Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Znakovi u plamenu » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (13): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 10 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
E.T. E.T. is a Male
proplivo




Poruka: 23
Location: brace brkica 7

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Epizoda 4

    https://www.youtube.com/watch?v=kH01szcrOl4

04-11-2014 10:46 E.T. is offline Posalji email za E.T. Pregledaj poruke od E.T. Dodaj E.T. u listu prijatelja
mali iz srednje
SexNepoznat

Poruka: 1

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mostarska raja su obicne p**ketine!

Kada su tuzioci trazili svjedoke po Mostaru, 90% svjedoka je reklo: "Nemoj mene..." .Radi manjeg broja svjedoka, dovedena je majke dijeteta, cije je dijete ubio HVO-snajperista sa Stotine.

Svaka cast izuzecima i ljudima koji su se odazvali, ali su mnogi na ispitivanju imali amneziju i nisu se mogli sjetiti nekih stvari....tako da je veoma moguce da prlic i kompanija budu oslobodjeni.....

04-11-2014 12:14 mali iz srednje is offline Pregledaj poruke od mali iz srednje Dodaj mali iz srednje u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nisu Raja pizdetine
Politichari,tuzilashtvo i sudstvo su ljudske protuhe i interesno prebijaju sve preko koljena 13.gif

04-11-2014 13:39 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od E.T.:

    Epizoda 4
      https://www.youtube.com/watch?v=kH01szcrOl4


fala brate 10.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

04-11-2014 21:23 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

@mali iz srednje , ici ces u magarecu klupu.
Sta ti to znas ,sta mi ne znamo -konkretno.
Politicari su jedno a vojska (neka ima u svojim redovima i zlocinaca ali se mora zvati vojskom) je nesto drugo.
Sudi se kako zlocincima u uniformama tako i onima koji su bili dio te politicke masinerije -tog vremena.

Eto i tebe mozemo zvati pizdurina ,jer ti je i sex nepoznat (linafo)a
nadimak "mali " iz srednje .Znaci muskic kojeg mozemo karati i handriti kako hocmo a nismo pederi -ova zadnja tri reda ti poklanjam samo zato sto ti je prvo javljanje, a koristis ulicarski rijecnik. 21.gif

04-11-2014 21:51 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Suskova izjava najblje pokazuje sta su Hrvati odlucili u Medjugorju kad kaze :
"Mi smo se jucer u Medjugorju dogovorili da Mostar bude hrvatska provincija".
Imao je pravo, napravili su "od jednog" djela provinciju naseljenu pajdama.

04-11-2014 21:59 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Japrak Japrak is a Male
moforaja




Poruka: 2118
Location: kad bi i ja znao

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Po meni je Sarajevo bilo ili i sada je neprijatelj Mostaru i u ratu i sada. Mislim kao da je rekao skutoriji Mostar je vas i radite sta vam je volja. Samo volja i beznadje naroda je dovela do opstanka Bosnjackog naroda u Mostaru. Tako da ja Sarajevo ne vidim kao neki svoj grad............

___________________________________________________________________

    04-11-2014 22:12 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17879
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    covjece znao sam da smo prodani i izdani, bio sam prisutan ....
    ali nisam znao da je do ove mjere bilo. golemo.

    a mi naivni nesto srcem isli, patriotizam i te stvari.
    e jebo ti ovu planetu. kome da covjek vjeruje.

    e.t. fala na filmovima jos jednom. nadam se da ce biti jos epizoda

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    04-11-2014 22:13 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17879
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    i dan danas smo prodani od iste vlade.

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    04-11-2014 22:14 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Zar nisu "nasi " non stop govorili (u toku rata) kako su veze sa Sarajevom "pokidane" u smislu protoka informacija ,a ovima iz Herceg?Bosne taman pasalo da raju okrecu prema hrvatskom "smislu" organizovanja vlasti na terenu.Jedno vrijeme su davali i iskaznice Herceg/Bosne pripadnicima rezervnog sastava milicije.Opet , ko je i na kakav nacin mogao izaci iz grada ?Ko se to pitao ?
    Zar nije nikome bila "sumnjiva" pozicija kriznog staba ,kod Topicevog kafica ?
    Ulaz okrenut prema Fortici (za navigavanje, a lijepo dostupan za pogoditi iz Rastana) .
    Doduse jeste atomsko skloniste ali samo sa tim jednim ulazom.Unutra se samo senlucilo i zaHebavalo (ovo kad su vec pocele pucnjave sa pobunjenim Srbima)Bio sam unutra nekoliko puta.

