Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » izdala islam. » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5289

izdala islam. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Trudnicu su osudili na smrt vješanjem jer je 'izdala' islam
Sudanski sud tvrdi da je trudnica izdala islam zato što se - udala za kršæanina. Ipak, sud je odgodio izvršenje smrtne kazne na dvije godine od njezina poroda
Petak, 16. 5. 2014. u 09:20, zadnja izmjena prije 22 minute Piše: Tajana Gvardiol
Trudnicu su osudili na smrt vješanjem jer je 'izdala' islam BBC/Screenshot

Sudanski sud osudio je trudnicu na smrt vješanjem jer je napustila islam i udala se za kršæanina. Sudili su joj zbog izdaje.

Odvjetnik Meriam Yehia Ibrahim Ishag rekao je kako ima nade jer ima vremena za žalbu. Naime, sud kaznu neæe izvršiti dvije godine nakon poroda kako bi rodila i skrbila prvo vrijeme za malo dijete, piše BBC.

05-16-2014 10:41 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6998
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kad sam ugledao naslov pomislih objesilo Reflu ali,Bogu hvala, nije. 10.gif
Usput ima neka tajna veza izmedju vjerskih fanatika i fašizma, ne èini li se to i vama???

05-16-2014 11:54 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jiddu Krishnamurti, veliki filozof, pametan èovjek, davno je rekao:

U svakoj religiji je zrnce fašizma.

Davno to napisah na forumu, pa na mene kuka i motika zbog povezivanja fašizma s opijenim fanaticima.

    http://www.youtube.com/watch?v=7G-7-ZiiM-o

___________________________________________________________________

    05-16-2014 12:07 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    moja abra i ja pomislih isto 13.gif
    aptopo teme....prestrasno,ne mogu da vjerujem da se ovo desava u 21 vijeku...

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      05-16-2014 17:32 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      semirizsvemira semirizsvemira is a Male
      raja


      Poruka: 1860

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Krv muslimana nije dozvoljena osim u tri sluèaja: ako oženjen ili udata poèine blud, ko ubije nevinu osobu i osobu koja napusti svoju vjeru i odvoji se od džemata-zajednice muslimana." (Hadis bilježe El-Buhari (6878) i Muslim (1676) od Abdullaha ibn Mes'uda) i kaže, sallallahu 'alejhi ve sellem: "Ko promjeni vjeru (tj. napusti islam), ubijte ga!" (Hadis bilježe El-Buhari 4/75., Ebu Davud 2/440., Et-Tirmizi 6/243. i Ahmed 1/282.)
      Naravno ovo vazi za zemlje u kojima je serijat a u Sudanu jeste serijat

      ___________________________________________________________________
      "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
      (Johann Wolfgang Goethe)

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane semirizsvemira dana 05-16-2014 u 18:16.

      05-16-2014 18:15 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7085
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      zar nije licemjerno...
      muslimani se ponose kad kršæanin preðe na islam, a dakle potpuno je legalno da se ubije onaj koji napusti islam

      licemjerno do koske... ali eto ih tamo, daleko im kuæa bila

      ___________________________________________________________________

        05-16-2014 18:20 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        refleksija refleksija is a Female
        moforaja




        Poruka: 3364
        Location: dark side

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        uzas...nema niko pravo da oduzme nekom zivot ako njegov nije ugrozen od strane te osobe...fuj!!!kos samo treba ako rodi zensko da i bebu ubiju....znam da u pakistanu ako zena rodi zensko saopstavaju ti radosnu vojest ocu kao da je neko umro....fuj...fuj...daleko im kuca bila

        ___________________________________________________________________


          Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

          05-16-2014 19:23 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
          prowler2 prowler2 is a Male
          moforaja


          Poruka: 5248
          Location: usa

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od green:

            zar nije licemjerno...
            muslimani se ponose kad kršæanin preðe na islam, a dakle potpuno je legalno da se ubije onaj koji napusti islam

            licemjerno do koske... ali eto ih tamo, daleko im kuæa bila
          To je Semirov islam . Gadan , surov I bez pardona.

