Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » strahote darwinizma » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (26): « prva ... « prethodna 22 23 24 [25] 26 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Palestinsko pitanje bi bilo odavno rjeseno da palestinci nisu muslimani

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-22-2017 00:11 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..Palestinsko pitanje bi bilo odavno rjeseno da palestinci nisu muslimani


Palestinsko pitanje se rjesava.
Rijesit ce ih se zidovi. A i komsijski svijet...

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

02-22-2017 07:51 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od gandalf:

        citat od vjetar:

      ..Palestinsko pitanje bi bilo odavno rjeseno da palestinci nisu muslimani


    Palestinsko pitanje se rjesava.
    Rijesit ce ih se zidovi. A i komsijski svijet...



.



.mislih li da ce ih se rjesiti sa time sto ce ih pobiti

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-22-2017 13:57 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od gandalf:

          citat od vjetar:

        ..Palestinsko pitanje bi bilo odavno rjeseno da palestinci nisu muslimani


      Palestinsko pitanje se rjesava.
      Rijesit ce ih se zidovi. A i komsijski svijet...



    .



    .mislih li da ce ih se rjesiti sa time sto ce ih pobiti


Ja samo kazem da se rjesava. Sto novim nastambama, sto ratovima...

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

02-22-2017 14:07 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Uff

hebena tema

negdje '93 su nas poredili sa palestincima i zvali nas europski palestinci, braca... (mislim sta se govorilo u muslimanskim kuloarima, od maroka do emirata)

MIslim da je njihova sudbina ipak mnogo teza nego nasa.

Na zalost, nisu nimalo pametni, nimalo lukavi
16.gif 16.gif 21.gif
KOliko je miliona pomoci otislo u palestinu. Napravljene bolnice, skole, telekocentri.... I onda hajvan iz Hamasa ubaci kucnu kacusu na izrael. Ubije 2 krave, i kasnije ovi sravne sa zemljom palestinu
21.gif 21.gif
Tuga. Znamo da je Izrael kriv, ali ko na svijetu smije pisnut Izraelu? Niko
Ako si slabiji onda trebas ratovati na drugi nacin, a ne frontalno
Zidovi su narod koji je bio pod istebljenjem, a danas su bog bogova na zemlji. Lukavi. Treba nesto nauciti od njih, pa se boriti njihovim oruzjem.

Pogotovu danas, kad je muslimanski svijet najrazdjeljeniji nego ikad, kad je tu Isil, nece niko prstom mrdnuti za palestinca
16.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

02-22-2017 14:32 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..taj prividan rat koji vode palestinci i ta frontalna borba kao je mi dozivljajemo nije ni blizu one o kojoj ti ili ja danas mislimo ,tako sam i ja nekada mislio kao ti .zasto ratujes ako nemas sa cime ,to je ocajnicki krik nekog pojedinca ili grupe ljudi koja nema drugog nacina da skrne paznju na sebe to jest na pitanje toga naroda ,svakonevno se desaju represalije ,hapshenja ubistva palestinaca za koja niko vise ne odgovara i niko to vishe ne objavljuje ,nedavno je osudjen jedan izraelski vojsnik koji je ubio nenaruzanog palestinca civila bez ikakva povoda ,sreca neko je snimo taj dogadja i sudjeno mu je i dobio je 18 mjeseci zatvora ,da nije bilo snimka koji je obishao svjet ne bi mu se sudilo ni dana i cak bi ga odlikovali
..bolnice ,struja voda rade na racun Izraelske milostinje i mozes umrjeti ili crknuti od zedji ako ti Izraleci ne puste struju vodu ili ne propuste neki konvoj sa lijekovima za palestince i za njihovu bolnicu ,svaki vid zivota se tamo gasi ili nastoji da se ugasi i da jednog dana kazes jebes ti ovu zemlju ili da idem odavde ili da poginem ,neki se odlucuju na to sto ce ipaliti tu neku granatu iz nekog sulunara koji nije ni minobacac a ni granata vec neka primitivna naprava i umejsto da pane na neko naseljeno mjesto ili neki vojni objekat ona pane i ubije neku kravu ,odna za odmazdu za tu kravu Irzaelci podignu avijone i pokrenu tenkove i pobiju stotine palstinaca i srushe im desetine kuca i gdje posle dodju izraelski bageri i poravnaju to i kazu ovde danas pravimo izraelsko nasleje ..postoje mnoge rezolucije kojih se niko ne pridrzaje pa ni sama medjunarodna zajednica koja je te odluke donjela ,to sto se one krse i sto se ne provode i sto se i dalje palestinci ubijaju to nikome nije vazno ,vjerovatno to tako treba da jednog naroda presutno nestane

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-22-2017 15:47 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Da malo banalizujemo...

