Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » Zapaljen ulaz u Partizansko groblje » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ispravljanje I pogreshan citat........ 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 01.gif

02-10-2017 21:37 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zamisli vjetre da je imat praæku sa samonavodivim projektilom za glupsone... 07.gif 07.gif




-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

02-10-2017 21:57 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

    Ispravljanje I pogreshan citat........ 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 01.gif



zamisli porodilište i pogrešno dijete... 04.gif




-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

02-10-2017 21:58 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nerade to vandali vec skoro pa legalizirana profasisticka politicka opcija
Bezbeli da neki iz SDA nisu bihuzur zbog svega ovoga 13.gif

02-10-2017 22:30 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dokaz da je fasizam i dalje prisutan..
zalosno i jadno...

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

02-10-2017 23:04 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3840
Location: kod Hita...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djemila:

    Dokaz da je fasizam i dalje prisutan..
    zalosno i jadno...


Fasizam ne samo da je prisutan nego je sve jaci u cijelom svijetu, kako se meni cini.

02-11-2017 00:02 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

i dokaz da je narod glup....the end....

sto se tice policije....nisu samo ustase i cetnici....ima i balija...jucer meni na posao upada lik i pita je li slucajno usao (inace SDA zastupnik u HNK-u) i ja upitam zasto jer mi nelogicno pitanje....policajac odgovara: "Nepropisno je parkirao pa eto da pomakne vozilo"....ja odogovrim pa stavite kaznu kao i svakom drugom gradjaninu....policajac se trznu malo i govori cuj da stavim kaznu...pa rek'o mene da sam parkirala tako sigurno ne bi trazio...on govori ne bi...o.k.... daj mi sad svoje ime i prezime jer ti kao policajac sada si prekrsio zakon....i ja hocu da ga prijavim unutrasnjoj kontroli (MUP ima taj odjel)...anw...ne htjede dat ime i prezime hahahah (ali moze se po reonu djelovanja vidjeti koji je policajac)...
sta hocu da kazem...ljudi su pasivni, da su malo aktivniji ne bi bilo ovako....ne treba dozvoliti da strah prevlada....meni su milion puta govorili....sredit cu ti ja da dboijes otkaz...pa evo me 10 godina radim u istoj firmi...
uglavnom,
Partzianskog groblje mora ostatit gdje mu je mjesto....zasto dozvoliti da se simbol antifasizma sravni....reci takvo nesto je meni isto kao da si onaj vndal koji ga rusi!

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    02-11-2017 12:49 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..prijaviti je u redu ali kome i kako ..prijavljivali su ljudi i mnogo gore stvari pa nisu postigli nista i cak su posle toga bili pod pritiscima i prijetnjama jer taj kome prijavish onda on tebe prijavi onome ko je to pocinio i posle imas samo problem koji ti nije trebao ,ne kazem i ne mislim da ne treba prijaviti ali da ga prijavish mislim da ne bi snosio posledice i da ne bi bio cak ni kritikovan od strane sefa .
    ..sto se tice Partizanskog sta drugo reci vec da ga poravnaju kad to zdanje nikome i ne treba i ne sluzi vise nikome ni na cast a ni na respekt prema onima koji dadse svoje zivote da bi ga ovi danas mogli paltiti .jer da nije bilo ti ko zna bili se i ovi danas rodili

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 02-11-2017 u 15:09.

    02-11-2017 13:09 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9495
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    opet Bakir i Dragan pale i zare a narod neduzan...
    ma mi smo stoka...
    kakvi lideri niko nama nije kriv sto su seljaci sisli sa brda sisli...
    kuku nama sa nama...
    vazda shuplje, prvo krenu ozbiljno a kada vide das u se sjebali okrenu na shupljaka...

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    02-11-2017 13:47 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7085
    Location: BiH
    pokretac teme Thread Started by green

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Subota, 11. feburar 2017.

    Pokušaj napada na autobus sa antifašistima ispred Partizanskog groblja u Mostaru

    Kada je autobus u kojem su bili antifašisti došli do partizanskog groblja u Mostaru grupa od oko 70 huligana pokušala je izvršiti napad.

