Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Poplave, ki » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (18): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH
pokretac teme Thread Started by green

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Crveni križ Federacije BiH pokrenuo je humanitarnu akciju za prikupljanje novèanih sredstava za pomoæ stanovništvu podruèja pogoðenim poplavama.

Na ovoj stranici se nalaze brojevi telefona za slanje instant pomoæi od po 2 KMm pozivom na broj...

nalazi se i žiro raèun

Link:

    http://www.klix.ba/vijesti/bih/pomozite-ugrozenom-stanovnistvu-poplavljenih-podrucja/140516029
25.gif 25.gif 26.gif



znam, 2 KM su simbolika, ali dvije po dvije...

    http://www.klix.ba/vijesti/bih/pomozite-ugrozenom-stanovnistvu-poplavljenih-podrucja/140516029
33.gif

___________________________________________________________________

    05-16-2014 21:34 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    berber berber is a Male
    moforaja


    Poruka: 4403
    Location: Na Tepi

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Sema,ne pises da si proucio dovu da kisa prestane,vec se brines za kuce i stanove i pises da je ovo bas odgovarajuca kazna.Dakle,nula saosjecanja sa ljudima u nevolji,jos se nasladjujes.

    ___________________________________________________________________
    nema vise ni tepe

    05-16-2014 22:12 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od semirizsvemira:

        http://balkandzije.net/index.php/u-katastrofi-koja-je-pogodila-bih-sjecate-li-se-srednjoskolaca-iz-lukavca-koji-ismijavaju-vjeru/



      Vidjet æete, biæe opet lijepo, sunèano, povremeno æemo se sjetiti ove Allahove opomene, baš kao što se rijetko sjetimo i zemljotresa u po' Ramazana... Vidjet æete, kad lijepo ugrije za par dana, opet æe èaršijom hodati polugole djevojke, diskoteke pune obavezno, biæe opet bluda i nemorala, biæe i psovke, biæe opet ''ah jest i ugrijalo'', u svakom sluèaju, biæe opet sunèano... opet lijepo, inšaAllah... i opet æe Allah iz Svoje milosti dati nešto kao opomenu, i opet æe Bošnjo biti vjernik na facebook-u samo dok je aktuelno... Jedno je sigurno... biæe i Džennet i Džehennem... Hvala Milostivom na opomeni.






    Sto bolan nebio ne kazes jednostavno i jednostavnim imenom (tj,skracenico) ko nam to salje opomenu i tko se to sa nama igra .Eto reci cu a vi potrazite a posebno ti @semirizsvemira sta znaci skracenica i ko se igra sa nama - HAARP- ameri nas ocito globalno takare 07.gif

    05-16-2014 22:44 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    semirizsvemira semirizsvemira is a Male
    raja


    Poruka: 1860

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od zorokrik:

          citat od semirizsvemira:

        ZAŠTO SU NAM SE DESILE POPLAVE?
        Zato što nam se djeca ismijavaju s namazom i islamskim svetinjama.
        Zato što se naši tinejdžeri ismijavaju s djevojkom koja u društvu kaže: 'Elhamdulillah!'.
        Zato što nas Bošnjaka ne klanja 90 posto i više,
        a ne posti 75 posto i više.
        Zato što se meðu Bošnjacima nalaze najveæi islamofobi !!!
        Zato što nas rat nije opametio i što smo, èast izuzecima,
        postali još gori!
        Zato što po Sarajevu podižemo kipove Allahovih neprijatelja i najavljujemo podizanje novih - klasièna višebožaèka svijest predislamskih Arapa.
        I zato što psujemo Boga na svakom koraku, a nisu nam mrske za opsovat ni druge islamske svetinje.
        I zato što pljujemo po svome da bi se dušmanima dodvorili, a oni se nimalo nisu promjenili - uvijek æe nastojati da nas istrijebe i eliminišu sa naših vjekovnih ognjišta !!!
        I zato što danonoæno èinimo harame, poroci nam postaše slast,
        a nepokornost Allahu i Njegovim propisima smisao života.
        I zato što nema dana kada voda ne zatraži dozvolu od Allaha Uzvišenog da potopi èovjeka zbog zla kojeg radi i grijeha koje stalno èini, samo Allah Milostivi ne dopušta iz milosti Svoje nepresušne prema insanu kojeg je stvorio, sve dok kap ne prelije èašu ..
        "I kad je zapovijed Naša pala i voda s površine Zemlje pokuljala.." (Hud, 40.)
        I zaista Allah neæe promijeniti stanje jednog naroda, dok taj narod ne izmijeni svoj odnos prema Allahu, dok se ne popravi i kvalitativno ne izmijeni! Pa, hoæemo li se opametiti, hoæemo li se pokajati, tobe doæi, hoæemo li Allahu na sedždu pasti?!
        Samo da ne budemo kao oni koji iskreno dovu upuæivaše kad su bili u opasnosti, a èim ih Allah izbavi i vrati u normalu, oni se ponovo okrenuše i starim se lošim navikama vratiše, kao da nikad Allaha nisu ni spomenuli. Ovakvi su najgori!
        Sanin Musa

