Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Znakovi u plamenu » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (13): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] 10 11 12 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..cuj on je rodjeni Sarajlija ,odakle te u Mostaru

..na trznici si stanovo citav zivot 13.gif 13.gif

..kome se ti prodqajesh pod sarajliju ..babo babo nevalja ti prica

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

04-20-2014 15:36 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..cuj on je rodjeni Sarajlija ,odakle te u Mostaru

    ..na trznici si stanovo citav zivot 13.gif 13.gif

    ..kome se ti prodqajesh pod sarajliju ..babo babo nevalja ti prica
Haj ne provaljuj se . U mojim prijasnjim postovima sam naglasio gdje sam stanovao i koliko sam zivio u Mostaru

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

04-20-2014 15:42 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Da vrijedis bio bi u Bosni i izgradjivao zemlju koju volis.Cuj rodjeni sarajlija ,velika stvar imas ih rodjenih u "proputovanju" u Becu, Parisu ,Londonu pa su svi oni rodjeni ja ovi ja oni, al' samo pravi bosanac i hercegovac ,bez obzira gdje se rodio osjeca BiH svojom domovinom a ne kao ti.Hvali Bosnu al' se Svedske drzi.Takvi i jesu sjebali kad se Bosna trebala sva osloboditi.
Ta ce tebi ramazan kad si kvaran i u srcu podal i zao.
Sto bi ti bio zavidan, ti si podigao svoje kofere i ko zna kad ces ih spustiti 13.gif .
Bolan tebi je kad dolazis iz Svedske i Bosna strana zemlja samo to ti jos ne znas il ti jos niko nije rekao.

Nego, neznam zasto sarajlije vazda kukaju na Srbe(mislim Chatniks) kad su kod nas u Hercegovini bili korektni sto se ratovanja tice ,a Hrvati sve nesto fini i mili.Mora da i@ sema ima nekog svoga Hrvata za zeta. 13.gif
Pa sto ti "istocnjaci" ne odbranise svoj toprak,svoju kucu i avliju,vec "dosli" da brane moje/
a bjeri sema idi tucaj jaja sa prijateljima .

04-20-2014 15:50 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...kod babe ti je hvali bosnu drzi se svedske

..da se kladimo u milion maraka da je prvi uzeo svedski pasosh

..ovamo muda pod bubrege i maglu pod sladodoled prodaje narodu

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

04-20-2014 15:59 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pusta zeljo- kako samo covjek pici godisnje ,
da je vlasnik IKE-e nebi mu falilo 13.gif

04-20-2014 16:15 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..nije demanotvo da nema svedski pasosh

,,sve se po guzici da nekazem u prsa udara od patriotizma

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

04-20-2014 16:28 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.. na svoje ushi slusho jednog domegoga slicna babi svemiru ,kaze ovaj moj demagog ,eto znash ne bi ja isho u Ameriku ,ali ako odem zasigurno sam blize Bosni 13.gif ..

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 04-20-2014 u 16:33.

04-20-2014 16:33 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo,skoro ga sat vremena neima
mora da je otis'o na godisnji-u meku .....

04-20-2014 16:56 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...otisho babo da klanja aksham

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

04-20-2014 16:59 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..mozda ga je komshija sved zvao na uskrshnja jaja 13.gif

..ne mislim ja da bi on to odbio 04.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

04-20-2014 17:01 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ...kod babe ti je hvali bosnu drzi se svedske

    ..da se kladimo u milion maraka da je prvi uzeo svedski pasosh

    ..ovamo muda pod bubrege i maglu pod sladodoled prodaje narodu
I to mi govori podrumas . Sta ces dici lagat kad porastu , ako ih imas. tatu zaboljela ledja 13.gif

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

04-20-2014 18:27 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

        citat od vjetar:

      ...kod babe ti je hvali bosnu drzi se svedske

      ..da se kladimo u milion maraka da je prvi uzeo svedski pasosh

      ..ovamo muda pod bubrege i maglu pod sladodoled prodaje narodu
    I to mi govori podrumas . Sta ces dici lagat kad porastu , ako ih imas. tatu zaboljela ledja 13.gif


Haj ti nama reci koliko si puta "osvaj'o" ono znano brdo povise Sarajeva-Zuc

04-20-2014 20:00 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

    @semirizsvemira ,mora da su te jedinice bile popunjene s tobom iz -istocne Bosne ,il' si ti bio popunjen tim jedinicama 13.gif ajde ,murtate ,uzivaj u probijenom ozonskom omotacu u suncanoj Svedskoj 13.gif

    @vjetre , a sta se to moglo poduzeti i uciniti.Da li su ljudi <koji su ipak zivjeli sa druge strane Bulevara ,a njih nije bio mali broj, da li su trebali biti u juznom , sjevernom logoru i po kucama Cernice, mahale ,Zalika,Sehovine i "cekiti".A sta je sa njihovim familijama , jer "ona " strana je bila skoro pa sva razvaljena .Siguran sam da je i razvaljivana sa namjerom da se muslimanski narod dovede u jednu bezizlaznu i "dobrovoljnu" predaju.Znas , kad je toliki broj ljudi u zamci, tesko se onda realno dogovarati o bilo cemu.
    Linija je vec postojala ,ne cvrsta i ne stalna na Bulevaru i to od raje koja je "znala" da ce nesto biti.
    Pitas se zasto na Bulevaru a ne Zovnica .
    A cime je raja Mostara tada raspolagala, plus jedno uvjerenje kod mnogih da " sve ce se srediti,evo samo sto se nisu dogovorili".A to je islo iz dana u dan.Ja licno sam vidjao po krovu Gimnazije HVO vojnike nesto malo prije njihovog napada na Mostar.(ko neka informacija) a znamo da su vec desetak dana isto prije po gradu patrolirali,zapadnohercegovacki fasisti.Neznam da li si ti to upratio ?