    Brzom intervencijom specijalne policije napad je sprijeèen.

      Jedna osoba koje je kod sebe imala palicu je privedena.


      http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/napadnut-autobus-sa-antifasistima-ispred-partizanskog-groblja-u-mostaru/193579

    ___________________________________________________________________

      02-11-2017 15:37 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..70 huligana neko treba ipak organizovat .

      ..sad se ja pitam sta se desaje posle kad bude priveden ,mislim da nije nista ..policij ga ko fol saslusha napravi zapsinik i na kraju ga puste bez bilo kakve kazen ..zasto on ne bi opet to zadovoljstvo sebi napravio i drugi put ..dosho sa palicom da nekoga udari ili usmrti

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 02-11-2017 u 15:59.

      02-11-2017 15:59 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      STECAK STECAK is a Male
      moforaja


      Poruka: 3604
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      E sada da cekamo koje ce se sve stranke i ostale (pa i vjerske katolicke) organizacije
      ograditi od ovih vandala i vandalskog ponasanja .
      Katolicke ,zato sto sam siguran da uhicenik nije Mustafa a niti Jovo.70 fasista iz najmanje 35
      fasistickih obitelji i 5x toliko huskackih likova iz istog broja obitelji .
      Nije losa cifra za jednu seosku zajednicu.
      Jedna ne logicnost se stalno provlaci a to je da se sva (poslijeratna-II Svijetski rat)
      civilizacijska orijentacija svodi na antifasizam i njegove zasluge u civilizacijski
      orijentisanoj Europi.
      Ukoliko netko nezaustavljivo krci put ka fasizmu ,pitam se ko ,zasto i dokle ce da
      saradjuje i pregovara za "bolju" buducnost sa tim fasistima .

      02-11-2017 16:32 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..nece se oglasiti ni jedna ,dzaba nam je cekat ,jer te vjerske katolicke organizacije velicaju stepinca ,znamo ko je bio stepinac ..tako da te organzacije se nece sigurno oglasiti ..

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      02-11-2017 16:47 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..zdravom umu je ovo tesko akceptirat ovakvu pojavu mrznje nasuprot onome sta cjeli svjet podrzaje .ne kazme da u svjetu nema likova poput ovih 70 ,mozda bi se moglo naci takvi i sedamsto ,sedam hiljada ili stotinu hiljada a dok su ostal sigurno normalni razmishljanja ..moze covjek da ne voli drustveno uredjenje kao komunizam ili socijalizam i to mogu da svatim ali ono sto ne mogu da svatim je to da neko moze da mrzi one koji su se borili i dali svoje zivote u borbi protiv tog istog fasizma za koji se oni zalazu i provode ga svojim postupcima
      ..koliko god pisali i pricali i osudjivali to se nece promjenuti na Balkanu

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      02-11-2017 16:52 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      makso makso is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 2847
      Location: andaluzija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      21.gif

      bez rijeci 26.gif

      ___________________________________________________________________
      prest'o sam 18.gif

      02-11-2017 16:57 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..amerika ,engleska francuska i 90 posto zemlaja u svjetu imaju kapitalisticko drustvo i nemaju veze sa komunizmom i ne moze doci do pojave ovakvi istupa gradjana ,ako ih vec ima ili ako bi neko i pokuso nesto ovakvo u toj istoj njemackoj odakle svjetski fasizam kreno sigurno da bi bilo dobro sankcionisano i osudjeno od strane drustva i vlasti ..kod nas je to za politicare i drustvo sasvim normalna pojava ..onda mi nekad kazemo da smo mi Evropski narod ,ma nismo i neka ide sve u picku materinu i treba nas raseliti u neke prashume i tamo da se koljemo ubijamo i palimo dok sami sebe ne poubijamo i ne iskorjenimo ,jer jedino na taj nacin bi dali doprinos miru

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      02-11-2017 17:11 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      Sandy Sandy is a Female
      moforaja




      Poruka: 3840
      Location: kod Hita...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od refleksija:

        i dokaz da je narod glup....the end....

