Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » Zapaljen ulaz u Partizansko groblje » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH

Zapaljen ulaz u Partizansko groblje Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Godišnjica osloboðenja Mostara: Zapaljen ulaz u Partizansko groblje

Na 69. godišnjicu osloboðenja Mostara od fašizma zapaljen je ulaz u Partizansko spomen-groblje u ovom gradu.

Na ulazu u Partizansko groblje nepoznati poèinitelji su postavili barikade od drveta i gume i zapalili je.

Ovaj èin dogodio se neposredno prije dolaska najavljenog izaslanstva koje su trebale prisustvovati obilježavanju 14. februara Dana osloboðenja grada Mostara od fašizma.

Antifašistièki borci Mostara, kao i njihovi saborci iz Sarajeva, te ostali graðani Mostara morali su èekati policiju i vatrogasce da ugase požar kako bi mogli uæi u partizanski spomenik.

Uprkos ovom incidentu izaslanstva udruženja antifašista i potpredsjednik FBiH Svetozar Pudariæ položili su cvijeæe na Partizanskom spomen-groblju u Mostaru.

slika:

    http://radiosarajevo.ba/novost/141458/nocache
21.gif

dokle æe fašisti harati ovim gradom? 08.gif

___________________________________________________________________

    02-14-2014 14:30 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    makso makso is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 2847
    Location: andaluzija

    RE: Zapaljen ulaz u Partizansko groblje Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od green:


      dokle æe fašisti harati ovim gradom? 08.gif



    ne zna se
    21.gif 21.gif

    Dok se ne promijeni ustav i uredjenje BiH (mozda nikad) ili dok se ne desi neka kataklizma

    Ili ako se stvar smiri za jedno 20-30 generacija i dodju u modu neke nove stvari

    ___________________________________________________________________
    prest'o sam 18.gif

    02-14-2014 14:36 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9495
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ima li antifashista u gradu 21.gif

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    02-14-2014 14:55 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    Japrak Japrak is a Male
    moforaja




    Poruka: 2110
    Location: kad bi i ja znao

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Cudi me to, stvarno.........

    ___________________________________________________________________

      02-14-2014 22:30 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
      zorokrik zorokrik is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 1337
      Location: St.Marino

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Antifašistièki borci Mostara, kao i njihovi saborci iz Sarajeva 14.gif


      pa koliko ovi zive??Ko kornjace??Sa koliko su "zaratovali"


      25.gif 18.gif

      ___________________________________________________________________

        bar_dan.gif

        02-14-2014 22:36 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
        STECAK STECAK is a Male
        moforaja


        Poruka: 3604
        Location: Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od zorokrik:

          Antifašistièki borci Mostara, kao i njihovi saborci iz Sarajeva 14.gif


          pa koliko ovi zive??Ko kornjace??Sa koliko su "zaratovali"


          25.gif 18.gif



        Antifasisti zive vjecno, sve dokle postoji i jedan fasista.Zar se nisu borili protiv fasizma 9.maja .'92 pa nadalje.
        Antifasisti su se radjali i 1992/3/4/ pa evo sve do danas/ a i sutra i u buduce dokle god to zlo postoji.
        Eto , cisto uzgred da bude, ja sam imao 32 kad sam 'zaratov'o" sa fasistima, a ti ili si bio ... gluho bilo 21.gif

        02-14-2014 23:29 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
        zorokrik zorokrik is a Male
        samo sto nisam




        Poruka: 1337
        Location: St.Marino

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ti sve nesto pobrka....

        ja samo upitah za ove "borce iz Mostara i njihove suborce iz Sarajeva"jer Mostar su u glavnom Dalmatinci oslobodili al evo njih nema vise zivih 21.gif


        naravno da sam i ja ratovao i ja sam ratovao protiv fasista koji su me NAPADALI

        25.gif 18.gif

        ___________________________________________________________________

          bar_dan.gif

          02-14-2014 23:50 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
          STECAK STECAK is a Male
          moforaja


          Poruka: 3604
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Nemas ti pojma definicije -fasizam,fasista,- da bi konstatovao tko te je napadao .

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane STECAK dana 02-14-2014 u 23:59.

          02-14-2014 23:59 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
          STECAK STECAK is a Male
          moforaja


          Poruka: 3604
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Da neces mozda i krvna zrnca da tim borcima prebrojajes , nacionalni sastav Dalmatinske brigade -jel' te to gudi.

          02-15-2014 00:04 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
          zorokrik zorokrik is a Male
          samo sto nisam




          Poruka: 1337
          Location: St.Marino

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od STECAK:

            Da neces mozda i krvna zrnca da tim borcima prebrojajes , nacionalni sastav Dalmatinske brigade -jel' te to gudi.



