Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » strahote darwinizma » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (26): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

strahote darwinizma Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    6OCLs4PAS5Q

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

05-13-2014 23:17 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vechih gluposti I neistinitosti nisam video u mom zivotu. Pa jadan nebio dali znash da darwina Ni Spanija ni Engleska nije priznavala. Oni su bash bili totalno religiozni I na toj religioznosti su pocheli kolonizaciju ....OOOOOO Semaaaaaa. 14.gif

05-14-2014 21:44 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

najgore je to shto ubacuju neke tacne podatke pa se onda neuki ljudi uhvate na ovakva religiozna videa. Isto kao sve religije ... ubace neshto shto svako zna da je tachno I onda raspale po nebulozama 21.gif Chista klerikalna fundamelistichka propaganda.

05-14-2014 21:47 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Naslov teme iskljuèivo shvatiti kao autorovu autorefleksiju... 02.gif




----------------------

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

05-14-2014 21:48 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sema ... New born Christian .... 13.gif 13.gif 10.gif

05-14-2014 21:50 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a baska video o darvinizmu pocinje sa hitlerom 13.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

05-14-2014 22:00 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

05-14-2014 22:01 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

nemojmo se lagati, zašto je nekoga sramota da su mu ovo pradedo i prabaka 01.gif
radi li se tu o povrijeðenom egu, taštini?

___________________________________________________________________

    12-16-2014 23:17 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..bas nesto mislim kako su ovi ateisti ili evolucionisti uspjeli sebe ubjedit da nesto zivo moze nastati iz nezivog ,kad danas svi znamo da iz neceg ili od necega zivog uvjek mastaje samo zivo

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    02-19-2015 23:12 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9495
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    kome je ovaj kuronja predak, vidi mu sohe 01.gif

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    02-20-2015 00:04 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..pitanje za ove darvinovce ..oni se drze teorije da je za evoluciju potrebno desetak miliona godina ako je to tako kao sto oni kazu zasto se do sada nisu pojavila neka ziva bica koja su iz nista nastala u nesto 02.gif

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    02-20-2015 14:00 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7085
    Location: BiH

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    vidi Vjetra što se smiješi i likuje... kao njemu je sve jasno, sve zna...
    nije li malo ponižavajuæe i retardirano, u 21. vijeku vjerovati u knjige pisane prije dvije hiljade godina?

    ja više vjerujem nauci unazad pedeset godina, nego pustinjskim prevarantima od prije dvije tisuæe ljeta

    ___________________________________________________________________

      02-20-2015 15:31 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..vishe dokaza imaju knjige prije 2000 godina o nastanku svjeta vec sto ga ima nauka ,jer sva naucni dokazi ili sto oni to zovu dokazima samo puka predpostavka koja nije dokazana i zasto se smjeshim evolucionistima 02.gif

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      02-20-2015 15:43 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..zato danasnji umovi na sviskom stepenu evolucije ne napishu neku slicnu knjigu kao sto je Bibilija i Kur an ..da uporedimo dansnje mozgove i te prije 2000 godina

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      02-20-2015 15:45 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7085
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od vjetar:

        ..vishe dokaza imaju knjige prije 2000 godina o nastanku svjeta vec sto ga ima nauka ,jer sva naucni dokazi ili sto oni to zovu dokazima samo puka predpostavka koja nije dokazana i zasto se smjeshim evolucionistima 02.gif


      a kao te knjige su dokazane? 29.gif
      vjeruješ li ti da æe Munkir i Nekir doæi u kabur i nevjernike muèiti, polomiti im rebra... tako piše u tim knjigama...

      to su prièe za "laku noæ, deco"

      ovo je ta nauka Branka Kockice 17.gif i ovaj sebe naziva profesorom? Èega profa, bajkologije?

        uw-YPcyB7Vw

      ___________________________________________________________________

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane green dana 02-20-2015 u 18:06.

