Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » izdala islam. » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ne boj se nece taj u Siriju .on je vrijedniji u Svedskoj ,jer izludjuje one koji treba da idu . 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

05-17-2014 21:33 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mora da lièi na onog što je radio u regrutnom odjeljenju u fejiæevoj birvaktile... 13.gif




------------------------

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

05-17-2014 21:34 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif

..vojni odsjek

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

05-17-2014 21:39 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

krsni svemir....

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    05-17-2014 23:40 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    semirizsvemira semirizsvemira is a Male
    raja


    Poruka: 1860

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Stari Grad:

      Sigurno, sema.

      Btw. , ako ti je promaklo, mogu ti ponoviti:

      Rijeèi Muhammedovih niti sam se doticao niti sam komentarisao same po sebi.

      Komentarisao sam tvoje (izvitopereno) tumaèenje istih, i nametanje te izvitoperenosti kao doktrine i iskljuèivog i jedinog puta koji bi navodno svi ostali trebali slijediti.






      -----------------------
    Ne znam onda moras raditi na sebi . Jer ti BLAGE VEZE NEMAS SA ISLAMOM 26.gif
    ZA vvb. Nemam namjeru vrijedjati nikoga samo prensim sta Islam kaze . Ti mozes to prihvatiti ili ne , boli me briga . Ove tvoje ostale cobanske diertacije ne komentarisem , ja sam gospodin covjek. Ako cemo pricati argumentovano moze a dozivanje ovaca preko brda ostavi . Imas literaturu na internetu pa ako te zanima potrazi 10.gif

    ___________________________________________________________________
    "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
    (Johann Wolfgang Goethe)

    broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane semirizsvemira dana 05-18-2014 u 01:58.

    05-18-2014 01:56 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    je li ti to svemire pravdas ibijanje ove zene?!
    gdje pisr u Kuranu da se takvo nesto treba cinit?!cisto sumnjam....vvb ti je napisao kontraargument i ti odmah kazes kako je bezveze,da on nema pojma....to su odlike ljudi s ozbiljnim psihickim.problemima...i cuj gospodin covjek hahaha de bola...
    pravdati ubistvo ove zene,buduce majke moze samo psihicki nestabilna osoba

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      05-18-2014 10:01 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      Viribus Viribus is a Male
      moforaja


      Poruka: 5289
      pokretac teme Thread Started by Viribus

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      oprosti im bože kakve sve osobe danas misle da su gospoda.
      još samo kad bi znali znaèenje te rijeèi.

      05-18-2014 10:17 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
      berber berber is a Male
      moforaja


      Poruka: 4397
      Location: Na Tepi

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Sema,na ovoj temi si rekao :zakon je zakon,biva treba to postovati,a u isto vrijeme spominjes zlocine nad muslimanskim zenama za rijeme rata.Ako osudjujes to sto se u nas desavalo za vrijeme rata kako to da ovaj zakon podrzavas,kad i jedni i drugi rade ama bas iso i nemoj se vaditi na ajete,odgovori ko covjek.

      ___________________________________________________________________
      nema vise ni tepe

      05-18-2014 10:28 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
      vvb vvb is a Male
      brato


      Poruka: 518
      Location: MO/sa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od semirizsvemira:

            citat od Stari Grad:

          Sigurno, sema.

          Btw. , ako ti je promaklo, mogu ti ponoviti:

          Rijeèi Muhammedovih niti sam se doticao niti sam komentarisao same po sebi.

          Komentarisao sam tvoje (izvitopereno) tumaèenje istih, i nametanje te izvitoperenosti kao doktrine i iskljuèivog i jedinog puta koji bi navodno svi ostali trebali slijediti.






