Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » A hecima...244 pacijenata i 751 recepata na dan... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Shocked A hecima...244 pacijenata i 751 recepata na dan... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://www.radiosarajevo.ba/novost/143684/nocache

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

03-05-2014 15:34 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Možeš mislit' kako su temeljito pregledani 01.gif

03-05-2014 17:03 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar
pokretac teme Thread Started by djemila

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..a po nalaze su dosli kuci u privatnu ordinaciju....poslije podne....da ne dangube.....

sve je ovo FUJ

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

03-05-2014 17:05 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A dakako nego fuj 10.gif

03-05-2014 17:11 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ljudi rade svoj posao , nisu ko ti 19.gif

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

03-10-2014 14:23 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..nije to tako crno ,ima ljudi koji dobiju po 5 recepata odjedanput ,za administraciju prevelika cifra ,doktori kazu da u praksi to nije neki veliki broj.

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-10-2014 16:11 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

cojek fenomen 13.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

03-10-2014 18:33 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar
pokretac teme Thread Started by djemila

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

    Ljudi rade svoj posao , nisu ko ti 19.gif


Volim i ja tebe sema 07.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

03-21-2014 14:56 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Neki dan sam isla doktoru radi prehlade i da mi da uputnicu da jetru...prvo primjetih velikim slovima ispisano PACIENTI...da li da kazem ili slikam haha...anw...udjem ja...doktorica gleda nalaze krvi itd...ja kazem kako sam hepatitis A dobila(Na carskom rezu) a ona meni je li imas C...rekoh ne...aha znaci B reko ne...nemam ga vise....a mozes dobit cirozu jetre,rak...isprepada me zena...i na kraju rece aha...nalazi krvi ihormon jetre savrseni....o.k. a imas malo.hunjavice...reko imam...ma nista zdrava si ti...dovidjenja haha...istrcah i ostavih PACIENTE iza sebe haha

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    03-21-2014 23:33 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    berber berber is a Male
    moforaja


    Poruka: 4412
    Location: Na Tepi

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Meni je najgolemije kad dijaspora trci doktorima dole,ne znam stvarno zasto.
    Poslije rata majka mi navalila da je pregleda jedan doktor sto ga zna odavno i tad je radio kao privatno u nekom stanu.Nema ni kompjuter,niti te salje da vadis bilo kakve nalaze.Sve se odvija ragovorom ko da je psiholog ili psihijatar.Bi mi cudno i upitah ima li dijagnoze,a on ko iz pika ima kako nema i dade tablete za nervozu stomaka na kojima sam kasnije procitao da se daju za sizofreniju,a moze i za smirenje stomaka...a ima tih prica hejbet 13.gif

    ___________________________________________________________________
    nema vise ni tepe

    03-21-2014 23:51 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..Ako je bila kod Ruzica ,pomgo joj je sigurno ..njemu gotovo i da ne trebaju nalazi moj berberu ..evo zeni su kod nas lijecili oci 5 godina ,ishla na desetine puta kod specijalista ocne medicine nikakva uspjeha ..otishla kod ruzica i covjek jij reko tebi su zdrave oci ko drijen ,vec haj ti izvadi ove druge nalaze kad dodjeh kuci nekate tvoj doktoru uputi na vadjenje tih nalaza ..kad je zena izvadila nalaze rekli joj isto sta i Ruzic ..

    ..trebali su mene ovde operisat prije sedam godina ,zakazali mi jos termin za operaciju u bolnici ,na srecu ja bio sumnjicav i odem kod Ruzica i za 25 maraka lijekova ja ozdravim i dan danas osjecam se ko boca ,naravno otkazem operaciju.

    ..pitali su oni mene zasto otkazujem operaciju .ja sam reko da sam bio kod jednog indijasnkog vraca i da je on nesto pjevo iznad mene i ja bogami ozdravio ..nisam svome doktoru htjeo reci sta mi je Ruzic dao i sta mi je u stvari reko .

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 03-22-2014 u 11:57.

    03-22-2014 11:54 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com