Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » vasa misljenja » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prethodna 1 2 [3] 4 5 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
luka ters
SexNepoznat



Poruka: 5210
Location: on the face of the place

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

vjetar - I post
-ti si slušao prièe ... ma èemu prošlo vrijeme, te prièe se još uvijek prièaju i dosta æe vode, neretvom bar, da proteknu dok (i ako ikad) prestanu

vjetar - II post
njemi je to duševna hrana, on se tako hrani i raste. jednostavno, bit je kinjiti slabijeg od sebe

___________________________________________________________________
"... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

11-13-2013 21:00 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4394
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kad je vec nakon pola god pokazao kakv je zasto radjati troje djece sa tiraninom,ne razumijem ni nju

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

11-13-2013 21:10 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od luka ters:

    vjetar - I post
    -ti si slušao prièe ... ma èemu prošlo vrijeme, te prièe se još uvijek prièaju i dosta æe vode, neretvom bar, da proteknu dok (i ako ikad) prestanu

    vjetar - II post
    njemi je to duševna hrana, on se tako hrani i raste. jednostavno, bit je kinjiti slabijeg od sebe







..moram u proshlom vremenu jer vec dvadeset godina ne djelim taj prostor i nemam prestavu da je to josh uvjek tako ,ovde me takvi ne doticu i mogu da ih zaobidjem cim ih prepoznam


..taxi da se prijavim sam

.. evo ja ponovo ispravi 07.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 11-13-2013 u 21:15.

11-13-2013 21:14 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
hammer hammer is a Male
ne more meda


Poruka: 28
pokretac teme Thread Started by hammer

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..Meni samo nije jasno zasto je on ne ostavi ako vec ima takav odnos prema zeni i familiji ,haj da kazem jebo zenu ,al ne mogu reci jebo djete .ali taj se upravo ponasha prema djetetu gdje mu bash dodje tako da da kze jebo i djete .kad si u stanju reci jebo i djete sta onda trazi sa njima svima zajedno ,zasto ne ode i sta mu znaci to sto zivi sa njima .mozda uziva da nekoga maltretira



ili se boji da nece naci budalu poput nje koja ce trpjeti sve njegove gluposti...pa ono,bolje vrabac u ruci nek golub na grani... 04.gif

11-13-2013 21:33 hammer is offline Pregledaj poruke od hammer Dodaj hammer u listu prijatelja
hammer hammer is a Male
ne more meda


Poruka: 28
pokretac teme Thread Started by hammer

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

svaki komentar ljudi vam je na mjestu...samo mi nije jasno da ima jos ljudi koji podnose tiraniju na sebi i provociranje i sta ti ja znam,a da si ne zele pomoci na bilo koji nacin...u redu,vjera je jako bitna,ali ni jedna vjera ne zagovara tiraniju bilo koga nad bilo kim,pa tako ni supruga nad suprugom,vec propovjeda ljubav...
a cini mi se da tu nema ni LJ od ljubavi vec mnogo godina...
a zao mi je da to gledam i znam jer smo si jako dobri prijatelji...

11-13-2013 21:37 hammer is offline Pregledaj poruke od hammer Dodaj hammer u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ako se toga boji onda je on psihopata i dushevni bolesnik ,znaci ima potrebu da se na nekome izivljaje ..na drugom mjestu zna da mu to ne bi palilo ni 24 sata .

..Hamere jeli ti toga pacijenta dobro poznajesh

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

11-13-2013 21:38 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4394
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Najgore je toj djeci koja su ni kriva ni duzna uhvacena u toj situaciji,a njih dvoje sami tako hoce

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

11-13-2013 21:40 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
hammer hammer is a Male
ne more meda


Poruka: 28
pokretac teme Thread Started by hammer

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..ako se toga boji onda je on psihopata i dushevni bolesnik ,znaci ima potrebu da se na nekome izivljaje ..na drugom mjestu zna da mu to ne bi palilo ni 24 sata .

    ..Hamere jeli ti toga pacijenta dobro poznajesh


poznajem ga nekih 15-16 godina,ali mi nije djelovao takav

11-13-2013 22:01 hammer is offline Pregledaj poruke od hammer Dodaj hammer u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..jesi kad uspjeo za toliko godina kao sa poznanikom ukazati mu ne neke stvari da to sto radi nije dobro za njega a ni za djecu pa eto na kraju i za zenu ..kakav je njegov stav o svemu tome .ako ne pricash sa njim o tome onda ne mozemo ni pricati samo o tome sta njegova zena prica ..