          -----------------------
        Ne znam onda moras raditi na sebi . Jer ti BLAGE VEZE NEMAS SA ISLAMOM 26.gif
        ZA vvb. Nemam namjeru vrijedjati nikoga samo prensim sta Islam kaze . Ti mozes to prihvatiti ili ne , boli me briga . Ove tvoje ostale cobanske diertacije ne komentarisem , ja sam gospodin covjek. Ako cemo pricati argumentovano moze a dozivanje ovaca preko brda ostavi . Imas literaturu na internetu pa ako te zanima potrazi 10.gif




      NIsi gospodin, vjeruj mi!!!

      Gospodin ima manire, uvijek stane na stranu pravde, slabijih i nemoænih. Ti to nisi. Ti nisi ni èoban, oni su za tebe gospoda. Takve smo u mojoj raji nazivamo "šupcima"...

      I to Islam ne kaže, to su govorili neki fanatici prije nekoliko stotina godina, a još veæi se nakaèe na to. Islam je vjera mira, pravde, pomaganja i praštanja. Proèitaj malo što napiše SVJETLOST, njega od miline èitam, ponešto i nauèim. To je islam...

      05-18-2014 12:13 vvb is offline Posalji Email za vvb Pregledaj poruke od vvb Dodaj vvb u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7085
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      svemir, džihadista iz srca kršæanske kulture... pardon, iz vikinške kulture 13.gif

      ___________________________________________________________________

        05-18-2014 12:23 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        Stari Grad Stari Grad is a Male
        moforaja




        Poruka: 10597
        Location: iza zvijezde

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od semirizsvemira:

              citat od Stari Grad:

            Sigurno, sema.

            Btw. , ako ti je promaklo, mogu ti ponoviti:

            Rijeèi Muhammedovih niti sam se doticao niti sam komentarisao same po sebi.

            Komentarisao sam tvoje (izvitopereno) tumaèenje istih, i nametanje te izvitoperenosti kao doktrine i iskljuèivog i jedinog puta koji bi navodno svi ostali trebali slijediti.


          Ne znam onda moras raditi na sebi . Jer ti BLAGE VEZE NEMAS SA ISLAMOM 26.gif



        Mogu ti samo ponoviti - s takvim kakvog ga ti propovjedaš - sasvim si u pravu - ne imao ja nikad nikakve veze.


            citat od semirizsvemira:


          Ne znam onda moras raditi na sebi.
          ...........
          ...........

          ...........
          ja sam gospodin covjek.


        Neka, šuæur Allahu, vidi se u citatu ko je stvarno poradio na sebi.

        Takva skromnost, takva duhovna elegancija, tako lijep odgoj i manir samog sebe nazivati gospodinom (a ono + èovjek sa "gospodin" pride zvuèi tako urbano i kultivisano) ....



        -----------------------------------

        ___________________________________________________________________
        ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
        on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

          moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
        ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
        ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
        .. dosta je vise i tebe i tvoje
          tiranije
        ...

        broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Stari Grad dana 05-18-2014 u 12:55.

        05-18-2014 12:48 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
        djemila djemila is a Female
        Naj-Moder 2008




        Poruka: 11452
        Location: Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        POUKA:
        Znate li da postoji opcija IGNORE....radi zivaca i atmosfere na Forumu

        ___________________________________________________________________
        Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

        05-19-2014 12:24 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
        abraxas abraxas is a Male
        moforaja




        Poruka: 6998
        Location: Jazzbina Abraxas

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ponovo uvesti smrtnu kaznu..... 10.gif

        05-19-2014 12:56 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
        refleksija refleksija is a Female
        moforaja




        Poruka: 3364
        Location: dark side

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od djemila:

          POUKA:
          Znate li da postoji opcija IGNORE....radi zivaca i atmosfere na Forumu


        znamo...ali ovo se ne moze ignorisat...

        ne znam kako neko normalan moze ignorisat....
        nije ovo tipa pokacili se stari grad i ja ili vjetar i ja ili vjetar i stari grad pa da ignorises nekog...

        i ne zelim ignorisati...ovako znam kakvi hajvani hodaju planetom i udisu nazalosti sti zrak kao i ja!