          05-16-2014 19:27 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
          vjetar vjetar is a Male
          moforaja


          Poruka: 13977
          Location: dk

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ..ako je ovaj zivot prolazan kao sto i jeste tacno ,zasto je ne pustiti da zivi ispisati je iz nacionalnog registra ,protjerati iz zemlje itd itd ili je prokleti do sudnjega dana i neka joj bog sudi ako je pocinila smrtni grijeh ,ona nije cak ni pocinila blud da bi je neko kaznjavo ..zasto je ubiti

          ___________________________________________________________________
          laku vam noc pijuni

          spavajte ko lavovi i ko kraljevi

          05-16-2014 20:26 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
          semirizsvemira semirizsvemira is a Male
          raja


          Poruka: 1860

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od green:

            zar nije licemjerno...
            muslimani se ponose kad kršæanin preðe na islam, a dakle potpuno je legalno da se ubije onaj koji napusti islam

            licemjerno do koske... ali eto ih tamo, daleko im kuæa bila
          Bas tako , daleko nam kuca od tvoje bila . mislim ona vjecna 10.gif
          Cuj semirov islam 13.gif kaz prowler . Dragi moj bleso prowler , da bi sa nekim muslimanom mogao pricati ( dobro znas sta znaci biti musliman u znacenju i onom pravom smislu) o Islamu moras nesto i znati , inace ispadas glup . Potrazi malo ko je Buhari . Svaki musliman ehli sunneta ce ti isto reci ( nemoj ove forumske pitati , oni su uglavnom muslimani po imenu, nazalost ali tako je, a sa islamom imaju skoro nikakve veze , bas ko i ti )dakle ako hoces pricati o Islamu i ti i drugi prvo se naoruzajte znanjem . Znam , tebi greenu i refleksiji je isti cilj : Ocrniti Islam na svakom koraku ali vidi cuda . bas u Kuranu Casnom imamo ajete o takvim ljudima . Allahu Ekber Pa potrudi se pa ih nadji , pokazi da nisi glup da znas nesto . Inace , svako ko cita sa strane tebe i takve ko ti smatra antiislamistima tj mrziteljima Islama i muslimana 10.gif Eto , to je moj prijateljski savjet a vjeruj mi mnogi ovdje citaju 10.gif sta se pise

          ___________________________________________________________________
          "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
          (Johann Wolfgang Goethe)

          05-16-2014 20:36 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
          vjetar vjetar is a Male
          moforaja


          Poruka: 13977
          Location: dk

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ..sema evo ja sam za tebe neuk ..hahaha ..cito sam Kuran po vishe puta i gdje u Kuranu pishe da treba ubiti covjeka ili zenu ako se ozeni sa nekim ko nije musliman ,ja znam da stoji da je zabranjeno i da za to na sudnjem danu te ceka kazna .ali da pishe da se treba izvrsiti smrtna kazna nad nekim ,to je samo samovolja nekih usijanih glava ..ako je islam vjera tolerancije i ako od nas trazi da prastamo i da Halalimo cak i neciju smrt ,jer nedavno sam citi da je majka ubijenog sina doshla na izvrshenje smrtne kazne ubici njenoga sina i pred samo izvrshenje kazne naredila da se ne izvrshi kazna i da je ona Halalalila ,zasto tako ne postupiti i sa tom zennom ili covjekom ,zasto ga ubiti i zasto to od nas trazi bog da mi budemo egzekutori nekome zivot oduzimamo ako mu ga je vec bog podario svojom miloscu i ako mu je podario sudbinu ili u odredio cas rodjenja i cas smrti ,zasto da mu neko drugi oduzima zivot ,zasto ga ne prepustiti bozijoj kazni a ne kazni tamo nekog kadije ili kazni nekih zemaljski sudova ,serijat je zemaljski sud isto kao sto je ustav neke drzave vozemaljski sud,zasto to od nas bog trazi da mu ubijamo i kaznajemo umjesto njega ako milsotivi i svemoguci

          ___________________________________________________________________
          laku vam noc pijuni

          spavajte ko lavovi i ko kraljevi

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 05-16-2014 u 20:47.

