Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » vasa misljenja » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

evo s a'ce @luka 13.gif

11-13-2013 00:30 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od hammer:

    koliko ja znam...krenulo je ubrzo nakon svadbe,mozda nekih pola godine jer im se u to vrijeme rodio taj najstariji sin...niti ga je ikada dozivio kao otac,niti mu se veselio...a i danas otac i sin nemaju nikakav odnos...da,mislim da je to krenulo vrlo brzo nakon sudbonosnog "DA"...jer koliko sam shvatio on nju u biti cijelo vrijeme drzi u saci s tim sto zna da je velika vjernica i da nece ici protiv Bozje volje,a on to koristi max.





..sad mi je malo jasnije ..kazesh da im se sin rodio pola godine odma posle svadbe

..moguce je da je ona ostala trudna i da je taj brak iznudjen na racun njene trudnoce a on nije mozda bio spreman da se zeni ili da bash zeni nju
..posto ona sigurno nije htjela da abortira to djete i moguce je da je bio moralno prisiljen na taj brak ..mozda se on njoj jednostavno sveti zbog toga sto ona nije mozda htjela da se oslobodi tog djeteta ..taj rodjeni sin mu je na neki nacin krivac sto je on u braku pa se i njemu na neki nacin sveti ,ovo pricam zato sto si me naveo da se to djete rrodilo odma posle svadbe

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 11-13-2013 u 00:40.

11-13-2013 00:34 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

    Ovo prvo DA , al' ovo drugo baca sjenku sumnje,
    jedino da nije ono"Dok na ruci imam prst ne mora mi biti chvrst". 13.gif
    Na koje "starije muskarce mislis" -mislim u godinama
    jebe nas testastoren 07.gif



..ne sekiraj se ti za testosteron

..moze ti ga doktor propisat 07.gif

..samo trebash izvadit nalaze krvi

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

11-13-2013 00:37 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

    evo s a'ce @luka 13.gif




..nece luka u plitku vodu

..vidish da je maloprije pokupila shlaufic i peskir sa plaze i pobjeze

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 11-13-2013 u 00:45.

11-13-2013 00:38 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
hammer hammer is a Male
ne more meda


Poruka: 28
pokretac teme Thread Started by hammer

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od hammer:

      koliko ja znam...krenulo je ubrzo nakon svadbe,mozda nekih pola godine jer im se u to vrijeme rodio taj najstariji sin...niti ga je ikada dozivio kao otac,niti mu se veselio...a i danas otac i sin nemaju nikakav odnos...da,mislim da je to krenulo vrlo brzo nakon sudbonosnog "DA"...jer koliko sam shvatio on nju u biti cijelo vrijeme drzi u saci s tim sto zna da je velika vjernica i da nece ici protiv Bozje volje,a on to koristi max.





    ..sad mi je malo jasnije ..kazesh da im se sin rodio pola godine odma posle svadbe

    ..moguce je da je ona ostala trudna i da je taj brak iznudjen na racun njene trudnoce a on nije mozda bio spreman da se zeni ili da bash zeni nju
    ..posto ona sigurno nije htjela da abortira to djete i moguce je da je bio moralno prisiljen na taj brak ..mozda se on njoj jednostavno sveti zbog toga sto ona nije mozda htjela da se oslobodi tog djeteta ..taj rodjeni sin mu je na neki nacin krivac sto je on u braku pa se i njemu na neki nacin sveti ,ovo pricam zato sto si me naveo da se to djete rrodilo odma posle svadbe


ma i ako se sveti...ok,ali ipak je to njegovo dijete,kao i ostale dvije,pa mi malo glupo da je sad vrijedja i maltretira radi sina.ali 100 ljudi,100 cudi

11-13-2013 00:46 hammer is offline Pregledaj poruke od hammer Dodaj hammer u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Hamere ,ja sam jako ubjedjen u jednu stvar ..kad bi postajala neka planeta gdje zivot moguc isto kao na zemlji a da se ide bez prava na povratak i da se samo vadi karta u jednom pravcu ,mnoge zene i mnogi muskarci bi se uputili na to putovanje .ne zbog znatizelje druge planete vec upravo sto bi mnogi imali razloge ili da na lak nacin promjenu svog partnera ili iz znatizelje ili da ga promjene iz nekih razloga ..sigurno je jedno da bi ih malo ostalo onih koji se ne bi odlucili na to putovanje

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

11-13-2013 00:50 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
hammer hammer is a Male
ne more meda


Poruka: 28
pokretac teme Thread Started by hammer

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..Hamere ,ja sam jako ubjedjen u jednu stvar ..kad bi postajala neka planeta gdje zivot moguc isto kao na zemlji a da se ide bez prava na povratak i da se samo vadi karta u jednom pravcu ,mnoge zene i mnogi muskarci bi se uputili na to putovanje .ne zbog znatizelje druge planete vec upravo sto bi mnogi imali razloge ili da na lak nacin promjenu svog partnera ili iz znatizelje ili da ga promjene iz nekih razloga ..sigurno je jedno da bi ih malo ostalo onih koji se ne bi odlucili na to putovanje



10.gif 10.gif 10.gif potpisujem...