I onda ti negdje pocnes da naglas, i javno, kritikujes tu drzavu, prozivas ih da rade isto ili slicno sto se njima radilo prije nekih 70 godina, budes malo bucniji ili si utjecajniji,
i onda eto represalija...
Kako ti mozes tako nesto reci, ti si antisemit... A onda se ti trznes i kazes, ma nisam, samo ja...
Ma ni jedne vise, ti si vaki naki i gori, ti si antisemit, i onda sva prica o ww2 i bla bla bla...

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

02-22-2017 17:09 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..naravno da cu reci sta je bilo prije 70 godina i dan danas se svjet zgrazaje i poklanja zrtvama toga holokausta pa i ja licno kazem da je bio genocid nad Jevrejima a dok je to tesko nekom drugom priznati da se genocid isti takav desio i bosnjacima
..da ja sad malo banalizujem ..zamisli da je okupiram Uzice u Srbiji i pobijem jedno 7 do osam hiljada srba ,silujem pokoljem i popalim srusim i granatiram neki grad i tu pane moja granata i pobije par stotina ljudi i za nekih 25 godina dodje neko i pita se dali vjerujete u to da su Srbi sami sebe gadjali u Uzicama i pobili svoj naarod ..
..kad bi ja to sve radio tim Srbima po uzicu po cemu bi se ja onda razlikovo od zlocinaca Srba koji su to ucinili i od onoga koji je to sve uradio ..dali bi ja tad bio zlocinac i kad bi banalizovo mozda i ne bi
..da malo banalizujemo kako ti kazes po tvome i da ja banalizujem dali je Hitler bi zlocinaca u odnosu na ove zidove koji to danas rade Palestinicima ..
..da opept banalizujem ..mozda ja ne bi bio zlocinac ako bi pobio 8 hiljada srba

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane vjetar dana 02-22-2017 u 20:11.

02-22-2017 19:04 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne!
Ja samo kazem da ti ili bilo ko drugi ne smijes (mozes, ali ne bas javno) reci nesto protiv izraelaca i njihivog odnosa prema palestincima zbog stvari koje su njima ucinjene prije 70ak godina.

Shvatio ti ili ne...

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

02-23-2017 15:24 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..zasto ne bi smjeo ,ako to oni rade isto Palestincima ..po cemu se onda razlikuju oni od onoga ko je to njima ucinio

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-23-2017 15:37 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..po cemu ja ne bi bio zlocinaca ako bi pobio 8000 srba

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-23-2017 15:39 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..zasto ne bi smjeo ,ako to oni rade isto Palestincima ..po cemu se onda razlikuju oni od onoga ko je to njima ucinio


Pisem o zakonskim represalijama koje cekaju svakoga ko nesto kaze na doticnu grupu ljudi, iliti drzavu, bez obzira sta ona ili oni sada rade jednoj drugoj grupi ljudi.

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

02-23-2017 15:40 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..gdje pisu ti zakoni ,ja ih josh nisam procito

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-23-2017 16:02 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..po kojem zakonu im se odobraje krsenje rezlucija UNa .po kojem trebaju da daju dio okupriane teritorijei ne samo te teritorije vec uzimaju josh vishe vec sto im pripada

..vjerovatno su oni nebeski narod pa im niko ne smije reci nista

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-23-2017 16:04 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od gandalf:

        citat od vjetar:

      ..zasto ne bi smjeo ,ako to oni rade isto Palestincima ..po cemu se onda razlikuju oni od onoga ko je to njima ucinio


    Pisem o zakonskim represalijama koje cekaju svakoga ko nesto kaze na doticnu grupu ljudi, iliti drzavu, bez obzira sta ona ili oni sada rade jednoj drugoj grupi ljudi.




