Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Ako laze koza-(ne) laze i rog » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Ako laze koza-(ne) laze i rog Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Povodom izjave Bakira Izetbegovica u TV1.
U ovom slucaju trebalo bi da radni naslov teme bude "ako laze jarac (ne)laze rog", ali ne ide a mozda i "ide".Vidjet cemo poslije novinarskih izvjestaja i intervijua aktera.Koliko mene sjecanje sluzi za Izetbegovica (mladjeg) nikad cuo dok se"stariji" nije blizio kraju karijere.
No, pitanje je da li mladji ,"zeleniji" Izetbegovic pokusaje prodati narodu "muda pod bubrege " il' je doista kao i Milorad D ,debelo, posrnula moralna licnost koja ne preza niti od cega samo da bi i dalje "lizao" med, mada je dosta govana prikupio do sada.Ako mu "narod" i povjeruje da je ucestvovao u dogovaranju ,oko oslobadjanja predsjednika predsjednistva BiH, a ujedno i tate mu ,onda je i poznata daljnja buducnost (dijela) BiH a i cjelokupne.

05-04-2014 15:14 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Japrak Japrak is a Male
moforaja




Poruka: 2118
Location: kad bi i ja znao

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mislim da je tvoja druga konstatacija potpuno tacna, tako sto se mene tice teme se moze zatvoriti.
Po meni on je jedan tipican BiH politicar koji ne preza ni po cemu samo da bi kuso kajmak, a on je jos ljigavi, pepka se sa babinom slavom. supalj je gdje stigne ali mu to prolazi u danasnjem BiH drustvu kao i svim politicarima.
Nekad se upitam dali bi ja bio taj tip, mozda, ko zna ......ali kada vidim predsjednika Urugvaja tada vidim da u svijetu ima jos ima ljudi poput Dalai Lame ili pokojnog Nelsona Mandele.
Rijetki su ali se pojavljuju ponekad..............
Ali o Bakiru je suvisno i pricati, ljigav je brate koliko je tezak (gori od jegulje).............

___________________________________________________________________

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Japrak dana 05-04-2014 u 17:51.

    05-04-2014 17:49 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..kolko je ljigav treba ti smokov list stavit na ruku da se sa njim upitsh 13.gif

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    05-04-2014 21:58 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar
    pokretac teme Thread Started by STECAK

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Danas je "jeguljko' dao izjavu i to u Fojnici :" da treba dati jasnu terapiju kako bi se popravilo ovo stanje".O terapiji za sebe kao notornog lazova nije niti rijeci izustio mada je mogao ostati u Fojnici na terapiji o drzavnom racunu i ako ista uciniti docim , popraviti svoju moralnu sliku (ne) vjernika,koji ima harama toliko da ni u Dzehenemu ,mislim , nece biti mjesta za njega. 21.gif Dobio je podrsku od 400 (ne 40)ahbaba ali/baba .
    Hebaji ga ,
    sve mislim da je naroda strah da se
    probudi u ovoj buducnosti.

    05-10-2014 23:11 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    semirizsvemira semirizsvemira is a Male
    raja


    Poruka: 1860

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Za Izetebegovica mladjeg i starijeg 10.gif Bakiru zelim svako dobro , kako je samo pricao na televiziji na Dan ljiljana . Ko da se je neko sjetio ovdje na forumu heroja . Kako ce kad su mostarci uglavnom bili u udarnim brigadama Danske i sudjednih zemalja , Holandije , USA . ili u herojskim postrojbama HVO-a Kako ono ide himna HVO , svi u glas lalalalalalala

    ___________________________________________________________________
    "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
    (Johann Wolfgang Goethe)

    05-12-2014 14:16 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
    nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com