        Jos jedno dokazano i pokazano koliko je insam mal i nemocan pred Bozjom , Allahovom silom , opomenom i kaznom



      prije metar u guzicu nego cenat u glavu!!!Ti si stvarno vehabije.gif vehabije.gif

      18.gif 25.gif
    O cemu ti svega ti 14.gif

    Danas tisuce mladih iz Srbije idu da brane Sabac od vode i poplava a mladi iz Bih se bore za kartu vise da nabave za nakvo pijevanje i drekanje na hayatu umjesto da idu spasavat Nemilu , Maglaj Ilidzu , Sanski Most . Sevapnije je poslatu Pakistan Banglades ili kakvu drugu siromasnu muslimansku zemlju .Oni tamo ce mi sigurno proucit dovu za mene i moju porodicu . A ovi nasi vecina i ne zna sta je to

    ___________________________________________________________________
    "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
    (Johann Wolfgang Goethe)

    05-16-2014 23:59 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
    zorokrik zorokrik is a Male
    samo sto nisam




    Poruka: 1337
    Location: St.Marino

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Pa svega ti sto Bog bar Dzamiju nesacuva

    Vlasenica: U obrušavanju zemljišta nestale tri kuæe i džamija,

    ___________________________________________________________________

      bar_dan.gif

      05-17-2014 00:09 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..Napravice Erdogan nove dzamije to nije problem

      ..Haj neka se sa necim slazem sa Svemirom ,namjerno sam izstavio gledanje emisije finala ZMBT,koja se veceras odrzavala u Sarajevu i sto kaze trazila se karta vishe ,zalosno da organizator nije htjeo odustati ili odloziti finalno vecer za sledecu sedmicu zbog elementarne nepogodne u nashoj zemlji ,iz bojkota prema toj veceri nisam htjeo prebaciti na HAJAT Tv.dok se ljudi bore za gole zivote samo stotinjak kilometara dalje ,bosi gladni i bez krova nad glavom ,takav smo narod nazalost ..ne mislim samo na Mulimane vec i na sve ostale

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      05-17-2014 00:30 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      STECAK STECAK is a Male
      moforaja


      Poruka: 3604
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Hitnu mjeru je donijela vlada SAD/a u pomoci prilikom elementarnih nepogoda u BiH .
      Donirala je 50 000 dolara kao hitnu mjeru i 13 camaca na motorni pogon naj ugrozenijim
      podrucjima zahvacenim poplavama ,sedam federaciji i sest manjem entitetu.
      Ocekuje se znatna pomoc, takodjer ,od prijatelja iz EU kao i iz Rusije i Kine.

      05-17-2014 01:37 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
      semirizsvemira semirizsvemira is a Male
      raja


      Poruka: 1860

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od zorokrik:

        Pa svega ti sto Bog bar Dzamiju nesacuva

        Vlasenica: U obrušavanju zemljišta nestale tri kuæe i džamija,
      Pa Muhammed s.a.w.s. i ashabi su porusili neke dzamije . Nema to veze

      ___________________________________________________________________
      "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
      (Johann Wolfgang Goethe)

      05-17-2014 09:24 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
      semirizsvemira semirizsvemira is a Male
      raja


      Poruka: 1860

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ovo sam jucer vidio na TV. Kod Ilidze gdje inace cesto bude poplavljeno desilo se cudo , tako kazu stanovnici . Hiljade kubika vode visine i do 3 metra se nekad povlaci tri i vise dana a jucer sepovukla za tri sata . Ko da je samo nestala ta ogromna kolicina vode . Subhanallah. hayyat i one sto vode te gluposti ja bih uhapsio a omlaidnu u kamione silom da pomaze ugrozenima . e takvi smo mi . Nek je meni dobro a drugi nek krepavaju , sta me briga . Ionda se pitamo sto nam se ovo dogadja , sto nam se ono dogadja i sta smo Bogu skrivili . A sta nismo