        02-20-2015 17:50 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        naravno da vjerujem isto u taj dokaz kao sto ti vjerujes da je ceovjek nasto iz punoglavca

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        02-20-2015 19:47 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..tog munkira i nekira se vjeruje ima 1500 godina a ta toja nauka je stara tek nesto malo vishe od 200 godina .

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        02-20-2015 19:56 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        green green is a Male
        Super Moderator


        Poruka: 7085
        Location: BiH

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        i to je kao neka prednost i neki dokaz? 21.gif baš zbog toga što je staro kao Isusovo magare, zato i jest bajka

        ___________________________________________________________________

          02-20-2015 20:29 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
          Ferrari Ferrari is a Male
          mister foruma '03, '04




          Poruka: 1841
          Location: Maranello

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          A vala Green znas i ti postavit clipove
          dje ovo nalazis da mi je znat .13.gif


          Sad ozbiljno pitanje , bez ikakvih losih namjera.
          Ovaj covjek izgleda skroz ozbiljan , i djeluje mi da zna sta prica.
          Ako nista izgleda uvjeren da zna sta prica , i da odnekud ima
          pouzdane informacije .
          Sad ja nisam neki vjernik mada volim o religiji citati .
          Vecina moje familije i prijatelja su vjernici i dosad nisam
          imo problema s njihovim misljenjem , a ni oni sa mojim.
          Ne mjeam se nikome u njegova ubjedjenja , a ne dam da se iko mjesa u moje
          stavove.
          To je moje misljenje i branit cu pravo na njega koliko god mogu.
          A isto tako postujem tudje.
          Procito sam kuran komplet , ja mislim cijeli stari zavjet u Bibliji i dobar dio
          novog zavjeta.
          Putovo sam dosta po svijetu i vidio , stvari i mjesta za Koje nasi
          prosjecni vjernici nikad nisu culi , niti su znali da postoje a ne da znaju gdje se nalaze.



          Znaci pitanje :
          Moze li mi neko objasniti iz kojih izvora ovaj gore iz
          Green-ovog clipa izvlaci ove informacije ?
          I jeli to stvarno kako on gore tvrdi ?
          Ako jest onda da mi neko objasni , jeli Islam koji praktikuju
          moja skoro komplet rodbina i vecina prijatelja isti kao i Islam
          koji proklamira ovaj gore ?

          Pogledo sam i onaj Clip prije neki dan , ista tema isti govornik
          ali puno duzi , evo nek me bog odma kazni ako grijesim ...
          ali ja Imam vise dodirnih tacaka sa onim urodjenikom iz najvece
          vukojebine u Amazoni nego s ovakvim ljudima .
          Pa eto ako mogu ovi nacitani vjernici na forumu da mi odgovore
          na ova gore pitanja , da znam na cemu sam .

          ___________________________________________________________________
          Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

          02-20-2015 20:45 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
          vjetar vjetar is a Male
          moforaja


          Poruka: 13977
          Location: dk

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ..Ferari ,neke zakljucke o postojanju Boga mozes pronaci u samome Kur anu ..pod uslovom da vjerujesh u to .sad neki dokazi se podastiru i pozivaju na Hadise ,Hadise su zapisivali ljudi ..onda dobar dio Hadisa je sigurno i tacan a isto tako ima dosta hadisa koji se stavljaju u taj istinit kontekst onoga sta je reko Poslanik a nisu tacni i te neke Hadise poslanik nije nikada izreko ..cinjenica koja stoji u Kur anu je ta da je Poslaniku dolazio Dzibril koji ga je poducavo Kur anu i donosio mu ajete Kur ana ..cinjenica je i to da je Bog pozvo Poslanika sebi i prikazo mu sve ono cemu ga je poducio pa i dzenet i dzehenem je vidio kako izgleda ,zato u jednom ajetu se kaze da su ljudi koji ne vjeruju bozije davanja i odredjenja u velikoj zabludi i gdje se kaze ,tesko vama tesko vama .

          ___________________________________________________________________
          laku vam noc pijuni

          spavajte ko lavovi i ko kraljevi

          02-20-2015 21:31 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
          Stranica (26): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com