..niko ne negira da nad njima nije bio hlokaust i napravljen genocid

..da oni ne cine zlocine prema Palestincma to sigurno rade i gdje problem reci istinu

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-23-2017 16:06 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..po kojem zakonu im se odobraje krsenje rezlucija UNa .po kojem trebaju da daju dio okupriane teritorijei ne samo te teritorije vec uzimaju josh vishe vec sto im pripada

    ..vjerovatno su oni nebeski narod pa im niko ne smije reci nista


Ti ocigledno ne kontas da smo "na istoj strani" po ovom pitanju (da tako kazem)...

Toliko o tome da ti ZNAS sta neko hoce da kaze kroz svoje pisanje...

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

02-23-2017 16:07 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    na cemu si ti prowler? hocemo i mi toga
HitchensHarrispejote....mix. 01.gif

02-25-2017 01:26 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..dobra ti ta neka hapa 01.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-25-2017 02:56 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    UjKJ92b9Y04

02-25-2017 03:09 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..tesko je sad tacno reci dali su ti brakovi koji se spominju bili zaista onakvi kakvim ih mi dozivljajemo danas po pitanju tih zena i zasto ga neki zbog toga nazivaju pedofilom..to vrijeme u kojem je boziji poslanik zivio bilo je obiljezeno ratovima ,ratovi donose ubijanja i stradnaja ljudi vecinom muskaraca ,bolesti i tragedije koje su zadesavale familije nametale su i taj oblik zenidbe koju je cinio boziji poslaik u smislu da skloni te mlade djevojke sto bi se reklo sa ulice i stavi ih pod svoju brigu ,ne mislim da ih je zenio sa 12 godina da bi ih sexualno ucinio zenaama ili od njih napravio svoje robinje za svoja sexualna zadovoljenja ..vjerovatno iz tog ratnog vremena nastalo je pravilo da u islamu ljudi mogu imati 4 zene po vjerskom zakonu ..zasto 4 zene ,vjerovatno sto su zene ostajae udovice stalnim ratovima bez svoji muzeva te da ne bi bile izlozene nekoj torturi i zlostavljanju i postajale prostitutke ili da se ne bi optuzivale za blud i nemoraln odredjeno je da jedan muskarac moze imati vishe tih zena
    ..uzeti neku djevojcicu sa nekih 12 godina za svoju zenu i brinuti se o njoj do njenog punoljetstva i posle se razvjencati po zakonu a pri tome ne imati sexualne zelje prema takvima za mene bi bio sevab i cinjenje dobroga djela kao sto ga je cinio boziji poslanik i danas ja tako objasnjajem sve te njegove brakove za koje ga optuzuju ..na takav nacin sam ja svatio da se iz tih razloga boziji poslanik zenio vishe puta iz tih razloga a ne zenidba u cilju pohote i zadovoljstva
    ..taj zakon o mogunosti da muskrac u islamu moze imati vishe zena bogati sheici danas zlopupotrebljavaju ,takvi se zene sa prostitutkama i sklapaju brakove na odredjeno vrijeme prije polnog cina uzimajuci ih za zenu to jeste vjencavaju ih i oni formalno ne krse zakon o bludu i razvratu i posle izvjesnog vremena oni se razvode od takvi ,sto je sasvim legalno ,znaci oni zaobilaze vjerske zakone da bi se legalno prostituisali ali bogu ne mogu slagati ono sto im je na srcu i u dushi ..zakon se moze zaobici ali bozija kazna ili grjeh ne moze
wow wow wow ..... koliko se otvara prostora za potencijalne rapist....wow wow wow. ito u religiji ... zashtita....maloljetnih I pretvoriti ih u svoje roblje........wow.....svi zlochinci na ovome svijetu se mogu braniti na osnovu toga. FUJ> Shtitio je ......MRsH.

02-25-2017 03:52 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stranica (26): « prva ... « prethodna 22 23 24 [25] 26 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com