Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Znakovi u plamenu » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (13): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovo se odnosi na Maksu.

03-25-2014 17:55 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od REALISTA:

    Hvala njima na pomoci, ali jednostavno ima Mostar svojih ljudi po kojima se moze nazvati trg. Dakle, ako ne postujes svoje kako ce neko drugi postovati? Eto u tom slucaju spanci. Mozes misliti kako nas oni gledaju kad dodju u Mostar i vide da se centar grada zove po njima?! Evo da su se oni borili za slobodu Mostara, pa hajde nema problema daj im prostora u Mostaru da nazovemo jednu ulicu po njima, a ne cijeli trg.

    A to za gradonacelnika Beslica...pa taj misli isto kao i braca Topici.

    Jos me nesto brine...ova tisina na forumu...slicna tisina i kao 1993. godine na zapadnoj strani grada...
    Sutnja po meni znaci isto kao i saucesnistvo u zlocinima. Gdje su bili Hrvati u Mostaru 1993. da kazu NE kad su im protjerivali/ubijali svoje nehrvatske komsije?
    Tako isto i ovdje...ne vidim nesto da se puno Hrvati javljaju i osudjuju govor brace Topica...znaci istomisljenici...nazalost 21.gif
    Ne svi, da me neki pogresno ne shvate.
E jebiga sad ... kako se mostarci ne ljute na onog kretena Hadziomerovicha , na njegovo ...tako , bahato ponashanje I na njegovu prichu koja nema veza sa nekim boljim zivotom ljudi koji josh uvijek zive u Mostaru.

03-25-2014 18:00 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jos koja godina pa ce Armija BiH biti agresorska

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

03-25-2014 18:16 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Slazem se da je trg dobio chudan naziv
Zashto se nebi zvao Trg Stare gimnazije ili Trg Alekse Shanticha ili Trg Jole Mushe itd

03-25-2014 18:24 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kakve veze ima nekakav minorni Hadziomerovic sa nazivima ulica i naselja sa fashistichkim
obiljezjima?
Pored podanichke politike i talisanja sa HDZ-om mostarska Sda se nije usudila dirati u dvije glane
ulice u istochnom Mostaru,Titovu i Gojka Vukovica,sachuvali su takodzer naziv za pola Shanticheve

03-25-2014 18:35 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Boza:

    Kakve veze ima nekakav minorni Hadziomerovic sa nazivima ulica i naselja sa fashistichkim
    obiljezjima?
    Pored podanichke politike i talisanja sa HDZ-om mostarska Sda se nije usudila dirati u dvije glane
    ulice u istochnom Mostaru,Titovu i Gojka Vukovica,sachuvali su takodzer naziv za pola Shanticheve


Bravo boza 10.gif 10.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

03-25-2014 20:50 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pa Hadziomerovic je predstavnik boshnjaka u grackoj upravi. Nema on veze sa nazivima ulica ali je mogao pokrenuti neshto da se to izbrishe ...jedino ako nije u koaliciji sa HDZ-om ...onda mi je sve jasno .

03-25-2014 20:52 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

    Dobro razmishljanje . 10.gif Samo shta predlazesh u praksi ?


Ako mislis na naziv trga, nemam pojma 29.gif

Nikada se nisam opterecivao imenima ulica (samo nek su normalne)

Ako kazem Trg Marshala Tita, ne valja
Ako kazem Trg Dzemala Bijedica, ne valja
Ako kazem trg Nikole Tesle, ne valja
Ako kazem Trg Vozara, ne valja
Ako kazem Trg Hansa Kosnika, ili C.Westendorpa, ne valja
Ako kazem Trg Bruce Lee, ne valja

Imajuci u vidu, da se trg nalazi na liniji razgranicenja, logicno je da hrvatska strana ne da nijednu bosnjacku opciju, i ne da nijednu antifasisticku opciju. Logicno je da bosnjacka strana ne da nijednu hrvatsku opciju. Srpska se i ne pita.

Ne znam ko je izglasao ime trgu, ni zbog cega. Spanski Trg je kompromisni naziv, kao sto je kompromisna zastava ove drzava, kao sto je kompromisna himna, i hiljadu drugih stvari

Mozda je trebao trg nazvati Washingtonski TRG (tamo je zaustavljen rat u Mostaru), a mozda i Dejtonski TRG

Ako si na nesto drugo mislio, onda je do mene

11.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

03-25-2014 20:58 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne znam ni ja.. ali ne bi bilo loshe staviti ime nekoga iz istorije koji je bio za sve narode ... , jebi ga , samo mi na um pada Tito ...ali je to sada nemoguche. 16.gif

03-25-2014 21:04 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

"vidim" da smo poceli sa prijedlozima za preeimenovanje Trga koji se sada naziva "Spanskom/Spanjolskim Trgom .

Moj prijedlog je da bi se ta cijelokupna povrsina mogla nazvati ;

"Trg ustaskog nestasluka' 13.gif pa pobogu ispada za sve ove godine da je u Mostaru
bio eto "slucajni"sukob , rat izmedju dvije vojske -k'o ono nesto se nisu mogle dogovoriti mirnim putem pa haj malo da se popuskeramo pa cemo se Z dogovoriti.

