Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » vasa misljenja » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
hammer hammer is a Male
ne more meda


Poruka: 28

vasa misljenja Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

poznajem bracni par koji je u braku 18 godina.Uzeli su se iako mu je ona rekla da je u mladosti silno voljela i da tako vise nece moci voljeti.Nije ga to onda smetalo.Rodila mu je prvo sina,nakon kojeg su pocela njegova predbacivanja i omalovazavanja.Nakon jos dvoje djece,vrijedjanje i svadje s njegove strane postaju sve teze.Krivi ju za djecu,za kucu za sve sto stigne...a zena sama drzi ne tri nego cetiri zida u toj kuci.Djeca oca ne vole bas previse i vise se drze majke sto ga jako smeta...
I sad vas pitam,da li trpjeti takav brak s obzirom da je ona velika vjernica,a u katolika je "sto Bog sastavi,nek covjek ne rastavi",biti sluga u tom braku i brinuti se o svemu,bez obzira na stalne uvrijede i omalovazavanja sto privatno,sto javno...ili bez obzira na sve,povuci crtu i reci,sad je dosta...

citam vase komentare...

11-12-2013 23:34 hammer is offline Pregledaj poruke od hammer Dodaj hammer u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..zena se nada da ce jednog dana doci i on jadan do pameti

..ako je zena u vjeri onda ce reci ,oprosti mu boze nezna

..vjerovatno da je razmiljala i o toj opciji da ga napusti ali djeca bi tu bila najveci gubitnik u tim danima kad im je ona i dom bili najpotrebniji ..gubitak familije se najvishe odrazi na djeci

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

11-12-2013 23:59 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Hamere ..niko bash nije probro i niko se ne moze zakleti kad bi danas mogo da bira ponovo istog partnera a da zna da ce kroz sve isto proci sa muzem ili zenom ..mislim da ih ne bi bilo puno koji bi rekli ,Ja isoj zeni ili muzu .vjerovatno prodjju neke godine zivota i neki brakovi postaju neka kolotecina koja se ne napusta ,lakse naci neke druge zanimacije koje ce te ciniti sretnim ili sa kojima ces se zanimati vec troshiti vrijeme na odabiru nekog drugog ili odluciti na zivot da ga provodish sam

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

11-13-2013 00:04 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
hammer hammer is a Male
ne more meda


Poruka: 28
pokretac teme Thread Started by hammer

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

zaboravio sam reci da imaju relativno veliku djecu...sin 18,kcer 16 i najmladja kcer 10...znam da bi djeci to najvise stetilo,ali i ta djeca nemaju bas neki odnos s njim s obzirom da on tvrdi kako ih je zena razmazila,izopacila i odbacila od njega...po meni osobno,samo zlo je u toj obitelji...

11-13-2013 00:06 hammer is offline Pregledaj poruke od hammer Dodaj hammer u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sto bi stara latinjanska rekla ""per aspera ad astra" ili "poslije je 38.gif banja nema kajanja".
Ne, ne, ne nije to ta ,
to je "jedna lasta ne cini proljece". 13.gif 13.gif

Salu na stranu, al' vec si dao odgovor u svom postavljenju posta.Ako je gospodja ta koja se drzi Bozji zakona , sto onda ciniti.Sto Bog spoji covjek ne razdvoji.Ona moze da "ode" od njega i da zivi svoj zivot(figurativno govorim) tako da ce ostati uvjek njegova zena a s tim da se (nece) jer vjerski i ne moze udati recimo za nekog clana foruma, naseg.Ako su djeca privrzenija njoj, vjerovatno to vuce korijenje iz samog djetinjstva i odrastanja djece u toj i takvoj obitelji gdje veci dio dana prodje u svadji i galami,a djeca su po prirodi uvjek na majcinoj (ili slabijoj-emotivnoj) strani.

Posto "gledas" misljenje " moje je , da ga je gospodja popusila u ovom zivotu a mozda ce joj u iducem biti bolje .(unaprijed se izvinjavam na izrazu "ulice" samo u slucaju da je gospodja starija od mene (skandinavski) cirka 10 i vise godina-a garant nije)

11-13-2013 00:07 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
hammer hammer is a Male
ne more meda


Poruka: 28
pokretac teme Thread Started by hammer

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

vjerujem vjetre da je tako kako si napisao,ali ako vlada neki teror,pa makar i samo verbalni,ja bih si postavio pitanje...zasto da to trpim!

11-13-2013 00:09 hammer is offline Pregledaj poruke od hammer Dodaj hammer u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pusti tu pricu @vjetre
ni mis ne ulijece vazda u istu rupu.

