o savjet a jos manje dozvola za "divlju" gradnju .
Ta mi naselja dodju kao "Sao Paulo" de Zeneiro 07.gif sve jedno na drugome ,
samo sto su kod njih "kuce"od lakog materijala pa ih jedino kliziste izazvano kisom moze pomjeriti a ova nasa imaju teski materijal pa i sam pravi opasnost od klizanja.

09-30-2013 22:42 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..da je kakve vlasti pa sad trazit pare za legalizaciju objekata ..gradjevinska dozvola se krece najmanje deset hiljada maraka sa komunalijama ..pa izvoli .plati pa gradi

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-30-2013 22:58 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..meni nimalo ne smeta sto se izgradilo ,treba platit ono sto te sleduje drzavi .zna svak kukat posle jebote sta mi je dao grad a sta drzava ,prije svega trebalo bi se zapistat sta sam dao gradu i drzavi pa tek onda trazit da ti se nesto vrati

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-30-2013 23:00 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

JFK 13.gif

09-30-2013 23:39 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sta ti je to JFK

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-30-2013 23:53 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

John Fitzgerald Kennedy-
znas ona snimka njegove inaguracije kao 35.predsjednik SAD , pa kaze
otprilike.


"Ne pitajte sta je drzava ucinila za vas vec se upitajte sta ste vi ucinili za drzavu "


a neki se nisu ni pocesali po guzici a danas je krcme (mislim na BiH)

10-01-2013 00:09 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

KFC -Kentucky Fried Chicken 07.gif

10-01-2013 00:12 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jooooooooooooooj , pade mi na pamet ,
davno prije rata kad su rusili kuce iznad magistrale ,
a one psovke , kletve i uvreda ni pas s maslom....
pa eto narod ima krov nad glavom a sto ce se jednog dana sve sdzombosat, (ma haj nece)
nece /nece sve je do je'nom, pa kad se desi kuku pomagaj , donacije , i svi kurci /palci .
Sam pao sam se ubio 01.gif .
Ma ,i u nas ti je izgleda prosla ona skutorska ": Ako ne moze nikako drukcije , moze posteno".samo sto smo jos daleko od ovoga drugog/nazalost.

10-01-2013 00:18 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ono iznd magistrale jednog dana ce sve da prokliza ,jer one su kuce napravljene na nasipu ..dovoljno je pogledat samo kad kisha pane treba bagerom zemlju kupit sto dodje na cestu odozgor sa onog nasipa ..godinama se to sapire i jednog dana nedaj boze eto katastrofe ..isto sto danas kukaju kad neretva popliva ,neretva nije nikad plavila u juznom toku ,danas plavi samo iz razloga sto su guzonje napravili vikendice uz jezera ,kad se puni akumulacija jezera onda vriste i zovu centrale da pustaju vodu .kako nema zakona onda im se udovoljaje zahtjevima i pustaj neretvu i jebo ti dole sto ce u juznom toku da pliva mvazna je njegova kuca ,sve se znalo årije rata gdje se smije sta pravit i pored rjeka i jezera i puteva ..danas bi svako da iz spavace sobe pisha u jesero kro prozor

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-01-2013 00:43 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..stecak jeli ko od raje onoj maloj sto se razbila sa starog privijo kakvi obloga 07.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-01-2013 00:45 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

radnja se desaje u Zaostrogu pocetkom osamdesetih .Na korzu Kela prica.
kare:'jebote kakve koke ,nas trojica a njih tri.
Ali kako se sporazumjeti ,
ne znamo koji jezik govore a grimasama ne ide
.Jaran mi zna Njemacki
pa rece :Sprehen sie Deutsch"ma jok one se samo crlikaju i nesto shatro pricaju.
Rece ovaj drugi ,"Do you speak English" Ma njih jos vise cirlik".
Rekoh ja ( to jeste "Kela" ) 'Ponjimajesh po Ruski"
ahahaha sve tri
kad ono mi prokljuvishmo , ono one Chehinje



a niko od nas ne zna Cheshki .

A bjeri Kela u p.m 38.gif 13.gif


Jedino se mog'o Benaid privit uz nju ,ko smokvin list 13.gif jedino ju je on odgovaro da ne skace nekih 10 minuta 26.gif

10-01-2013 02:35 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4409
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Na kojem jeziku je Benaid s njom pricao,kakav Kela 02.gif

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

10-01-2013 15:11 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Stecak morash pojasniti sta Kela veli
Jeli uklizo kod Chehinje ili se podskliznuo?

10-01-2013 16:08 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

"Co to mash mesh nahami ,
mesh nohami "panjenko-
navalio Benaid -misleci da je Chehinja , a ona u zbunjozi na kvadrat
sto od tupog udrara od povrsinu Neretve k'o od beton ,
sto od pogleda raje ,pracenog
nevjericom "da zene ipak imaju 9 zivota"
Tek kad je vidio istetoviran "Mc Donalds na ramenu skonto je da je zapadna koka.


sta to vi hocete da vam ja budem ko "Feral Tribune" 13.gif

10-01-2013 23:17 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Boza:

    Stecak morash pojasniti sta Kela veli
    Jeli uklizo kod Chehinje ili se podskliznuo?




Jes jes, eno Kela izdo knjigu zove se "Sve moje njuferice i prevrnute "koke" " , bas isto k'o sto
Pecelj izdao svoju knjigu i nazvao je
"Svi moji UEFA golovi". 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif
da otvorimo kviz na ovu drugu "knjigu" 13.gif 13.gif 13.gif

10-01-2013 23:21 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com