Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » POKIDANE VEZE » Pandza iz Mostara » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): [1] 2 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
zljot
SexNepoznat

Poruka: 7

Poznaje li netko ovog Pandzu iz/oko Mostara? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dobar Vam dan svima! Rado bih nakon gotovo 20 godina vidio jednog dragog i dobrog covjeka.Radi se o sljedecem:

Relativno davne 19994 godine stjecajem okolnosti upoznao sam u Njemackoj jednog covjeka iz/oko Mostara. Nisam siguran da je on bas zivio u Njemackoj, mislim da je dolazio povremeno, a mozda i stalno. Tada mi se desilo jedno ne-bas-ugodno iskustvo, a taj gospodin mi je na jedan nacin veoma pomogao. Samo sam zapamtio da je iz/oko Mostara. Nadimak/ ime ili prezime mu je bilo Pandzo, tada se vise-manje bavio kockarstvom (sto u mojim ocima nije nista negativno, BITNO JE KAKAV JE NETKO COVJEK). Te, 1994 g, znaci prije cca. 20 god, mogao je imati oko 40-50 godina, imao je brkove i bio je do pola glave celav, visok oko 180 cm, mrsav, i nosio je dobrotu u sebi. Znaci, sada bi mogao imati oko 60-70 godina. Nazalost, proslo je mnogo godina, bio je rat. Medju slikama koje sam ovih dana pronasao u stanu mog pokojnog oca, u stanu u kojem sam nekad davno zivio, pronasao sam sliku i tog divnog covjeka, kockara iz Mostara, dragog Pandze! Rado bih ga ponovno vidio, a nadam se, uz Vasu pomoc, da ce se to i ostvariti.
Mogu i poruke na pp.

Zahvaljujem svima unaprijed, srdacan pozdrav!

12-10-2013 18:05 zljot is offline Posalji email za zljot Pregledaj poruke od zljot Dodaj zljot u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pandze su (neke ) sa Rudnika.

12-11-2013 02:39 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4397
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ima ih i u Ilicima.
Sa mnom je radio Dragan Pandza!

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

12-11-2013 09:20 berber is online Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zljot..dobro dosao na Forum,...


Nadam se da ce ovdje dobiti odgovor.. 10.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

12-11-2013 10:12 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
zljot
SexNepoznat

Poruka: 7
pokretac teme Thread Started by zljot

hvala...., idemo dalje! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zahvaljujem forumasima na prvim reakcijama...., a zahvaljujem i Djamili na "logistickoj" podrsci!
Dragi forumasi, sto se Vasih postova tice, molim, samo naprijed!

Ukratko, najbitnije: osoba "Pandzo", sada ima oko 60-65 godina, svakako najmanje pola glave "celav", nekada (mozda i sada) brkovi, dolazio (bio) u Njemackoj 1994 godine, SIGURNO je vise-manje bio KOCKAR. (i velika ljudina).

12-11-2013 18:38 zljot is offline Posalji email za zljot Pregledaj poruke od zljot Dodaj zljot u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4397
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zao mi je Zijot,ovaj Pandza sto ga poznajem ne odgovara opisu.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

12-11-2013 20:44 berber is online Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zijot najbrze chesh dochi do pomenute osobe ako uzmesh telefonski imenik Mostara i potrazish prezime Pandza,pa se
fino raspitash
Druga varijanta je da probash preko Facebooka

12-11-2013 20:58 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Moj Boza bogami je tesko preko tel. imenika....danas svi otkazju fiksne telefone u Mostaru...

haj volila bih bas da se ljudi pronadju

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

12-13-2013 13:43 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
zljot
SexNepoznat

Poruka: 7
pokretac teme Thread Started by zljot

tnx! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hvala za comment..., idemo dalje-ne gubim nadu! Mislim da bi najbolje bilo ako neko pozna nekog "hazardera", u principu se igraci srece znaju medjusobno.....

@djamila, moj naklon za podrsku!

12-14-2013 00:06 zljot is offline Posalji email za zljot Pregledaj poruke od zljot Dodaj zljot u listu prijatelja
zljot
SexNepoznat

Poruka: 7
pokretac teme Thread Started by zljot

vec sam probao.... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Boza:

    Zijot najbrze chesh dochi do pomenute osobe ako uzmesh telefonski imenik Mostara i potrazish prezime Pandza,pa se
    fino raspitash
    Druga varijanta je da probash preko Facebooka


Nema sanse preko tel. imenika, vec sam doktorirao na njima!
Mnogi vise nemaju fixnu liniju, a mnogi imaju operatere koji nisu u sustavu tel.informacija.
Facebook- nemoguca misija, mislim da je ovdje daleko bolje- raja ste bas iz Mostara!