11-13-2013 00:10 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

tom' tati" treba psihijatar i to dobar
s obzirom na njegove godine ,ne socijalni radnik vec psihijatar

11-13-2013 00:12 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
hammer hammer is a Male
ne more meda


Poruka: 28
pokretac teme Thread Started by hammer

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

vjerski se nitko nije 2x vjencao pa nece ni ona...ali isto tako,u braku dvoje vjernika(jer se i on predstavlja kao vjernik) trebala bi biti ljubav...obostrana...a ne ovako.ispalo je izgleda,ozenio sam te jer si najljepsa u gradu,a sad kad si ostarila kriva si za sve... 01.gif
neznam,ali mislim da i on tu muti nesto...nije ni on bas tako cist,jer napad je najbolja obrana 10.gif

11-13-2013 00:14 hammer is offline Pregledaj poruke od hammer Dodaj hammer u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

    pusti tu pricu @vjetre
    ni mis ne ulijece vazda u istu rupu.



..kad bude stani pani volim i ja da panem ako cemo iskreno

..ali valja opet kuci doci


..sto je Suljo govorio kad je otisho u javnu kucu

..da sam znao da je ovako fino otic kod druge ne bi onu moju stalno patio 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 11-13-2013 u 00:20.

11-13-2013 00:15 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

tu sve lici na to da su se oni jedno drugog "zasitili",
Da li su uvjek imali ne suglasice ili se to javilo posli niza godina ( Hammer)

11-13-2013 00:16 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Hamere ..malo je njega ufatio garant muski klimaks .ali sto kazes mozda i on negdje tare mladju i ljeposhu a nema muda da je ostavi ..pa najblje malo na nju pritisak da bi ona povukla potez i da kaze da ga je ona ostavila a ne on nju i na jkraju da bi on ispo zrtva i da to sve sto radi opravda bez posledica

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

11-13-2013 00:19 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

"Panta rei" sve se mjenja , sve prolazi nista nije stalno.Materija se mijenja i cudi me da taj i taj nije znao da ce se jednoga dana ostarjeti.Pa i starost je lijepa kad se zajedno ostari.

11-13-2013 00:20 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Al' nevjerstvo u vjerskom braku, da li je to moguce @vetre

11-13-2013 00:21 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I ti mislis da on "tare ' neku e , da je lankodzankoha 01.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane STECAK dana 11-13-2013 u 00:23.

11-13-2013 00:22 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
hammer hammer is a Male
ne more meda


Poruka: 28
pokretac teme Thread Started by hammer

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

koliko ja znam...krenulo je ubrzo nakon svadbe,mozda nekih pola godine jer im se u to vrijeme rodio taj najstariji sin...niti ga je ikada dozivio kao otac,niti mu se veselio...a i danas otac i sin nemaju nikakav odnos...da,mislim da je to krenulo vrlo brzo nakon sudbonosnog "DA"...jer koliko sam shvatio on nju u biti cijelo vrijeme drzi u saci s tim sto zna da je velika vjernica i da nece ici protiv Bozje volje,a on to koristi max.

11-13-2013 00:23 hammer is offline Pregledaj poruke od hammer Dodaj hammer u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Stecak ima mnogo muskaraca i zena koje se jako tesko mire sa staroscu ..sa prvim borama ili sjedom kosom ..pa onda je na sve spreman ili spremna da bi dokazo da josh uvjek vrijedi ili da je josh uvjek mlad ..iz tog razloga nastale su ljubavne veze izmedju mnogo starije zene i mladjeg muskarca ili mnogo mlajde zene i starijeg muskarca

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

11-13-2013 00:24 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

    Al' nevjerstvo u vjerskom braku, da li je to moguce @vetre






..po vjeri nije moguce a u praksi jeste


..mnogi zato idu da se ispovide kod fratra

..svi se nadaju ako se bogu pokaju da ce to dtagi bog da oprosti

..svaki covjek moze da pogrjeshi i za to je bog ljudima milostiv

..ako su Adam i Eva zgrjeshili a bili su obdareni od bozijeg duha ,zasto onda obican covjek ne bi mogi da zgrjeshi po tom pitanju a da bude opet u vjeri

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

11-13-2013 00:28 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
hammer hammer is a Male
ne more meda


Poruka: 28
pokretac teme Thread Started by hammer

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

nego hajde da pricekamo i neko zensko misljenje...a ne da ispadne sam omuski kruzok...

11-13-2013 00:29 hammer is offline Pregledaj poruke od hammer Dodaj hammer u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovo prvo DA , al' ovo drugo baca sjenku sumnje,
jedino da nije ono"Dok na ruci imam prst ne mora mi biti chvrst". 13.gif
Na koje "starije muskarce mislis" -mislim u godinama
jebe nas testastoren 07.gif

11-13-2013 00:30 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com