Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Vjerovali ili ne » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH
pokretac teme Thread Started by green

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Fudbalska reprezentacija Indije kvalifikovala se na Svetsko prvenstvo u fudbalu 1950. godine, ali su odbili da uèestvuju jer im FIFA nije dozvolila da igraju bosi.

___________________________________________________________________

    05-29-2014 10:26 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6998
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Veæ hefta proðe a Babe nema.
    "Ljudi, da li je ovo moguæe, šta æe se ovo dogoditi ?"

    05-29-2014 12:26 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od green:

      Fudbalska reprezentacija Indije kvalifikovala se na Svetsko prvenstvo u fudbalu 1950. godine, ali su odbili da uèestvuju jer im FIFA nije dozvolila da igraju bosi.



    13.gif 13.gif 13.gif
    i mi smo k'o mala raja igrali bosi na livadi a kad nas draca ubode onda se ,normalno, i tekma zustavi jer nije fer igrati bez igraca manje.Stvarno je FIFA "rasisticka" tada bil 13.gif siguran sam da bi Indijci dogurali daleko. 13.gif 13.gif

    06-08-2014 20:13 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7085
    Location: BiH
    pokretac teme Thread Started by green

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Proseèna žena tokom života provede 76 dana tražeæi nešto u svojoj torbi. 21.gif

    ___________________________________________________________________

      08-12-2014 12:37 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7085
      Location: BiH
      pokretac teme Thread Started by green

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ako vas neko prisili da podignete novac sa bankomata, unesite svoj PIN naopako. Ako je vaš PIN 1234, vi unesite 4321. Bankomat æe vam dati vaš novac, ali æe to automatski prepoznati kao poziv upomoæ i alarmiraæe policiju.

      08-12-2014 12:39 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      Ferrari Ferrari is a Male
      mister foruma '03, '04




      Poruka: 1841
      Location: Maranello

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      A sta kao mi je PIN recimo ... 2112 ...

      hoce li i onda zvati pomoc 27.gif

      ___________________________________________________________________
      Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

      08-12-2014 12:44 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7085
      Location: BiH
      pokretac teme Thread Started by green

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      eh, bravo. dobro pitanje.

      ___________________________________________________________________

        08-12-2014 12:54 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        HaraIzMostara HaraIzMostara is a Male
        Administrator




        Poruka: 6168
        Location: Boston,MA

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od green:

          Ako vas neko prisili da podignete novac sa bankomata, unesite svoj PIN naopako. Ako je vaš PIN 1234, vi unesite 4321. Bankomat æe vam dati vaš novac, ali æe to automatski prepoznati kao poziv upomoæ i alarmiraæe policiju.

        Ja mislim da ovo nije tacno. Programiranje bankomata zavisi od banke do banke , a ovo jos nisam vidio.
        Koja banka?
        A i PIN na kartici je kodiran na jedan nacin pa mi nije jasno kako ce bankomat prepoznat naopaki pin

        ___________________________________________________________________
        zzzzik ~ 모스타

        08-12-2014 15:06 HaraIzMostara is offline Posalji Email za HaraIzMostara Pregledaj poruke od HaraIzMostara Dodaj HaraIzMostara u listu prijatelja
        green green is a Male
        Super Moderator


        Poruka: 7085
        Location: BiH
        pokretac teme Thread Started by green

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ja kopirao sa FB stranice "Neverovali ili DA"

          https://www.facebook.com/pages/Neverovali-ILI-DA/329981187124301

        ___________________________________________________________________

          08-12-2014 16:20 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
          green green is a Male
          Super Moderator


          Poruka: 7085
          Location: BiH
          pokretac teme Thread Started by green

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          04.gif 04.gif 13.gif

          ___________________________________________________________________

            10-31-2014 23:20 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
            refleksija refleksija is a Female
            moforaja




            Poruka: 3364
            Location: dark side

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Ovo za pin nije tacno...provjereno...u mene je pin jednostavan...dva prva broja ista i dva zadnja...desilo mi se da obrnuto ukucam i kaze mi pogresan pin i to je to...

            ___________________________________________________________________


              Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

              10-31-2014 23:24 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
              Stari Grad Stari Grad is a Male
              moforaja




              Poruka: 10597
              Location: iza zvijezde

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              04.gif






              -------------

              ___________________________________________________________________
              ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
              on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

                moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
              ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
              ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
              .. dosta je vise i tebe i tvoje
                tiranije
              ...

              10-31-2014 23:25 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
              refleksija refleksija is a Female
              moforaja




              Poruka: 3364
              Location: dark side

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Tek sad vidjeh da je sa stranice nevjerovali ili da...haha o.k...

              ___________________________________________________________________


                Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

                10-31-2014 23:48 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
                Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com