Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » strahote darwinizma » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (26): « prva ... « prethodna 23 24 25 [26] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

To shto je zico u vaginu....zashtita.....MRSH>

02-25-2017 03:54 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Muhamed .....od boga dan da nam pishe spise. To o danashnjim zakonima je on trebao da zna. Shta je dobro a shta nije. Ako nije onda nije bogom dani izaslanik a kamoli da je pisao shta Allah kaze. Ako nisam u pravu onda je Allah takav perveznjak koja ga majka nije rodila.

02-25-2017 03:59 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

stvarno na cemu si ti ovih dana?

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

02-25-2017 06:40 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

    Muhamed .....od boga dan da nam pishe spise. To o danashnjim zakonima je on trebao da zna. Shta je dobro a shta nije. Ako nije onda nije bogom dani izaslanik a kamoli da je pisao shta Allah kaze. Ako nisam u pravu onda je Allah takav perveznjak koja ga majka nije rodila.






..moj ti je savjet ovakav
..ako vec vjerujes da Allah ili Bog ne postoji i da to nema nikakve veze sa zivotom i da je posle smrti samo mrak i gomila kostiju koje ce ostati u zemlji ..onda se zamisli na svemu tome i kazi sebi zasto se ja toliko upinjem i diskutujem sa nekim ili sam sa sobom da borim da sebi odnosno drugima dokazes da to ne postoji ili zasto psujes i jebes Boga ako on ne postoji ,kako ces se bacit kamenom na nesto i nesto jebavat ako necega nema ili ga nece biti ..onda zivi svoj zivot onako kako ti to dolikuje ili kako sam sebi mozes da organizujes zivot .odmakni se od tih tema i tih rasprava i od tog ubjedjivanja o necem ne postojecem ..meni licno ne smeta ta tvoja nazovimo je nebuloza ili muka ili nazovi je ti kako zelish da ti ja ne etiketriam zasto se ti mozes uhvatiti za tu etiketu pa cemo onda pricati o nebulozi a ne o onome o cemu treba da se prica ..ja bi ti ovako na brzinu pokusho objansiti tvoj problem sa vjerovanjem ili ne vjerovanjem a da tebi bude samo lakse i iskreno bi zelio da se oslobodis toga i bilo bi i tebi bolje i lakse ,ja mislim da si ti dobar dio svog zivota potroshi raspravjajuci sa drugima ili sam sa sbom o nepostojanju Boga ,to se rjesi jednom jedinom mishlju koja glasi IMA i NEMA ,idemo dalje i zavrsena prica

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-25-2017 13:39 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    stvarno na cemu si ti ovih dana?



Možda se samo radi o sindromu zvanom nadrqitis



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

02-25-2017 16:02 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stranica (26): « prva ... « prethodna 23 24 25 [26] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com