Gospodo forumasi i ostali
bio je to cisto brutalni napad od strane HVo/a , pracen etnickim ciscenjem i odvodjenjem u koncentracione logore
svakoga onoga ko nije Hrvat i sto se nije htijelo podciniti hrvatskom fasistickom zakonu.

03-25-2014 21:24 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

    "vidim" da smo poceli sa prijedlozima za preeimenovanje Trga koji se sada naziva "Spanskom/Spanjolskim Trgom .

    Moj prijedlog je da bi se ta cijelokupna povrsina mogla nazvati ;

    "Trg ustaskog nestasluka' 13.gif pa pobogu ispada za sve ove godine da je u Mostaru
    bio eto "slucajni"sukob , rat izmedju dvije vojske -k'o ono nesto se nisu mogle dogovoriti mirnim putem pa haj malo da se popuskeramo pa cemo se Z dogovoriti.

    Gospodo forumasi i ostali
    bio je to cisto brutalni napad od strane HVo/a , pracen etnickim ciscenjem i odvodjenjem u koncentracione logore
    svakoga onoga ko nije Hrvat i sto se nije htijelo podciniti hrvatskom fasistickom zakonu.
I ? Jeli to neshto novo ili shta ?

03-25-2014 21:45 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Novo za one koji imaju "riblji mozak' i pamcenje!

03-25-2014 21:59 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

OK. Potvrdjujem.

03-25-2014 22:02 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

U donjem uglu ove stranice pise da ovaj forum ima 3210 clanova...a na ovoj temi komentarise/diskutuje samo 5-6 ljudi, zalosno 21.gif

Mnogi sigurno kontaju...vec milion puta ponavljana tema...istina, ali milion pitanja, a nijedan odgovor 21.gif

Gdje je sad onaj namicatelj/magistar sto ima odgovor na sve?

03-25-2014 22:25 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

To su tipovi sto vole biti biber po pilavu.Kad se sve izrijesava i dogodi onda je reda da se pojave i generali da daju "koju svoju pametnu".
@magistar je ko maestral kad puhne poslije dobre porcije vojnickog graha! 13.gif

03-25-2014 22:30 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od REALISTA:

    U donjem uglu ove stranice pise da ovaj forum ima 3210 clanova...a na ovoj temi komentarise/diskutuje samo 5-6 ljudi, zalosno 21.gif

    Mnogi sigurno kontaju...vec milion puta ponavljana tema...istina, ali milion pitanja, a nijedan odgovor 21.gif

    Gdje je sad onaj namicatelj/magistar sto ima odgovor na sve?


U pravu si da malo ljudi ucestvuje. 16.gif

No medjutim, trenutno, nema vise od 50 aktivnih clanova da ga hebes.
I kazem 50, mada ih nema vise od 20.

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

03-25-2014 22:47 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Skidaj ih Meho sa "kazana".
05.gif

03-25-2014 23:08 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od REALISTA:

      Hvala njima na pomoci, ali jednostavno ima Mostar svojih ljudi po kojima se moze nazvati trg. Dakle, ako ne postujes svoje kako ce neko drugi postovati? Eto u tom slucaju spanci. Mozes misliti kako nas oni gledaju kad dodju u Mostar i vide da se centar grada zove po njima?! Evo da su se oni borili za slobodu Mostara, pa hajde nema problema daj im prostora u Mostaru da nazovemo jednu ulicu po njima, a ne cijeli trg.

      A to za gradonacelnika Beslica...pa taj misli isto kao i braca Topici.

      Jos me nesto brine...ova tisina na forumu...slicna tisina i kao 1993. godine na zapadnoj strani grada...
      Sutnja po meni znaci isto kao i saucesnistvo u zlocinima. Gdje su bili Hrvati u Mostaru 1993. da kazu NE kad su im protjerivali/ubijali svoje nehrvatske komsije?
      Tako isto i ovdje...ne vidim nesto da se puno Hrvati javljaju i osudjuju govor brace Topica...znaci istomisljenici...nazalost 21.gif
      Ne svi, da me neki pogresno ne shvate.
    E jebiga sad ... kako se mostarci ne ljute na onog kretena Hadziomerovicha , na njegovo ...tako , bahato ponashanje I na njegovu prichu koja nema veza sa nekim boljim zivotom ljudi koji josh uvijek zive u Mostaru.



Ko bolan kaže da se ne ljute ?



---------------------

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 03-25-2014 u 23:18.

03-25-2014 23:17 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Boza:


    Pored podanichke politike i talisanja sa HDZ-om mostarska Sda se nije usudila dirati u dvije glane
    ulice u istochnom Mostaru,Titovu i Gojka Vukovica,sachuvali su takodzer naziv za pola Shanticheve


Titova je èini mi se promijenjena, to sam vidio.

A dirnuli su oni i još ponešto u gradu i sklonili.



--------------------

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

03-25-2014 23:20 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nabroj
da im majku je 38.gif bemo za to .

03-25-2014 23:49 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Stranica (13): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com