Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » **Ovako je to nekad bilo u Mostaru** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..evo pogleda cjeli snimak i pored nostalgije sta mi zapara ushi .to je pjesma Jugsalvijo ..jebote rat u Ravnom na teritoriji BiH raja pjevaju JUGOSLAVIJO ..jugoslovenska narodna armija napada drzavu a mi joj pjevamo pjesme ..jesmo mi malo crvrknut narod


10.gif

12-29-2013 01:24 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od BMW:

        citat od zorokrik:

          citat od vjetar:

        ..evo pogleda cjeli snimak i pored nostalgije sta mi zapara ushi .to je pjesma Jugsalvijo ..jebote rat u Ravnom na teritoriji BiH raja pjevaju JUGOSLAVIJO ..jugoslovenska narodna armija napada drzavu a mi joj pjevamo pjesme ..jesmo mi malo crvrknut narod


      10.gif 21.gif

    Juce mi je topalo u oci grad okupiran od strane rezervista koji su dosli u novembru 91 prave nam probleme po Luci , Carini djeca mi spavaju u Santicevoj dok mi cuvamo starze ovi festaju,mene i jos par zarobljavaju Cetnici dok nas komunisticki grad festa .Sta da kazem Znaorka mogla si barem malo vise biti dostojanstvena i skontati u koje vrijeme je napravljen snimak i na kraju jebala vas taka nostalgija vise eto tako




Ok.mozda si malo preletio , rezervisti su dosli 19.septembra a mislim da rezervna milicija vec bila angazovana s tim da su se "stanice "pocele vec u ta dva tri dana organizovati.Zna @denani ,bio je na Carini sa Miloradom Gacicem, Pedjom ,Cupinom itd, 07.gif ups,ja se malo zaletih.Trojica koji su bili zarobljeni, ,znam, i cini mi se da su pusteni "odmah" a "one "druge su dosta dugo "cuvali"-jel' 'vako.

Jeste , "Mali Pariz"(ma neznam ja ,rah.otac mi pric'o) a i "mala Tepa" ,ona prodavnica u ulici sto veze sa Liska parkom.

12-29-2013 02:42 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od zorokrik:

        citat od vjetar:

      ..evo pogleda cjeli snimak i pored nostalgije sta mi zapara ushi .to je pjesma Jugsalvijo ..jebote rat u Ravnom na teritoriji BiH raja pjevaju JUGOSLAVIJO ..jugoslovenska narodna armija napada drzavu a mi joj pjevamo pjesme ..jesmo mi malo crvrknut narod


    10.gif 21.gif


Taman tako....

ali je li opet potrebna polemika? U nas ti vazda sve crno ili bijelo, a ima 100.000 nijansa sivih izmedju...


btw, tu novu sam proveo u Cimu. Bilo je odlicno do ponoci. Pocelo je alternativom. Nakon ponoci se preslo sa narodnih na 'spustanje magle'. Pao je koji rafal i morali smo sakriti momka iz Bjelusina koji je slavio sa nama 13.gif

Godinu i malo jace kasnije, na jednoj festi usred 'hercegbosne' trestalo je Pusenje (nedelja kad je otisao Hase, znate kakvo je skandiranje na kraju) i Orgazam (igra rnr cijela Jugoslavija).
Dodju bojovnici malo ljuti i zatraze promjenu muzike 13.gif 13.gif

Nego htio sam nesto drugo. U agresorskoj drzavi se nije klicalo Jugoslaviji (sjetite se finala kupa shampiona kada su delije skandirale 'Srbija', nikad nisu spominjali Jugoslaviju)

Cisto iz radoznalosti: zbog cega istovjecujemo Jugoslaviju sa Milosevicevim rezimom? Jugoslavija je prestala da postoji kada je Slovenija istupila iz iste. A rahmetli Tito je umro 10 godina prije pocetka pizdarija 33.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

12-29-2013 11:19 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
BMW BMW is a Male
rodjeni




Poruka: 851

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Otidji na Carinu pa upitaj to Conu Jakupovica i ostalu zivu raju ne bi vise o tome polemiso ja sam reko sto sam mislio i ne vidim ovde puno tih koji o ratu mogu ravnopravno pricati samnom znam svakog uglavu 08.gif

___________________________________________________________________
Nemam potpis

12-29-2013 12:12 BMW is offline Posalji Email za BMW Pregledaj poruke od BMW Dodaj BMW u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar
pokretac teme Thread Started by djemila

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovaj video sam vidjela na FB i raja masovno dijele, salju jedni drugima..ja iskoristih priliku da postavim ovdje kao sjecanje neki ljepsi zivot.

Izmedju ovog zivota(slavlja) i danasnjeg zivota,znamo sta se desilo..

Kao i sve ,nekome se svidjelo, nekome ne...ali namjera nije bila da se rat i politika diskutuje..inace bi video/temu postavila na Politiku a ne na Nostalgiju..