11-13-2013 00:54 hammer is offline Pregledaj poruke od hammer Dodaj hammer u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od hammer:

        citat od vjetar:

          citat od hammer:

        koliko ja znam...krenulo je ubrzo nakon svadbe,mozda nekih pola godine jer im se u to vrijeme rodio taj najstariji sin...niti ga je ikada dozivio kao otac,niti mu se veselio...a i danas otac i sin nemaju nikakav odnos...da,mislim da je to krenulo vrlo brzo nakon sudbonosnog "DA"...jer koliko sam shvatio on nju u biti cijelo vrijeme drzi u saci s tim sto zna da je velika vjernica i da nece ici protiv Bozje volje,a on to koristi max.





      ..sad mi je malo jasnije ..kazesh da im se sin rodio pola godine odma posle svadbe

      ..moguce je da je ona ostala trudna i da je taj brak iznudjen na racun njene trudnoce a on nije mozda bio spreman da se zeni ili da bash zeni nju
      ..posto ona sigurno nije htjela da abortira to djete i moguce je da je bio moralno prisiljen na taj brak ..mozda se on njoj jednostavno sveti zbog toga sto ona nije mozda htjela da se oslobodi tog djeteta ..taj rodjeni sin mu je na neki nacin krivac sto je on u braku pa se i njemu na neki nacin sveti ,ovo pricam zato sto si me naveo da se to djete rrodilo odma posle svadbe


    ma i ako se sveti...ok,ali ipak je to njegovo dijete,kao i ostale dvije,pa mi malo glupo da je sad vrijedja i maltretira radi sina.ali 100 ljudi,100 cudi






..Hanere .jeli mozes oprostit nekome ko ti je upropastio zivot ili mladost i josh ti licno bio prisiljen na to da ucestujesh u necemu

..meni su za rat kriva dvojica ..ja im nikad ne bi mogo oprostit ,sve da imam deset zivota ,jer su mi se usrali u ovja jedan jedini zivot ..kako za njih teci nesto fino ili lijepo ..vec zemlja im kosti izmetala ..mozda i on nosi ti ranu za cjeli zivot koju mu je donjelo to djete ili taj brak ..mozda je volio drugu ili druga njega ,a ova mu bila druga cura sa kojom se tajno zabavljo ,jedna ufatila zeca i moro ostat sa ovom kojoj nije mislio nista i ona ga zapane za cjeli zivot ..uticaj roditelja drustva ,komshija kucnog odgoja i okoline mu nisu davali mogucnsot izlaza iz te situacije i eto dovoljna razloga da bude frustriran za cjeli zivot

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane vjetar dana 11-13-2013 u 01:01.

11-13-2013 00:56 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
hammer hammer is a Male
ne more meda


Poruka: 28
pokretac teme Thread Started by hammer

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

da,ali prica je tekla tako je on nju volio i presao preko toga sto mu je rekla da nikada vise nece moci tako voljeti kao sto je jednom voljela,sve je to pregrmio i zaprosio ju...i ko je onda koga prisilio na brak

11-13-2013 01:02 hammer is offline Pregledaj poruke od hammer Dodaj hammer u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

-mozda smo se malo udaljili od teme ili je krenula u pogrsnom pravcu .ti si je opet vratio nq pocetak

..mislim da imamo malo opipljivih dokaza i fali malo dublje price sta se sve deshavalo sa tom njezinom vezom u kojoj je ona bila prije njega ..mozda se on bojo da ona njega ne ostavi i uvjek je bio broj dva u njezinom srcu ..mozda mu je povrjedila sujetu ,,muska sujeta je jako osjetljiva ,cak osjetljivija od zenske sujete ..haj moze li se desit da je on uletio sa njom u vezu odma po prekidu sa njenim momkom ..tad su zene najranjivije i lako ih je osvojiti ..tad one rade sve iz inata bivsem momku ..mozda je i ona nesmotrenno to izjavila jer josh uvjek nije bila prebolila tu ljubav a znala je sigurno da mu se nece vratiti ili joj je ovaj uletio klizeci ne dajuci joj dovoljno vremena da se ona ohladi od njene prethodne ljubavi i sve je to bilo nekako vruce i puno osjecaja a ona bila dobra koka a njemu se zurilo da je sto prije safata dok se ona nije predomislila 07.gif