          05-16-2014 20:46 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
          tana tana is a Male
          rigorozni




          Poruka: 17853
          Location: na prinudnom radu :)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od green:

            Jiddu Krishnamurti, veliki filozof, pametan èovjek, davno je rekao:

            U svakoj religiji je zrnce fašizma.

            Davno to napisah na forumu, pa na mene kuka i motika zbog povezivanja fašizma s opijenim fanaticima.

              http://www.youtube.com/watch?v=7G-7-ZiiM-o


          abra je povezo vjerske fanatike i fasizam

          a ne vjeru i fasizam

          i ne mogu da vjerujem da iko na svijetu povezuje vjeru sa fasizmom. onda vi ne znate sta je vjera.

          ___________________________________________________________________
          kad ce mostar mama?

          05-16-2014 21:39 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
          green green is a Male
          Super Moderator


          Poruka: 7085
          Location: BiH

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Tana, ne vjeru... nego religiju.
          Vjeruješ srcem, a religiju upražnjavaš uniformno... svi kao jedan, svi pod konac
          eno vidiš, neki hadis kaže: pobiti sve one koji izaðu iz islama
          fašizam - par exellence 21.gif ja šta je drugo

          (ako je hadis, nisam niti imam želju da provjeravam je li, svemir napisa da jest)

          ___________________________________________________________________

            05-16-2014 22:00 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
            refleksija refleksija is a Female
            moforaja




            Poruka: 3364
            Location: dark side

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            e moj svemire,da samo znas kako ti ocrni Islam ne bi vuse slova na forumu napisao...ti s Islamom veze nemas...sramotno je da sebi za pravo dahes da imas i da po forumu pises ko je vjernik a ko ne(haram ti je to i to ogromni)...
            ovo sto zeni hoce da ucine je van svake pameti i nema veze sa zdravim razumom...cak sta vise i ja kao i abra ovo nisam dovela u kontekst Islama uopste...svemire,idi ljeci se

            ___________________________________________________________________


              Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

              05-16-2014 22:16 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
              vjetar vjetar is a Male
              moforaja


              Poruka: 13977
              Location: dk

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ..ne sekiraj se ti za njega nista ..ima on veze u Jagomiru ,rekli su mu kad su ga oypustali cim mu nesto zatreba da im se slobodno javi ..malo ga zaljecishe pa ga pustishe 13.gif 13.gif

              ___________________________________________________________________
              laku vam noc pijuni

              spavajte ko lavovi i ko kraljevi

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 05-16-2014 u 22:59.

              05-16-2014 22:36 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
              Viribus Viribus is a Male
              moforaja


              Poruka: 5289
              pokretac teme Thread Started by Viribus

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od semirizsvemira:

                Krv muslimana nije dozvoljena osim u tri sluèaja: ako oženjen ili udata poèine blud, ko ubije nevinu osobu i osobu koja napusti svoju vjeru i odvoji se od džemata-zajednice muslimana." (Hadis bilježe El-Buhari (6878) i Muslim (1676) od Abdullaha ibn Mes'uda) i kaže, sallallahu 'alejhi ve sellem: "Ko promjeni vjeru (tj. napusti islam), ubijte ga!" (Hadis bilježe El-Buhari 4/75., Ebu Davud 2/440., Et-Tirmizi 6/243. i Ahmed 1/282.)
                Naravno ovo vazi za zemlje u kojima je serijat a u Sudanu jeste serijat


              evo vjerovat æu u sve tvoje napisano, ali mi objasni što uèiniti sa muškaarcima iz tih zemalja koje upražnjavaju šerijat, kad naprave istu stvar, ili sa onim šeicima što dovode žene iz EU a nisu Muslimanke, Ili ikod nji zakon nije za sve isti.???

