Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Poplave, ki » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (18): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH
pokretac teme Thread Started by green

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vjetre, hajd pogledaj ovaj video... èini mi se da je ovaj mali Puce Mostarac

Video:

    http://bcove.me/tr8h26i2
10.gif 10.gif

16 momaka, šesnaest lavova!

___________________________________________________________________

    05-21-2014 21:52 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..mogo bi da bude Mostarac vrlo lako

    ..dobro ljudi kazu niko ih nije angazovo i sami potvrdishe ono sto sam u postu napiso


    ..boze dragi ja se samo pitam sta ovome jadnom ili mahnitom naordu vishe treba da se desi pa da vidi ili da sazna kakva ih vlast u drzavi vodi .

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane vjetar dana 05-21-2014 u 22:01.

    05-21-2014 21:59 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Politikanstvo, inadjije, drzanje tupoglavih principa ,torovanje , jednom rijecju
    politicari mahnitaju narod.Samo cast i u ovim teskim vremenima pojedincima ,
    evo taj jedan je i Obrad Petrovic -gradonacelnik Doboja o kojem ce se jos dosta cuti
    (pozitivnog) a kojeg su (neznam kako da ih nazovem )iz manjeg entiteta i srpskih stranaka
    pokusali "preusmeriti" i umlatiti da je samo dobro ono sto je "nase".(njihovo) i da samo po toj
    liniji treba i mora da se radi a narod , sta narod zna -ali zna i taj srpski ispaceni
    narod da dok se oni "pocesu po guzici" narod ima da crkne .Prepoznali su to i oni u manjem
    entitetu nakon ove tragedije.

    05-21-2014 22:46 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9495
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    treba biti i samoinicijativan nemoze se sve cekati od vlasti 23.gif

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    05-21-2014 23:02 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..ali stecak ja se pitam pored svih ovih problema sa kojim se narod suocaje evo dvadeset i kusur godina dokle ce narod biti sljep da uvjek glasa za te iste kad ih ovi na vlasti ne jebu ni pet para i da im cak ni danas narodni zivoti ni u najtezim situacijama gotovo neznaci nista
    ..kako mogu sjediti u vladi i ne uraditi nista a znam recimo da u Mostaru ima deset kajaka sa kojima raspolaze sportsko drustvo .znam da bi ti kajaci nekome mogli spasiti zivot ..kako sad biti ravnodusan prema necijem placu kao sto je Nermin Nkshic bio za ljude za koje zna i poznaju da imaju opremu i mogucnsoti da pomognu ljudima u nevolji ...kad setreba pravit rafting za guzonje i na kraju da ih ceka razanj i meso tad zna koga treba nazvat u konjicu

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    05-21-2014 23:04 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od pasha:

      treba biti i samoinicijativan nemoze se sve cekati od vlasti 23.gif




    ..pasha mora da postoji i tjelo u vladi za izvanredne situacije da kordinira tu organizaciju kad nastanu prirodne katasteofe ..na papiru sva ta organizacija postoji oni svi kao clanovi postoje i za sve to za sta su oni zaduzeni imaju dodatak na plate .

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    05-21-2014 23:08 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    "dodatak na plate kao clanovi tih organizacija " sve i svima oduzeti i to retroaktivno.Ako se budu bunili u corku.

    05-21-2014 23:19 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ali i corkom "oni" upravljaju nece da mere , jaHrane

    05-21-2014 23:20 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..sreca nije daleko oktobar ,pa sto slavonci i zagorci kazu ,bumo videl sta je narod opet smislio i jeli im se zalila ova poplava u ushi

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    05-21-2014 23:26 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ta znas da ni blagajski magarac nece da pliva dok mu voda ne dodje
    do usiju .Tu mu mjera da se odupire od dno. Da li je ova voda bila
    dovoljno duboka za narod -vidjet ce se na izborima .

    05-21-2014 23:31 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7085
    Location: BiH
    pokretac teme Thread Started by green

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    nije daleko oktobar... ali koga izabrati... 21.gif nije floskula, nije šuplja...

    ali potvrðuje se ona hodžina: "kajmak je izginuo u ratu... maslac je otišao preko grane... ostala je surutka... " 21.gif

    ___________________________________________________________________

      05-21-2014 23:33 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..bilo za koga samo ne za ove koji su danas na vlasti

      ..ako treba neka se i ti novi na kradu

      ..samo je i ovima vishe dosta ako se nisu nakrali ko im je kriv onda su bili nesposobni jer nisu znali ni da kradu

      ..kad stavish izborni listic preda se pa cesh vidjet da ima

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 05-21-2014 u 23:39.

      05-21-2014 23:37 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      Viribus Viribus is a Male
      moforaja


      Poruka: 5289

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      odgovor na pjesmu mlade Steviæke.