    Ne letit pred rudu.
    kakvo Sarajevo i mrznja ,voljenje grljenje , ljubljenje .Sta se ima od toga volim ga il ne volim.Mislim da se svi gradovi trebaju i moraju okrenuti sami sebi.Prije svega svojim lopovima a mi ih znamo sve u glavu.Rijesit se njih na fin i dostojanstven nacin pokrenuti ili probati pokrenuti jos ono sto se nije unistilo od privrede i poljoprivrede.Mislim da su kapaciteti veliki sto se tice poljoprivrede samo (da je jednog Piriju sada) organizovano bez lopova i kriminalaca .
    Sarajevo je okrenuto samome sebi,a politike sto se tice -nedati u svoju avliju nikome ko je iznevjerio u ovih proteklih 20 godina.Ako je i lokalna al' nek je samo na dobrobit tog djela BiH naroda

    04-11-2014 23:53 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ocito su narod zajebali politicari sa sve tri strane i vjerski poglavari...

    i izjava alije izetbegovica da se granice BiH moraju korigirati....mislim wtf....BiH medjunarodno priznata sa postojecim granicama, dosao komsija i rekao eh meni se to ne svidja a ovaj na to pristao i dobili smo sto smo dobili....i da je rekao ne i lupio ih po nosu vjerovatno bi izbio rat ali barem bi komsije znale da se ne moze pregovarati o podjeli nase drzave i ne bi imali danas ni republiku srpsku ni hrvatski mostar...nego normalno uredjenu drzavu!!!

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      04-12-2014 10:22 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      Ferrari Ferrari is a Male
      mister foruma '03, '04




      Poruka: 1841
      Location: Maranello

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ne znam kako je vama , ali meni ne bude dobro
      kad pogledam ove emisije ...

      odavno sam izbriso sve nase tv kanale sa satelita ,
      ponekad slusam Radio preko neta ,
      ili procitam neke teme iz online novina .Mogu vam reci da funkcionise ,
      ali ovo emisije su chudo.

      znam da cu se opet sljedeci put nasekirat , ali nekako jedva cekam
      kad ce neko postavit link

      neki dan bas ove emisije komentarisem s prijateljem ...
      i dosli smo do zakljucka , da nikad ama bas nikad
      ne mozemo rec da smo zivjeli u dosadnom vremenu ...
      vazda nesto , uvjek neke revolucije , promjene , obecanja , nadanja .
      A na kraju nista , ili bude jos gore nego prije 21.gif

      ___________________________________________________________________
      Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

      04-12-2014 21:11 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..za svjedocenje vlada nije kriva ,bez obzira kakva je ..ako covjek koji je bio svjedok na sudu promjeni iszkaz suprotno onome sto je dozivio u cilju zastite mucitelja opet sve da bi dobio neku korist od toga ..za mjenjanje iskaza na sudu daje se po desetak hiljada maraka i zbog toga imamo danas takvu pojavu gdje ljudi prodaju svoju cast za novac i nije ih briga za zrtve ,isto kao sto se danas deshaje na spanskom trgu ,meni je sad za sada dobro i nije me briga za one koji ne primaju platu

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      04-12-2014 22:55 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      E.T. E.T. is a Male
      proplivo




      Poruka: 23
      Location: brace brkica 7

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od tana:

        covjece znao sam da smo prodani i izdani, bio sam prisutan ....
        ali nisam znao da je do ove mjere bilo. golemo.

        a mi naivni nesto srcem isli, patriotizam i te stvari.
        e jebo ti ovu planetu. kome da covjek vjeruje.

        e.t. fala na filmovima jos jednom. nadam se da ce biti jos epizoda


      Zadnja epizoda je sad u cetvrtak, pa nekad u petak dolazi link ....

