Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » Zapaljen ulaz u Partizansko groblje » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od gandalf:

        citat od pravimostarac:

          citat od gandalf:

            citat od pravimostarac:

          uvrijediti možeš samo onoga ko ima moralne norme.. koka


        Uvrijediti se samo moze covjek koi sebi dopusti da bude uvrijedjen. Nema nikakve veze sa moralnim normama.
        Ja samo onako usput, moje misljenje iste tematike...


      ako sebi dopustiš da budeš uvrijeðen to znaèi da je neko prekoraèio neku normu, standard koji si ti postavio...


    Ja to ostavljam svakome na njegovu slobodu... Moja norma/standard je jedno tvoja je drugo... Nista ne iskljucujem... I ni na koji nacin ti (ili bilo kome drugom) oduzimam pravo ili negiram da se nadjete uvrijedjeni. To je svaciji LICNI IZBOR. Jer to je subjektivna stvar, kako si je cak i sam postavio u ovoj tvojoj zadnjoj recenici.
    Ono sto negiram je da, kako ti navede, mozes uvrijediti SAMO onoga ko ima moralne norme, kraj citata... Neistina. Da ne kazem laz. Ili da kazem da mozda malo previse polazis od sebe, i stavljas se u poziciju norme.


neistina..laž...šta bola naprièa.. 13.gif

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

02-14-2017 14:07 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od vjetar:

      ..dobar dio katolika u hercegovini ne smatra taj dan za oslobodjenjem Mostara ,vec sto kaze ganda da je na taj dan okupiran jer su njihovi izgubili i zbog toga traje ta vjecita odbojnost prema okupatoru ,jer su NDH i ustase nesto sto je njima davalo slobodu i ljepotu zivljenja a sve ostalo je mrak ,zbog toga ne treba da nas cudi takva reakcija tih 70 ,ima ih sigurno puno vishe i kraj price
    Ali opet povrh svega toga Muslimani svezashe zastave. Ko bi gazio cvijeche.... tada svi povikashe u glas. 01.gif


..povler evo na ovome djelu teskta sam te upito zasto uvjek generalizujes stvari kad su Bonjaci u pitanju ,onda kad se pojavi neki Ustasa kod Bosnjaka i tada toga Ustasu i Bosnjake pripisujes Hrvatskom cvjecu mislis da su gotovo svi Bosnjaci u ratu bili uz Ustase ,to misljenje si nasledio od nekoga iz nekih prica koje su se vodile u tvojoj blizini ili si se naslusho ili nacito srpske propagande za vrijeme ovoga rata i posle ratnog perioda i mozda si cito i sluso samo Srpsku televiziju i cito samo njihove novine ili Vcerenje Beogradske i Politiku po Djotunu ..hahaha
--zastavu je svezo Izetbegovic sto opet ne znci da je cjeli Bsnjacki narod bi za to isto kao sto cjeli Srpski narod nisu Cetnci ,tako da svako generalizovanje jednog naroda i stavljanje u isti kos sa nekim negativnostima nije primjereno i nije dobronamjerno kao sto ti to radis u ovome slucaju i ne samo u ovome vec to radis u mnogim slucajevima.
..kad je u pitanju vezanje zastava o tme mozemo pricati kako zasto i zbog cega je to Alija uradio ,vjeovatno je to bila mudra odluka u tom trenutku jer Bosna nije granicila sa Turskom da bi imala dotok hrane i naoruzanja u ratu i zbrinjavanje izbjeglica a prije toga je obeco narodu da rata nece biti i da mirno spavaju i nije bio sposoban da naoruza svoj narod ,tada u tom trenutku nas nije Hrvatska napala vec nas je napala Srbija pa je to vezanje bilo iz nuzde ,sto ce tek kasnije uraditi i sama Hrvatska preko HVOa sto se danas naziva sukob HVOa i Armije BiH sto nije ni blizu cinjence vec je Hrvatska zelila dio teitorije za Hrvate u Bosni kao st to danas zeli isto i Srbija sa RSom .jer dogovor Tudjman Milosevic je bio ocigledan na terenu i on se sprovodio na teritorjii BiH i od toga dogovara se nije odustalo ni dan danas ,samo sto je Hrvatsku sjebala EU pa su je malo ukocili u tome a da nije ushla ne bi se razlikovali ni po cemu od Srbije
..budi malo realan u svom pisanju i ne budi neko na koga ce se upirat prstom za svoje izjave ,znam da si ti po opredjeljenju Jugoslaven kao sto smo bili svi ,te jugoslavije nema i tvoja i moja domovina je ipak BiH,sad sto ni ja ni ti ne zivimo u njoj to ne znaci da mozemo pljuvati ili iznsiti generalna mishlajnja za sve narode

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane vjetar dana 02-14-2017 u 14:49.