        ___________________________________________________________________


          Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

          05-19-2014 13:37 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
          djemila djemila is a Female
          Naj-Moder 2008




          Poruka: 11452
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Davno se moglo primjetiti ili spoznati semino misljenje... pa ne treba se obazirati puno na paljevine..

          a koliko glupost moze dosegnuti to je drugi par rukavica

          ___________________________________________________________________
          Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

          05-19-2014 13:47 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
          refleksija refleksija is a Female
          moforaja




          Poruka: 3364
          Location: dark side

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od djemila:

            Davno se moglo primjetiti ili spoznati semino misljenje... pa ne treba se obazirati puno na paljevine..

            a koliko glupost moze dosegnuti to je drugi par rukavica


          i davno je trebao otici s ovog foruma jer mu na ovom forumu ocito nista ne valja....
          mene nije zaista mogao izbaciti iz cipela jer znam da je kreten covjek...ali pravdati ubijanje zene, buduce majke je cisti kretenizam i zaista je trebao biti sankcionisan od strane moderatora...jer to nije iznosenje misljenja nego cisti kretenizam....to bi bilo isto sad da neko od forumasa napise neku salu na racun poplava i ljudi koji su izginuli....bio bih odmah maknut s foruma....ne govorim da se sema treba maknuti ali ne razumijem poentu njegovog prisustva na mofi (evo ako je da propagira Islam, nije uspio u tome jer ono sto on propagira nema veze s Islamom, ako je zbog toga da kaze kako su muslimani u Bih nemuslimani i tu nije uspjeo, zaista ne kontam)

          ___________________________________________________________________


            Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

            05-19-2014 14:15 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
            Stari Grad Stari Grad is a Male
            moforaja




            Poruka: 10597
            Location: iza zvijezde

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od djemila:

              POUKA:
              Znate li da postoji opcija IGNORE....radi zivaca i atmosfere na Forumu



            Po meni ovo što je refla rekla u prethodnim postovima stoji.. Mislim da se više ovakve stvari ne mogu samo "bajpasovati" , tj. zaobilaziti pristupom "eto vas tamo" -

            Ono što je i u komunikaciji s ostalim èlanovima, a i u izlaganju ("ne bi ja toj ženi ništa, ali eto, vidite šta "islam" kaže o tom, pa "razmislite" ") ispoljeno od ovog "èlana" - o uvredama upuæenim ostalima da i ne govorimo, i to bez prethodnog primanja uvreda - ni bilo kakvih, a u nekim sluèajevima ni onih iste težine,

            po meni je sve to davno izašlo iz granica prihvatljivog.

            Dalje, isto tako mi se èini da bi i hlaðenje i drugo bilo bolje od neo da se na kraju i èlanovi administracije foruma spuštaju na replike tipa "otac ti je "to i to, seljaèino" u komunikaciji s likom koji i ne komunicira, nego nastupa sa stanovišta èistog fanatika, s kojim je bilo koja forma konstruktivne komunikacije i izmjene mišljenja skoro pa nemoguæa.

            Jednostavno, rijeè moderiranje ne postoji bez razloga, i postavlja se i pitanje kakav forum s kakvim èlanovima i odgovorni žele da vide.

            Èlanovi su manje više - i ovoliko malo koliko ih je ostalo, rekli svoje.
            Mada se, makar meni, èini da su mnogi drugi dosta rekli i svojim odsustvom, makar nesudjelovanjem (aktivnim), jer da se ne zavaravamo - niko nema velike želje da uèestvuje u primanju uvreda i naèinu komunikacije koji je ispod svakog prihvatljivog nivoa.



            ------------------------------

            ___________________________________________________________________
            ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
            on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

              moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
            ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
            ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
            .. dosta je vise i tebe i tvoje
              tiranije
            ...