      Džaba Drina prièa Savi
      onu prièu o poplavi,
      džaba, džaba moj sinovac
      Sava pamti Jasenovac!
      Drina voda mora znati
      i Jadovno Sava pamti!
      A Sava se sva penuša
      od grozota što ih sluša:
      „plavila sam sestro i ja,
      plivala je Slavonija!
      sve od krvi i leševa,
      srpskih majki i oèeva.
      Žalila je sestra brata,
      sve zbog braæe nam Hrvata,
      a i deca roditelje,
      svima bile iste želje.
      Šta sam dece ja odnela,
      shvatit’ neæeš, kad bi htela!
      Iz korita bežim svoga,
      sramota me ljudi, Boga,
      sada drvlje tok mi kvari,
      nekoæ ljudi mladi,stari.
      Videla si i ti jada,
      oko grada Višegrada,
      strada Srbin na sve strane
      jednom mora to da stane!
      Èast svakome,pomoæ svima,
      AL DRŽAVU NIKAD S NjIMA!
      Oprostio Srb je svima,
      krvnicima što ih ima,
      lažnoj braæi, komšijama,
      nepravednim sudijama.
      Dok je svima verovao,
      ginuo je,propadao.
      Vreme drugo doðe sada,
      neæe više on da strada,
      Pomozi mu Dragi Bože!
      Nek’ razume ko god može,
      možemo se i voliti,
      jedni drugim dobri biti,
      al na tome nek’ ostane,
      da nas kako ne nestane!

      05-22-2014 11:22 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..ta pjesma je vec preseravnje

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      05-22-2014 11:25 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..trebo bi sad neko sastavit kakvu pjesmu sve tamo od Kulin Bana pa na ovamo

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      05-22-2014 11:26 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      Viribus Viribus is a Male
      moforaja


      Poruka: 5289

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od vjetar:

        ..ta pjesma je vec preseravnje


      dokaz da nikad povjerenja neæe biti..

      05-22-2014 11:53 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..znam ,ali kad jednom krenuti vishe naprjed ili ako je tako zasto onda ovolika borba svih ovih ljudi da se poshalje pomoc da se pomogne ljudima u nevolji .ja kad bi znao da je to cvrst dokaz i da u svakom covjeku na nashim prostorima u glavama postoje ti dokazi ,vjeruj mi da bi mi bilo svejedno da se sutra udushi i dva miliona ljudi i od poplava i od zemljotresa i ne bi me bila briga i cak bi reko da su to i zasluzili i da ih zbog toga i sami bog kaznjava sto su takvi jer zasluzuju da im se to deshaje ..ali eto opet se borim sam sa sobom i nadam da to nije tako da u svemu tome ne trazim dokaze

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 05-22-2014 u 12:43.

      05-22-2014 12:31 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      Viribus Viribus is a Male
      moforaja


      Poruka: 5289

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od vjetar:

        ..znam ,ali kad jednom krenuti vishe naprjed ili ako je tako zasto onda ovolika borba svih ovih ljudi da se poshalje pomoc da se pomogne ljudima u nevolji .ja kad bi znao da je to cvrst dokaz i da u svakom covjeku na nashim prostorima u glavama postoje ti dokazi ,vjeruj mi da bi mi bilo svejedno da se sutra udushi i dva miliona ljudi i od poplava i od zemljotresa i ne bi me bila briga i cak bi reko da su to i zasluzili i da ih zbog toga i sami bog kaznjava sto su takvi jer zasluzuju da im se to deshaje ..ali eto opet se borim sam sa sobom i nadam da to nije tako da u svemu tome ne trazim dokaze


      na sreæu sviju nas još ima osoba koje normalno razmišljaju.

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Viribus dana 05-22-2014 u 12:44.

      05-22-2014 12:43 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..ja se opet nadam da nije do naroda vej je do nesposobnih vodja ,kad ce narod prepepzonati sposbne i dobre vodje to je sad jedini problem .nash narod je indolentan i nije samoincijativan ,kroz vjekove se oslanjo na careve ,kraljeve i vodje i kako vodja kaze dalje od toga ne treba mislit ,onda svi kazemo pa valjda on zna sta je dobro za nash narod i tako zasljepljeni mozemo danima mjesecim godinama i destljecima da zivimo oslonjeni na tudju misao i na tudju ideju a da mi slijepi kod ociju lutamo ginemo i srljamo i mrzimo se i tako iduci u sopstvenu propast prepustajuci nashe zivote u ruke onih koji rade samo za svoj interes a nikako za interese cak ni svoga naroda ..koju korist danas ima jedan Bosnjak od Izetbegovica ,Srbi od Dodika ili Hrvati od Covica .nisu u stanju jedan camac organizovat da spase deset zivota a ne da ti oni izgrade nekome buducnost

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 05-22-2014 u 12:53.

      05-22-2014 12:52 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7085
      Location: BiH
      pokretac teme Thread Started by green

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      a do naroda je, jašta je
      ko su voðe, nego malo bezobrazniji i malo okretniji pojedinci iz naroda
      sve lopov do lopova, bestidnik do bezobraznika

      nit' je to školovano, niti moralno

      ___________________________________________________________________

        05-22-2014 12:58 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        Stranica (18): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com