      ___________________________________________________________________
      "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
      (Johann Wolfgang Goethe)

      05-17-2014 09:28 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
      berber berber is a Male
      moforaja


      Poruka: 4403
      Location: Na Tepi

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        http://doznajemo.com/2014/05/16/meteorolog-koji-je-jedini-pogodio-da-dolaze-snijeg-i-bujice-sada-tvrdi-neka-vas-ne-zavara-zatopljenje-opasnost-jos-nije-prosla/

      ___________________________________________________________________
      nema vise ni tepe

      05-17-2014 10:01 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7086
      Location: BiH
      pokretac teme Thread Started by green

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      26.gif 26.gif 26.gif

      ___________________________________________________________________

        05-17-2014 12:49 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        refleksija refleksija is a Female
        moforaja




        Poruka: 3364
        Location: dark side

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        duga.....ali zaista sam ponosna prvo na kolektiv u kojem radim pa na sve gradjane mostara...znam da ce ljudima biti potrebno mnogo vise ali ovo sto sad gradjani cine je cudo....gradjani svemire,ne muslimani,katolici,pravoslabci....gradjani,ljudi...bravo mostar,bravo hercegovino

        ___________________________________________________________________


          Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

          05-17-2014 17:02 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
          Stari Grad Stari Grad is a Male
          moforaja




          Poruka: 10597
          Location: iza zvijezde

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od semirizsvemira:

            Ovo sam jucer vidio na TV. Kod Ilidze gdje inace cesto bude poplavljeno desilo se cudo , tako kazu stanovnici . Hiljade kubika vode visine i do 3 metra se nekad povlaci tri i vise dana a jucer sepovukla za tri sata . Ko da je samo nestala ta ogromna kolicina vode . Subhanallah. hayyat i one sto vode te gluposti ja bih uhapsio a omlaidnu u kamione silom da pomaze ugrozenima . e takvi smo mi . Nek je meni dobro a drugi nek krepavaju , sta me briga . Ionda se pitamo sto nam se ovo dogadja , sto nam se ono dogadja i sta smo Bogu skrivili . A sta nismo


          "a omlaidnu u kamione silom da pomaze ugrozenima"...


          Tvoje prkno, s druge strane, ne bi ni bagerom pomakli iz Švedske, odakle pametuješ...

          Jašta... bolje mjesec dana (kako ti sam reèe) na odmor na jahticu, nego živjeti onako kako se ovdje propagira... nek drugi zasuèu rukave dok ti drukaš iz pozadine...



          ---------------------------

          ___________________________________________________________________
          ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
          on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

            moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
          ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
          ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
          .. dosta je vise i tebe i tvoje
            tiranije
          ...

          05-17-2014 17:23 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
          Stari Grad Stari Grad is a Male
          moforaja




          Poruka: 10597
          Location: iza zvijezde

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od semirizsvemira:

            ZAŠTO SU NAM SE DESILE POPLAVE?


          Valjda zbog obilnih padavina.



          ---------------

          ___________________________________________________________________
          ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
          on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

            moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
          ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
          ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
          .. dosta je vise i tebe i tvoje
            tiranije
          ...

          05-17-2014 17:24 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
          refleksija refleksija is a Female
          moforaja




          Poruka: 3364
          Location: dark side

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          tuzno je da na ovoj temi svemir ispoljava svoje frustracije i komplekse sto ga niko ne ferma....
          ko zeli i moze pomoc i ima neke vijesti sa podrucja koja su poplavljena neka napise....ljudima treba pomoc....konstantna pomoc....pojavit ce se sad i raznorazne bolescine pa ne bi bilo lose ako neko ima prijedlog ili radi u zdravstvenoj ustanovi u dojaspori da se javi nekoj nasoj...pokusa pomoc...i evo svemire ako vec imas toliko nekretnina primi porodice koje su izgubile krov nad glavom....tvoji komentari izlaze iz svih okvira ljudskosti...
          ako imate odjece saljite....dijaspora u austroji cuda cino...mislim da mogu i drugo pomoc...eto svemire u svedskoj si sto nesto ne organiziras?!