..vidish i sam da nam se sva prica zasniva na mozda

..kad mi malo imali vishe podataka dao bi se pronaci uzrok njegovog stanja

..zamisli sad da si u braku sa nekom mladjom zenom nekih petnestak i vishe godina

..ti u poznim godinama a zena u najboljoj dobi ,josh mlada zgodna ijepa i pozeljna

..jednog dana u nekoj shali ti kaze ..bjeri djuturume sta se ti javljash ja sam za tebe pile

..mozda bi pomislio ,,vidi mozda ona to i zaozbiljno prica a u shali mi govori

..cim crva pojedesh nema vishe vracnja u nromalu ..sumnja ostaje za cjeli zivot da su te bile njene iskrene rjeci i da upravo tako i misli

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 11-13-2013 u 01:23.

11-13-2013 01:19 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Hamere klinika je za vecras zatvorena .





..Stecak mi se negdje izgubio

..mora da je otisho kitovat 13.gif

..jadan insan sve misli nestace je 07.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

11-13-2013 01:26 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

to sto je zena religiozna ne znaci da treba da trpi psihicko maltretiranje od strane muza...ne vjerujem da i u jednoj vjerskoj knjizi pise da ona to mora i treba da trpi....
drugo, vecu stetu nanosi djeci ziveci u takvoj zajednici nego da se razvede...
trece, iz postova zakljucih da je zena jaka emocionalno pa stoga mislim da bi se i snasla u zivotu bez partnera s kojim je izrodila djecu...

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    11-13-2013 09:39 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    luka ters
    SexNepoznat



    Poruka: 5210
    Location: on the face of the place

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od vjetar:

          citat od STECAK:

        evo s a'ce @luka 13.gif




      ..nece luka u plitku vodu

      ..vidish da je maloprije pokupila shlaufic i peskir sa plaze i pobjeze


    Jes da je voda plitka, ali ipak...
    Meni sve ovo što @hammer napisa miriše na jedan sluèaj koji poznajem.
    Mislim da je ovo tipièan primjer one starinske: "Dok te mami šeæerom te hrani, kad namami ni vode ne da".
    Znao je sve i pristao... Hammer ne spomenu da je tip ljubomoran, veæ jednostavno: kriva je za sve... Ni sa djecom nije ostvario roditeljski, oèinski odnos. Šta su djeca kriva??? Pretpostavljam da samo zna ružiti, ali ne i toplinu pružiti.
    Problem je ovaj lik - on je po meni debeli kompleksaš - vjerovatno posljedica njegovog djetinjstva, odgoja... moguæe da je on i vrijedan i pošten èovjek, ali tvrd, emocionalni i racionalni invalid. Njemu ništa nije dovoljno dobro, èuje samo sebe... Super bi bilo kad bi on htio da se potrudi, da razgovara i sa struènom osobom, samo teško da æe to uraditi (poznavajuæi mentalitet naših muškaraca te generacije). A i 18 godina braka i takvog ponašanja je u pitanju. Kad za tolike godine nije shvatio gdje ne štima, teško da æe ikad. Djeca jesu relativno velika, samo nije lako biti i otac i majka. Opet, odrasla su i odrastaju u takvom okruženju i na njih to ostavlja posljedice.
    Ipak, da sam ja u pitanju - ostavila bih tog lika.
    Niko nije bogom dan, niko nema prava nikog da maltretira, omalovažava.

    ___________________________________________________________________
    "... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
    a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

    11-13-2013 10:34 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    "Dok je na nju sve bi za nju kad je s nje pos 38.gif ro bi se na vrh ne".
    Slazem se sa reflektivnom !

    11-13-2013 13:18 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..luka je dala dosta dobri dijagnoza ,ja mislim ipak da je on frustriran i veliki kompleksash i da mu je mozda stalo do imidza pred rajom .jer takve okrutne i bahate cjeni samo raja i drustvo koja je slicna njegovim manirima .ono ne smijesh od zene u kafanu ,ne smijesh od zene sa rajom na pice ,te nesmijeh ovo te nesmijesh ono ..dosta je zena kod nas u Mostarru dozivjelo takvu sudbinu kao ta zene ..neke su se otrgle ili nekim svojim ultimatumom ili su se razevle od takvih tipova ili su ostale da pate .

