Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Pitanja i obja » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (15): « prva ... « prethodna 12 13 14 [15] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH
pokretac teme Thread Started by green

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Èovjek bio tamo, otkinuli mu komadiæ srca i nakon operacije se vratio na Zemlju 21.gif
stvarno fascinira kako ova prièa prolazi i u 21. vijeku. nekako shvatam da je to prolazilo u 13. vijeku, ali danas da pije vode...

Muhamede, svaka ti èast, bio si genije.

___________________________________________________________________

    03-27-2015 00:18 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    pravimostarac
    SexNepoznat

    Poruka: 3132
    Location: Zaluto

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Vakat iæ, došo pitomac

    ___________________________________________________________________
    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

    03-27-2015 00:26 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
    gandalf gandalf is a Male
    Mo-Starac




    Poruka: 4675
    Location: NEBUCHADNEZZAR

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od pravimostarac:

          citat od gandalf:

        Ne bijem se, samo pricam.
        Ti ne mozes znati sta je heroin, dok ga nisi sam probao.
        A pricati o njemu iz tudjeg iskustva je isto sto i pricati o mirisu ruze kuju nikada nisi pomirisao.
        I to sa takvim ubjedjenjem....


      ok

      Ja probo Islam i meni se svidja

      i kao što rekoh èojek bio tamo vidio i meni dovoljno

    Posteno ako je samo tebi dovoljno!
    Ali kad neki hoce tudje dozivljaje da nametnu drugima kao moranje i zakon, e onda to niti je posteno niti razumno.
    To je kad recimo bradonje hoce da nametnu ovom svijetu kako ljudi treba da zive da bi prosli na onaj svijet jer su oni to shvatili tako!!!
    Nek se tebi i bilo kome drugom svidja u sta vi hocete da vjerujete... No problem. Problem je onda kada ti isti misle i agiraju da je njihov pogled na svijet jedini pravilan, i da tako treba da se radi... Bez obzira na 74 sekte samo u toj struji...

    ___________________________________________________________________
    Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
    Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

    03-27-2015 00:39 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH
    pokretac teme Thread Started by green

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    mene je hodža uèio da je tako bilo. Poslanika nešto jamilo i kroz prozor uznijelo do sedmog neba. tamo je vidio sav inventar i osoblje one Dobre i one Loše vjeène kuæe...

    zatim ga je operisalo, sasvim mali dio srca mu je odstranjen, to je ono zrnce zla kojeg svaki èovjek ima i nakon uspješne operacije ga opet vratilo u kuæu, na Zemlju

    od tog trenutka je Muhamed bez zrnca zla u svome srcu, a svi mi ostali tokmaci imamo to neoperisano zlo

    ___________________________________________________________________

      03-27-2015 00:56 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      prowler2 prowler2 is a Male
      moforaja


      Poruka: 5249
      Location: usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Odakle ta pricha Green ?

      03-27-2015 18:42 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
      Stari Grad Stari Grad is a Male
      moforaja




      Poruka: 10597
      Location: iza zvijezde

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      vjerovatno halucinacije od èvaraka i gibanice... 04.gif



      -

      ___________________________________________________________________
      ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
      on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

        moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
      ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
      ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
      .. dosta je vise i tebe i tvoje
        tiranije
      ...

      03-28-2015 00:12 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7086
      Location: BiH
      pokretac teme Thread Started by green

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od prowler2:

        Odakle ta pricha Green ?


      "Zaista, ovo je bilo najveæe i najuzvišenije putovanje u ljudskoj istoriji. Poslanikovo uzdizanje, odnosno noæno putovanje i povratak na zemlju uraðeno je samo u jednoj mubarek noæi. Svoje viðenje i opažanje kraljevstva nebeskog sam je Poslanik poslije preprièavao ljudima."

      evo ako ti se da èitati:
        http://bosnian.irib.ir/radioislam/kur-an/tefsir/item/153215-sura-no%C4%87no-putovanje-al-isra-1-2-ajet-1-dio

      ___________________________________________________________________

        03-28-2015 00:58 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        Stranica (15): « prva ... « prethodna 12 13 14 [15] nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com