02-14-2017 14:28 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pravimostarac:

        citat od gandalf:

          citat od pravimostarac:

            citat od gandalf:

              citat od pravimostarac:

            uvrijediti možeš samo onoga ko ima moralne norme.. koka


          Uvrijediti se samo moze covjek koi sebi dopusti da bude uvrijedjen. Nema nikakve veze sa moralnim normama.
          Ja samo onako usput, moje misljenje iste tematike...


        ako sebi dopustiš da budeš uvrijeðen to znaèi da je neko prekoraèio neku normu, standard koji si ti postavio...


      Ja to ostavljam svakome na njegovu slobodu... Moja norma/standard je jedno tvoja je drugo... Nista ne iskljucujem... I ni na koji nacin ti (ili bilo kome drugom) oduzimam pravo ili negiram da se nadjete uvrijedjeni. To je svaciji LICNI IZBOR. Jer to je subjektivna stvar, kako si je cak i sam postavio u ovoj tvojoj zadnjoj recenici.
      Ono sto negiram je da, kako ti navede, mozes uvrijediti SAMO onoga ko ima moralne norme, kraj citata... Neistina. Da ne kazem laz. Ili da kazem da mozda malo previse polazis od sebe, i stavljas se u poziciju norme.


    neistina..laž...šta bola naprièa.. 13.gif

Nista, samo osvrt na tvoju izjavu.

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

02-14-2017 14:56 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

@vjetre

zadnji post 10.gif

precizno, bez podbadanja

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

02-14-2017 19:59 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ja uvjek nastojim biti direktan ,sto na umu to na drumu i o svemu pishem otvoreno bez podbadanja

..hvala Makso na zapazanju

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-14-2017 20:30 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Gdje je sad onaj "gradonacelnik" Beslic da se ocita glede otvorenog ustasluka u sred grada? 14.gif

02-16-2017 18:01 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..ja uvjek nastojim biti direktan ,sto na umu to na drumu i o svemu pishem otvoreno bez podbadanja



bjeri, i to je starinski... u mene skroz suprotno, pola ne kažem... plus... kakvi su postovi bez
podbadanja, èitava svrha foruma se gubi... 02.gif




-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

02-16-2017 19:47 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od REALISTA:

    Gdje je sad onaj "gradonacelnik" Beslic da se ocita glede otvorenog ustasluka u sred grada? 14.gif





..sta ti moze reci , sukob navijaca Brazila i Turske

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-16-2017 20:10 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zar je kukasti krst simbol Brazila? 14.gif

Ne znam je li gori otvoreni ustasluk/fasisam u Mostaru ili to sto im se suti na otvoreni fasizam u vec davno oslobodjenoj evropi od nacizma? 14.gif 21.gif

02-16-2017 21:28 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Tako je jednom bilo saopstenje kad su se sukobii navijaci na bulevaru 13.gif

..sta ti ocekujes da ti kaze ljubo kad je za njega kukasti krst simbol slobode

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-16-2017 23:10 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

On kaze da je "mirotvorac". Veci je problem sto se njemu i kompaniji suti. Ja bih te pitao kako bi se taj smokljan OCITOVAO da mu neko prekrizi ono U. 21.gif

Kako ces ti pokvarenoj stoci nesto kazati kad ne razumiju i nece da slusaju ili razumiju normalan rijecnik. Treba stoci istom mjerom vratiti i skinuti im sva ustaska/fasisticka obiljezja po gradu.

02-16-2017 23:46 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ko ce to uciniti realisto

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-17-2017 00:13 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

        citat od vjetar:

      ..povler nisi mu odgovorio na pitanje zasto uvjek generalizujes stvari kad su Nosnjaci u pitanju


        citat od prowler2:
      Preciziraj brontooo...