        sto se tice policije....nisu samo ustase i cetnici....ima i balija...jucer meni na posao upada lik i pita je li slucajno usao (inace SDA zastupnik u HNK-u) i ja upitam zasto jer mi nelogicno pitanje....policajac odgovara: "Nepropisno je parkirao pa eto da pomakne vozilo"....ja odogovrim pa stavite kaznu kao i svakom drugom gradjaninu....policajac se trznu malo i govori cuj da stavim kaznu...pa rek'o mene da sam parkirala tako sigurno ne bi trazio...on govori ne bi...o.k.... daj mi sad svoje ime i prezime jer ti kao policajac sada si prekrsio zakon....i ja hocu da ga prijavim unutrasnjoj kontroli (MUP ima taj odjel)...anw...ne htjede dat ime i prezime hahahah (ali moze se po reonu djelovanja vidjeti koji je policajac)...
        sta hocu da kazem...ljudi su pasivni, da su malo aktivniji ne bi bilo ovako....ne treba dozvoliti da strah prevlada....meni su milion puta govorili....sredit cu ti ja da dboijes otkaz...pa evo me 10 godina radim u istoj firmi...
        uglavnom,
        Partzianskog groblje mora ostatit gdje mu je mjesto....zasto dozvoliti da se simbol antifasizma sravni....reci takvo nesto je meni isto kao da si onaj vndal koji ga rusi!



      10.gif 10.gif

      02-11-2017 17:26 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
      STECAK STECAK is a Male
      moforaja


      Poruka: 3604
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      A sto bi vrijedila i bilo kakva osuda ili ogradjivanje o ovakvom ponasanju dijela (koji nije beznacajan)
      hrvatsko/katolickog radikalizma
      kad je on u sustini ne samo ziv vec
      plahano i zivahan i izrazen u svim porama drustva koji imaju hrvatski predznak.
      Katoliko /fasizam nikada i nije bio porazen , on je uvijek prisutan samo sto je mjenjao formu po potrebi.
      Zar nije i preCjednik svih Hrvata imao tu nit katoliko/fasizma samo sto ju je znao prikriti a u
      biti uvrtao je i mutio bas kao sto to cini i predsjednik naj mocnije sile na zemaljskoj kugli danas.
      Ovi danasnji huligani ,tj.katoliko/fasisti su u stvari samo nastavak politike koju je imao
      i sam im prvi predsjednik nove Hrvatske.
      Kao potpisnica Daytonskog sporazuma i garant da ce ih drzati na uzici R Hrvatska bi trebala (mozda i morala)
      da se oglasi u vezi ovog slucaja koji nije incident ,jer incidenti se desaju slucajno a ovo iz godine u godinu
      prelazi u praksu ,naviku, normalnost.
      U redu ,za "njih " je normalno da budu fasisti i neka budu , ali nikako da se na ovakav nacin obracunavaju sa onima koji to nisu i ne zele biti.Jer uvijek postoji , jer
      Poslije 23 godine fasizma koji je nekako zaustavljen u Mostaru, da se njegovi korijeni i danas vuku je nezamislivo(ali ne za hrvatsko/katolicki/fasisticki puk) pa bi s tim i USA mogle imati ovdje posla bas kao i sa M.Dodikom koji je tek nekoliko godina opstruirao ono sto zapad ponudio balkanskim cobanima.

      02-11-2017 17:37 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7085
      Location: BiH
      pokretac teme Thread Started by green

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Evo i vide! Èini mi se, bar po glasovima sa snimka, ovo se svodi na verbalni duel Veležovaca i Zrinjskog!? 28.gif

        mAcJlSfY43Q


      Prosjek godina 21, možda i 19.

      ___________________________________________________________________

        02-11-2017 17:46 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        STECAK STECAK is a Male
        moforaja


        Poruka: 3604
        Location: Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Pa ,po pjesmi bi prije rek'o
        da su na jednoj strani partizanske jedinice sa pjesmom
        "Po sumama i gorama ",
        a na drugoj strani su vjerovatno
        (jer se ne cuju)
        strani okupator i domaci izdajnici ,u ovom slucaju
        krscanske fasisticke falange.

        02-11-2017 17:52 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
        Stranica (7): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com