              05-16-2014 22:54 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
              vjetar vjetar is a Male
              moforaja


              Poruka: 13977
              Location: dk

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ..kaze jedna koka sedam puta joj doktori radili himen i svaki put ode da ga podere u Saudiskoj Arabiji ,,na festivalu u kanu kurve zarade najvishe para i to iskljucivo od sheika .po desetaak hiljada dolara za noc

              ___________________________________________________________________
              laku vam noc pijuni

              spavajte ko lavovi i ko kraljevi

              05-16-2014 23:01 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
              semirizsvemira semirizsvemira is a Male
              raja


              Poruka: 1860

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od vjetar:

                ..sema evo ja sam za tebe neuk ..hahaha ..cito sam Kuran po vishe puta i gdje u Kuranu pishe da treba ubiti covjeka ili zenu ako se ozeni sa nekim ko nije musliman ,ja znam da stoji da je zabranjeno i da za to na sudnjem danu te ceka kazna .ali da pishe da se treba izvrsiti smrtna kazna nad nekim ,to je samo samovolja nekih usijanih glava ..ako je islam vjera tolerancije i ako od nas trazi da prastamo i da Halalimo cak i neciju smrt ,jer nedavno sam citi da je majka ubijenog sina doshla na izvrshenje smrtne kazne ubici njenoga sina i pred samo izvrshenje kazne naredila da se ne izvrshi kazna i da je ona Halalalila ,zasto tako ne postupiti i sa tom zennom ili covjekom ,zasto ga ubiti i zasto to od nas trazi bog da mi budemo egzekutori nekome zivot oduzimamo ako mu ga je vec bog podario svojom miloscu i ako mu je podario sudbinu ili u odredio cas rodjenja i cas smrti ,zasto da mu neko drugi oduzima zivot ,zasto ga ne prepustiti bozijoj kazni a ne kazni tamo nekog kadije ili kazni nekih zemaljski sudova ,serijat je zemaljski sud isto kao sto je ustav neke drzave vozemaljski sud,zasto to od nas bog trazi da mu ubijamo i kaznajemo umjesto njega ako milsotivi i svemoguci
              Cito si Kuran i sve znas Ubistvo murteda je propis od Allaha i Njegovog Poslanika, sallallahu alejhi ve sellem, jer kaže Uzvišeni: "A ono što vam da Poslanik to uzmite a ono što vam zabrani prestanite s tim" (El-Hašr, 7). 21.gif Pa kad si cito Kuran sta je rekao Allah u Kuranu za Poslanika s.a.w.s ? "I budite pokorni Allahu i Poslaniku da bi vam se smilovao" (Ali Imran, 132Treba znati da murted prije nego što se podvrgne ubistvu obaveza je na kadiji ili imamu da traži od njega da uèini tevbu. Ponudi mu se da se vrati u Islam, podsjeti se na Allaha i ono sa èime je poslao svoga Poslanika, sallallahu alejhi ve sellem. Ako ima kakvu šubhu otkloni se od njega od strane nekog uèenog, zatim mu se pojasni šta ga èeka i na dunjaluku i na ahiretu ako ustraje na tome. Da mu se rok, po nekima tri dana, po nekima manje a po nekima više. Pa ako i nakon toga ustraje na otpadništvu to znaèi da u njemu nema ni trunka hajra pa se zato ne treba žaliti za nekim poput ovakvog, njegovo ubistvo je milost ljudima i zemlji u kojoj živi.

              Ubiti ga treba kako bi se saèuvala vjera i kako ne bi bio fitna i iskušenje za ljude slabog imana. Kaže Uzvišeni: "A koga Allah ponizi, niko ga ne može poštovanim uèiniti" (El-Hadž, 18).