          ___________________________________________________________________


            Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

            05-17-2014 18:02 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
            semirizsvemira semirizsvemira is a Male
            raja


            Poruka: 1860

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od refleksija:

              tuzno je da na ovoj temi svemir ispoljava svoje frustracije i komplekse sto ga niko ne ferma....
              ko zeli i moze pomoc i ima neke vijesti sa podrucja koja su poplavljena neka napise....ljudima treba pomoc....konstantna pomoc....pojavit ce se sad i raznorazne bolescine pa ne bi bilo lose ako neko ima prijedlog ili radi u zdravstvenoj ustanovi u dojaspori da se javi nekoj nasoj...pokusa pomoc...i evo svemire ako vec imas toliko nekretnina primi porodice koje su izgubile krov nad glavom....tvoji komentari izlaze iz svih okvira ljudskosti...
              ako imate odjece saljite....dijaspora u austroji cuda cino...mislim da mogu i drugo pomoc...eto svemire u svedskoj si sto nesto ne organiziras?!
            Ja svoje obavio davno . Jos jutros

            ___________________________________________________________________
            "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
            (Johann Wolfgang Goethe)

            05-17-2014 18:06 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
            semirizsvemira semirizsvemira is a Male
            raja


            Poruka: 1860

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od refleksija:

              duga.....ali zaista sam ponosna prvo na kolektiv u kojem radim pa na sve gradjane mostara...znam da ce ljudima biti potrebno mnogo vise ali ovo sto sad gradjani cine je cudo....gradjani svemire,ne muslimani,katolici,pravoslabci....gradjani,ljudi...bravo mostar,bravo hercegovino
            De matere ti ne uzimaj me u usta vise 10.gif napisala si pravoslabci , nemoj sad na mene 13.gif Kao sto rekoh ne interesuje me ko je sta uradio , ja svoje ucinio , dosta , elhamdullilah

            ___________________________________________________________________
            "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
            (Johann Wolfgang Goethe)

            05-17-2014 18:09 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
            green green is a Male
            Super Moderator


            Poruka: 7086
            Location: BiH
            pokretac teme Thread Started by green

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            U Doboju sedam žrtava veæ? 14.gif Auuuuuu.

              Haotièno: Dobojem plutaju tijela

            Subota 17. Maj 2014 11:02
            Kako javlja naš dopisnik iz Doboja, situacija na podruèju grada je kritièna.
              Vodena stihija za sada je odnijela 7 žrtava.
            Strahuje se da je broj daleko veæi. Gradom plutaju tijela. Graðani mole za pomoæ! Oni, takoðe, istièu da im poteškoæu predstavlja i to što ne mogu da dopune raèune na svojim mobilnim telefonima, naroèito u odsjeèenim dijelovima grada. Ukoliko je moguæe, graðani mole da kompanija M:tel dozvoli hitne pozive.

            21.gif
              http://www.rtvbn.com/30378/Stanje-haoticno--Dobojem-plutaju-tijela


            ja ovoj genocidnoj televiziji BN ništa ne vjerujem, pa se nadam da je dezinformacija za ovih 7 tijela, ali... uf tuga 21.gif

            ___________________________________________________________________

              05-17-2014 18:12 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
              refleksija refleksija is a Female
              moforaja




              Poruka: 3364
              Location: dark side

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              green nazalost ima smrtno stradalih...
              cuj ja svoje obavio(sudeci po ovim postovima cisto sumnjam) i i odjebi sveBire....
              potrebne su deke,ves,posteljina,carape i posto su se zmije pojavile i serumi:(....takodjer ako neko ima kamion...kombi moli se pomoc radi prebacivanja neophodnih namirnica

              ___________________________________________________________________


                Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

                05-17-2014 18:20 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
                green green is a Male
                Super Moderator


                Poruka: 7086
                Location: BiH
                pokretac teme Thread Started by green

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                upravo Radio Sarajevo javlja: u Doboju 20 mrtvih. 32.gif 15.gif

                  http://radiosarajevo.ba/novost/151816/doboj-broj-nastradalih-porastao-na-20-sumnja-se-da-voda-krije-jos-zrtava-

                ___________________________________________________________________

                  05-17-2014 18:20 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
                  Stranica (18): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                  Postavi novu temu Odgovori
                  Go to:
                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com