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

12-29-2013 12:30 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zashto oshtre rijechi
Nevjerujem da je neko na ovom skupu bio prochetnichki raspolozen
Rezervisti,uglavnom chetnici iz sjeverne Crne Gore su pjevali pjesme o Drazi i drugim chetnichkim vojvodama
Nijedan poshten chovjek,bez obzira kojoj naciji i vjeri pripada ne treba da se stidi svoje bivshe domovine,Titine
Jugoslavije
Oni koji su sjebali Jugu,pjevaju neke druge pjesme i to su dushmani Bosne i Hercegovine

12-29-2013 12:36 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od BMW:

    Otidji na Carinu pa upitaj to Conu Jakupovica i ostalu zivu raju ne bi vise o tome polemiso ja sam reko sto sam mislio i ne vidim ovde puno tih koji o ratu mogu ravnopravno pricati samnom znam svakog uglavu 08.gif


sve suprotno bmw 10.gif

Ispricah kako su bila luda vremena i kako si ovisno o mjestu i momentu mogao glavom platiti ili se zajebavati. Meni ( i skoro svima) je vrlo jasno ko je kriv i zasto.

Istovremeno upitah zbog cega se izjednacavaju Juga i Milosevicev rezim. To ide malo izvan ove teme, ali i ti mozes reci da li su rezervisti na carini pjevali o Titi ili o Drazi Mihajlovicu


Balkan je hebena stvar, bure baruta bio vazda i bice. Svaka neodmjerena rijec ili krivo baceni opusak upaljuju fitilj. Ili bolje receno kao da igras chize vize sa opuskom i nizovima baruta, pa kome padne blize on je kriv

Hajde raja, sretna nova!!!!

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

12-29-2013 12:50 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

nekada se zvala jugoslavija i bila svima draga i niko nije ni mislio o tome sto ce nas snaci i sda zabranjeno voce
ma daj mogu biti Musliman milion puta ali mi to ne zabranjuje da se sjecam svoje proslosti i priznam da je bilo super
svi sada nesto veliki bojovnici i neprijatelji juge i Titove politike a nisu smjeli ni pisnuti a upitno je ko se i borio za sve ovo danas
i prije je istorija bila iskrivljena i zabranjena za neke sto se opet ponavlja, pa zar ce mo opet u rat
lazemo sebe i ostale koji nas citaju i slusaju, ko je koga i ko je kome, ma bilo je super ALLAHAMI
ne vjerujem da ce ikada vise biti boljejer nema ni Izetbegovic, ni Lagumdzija ni Tihic ni Dodik ni Covic ma ni mi svi kapaciteta i snage da napravimo mir i blagostanje 50 godina koje je TITO napravio
ALLAH mi je svedok!


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

12-29-2013 12:58 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kako se na svakoj temi nadje ova ista prica juga ne valja s sve ostalo valja 21.gif
pa progutajte nesto majka mu stara bar ako nista za nas koji uzivamo i dozivljavamo ovakvo druzenje!


samo onako infromativno:
clanstvom na moforaja.com ne obavezujete se da se javite na bas svaku temu, imate pravo i zaobici TITAMI znam to!

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

12-29-2013 13:02 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
BMW BMW is a Male
rodjeni




Poruka: 851

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pasa ako je bilo upuceno meni da se clanstvo ne obavezuje itd ja sam ovde sa stazom velikim i sa najmanje komentara ali reagujem na nekim temama pa se vama svidilo ili ne nikog ne ugrozavam i nemoj me tjerati da vagam sa svake teme sta je ko reko a sto se meni mozda nesvidja znaci islo bi to u nedogled
nemamja vele vremena za naprdivanje ovde sam dok mi je lijepo .Pozdrav E.A

___________________________________________________________________
Nemam potpis

12-29-2013 13:35 BMW is offline Posalji Email za BMW Pregledaj poruke od BMW Dodaj BMW u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Jugosalvija je najvise odgovarala Muslimanima

..najvishe je hvale i najveci su jugonostalgicari

..odo ja sad na erotiku ne svidja mi se ovaj kanal 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 12-29-2013 u 15:16.

12-29-2013 13:39 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4403
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Raja su naivno vjerovala da se nece desiti sta se desilo.
A sta bi promjenilo i da nisu festali...kome bi to pomoglo.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

12-30-2013 01:39 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
luka ters
SexNepoznat



Poruka: 5212
Location: on the face of the place

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

što bi rekla Koštana, sve je to puka "žalba za mladost"

___________________________________________________________________
"... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

12-30-2013 10:06 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..poj kostano ,poj

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

12-30-2013 11:50 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    vnG9_GkCLBI

12-30-2013 22:31 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Fina vakta,lijepa nam Mostara 10.gif 33.gif 33.gif 33.gif

12-30-2013 22:57 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

"Mostar ne moze da se ne voli ,on se nosi u srcu i njemu se uvjek vracaju".

12-30-2013 23:09 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dzemila dobro bi me obradovala da je ljuljnesh tamo 33.gif

12-30-2013 23:18 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com