    Neæe ti bolan vjetre nikad ni odgovorit (ko da ne znaš), ali hoæe precizirat...
    ... može bit mu ostalo nešto vokri od ranije...

        citat od prowler2:


      Lezite pod buldozere....Valjda treba manje muda nego pod tenkove.

Koji si ti idiot,,,ali pravi. Chuj ja mu nechu odgovoriti??? Ti hochesh???? Fuj fukaro. To za buldozere vjerovatno mozesh shvatiti samo ti u toj tvoj kretenskoj glavi. Fuj ogavni maloumni starche. 01.gif 33.gif

02-17-2017 03:06 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..ko ce to uciniti realisto


To bi trebali politicari...ljevica, ali sute kao kurve, u tome i jeste problem 21.gif

02-17-2017 23:22 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od REALISTA:

    Gdje je sad onaj "gradonacelnik" Beslic da se ocita glede otvorenog ustasluka u sred grada? 14.gif


šta æe ti on... oèitovo se ovdje jedan glasnogovornik o onom kad su onih 70 i kusur što su došli
pred ove što su polagali cvijeæe na spomen obilježja na partizanskom.

Nije mu bilo pravo što je ovaj jedan (navodno Veležov navijaè) imao neki rasklopivi pajser.

Ka'e ne treba zagovarati amerièki model s utokama. (nije ništa reko o ovih 70 i kusur "nenaoružanih" istom prilikom 02.gif ).

Valjda mu promaklo... 02.gif


      citat od green:

    Sad na Dnevniku FTV rekose: ovaj sto je priveden s palicom u policiju je ustvari antifasista iz autobusa, Velezov navijac sa palicom na rasklapanje. I policija se sprda I segaci. Zalosno.


      citat od prowler2:

        citat od vjetar:

      ..kad ga nema ko zastiti mora sam sebe licno ,kad policija nema svoje i ne zeli ih upotrebiti protiv oni koje bi trebalo da ih upotrebi



    Fala bogu ( ne vjerujem u imaginarne likove ) . Po tebi je USA zakon. Buraz opashi toku I pichi.






vjetre, nisam znao da si vaki obožavatelj USA, ali sam još manje znao da vako voliš kad ti neko pripisuje
neke stvari i stavlja rijeèi u usta.

Zamisli da te još citiro... 02.gif kako bi tek onda potkovano izgledao sa svojim komentarima... 02.gif



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 02-17-2017 u 23:46.

02-17-2017 23:32 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od Stari Grad:

          citat od vjetar:

        ..povler nisi mu odgovorio na pitanje zasto uvjek generalizujes stvari kad su Nosnjaci u pitanju


          citat od prowler2:
        Preciziraj brontooo...


      Neæe ti bolan vjetre nikad ni odgovorit (ko da ne znaš), ali hoæe precizirat...
      ... može bit mu ostalo nešto vokri od ranije...

          citat od prowler2:


        Lezite pod buldozere....Valjda treba manje muda nego pod tenkove.




      Koji si ti idiot,,,ali pravi. Chuj ja mu nechu odgovoriti??? Ti hochesh???? Fuj fukaro. To za buldozere vjerovatno mozesh shvatiti samo ti u toj tvoj kretenskoj glavi. Fuj ogavni maloumni starche.
    01.gif 33.gif




Pa haj onda, neogavni, nemaloumni mladiæu 02.gif , objasni nam tu tvoju upadicu kako se može leæ
pod buldožere kad se moglo lakše pred tenkove,

i objasni posebno kako si to tako sluèajno provuko odjednom tenkove u toj prièi, i od kada datira
i na koji dogaðaj referira taèno ta tvoja prièa o ležanju pod tenkove.

haj, majstore, kad smo svi mi to pogrešno skontali, a jedino je iskrenom i poštenom tebi jasno
šta si i kome htjeo da kažeš.

Put your money where your mouth is, kako se kod vas kaže.



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane Stari Grad dana 02-18-2017 u 00:12.

02-17-2017 23:36 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jeste li pogledali video

na kraju dosla fina raja i zapjevali "druze tito mi ti se kunemo"

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

02-18-2017 08:42 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

mora da ih je dobar dio iz Surmanaca

02-18-2017 14:31 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..gdje nadje surmance bog sa tobom 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-18-2017 16:03 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stranica (7): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com