            05-19-2014 15:28 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
            vjetar vjetar is a Male
            moforaja


            Poruka: 13977
            Location: dk

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ..ma nesto mogu kompezvati ili ignosrisati a neke stvari bash i nemogu

            ..djemila eto lakshe mi je kad me nazove neznalicom budalom pobjeglicom podrumashem ili ovakvim ili onakvim i do toga mi nije stalo jer se mozda i neznamo pa onda neka on sudi o meni kako god hoce i ja to ignorishem sto puta ,ali ne mogu prisutit kad iskrivljuje vjeru Islam koja je tolerantna i obzirna prema mravu i listu na grani ,komarcu i slonu ,onda pored takve vjere nadje se jedan poput seme koji odobraje pogubljenje trudne zene i to josh zene koja treba da rodi pa po rodjenju treba da joj oduzmu zivot i da stvar bude josh gora da ostave to djete maksuma bez svoje majke ..to je za mene zlocin i takve metode je samo Hitler radio u ausvicu i logorima smrti a on mi to sve odobraje ..takav lik mi tumaci vjeru i islam ,neka me dragi allah kazni sto ja ne mislim kao on ..ja na ovome svjeta ne mogu prihvatiti da je to normalno i da je to sto on tvrdi u skladu sa vjerom i islamom ..to nemogu prisutiti i reci da je to normalno pa makar se ja ogrjeshio od boga i od semu

            ___________________________________________________________________
            laku vam noc pijuni

            spavajte ko lavovi i ko kraljevi

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 05-19-2014 u 17:34.

            05-19-2014 17:33 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
            vjetar vjetar is a Male
            moforaja


            Poruka: 13977
            Location: dk

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ..Islam po meni nije tako kruta i zlocesta vjera i ne mislim da ce dragi allah kazniti zenu koja u svedskoj ili norveskoj ne nosi nikab ili shal ,jer zna i dragi bog da je ovo krishcanska zemlja i da umotana zena nemoze hljeba zaraditi ili naci posla hodajuci umotana ..jer je takvu nece niko primiti da radi makar ona zavrshila dva fakulteta .lahko je meni zagovarat jedan takav vid islama u Norveskoj kao agitator i uticati na savjest nashih zena kod nashih ljudi ,pod uslovom kad mene filuje Saudi Arabija ili neka radikalna islamisticka organizacija parama koje mi gura ispod stola i kaze mi uzmi koliko ti treba ili kad u Becu uspijem isprati mozak djeci od 18 godina cak i mladjima da se idu boriti u Siriju ili u Bosni onu sirotunju slati i organizvoati im da zijanu glave za neke sitne pare za necije ideje ili vizije o kojima sanja na mnderluku i kako bi na brzinu zijanuli glavu i time zaradili dzeneta .takvi agitatora ima i ovde ,jedan takav agitator pet puta klanja ,sjedi kuci neradi nista prima socijalu ,zena mu hoda pokrivena samo da je ne bi pozvala socijalna radnica u opstinu ili na biro rada da joj ponudi poso da radi i ona prima socijalu a zive pet puta bolje od ljudi koji se slomishe radeci i pri tome takvi imaju jos petero djece ..dok onaj vodja u Moci ima 4 zene i petnaestero djece ,onda on prosipa demagogiju kako je to sve njemu dao bog ,neka izvadi kitu na vrijeme pa mu ih nece dati bog a da on hrmba svojim ledjima ne bi mogo jebavat 4 zene i hranit toliki broj djece

            ___________________________________________________________________
            laku vam noc pijuni

            spavajte ko lavovi i ko kraljevi

            broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 05-19-2014 u 19:23.

            05-19-2014 17:46 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
            Japrak Japrak is a Male
            moforaja




            Poruka: 2110
            Location: kad bi i ja znao

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Ja mislim da semu ne treba dirati i da on cini ovaj forum interesantni, istovremeno dokazuje Ajnstajnovu izreku tacnim da ljudska glupost i univerzum su beskonacni a za sve ostalo nisam siguran........

            moje skromno misljenje........ 01.gif

            ___________________________________________________________________

              05-20-2014 12:13 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
              Stranica (6): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com