              A da je obaveza tražiti od murteda da uèini tevbu prije nego što se nad njim izvrši ubistvo na tome je idžma ashaba kako prenosi Ibn Tejmije u svojoj knjizi "Es-sarimu el-meslulu ala šatimir-resuli".

              Bilježi Buharija u svom Sahihu i Ebu Davud u Sunenu (a ovo je njegov tekst) da je neki Židov primio Islam a zatim se vratio svojoj vjeri, pa ga je Ebu Musa El-Eš'ari, radijallahu anhu, pozivao (da se vrati u Islam) oko dvadest dana, pa je došao Muaz ibn Džebel, radijallahu anhu, pa ga je i on pozivao (da se vrati u Islam). On je sve ovo odbio pa je ubijen.
              Kaže Ibn Kudame: "Idžmau uèenjaka je na tome da je vadžib ubiti mutreda, to se prenosi od Ebu Bekra, Omera, Osmana, Alije, Muaza ibn Džebela, Ebu Muse El-Eš'arija, Ibn Abbasa, Halida ibn Velida i ostalih (radijallahu anhum), a to nije negirano te se smatra idžmaom

              ___________________________________________________________________
              "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
              (Johann Wolfgang Goethe)

              05-17-2014 00:11 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
              vjetar vjetar is a Male
              moforaja


              Poruka: 13977
              Location: dk

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ..bolan sema zar nije dovoljno samo to sto se kaze u Kuranu ..ako ga allah ponizi niko ga postovanim nemoze uciniti ,zar nije dovljna bozija srdzba ili kazna nad nekim covjekom ,ti se samo pozivash na price i pozivash se na neka usmena predanja .ja se nesto nebi slozio sa tobom da Allah od nas trazi da oduzimamo nekome zivot samo zbog toga sto je neko napustio islam ,znaci sad bi trebala katolicka crkva traziti smaknuce svih ljudi koji su danas zivi a preshli su na islam i bili to bilo normalno za tebe ,ako sherijat predvidja neku zatvorsku kaznu mozda bi i to lakshe svatio ali ubiti covjeka ili tu zenu samo zbog udaje za drugu vjeru i ko sad moze reci da ona i dalje islam ne osjeca u srcu ,moze li se desiti da taj covjek toj zeni ne brani upraznjavati njoj njezinu vjeru ...Ljudi se danas u svjetu pritive protiv izricanja smrtne kazne u svjetu i glavni argument protiv toga zakona je to da je covjeku zivot dao upravo Bog i da mu ga Bog treba oduzeti ili ga uciniti poniznim ,za kazne zatvore se slazem ,ali za ubistva se nikako sloztiti ni sa kim ne mogu pa makar to bio i sherijatski zakon ili vjerska ulema

              ___________________________________________________________________
              laku vam noc pijuni

              spavajte ko lavovi i ko kraljevi

              05-17-2014 00:48 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
              Stari Grad Stari Grad is a Male
              moforaja




              Poruka: 10597
              Location: iza zvijezde

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od semirizsvemira:

                Krv muslimana nije dozvoljena osim u tri sluèaja: ako oženjen ili udata poèine blud, ko ubije nevinu osobu i osobu koja napusti svoju vjeru i odvoji se od džemata-zajednice muslimana." (Hadis bilježe El-Buhari (6878) i Muslim (1676) od Abdullaha ibn Mes'uda) i kaže, sallallahu 'alejhi ve sellem: "Ko promjeni vjeru (tj. napusti islam), ubijte ga!" (Hadis bilježe El-Buhari 4/75., Ebu Davud 2/440., Et-Tirmizi 6/243. i Ahmed 1/282.)
                Naravno ovo vazi za zemlje u kojima je serijat a u Sudanu jeste serijat




              Either you're with us or you're against us... George W. Bush, najava "rata protiv terorizma" ...



              ---------------------

              ___________________________________________________________________
              ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
              on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

                moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
              ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
              ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
              .. dosta je vise i tebe i tvoje
                tiranije
              ...

              05-17-2014 00:57 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
              Stranica (6): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com