Tesko da je linija mogla biti na Zovnici, alije realno mogla biti na balinovcu,preko strelcevine i avenije.
Sto kazete dosta je pusaka bilo u stanovima, bile su jedinice u trecoj, dzackom domu, hotelu mostar, vranici. Nije bilo tesko to pevezati, ali je bio neki dogovor o razgranicenju na bulevaru

Prodani , jebiga

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

04-20-2014 20:14 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

        citat od vjetar:

      ...kod babe ti je hvali bosnu drzi se svedske

      ..da se kladimo u milion maraka da je prvi uzeo svedski pasosh

      ..ovamo muda pod bubrege i maglu pod sladodoled prodaje narodu
    I to mi govori podrumas . Sta ces dici lagat kad porastu , ako ih imas. tatu zaboljela ledja 13.gif





..fala bogu ja prav ko svjeca

..sto to ti ne bi malo otisho u Siriju kad si toliki borac za ideologiju

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

04-20-2014 21:50 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:

        citat od STECAK:

      @semirizsvemira ,mora da su te jedinice bile popunjene s tobom iz -istocne Bosne ,il' si ti bio popunjen tim jedinicama 13.gif ajde ,murtate ,uzivaj u probijenom ozonskom omotacu u suncanoj Svedskoj 13.gif

      @vjetre , a sta se to moglo poduzeti i uciniti.Da li su ljudi <koji su ipak zivjeli sa druge strane Bulevara ,a njih nije bio mali broj, da li su trebali biti u juznom , sjevernom logoru i po kucama Cernice, mahale ,Zalika,Sehovine i "cekiti".A sta je sa njihovim familijama , jer "ona " strana je bila skoro pa sva razvaljena .Siguran sam da je i razvaljivana sa namjerom da se muslimanski narod dovede u jednu bezizlaznu i "dobrovoljnu" predaju.Znas , kad je toliki broj ljudi u zamci, tesko se onda realno dogovarati o bilo cemu.
      Linija je vec postojala ,ne cvrsta i ne stalna na Bulevaru i to od raje koja je "znala" da ce nesto biti.
      Pitas se zasto na Bulevaru a ne Zovnica .
      A cime je raja Mostara tada raspolagala, plus jedno uvjerenje kod mnogih da " sve ce se srediti,evo samo sto se nisu dogovorili".A to je islo iz dana u dan.Ja licno sam vidjao po krovu Gimnazije HVO vojnike nesto malo prije njihovog napada na Mostar.(ko neka informacija) a znamo da su vec desetak dana isto prije po gradu patrolirali,zapadnohercegovacki fasisti.Neznam da li si ti to upratio ?


    Tesko da je linija mogla biti na Zovnici, alije realno mogla biti na balinovcu,preko strelcevine i avenije.
    Sto kazete dosta je pusaka bilo u stanovima, bile su jedinice u trecoj, dzackom domu, hotelu mostar, vranici. Nije bilo tesko to pevezati, ali je bio neki dogovor o razgranicenju na bulevaru

    Prodani , jebiga





..lijepshi je izraza zrtvovani ,kao sto i jesmo i kao sto je zrtvovana srebrenica

..vjerovatno ce i o tome pisati jednog dana istorija

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

04-20-2014 21:55 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

        citat od semirizsvemira:

          citat od vjetar:

        ...kod babe ti je hvali bosnu drzi se svedske

        ..da se kladimo u milion maraka da je prvi uzeo svedski pasosh

        ..ovamo muda pod bubrege i maglu pod sladodoled prodaje narodu
      I to mi govori podrumas . Sta ces dici lagat kad porastu , ako ih imas. tatu zaboljela ledja 13.gif


    Haj ti nama reci koliko si puta "osvaj'o" ono znano brdo povise Sarajeva-Zuc
Mora di sti jedan od mnogih mostaraca kojima smo prodali ciglu a mlad zelen bio 13.gif

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

04-20-2014 21:59 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Cuj vjetra prodani a zdimio ha je zapucalo i bilo slobodno iz podruma 13.gif

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

04-20-2014 21:59 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..haj nam sad kazi sto se ne vratish u svoju zemlju kao nosilac spomenice 92 i vjerovatno si zaradio odlikovanje ljiljana ,zasto onda tuhnesh u Svedskoj .ja da imam toliko zasluga odlikovanja kao ti ja ne bi dana bio ovde ..neznam sta tebe ovde drzi de nam odgovori

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 04-20-2014 u 22:04.

04-20-2014 22:03 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

'ta ce ici u Siriju pa da bude sehid. 13.gif
U Sarajevu mu se nikako nije dalo da zagine i da se proslavi,vojnik srece njega metak nece 13.gif

04-20-2014 22:06 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

i da dodam broj 9....mira ovde nema dok god ima ljudi poput svemira..a nazalost ima ih u mostaru dosta...ljube szamiju i bogomolje a zlobni da zlobniji ne mogu bit

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    04-20-2014 22:15 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    Stranica (13): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] 10 11 12 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com