    ..Refleksija ..nekad da bi neka zena postupila onako kako nalaze neka situacija potrebno ja da iza nje stoji neka situacija u kojoj ona ima oslonac .to ponekad i skoro najc esce je zenina obrazovanost i ovisnost od muza .,gdje danas da se vrati neka sirotica svojoj majki ili ocu na 400 KM penzije .ovamo je covjek gotivi i ima sigran finansiski zivot ..

    ..imash toga danas koliko hocesh oko sebe ..ljudi rade mjesecima kod privatnika i nedaje mu platu .pa mu nekad da a tri ne daje ..jadan covjek suti ceka se i nada se ,o zdravstvenom i penziskom i ne smije upitati poslodavca ,jer sutra ce mu taj uzeti i tu nadu koju ima da ce mu sledeci mjesec dati platu .tako ponekad i zene dolaze u jako zavidnu situaciju u zivotu .

    ..kad bi ja danas piso koliko ja znam slkucajeva zbog cega se zene u Danskoj razvode od svojih muzeva to bi bilo plakat od smjeha ,jer zna da je ekonomski zbrinuta i da izlaskom iz nekog braka imati mozda cak i bolji zivot jer mu nece morati kuhat i prati i peglati gace ..i nece imati zajednicki troskova koje je morala davati dok je bila u braku

    ..ovde muz zeni kupuje poklon samo dva puta godisnje ..za bozic i rodjendan i nema vishe davanja .ako hoce muz bocu vina stavi pregradu na kasi iza zene i plati svoju bocu vina

    ..kaze jedna .uf posudila sam od muza auto moram da mu uspem 100 kr.benzina i da mu donesem racun ..da to ne uradi sigurno bi se posle dva tri puta rastavili ,ili joj drugi put ne bi dao auto sve da bude mrtva

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    11-13-2013 15:48 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..lukadrzi se plitke vode i samo do koljena gazi

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    11-13-2013 16:15 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    berber berber is a Male
    moforaja


    Poruka: 4394
    Location: Na Tepi

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    :..ne radi se o tome da su ostarili i izgubili ljubav i respekt jedno za drugo
    ...brak nije ni bio iz ljubavi sto je ona jasno rekla na pocetku
    ...uspostavilo se i da su razlicite licnosti i nisu nasli nista zajednicko,ona je nasla neki smisao u odgoju djece i pruzila im i dobila ljubav od njih,a on kao da se nadao da ce ga zavolit,ali to se nije desilo i ostao je po strani.

    ___________________________________________________________________
    nema vise ni tepe

    11-13-2013 16:43 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
    luka ters
    SexNepoznat



    Poruka: 5210
    Location: on the face of the place

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ...Uzeli su se iako mu je ona rekla da je u mladosti silno voljela i da tako vise nece moci voljeti...

    vidi,ne mora znaèiti da brak nije bio iz ljubavi. voljeti se može i više puta i na razne naèine i u raznim intezitetima. sve je do osobe. znam šta prièam, takva sam i sama.
    silnu ljubav sam i ja jednom osjetila. i nije poslije nikad bilo isto. ali, kad ti neko uzvrati ljudskošæu, toplinom, razumjevanjem, kad osjetiš da imaš oslonac i da je to ono baš: i u dobru i u zlu ... ma, ta nekadašnja silna ljubav izgubi svoju "silinu", postane samo uspomena (manje ili više bolna, ili sjetna).
    ovaj tip (po meni) to nije mogao nadvladati. i pretvorio se u muèitelja.
    ali ponavljam: šta su mu djeca kriva, zašto sa njima nije izgradio odnos kako treba?

    ___________________________________________________________________
    "... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
    a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

    11-13-2013 19:55 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..Luka ja sam slusho price kako bi nekoga oblajavali kad bi od ovih ozenjenih prico neko kako on presvuce bebu .cim covjek ode a ovi komentarishu vidi papka kako ga je ustrojila ili bi mu postavljali pitanje ,sta ti zena radi to je njen poso a onda zakljuce i guzicu pere djetetu ..okolina i drustvo jako mogu da uticu kako cesh se ponashati prema zeni i kako prema djetetu

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    11-13-2013 20:11 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..Meni samo nije jasno zasto je on ne ostavi ako vec ima takav odnos prema zeni i familiji ,haj da kazem jebo zenu ,al ne mogu reci jebo djete .ali taj se upravo ponasha prema djetetu gdje mu bash dodje tako da da kze jebo i djete .kad si u stanju reci jebo i djete sta onda trazi sa njima svima zajedno ,zasto ne ode i sta mu znaci to sto zivi sa njima .mozda uziva da nekoga maltretira

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    11-13-2013 20:16 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    Stranica (5): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com