12-14-2013 00:10 zljot is offline Posalji email za zljot Pregledaj poruke od zljot Dodaj zljot u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pitao sam jednogmog druga o Pandzi ne zna ga, jeli se bavio profeionalno kockom ili onako kockao pa ga ti upoznao?

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

12-14-2013 00:41 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kao sto se postuje vasa i privatnost nicka koji se raspituje
red bi bio da se postuje i privatnost "Pandze"

moje misljenje

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

12-15-2013 02:32 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
zljot
SexNepoznat

Poruka: 7
pokretac teme Thread Started by zljot

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pasha:

    pitao sam jednogmog druga o Pandzi ne zna ga, jeli se bavio profeionalno kockom ili onako kockao pa ga ti upoznao?


gotovo sam siguran da je on bio profic (karte)

12-15-2013 02:35 zljot is offline Posalji email za zljot Pregledaj poruke od zljot Dodaj zljot u listu prijatelja
zljot
SexNepoznat

Poruka: 7
pokretac teme Thread Started by zljot

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pravimostarac:

    kao sto se postuje vasa i privatnost nicka koji se raspituje
    red bi bio da se postuje i privatnost "Pandze"

    moje misljenje


mislim da se ljudi iz ovog podneblja drugacije, vise i cesce druze, stoga takav hobi (kocka) u principu ionako ne ostaju u privatnosti, a najcesce iz razloga sto je to drustvena igra.
Meni je bitno da je netko covjek, bio on kockar ili doktor, svejedno. Napisao sam i da se iskazao dobrotom.

12-15-2013 02:43 zljot is offline Posalji email za zljot Pregledaj poruke od zljot Dodaj zljot u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

profi mislim radio u kockarnici negdje u njemackoj!

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

12-15-2013 11:27 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne znas mu imena samo prezime ? Vidjo sam jednog covjeka po Mostaru prije rata i po opisu bio on . Ali nisam siguran da gdje je stanovao . Posto slabo poznajem zapadni Mostar i tamo sam slabo hodao ali meni se cini da sam tako opisanog covjeka vidjo po Fejicevoj i Carini . Mrsav , srednjeg rasta , gusti crni ´brkovi , napola ocelavio . Ako je kockao po Mostaru onda pitaj nekoga ko je radio u kockarnicima u Mostaru . Koliko se ja sjecam bila je jedna u hotelu Neretva , moj komso visio tamo

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

01-02-2014 22:40 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
zljot
SexNepoznat

Poruka: 7
pokretac teme Thread Started by zljot

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

@semir..., Hvala!
da, tvoj opis potpuno odgovara..., gusti brkovi....
tada (1994) je imao definitivno izmedju 40-50 g (tesko odrediti tocnije), znaci SADA NAJMANJE 60+

01-12-2014 09:43 zljot is offline Posalji email za zljot Pregledaj poruke od zljot Dodaj zljot u listu prijatelja
Vrelo_Radobolje Vrelo_Radobolje is a Male
trudim se




Poruka: 230

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kazes da imas njegovu sliku. Objavi ovdje sliku i naci cemo Pandzu.

___________________________________________________________________
Sve ovo je samo jedna igra...Nema tog Foruma koji je vrijedniji od vaših živaca i vašega života...

02-05-2014 02:43 Vrelo_Radobolje is offline Pregledaj poruke od Vrelo_Radobolje Dodaj Vrelo_Radobolje u listu prijatelja
ajris ajris is a Female
gusterica




Poruka: 49
Location: carstvujuca

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od berber:

    Ima ih i u Ilicima.
    Sa mnom je radio Dragan Pandza!


Pitala sam svekrvu i kaze da Pandza nikada nije bilo u Ilicima.

___________________________________________________________________




      05-29-2014 01:16 ajris is offline Posalji email za ajris Homepage of ajris Pregledaj poruke od ajris Dodaj ajris u listu prijatelja
      semirizsvemira semirizsvemira is a Male
      raja


      Poruka: 1860

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Sta vi , nadje li Pandzu

      ___________________________________________________________________
      "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
      (Johann Wolfgang Goethe)

      03-19-2017 01:15 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
      Stranica (2): [1] 2 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com