Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Muhamed Mujic » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Behma Behma is a Male
rodjeni


Poruka: 766
Location: zemlja dembelija

Muhamed Mujic Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Otvorih ovu temu pod Sport a ne pod legende Mostara iako vecina raje dosta(mislim mladje)raje nezna o tkome se zapravo radi.Ipak mislim da je ovaj covjek to zasluzio i kao igrac i kao covjek prije svega.
Zato bih vas zamolio da otvorimo ovu temu za pocetak mala historija o Hamicu(tako je imao nadimak)

    http://www.dnevnik.ba/node/39045

11-26-2013 06:30 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif

___________________________________________________________________

    11-26-2013 15:56 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..kad je mujic presto da igra fudbal mojh stari je zadnji put tada bio na nekom od stadiona .bilo je posle toga dosta utakmica i vazni i nevazni ali niko ga nije mogo natjerat da gleda utakmicu na stadionu ..znao sam donjet karte i vec kupljene za njega on bi ih odbijo i ni tad ne bi posho na utakmicu ..onda bi govorio podaj ti nekome moju kartu ili evo ti pare da nisi na gubitku ,nema Mujica i meni se taj fudbal ne gleda ..ja nikad nisam imo priliku da vidim bilo koji snimak sa te neke utakmice ili neke poteze koje je mujic imo

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    11-26-2013 16:10 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    makso makso is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 2849
    Location: andaluzija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    legenda 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif

    ___________________________________________________________________
    prest'o sam 18.gif

    11-26-2013 20:05 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
    Boza Boza is a Male
    moforaja




    Poruka: 4600
    Location: ni na nebu ni na zemlji

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Moja sjechanja na velikog Hamicha

    Kada su me za ruku vodili na Staro Velezovo igralishte,duboko se urezashe u sjecanje bijeli konji,policija na njima i
    ovacije Mujichu,Pindi Zeleniki i pokojnom Joli Musi
    Po povratku iz Francuske odigrao je maestralno polusezonu i spasio Velez od ispadanja iz Prve jugo lige
    Gledao sam isjecke iz utakmica fudbalske reprezentacije Jugoslavije i vazda nash Hamich bi u prvom planu
    Po dolacku u Svicarsku imao sam chast da provedem dosta vremena sa poznatim i priznatim fudbalerom i trenerom
    Konjickim.On izuzetno postuje ex jugoslovenski fudbal ismatra Muhameda Mujica pravim fudbalskim draguljem
    Po meni je nash uvazeni selektor Safet Sushic bio samo losha kopija legendarnog Hamicha
    Na prijateljskim utakmicama veterana Veleza i Hajduka ,njihov najbolji fudbaler Bajdo Vukas uvjek je bio u sjeni
    nashe legende
    Moje postovanje nashem MAESTRU 10.gif 33.gif 33.gif 33.gif

    12-01-2013 00:16 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Igr'o sam na "mahalskim " na starom Velezovom kad je bila sljaka jedno poluvrijeme ,ja klinjo isplazio jezik do tala ,zedan , prasina ne znam gdje nije bila u usima, ocima,grlu .Onda je za nas poluvrijeme bilo pola sata a meni kao da je bilo 6 sati dugo.Eto, to mi je ostalo u sjecanju sa starog Velezovog i cini mi se da smo tada zadnji put i igrali "mahalske" na sljaki.Jos jednom igrah na pomocnom Velezovom kad je Kajtaz "usao" u Velez.Fino vrijeme , i sjecenje-a eto i da sam igrao lopte tamo gdje je (su) i legenda(e) igrale. 07.gif

    12-01-2013 01:05 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com