          13.gif 13.gif 13.gif

          necu odoh spavat 13.gif -ta ko bi to "prebrojajo"

          18.gif 25.gif

          ___________________________________________________________________

            bar_dan.gif

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane zorokrik dana 02-15-2014 u 00:07.

            02-15-2014 00:06 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
            STECAK STECAK is a Male
            moforaja


            Poruka: 3604
            Location: Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            naravno da sam i ja ratovao i ja sam ratovao protiv fasista koji su me NAPADALI

            25.gif 18.gif[/quote]



            da inace bi postojlo i "Hrvatsko Vjece Napada" - da si kojem slucajem bio napadac 13.gif 13.gif

            02-15-2014 00:07 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
            STECAK STECAK is a Male
            moforaja


            Poruka: 3604
            Location: Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            eto usni lijepi san ,
            i za info , ako bas hoces tu brigadu su vecinski sacinjavali Srbi ,
            osim Roka Prch. 07.gif

            02-15-2014 00:10 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
            zorokrik zorokrik is a Male
            samo sto nisam




            Poruka: 1337
            Location: St.Marino

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            13.gif 13.gif 13.gif


            stvarno si humorista mogo bi samo malo slova u imenu mijenjati bilo bi potpunije

            18.gif 25.gif

            ___________________________________________________________________

              bar_dan.gif

              broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane zorokrik dana 02-15-2014 u 00:14.

              02-15-2014 00:13 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
              STECAK STECAK is a Male
              moforaja


              Poruka: 3604
              Location: Mostar

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Ne rece ko zapali gume i barikadu od drveta na "Partizanskom" ,a postavljas pitanja !

              02-15-2014 00:44 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
              zorokrik zorokrik is a Male
              samo sto nisam




              Poruka: 1337
              Location: St.Marino

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              vjerovatno nekakvi idioti-mozda cak i isti koji zapalise i ovih par gradjevina u vrijeme "mirnih demonstracija"




              18.gif 25.gif

              ___________________________________________________________________

                bar_dan.gif

                02-15-2014 09:23 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
                STECAK STECAK is a Male
                moforaja


                Poruka: 3604
                Location: Mostar

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Dobar zakljucak a sta mislis da ja kazem :
                Pjevac ima dvije noge , narocito lijeve.
                Bili po tebi to imalo smisla i da li bi to bio logican zakljucak iz onoga sto se vidi i ako se krece.

                Eto "teme" da razmisljas!

                02-15-2014 16:19 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
                HaraIzMostara HaraIzMostara is a Male
                Administrator




                Poruka: 6168
                Location: Boston,MA

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                HITLERJUGEND je izgleda ziv i zdrav

                ___________________________________________________________________
                zzzzik ~ 모스타

                02-15-2014 21:48 HaraIzMostara is offline Posalji Email za HaraIzMostara Pregledaj poruke od HaraIzMostara Dodaj HaraIzMostara u listu prijatelja
                cheri cheri is a Female
                moder u peMziji




                Poruka: 3806
                Location: Svizzera

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Ništa neobièno, treba podgrijati tenzije, da se ne bi gladan narod okrenuo protiv vlasti.
                Oèekujem da se Ljubo oèituje nekom konkretnom izjavom kao neki dan, npr "prešli sa istoène strane" ili da kaže "palili ovi sa zapadne strane". Uglavnom, konkretno, molim Ljubu da me ne razoèara :)
                Ili æe ovaj put biti jednostavno "nepoznati poèinioci" 35.gif

                02-15-2014 22:52 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
                berber berber is a Male
                moforaja


                Poruka: 4397
                Location: Na Tepi

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Narod se poceo osvjescivati,ali kad bi masovno podrzali hrabre pojedince sve bi bilo lakse.

                ___________________________________________________________________
                nema vise ni tepe

                02-15-2014 23:07 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
                pasha pasha is a Male
                Super Moderator




                Poruka: 9495
                Location: uh jebo te

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                zao mi je da mi vise nemamo osjecaje vrijednosti a ni postovanja prema nasoj BiH ni prema nasim narodima
                negdje je to bogastvo koje se ljubomorno cuva i njeguje a kod nas je kamen spoticanja
                umorio sam se od konstantnih navlajivanja na forumu jednih na druge srbi-hrvati-bosnjaci
                umoran sam od ispiranja mozga kako ce nas opet oni pobiti kao sto su i prije
                umoran sam od rusenja i paljenja svega sto je vrijedno i sto znaci BiH
                umoran sam od ponizavanja i mobanja, ne pravite se vise pametni
                a sta mi pomaze biti umoran, sjedni pa odmori

                ___________________________________________________________________

                  neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
                Oscar Wilde

                02-16-2014 11:58 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
                Stranica (7): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com