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

11-13-2013 22:08 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
hammer hammer is a Male
ne more meda


Poruka: 28
pokretac teme Thread Started by hammer

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..jesi kad uspjeo za toliko godina kao sa poznanikom ukazati mu ne neke stvari da to sto radi nije dobro za njega a ni za djecu pa eto na kraju i za zenu ..kakav je njegov stav o svemu tome .ako ne pricash sa njim o tome onda ne mozemo ni pricati samo o tome sta njegova zena prica ..



pokusao sam u par navrata,ali je sve zavrsilo na tome da on zna sto radi i zasto...i svi mi koji to vidimo,nemamo pojma samo je on pametan

11-13-2013 22:56 hammer is offline Pregledaj poruke od hammer Dodaj hammer u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..jel htjeo da otvori dushu zasto to radi i sta mu je konacno cilj to sto radi ..ne radi samo tek tako ..ako neko nesto radi znaci on ima cilj .

..Bili ti mogo pitati tog poznanika bili on volio da ga zena ostavi i kako bi on reagovo na to da se to desi

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

11-13-2013 23:58 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kako rece sejo saxon:

    rekla mi je prvo vece
    rekla mi je sve
    mozes imat' moje tijelo
    ali dusu ne



sta da ti kazem. neka im je bog na pomoci. ne zelim da sudim nikoag jer nikad na znamo sta se krije iza zatvorenih vrata.

mir I ljubav 25.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

11-13-2013 23:59 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..Hamere ..niko bash nije probro i niko se ne moze zakleti kad bi danas mogo da bira ponovo istog partnera a da zna da ce kroz sve isto proci sa muzem ili zenom ..mislim da ih ne bi bilo puno koji bi rekli ,Ja isoj zeni ili muzu .vjerovatno prodjju neke godine zivota i neki brakovi postaju neka kolotecina koja se ne napusta ,lakse naci neke druge zanimacije koje ce te ciniti sretnim ili sa kojima ces se zanimati vec troshiti vrijeme na odabiru nekog drugog ili odluciti na zivot da ga provodish sam
Iskreno, moja ne dolazi na ovaj forum ali .... Moju J...nebi nikad mjenjo. Svako pozeli da promjeni barem jedan dan ali moju nebi nikad promjenio. Nashao sam moj svijet u njoj.

11-14-2013 07:21 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zvuchi papanski ali ... jebi ga.

11-14-2013 07:22 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sto bi zvucalo papanski

..ja nisam reko da bi to svi uradili

..vjerovatno bi mnogi 07.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

11-14-2013 11:11 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Povlere cast izuzetcima 07.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

11-14-2013 11:17 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    kako rece sejo saxon:

      rekla mi je prvo vece
      rekla mi je sve
      mozes imat' moje tijelo
      ali dusu ne






Ima i bolja: 02.gif


    WYtjj6iYNTg#t=16

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

11-14-2013 23:37 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

dobra! 13.gif

izvukla si ciglu iz temelja
armaturu cupas iz temelja srece
niko te draga tako voleti nece


hahahah

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

11-15-2013 17:44 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
hammer hammer is a Male
ne more meda


Poruka: 28
pokretac teme Thread Started by hammer

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..jel htjeo da otvori dushu zasto to radi i sta mu je konacno cilj to sto radi ..ne radi samo tek tako ..ako neko nesto radi znaci on ima cilj .

    ..Bili ti mogo pitati tog poznanika bili on volio da ga zena ostavi i kako bi on reagovo na to da se to desi


jednom u razgovoru sam ga direktno pitao da li bi on ostavio nju ili da ona ostavi njega...zastao je i onda samo izustio...a zasto?
ocito je da ni on sam nije svjestan sta radi obitelji s tim takvim ponasanjem...ili mozda je,ali hoce prikriti to.
ja zapravo neznam sta mu se mota po glavi...

11-16-2013 00:37 hammer is offline Pregledaj poruke od hammer Dodaj hammer u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Bolesnik i psihopata ,nema on drugu dijagnozu

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

11-16-2013 00:39 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stranica (5): « prethodna 1 2 [3] 4 5 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com