      04-14-2014 13:47 E.T. is offline Posalji email za E.T. Pregledaj poruke od E.T. Dodaj E.T. u listu prijatelja
      STECAK STECAK is a Male
      moforaja


      Poruka: 3604
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ante Nobilo i kroz 5. epizodu tuce Hrvatsku politiku ,tadasnjeg
      vremena u glavu.Mate Granic realno iznosi cinjenice ,mada dosta sturo(valjda zbog
      ogranicenja vremena),Ozboltova jednostano informativna,
      a Ramiz Drekovic
      po izjavi trebao bi da zavrsi najmanje na 'sudu casti", ali tesko za njega jer tu
      ljudsku karakteristiku on ne posjeduje pa bi se sudilo (iako bi bio prisutan)
      covjeku u odsustvu.JMS.

      04-18-2014 15:30 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
      REALISTA REALISTA is a Male
      samo sto nisam


      Poruka: 1375
      Location: Bosna i Hercegovina

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Sutnja je jebena...problem je sto mnoge pristalice "Herceg-Bosne" i dalje misle onako da je Mostar hrvatski i da tu nisu dobrodosli nehrvati.

      Samo im spomeni ono "za dom", svi bi odmah i sad u jedan glas odgovorili...spremni 21.gif

      04-18-2014 16:17 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
      STECAK STECAK is a Male
      moforaja


      Poruka: 3604
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Sutnja je samo pokazatelj njihove zbunjenosti i izgubljenosti-trenutne.
      Niko ne smije javno od njih(Hrvata) da se oglasi jer su svijesni(nadam se) koje su zlo ucinili
      u gradu Mostaru a onda bi da je to "njihov" grad.
      Siguran sam da nikad nece niti biti , narocito poslije svih zlocina koje su pocinili nad nehrvatima.
      Sto Semsudin Zlatan Serdarevic rece -paraf." Nije Mostaru ovu prvi put da su ga davili, klali ubijali .Prolazio je Mostar kroz veca iskusenja nego sto su ova i uvjek je u njemu ostajala ona mostarska "srz" komsiluka i dobrosusjedstva svih i svakoga bilo mkojoj kofesiji pripadao.Niko nikada nije mogao to da unisti kroz pet i pol vijekova njegove historije"
      U potpunosti se slazem.


      P.S Ne stavljav sve Hrvate u istu "vrecu". 07.gif

      04-18-2014 16:50 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
      Japrak Japrak is a Male
      moforaja




      Poruka: 2118
      Location: kad bi i ja znao

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        https://www.youtube.com/watch?v=2r6PwlB1ybQ


      peta epizoda.............

      ___________________________________________________________________

        04-18-2014 20:57 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
        prowler2 prowler2 is a Male
        moforaja


        Poruka: 5249
        Location: usa

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Nervira me zadnja pjesma. Shto iskrivljavati rijechi. Zar se nije mogla nachi neka mostarska ??? Znam da nije puno bitno za neke ali za mene jest.

        04-18-2014 21:59 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
        refleksija refleksija is a Female
        moforaja




        Poruka: 3364
        Location: dark side

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        gledajuci ovo...shvatam
        1.kako ljudi brzo zaboravljaju
        2.alija izetbegovic,franjo tudjman i slobodan milosevic se igrali monopola...zrtve narod
        3.ramiz drekovic,njegovo ime sam cula kad je bila ta famozna akcija i kad mi se tata vratio iz sjevernog spomenuo je ime ovog "gospodina" i njegovu famoznu izjavu kako su svi oni meso za odstrel!
        4.safet orucevic-lopov,sta ima voli mostar
        5.kosnik je bio covjek s iskrenim i dobrim namjerama
        6.bolnica juzni logor se treba zvati po dr.milavicu
        7.ustasa nije pogrdan naziv za ljude tih ubjedjenja
        8.treba ic odavde!

        ___________________________________________________________________


          Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

          04-18-2014 22:04 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
          Stranica (13): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 10 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com