Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Brazil 2014 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (26): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kolumbo 13.gif . Shalim se. Upravo sam I ja pronashao . 10.gif

06-03-2014 22:12 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Srecha imam josh glenfiddicha u podrumu pa ne trebam izlazit 01.gif

06-03-2014 22:14 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Mexico Bosna moglo to biti veceras nerjesheno

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

06-03-2014 23:03 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

BiH - Mexico 3:1 10.gif

06-03-2014 23:15 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ponjeli smi mi sedam setova dresova mozda da igramo i u finalu

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

06-03-2014 23:21 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..protiv Mexika je veceras pravi test .

..cini mi se da je pristup igri dosta promjenjen u nashoj repki i vidi se da imama volje i htjenja i da trce i da se zalazu ..ne moze niko redvidit kad podje po zlu neka utakmica ..Mi igramo protiv Argentine i ocekuje se pobjeda Argentine .dovljno je ne pobjediti Nigeriju i odma da udjes u paniku ..Na ovome svjetskom prvesntvu nece biti aucajdera i ne treba biti razocaran ako se ne desi plasman u sledece kolo ..meni je najvaznije da se omci trude maximalno i da daju sve od sebe ,kota je okrugla i daanas svako moze svakoga pobjediti
..svake cetiri godine ove africke ekipe su sve bolje i bolje i napreduju velikim koracima ..mozda za nekih desetak godina budemo gledali neku Africku ekipu u finalu svjetskog prvenstva

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

06-03-2014 23:29 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dok pichci i pickice spavaju eto ja sam propratio tekmu
MeXico -Bosnia i rezultat je ;
zavrsena utakmica 1-0 za nas , strijelac pobjedonosnog gola je
bio mladozenja Hajrovic .
Begovic je pokazao sve kvalitete vrhunskog golmana a ostali su bili na
nivou al' ne jos takvom da bi covjek mogao gledati opusteno tekmu.
Jos da su nam gonzalesi ,metar i cevap, glavom zavalili gol bila bi bruka .
Nas najmanji igrac je veci za glavu od njihovog najveceg igraca.

06-04-2014 05:51 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nisu loshe igrali ali mi se chini da nemaju rutinu. Onaj Vranjesh nebi trebalo da ulazi ... nikad. Beshic me iznenadio. Vrlo dobar igrach .

06-04-2014 19:55 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

dobre su nam dosle ove dvije pobjede i nadam se da ce nasima dati malo krila pred prvenstvo
svi su podjednako jaki i samo je bit psiholoske prednosti!

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

06-04-2014 21:07 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I dalje istu gresku pravimo...pustamo suparnicke do samog gola i tu se kao igra odbrana.
Po mom misljenju fali nam odbrana na sredini terena i fale nam igraci koji znaju muski OPALITI loptu! Pucaci su KATASTROFA!

06-04-2014 22:09 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

izgleda da æe ovo Prvenstvo biti pravo veselo... 21.gif

    ___________________________________________________________________

      06-05-2014 20:15 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9495
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ronaldo ce da propusti utakmicu sa meksikom zbog povrede
      navodno povredu izazvao neki "vrac" iz Ghane 02.gif

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      06-05-2014 20:21 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      prowler2 prowler2 is a Male
      moforaja


      Poruka: 5248
      Location: usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ovo ce valjda biti pouka demonima novog svijetskog poretka. Volim fudbal , zivim za mundial ali ljucka prava su mi prva. Nemoj se kurchiti svjetskim prvenstvom ako ti pola puchanstva , gradjanstva , naroda , gladuje . Tacka.

      06-05-2014 20:24 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7085
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Naslovnica "The FIFA Weekly" magazina...

      ___________________________________________________________________

        06-06-2014 00:48 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        green green is a Male
        Super Moderator


        Poruka: 7085
        Location: BiH

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Prema izboru prestižnog ženskog èasopisa... 10.gif Trebinjac

          06-12-2014 09:43 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
          green green is a Male
          Super Moderator


          Poruka: 7085
          Location: BiH

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          radovao sam se kad sam èuo da prvu tekmu sudi Japanac, mislivši da æe to biti najobjektivniji arbitar.

          meðutim, sramota... sudija pokvari utakmicu svojom pristrasnošæu domaæinu

          ___________________________________________________________________

            06-12-2014 23:39 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
            vjetar vjetar is a Male
            moforaja


            Poruka: 13977
            Location: dk

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ..da pricamo malo o sprtu i da ovde ne unosimo politiku

            ..Hrvatska reprenzetacija je bukvalno pkradena veceras od strane sudije ..penala uopste nije bilo a ni prekrshaja Olica nad golmanom ..nerjeshen rezultat su sigurno zasluzlili

            ___________________________________________________________________
            laku vam noc pijuni

            spavajte ko lavovi i ko kraljevi

            06-13-2014 00:43 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
            Stari Grad Stari Grad is a Male
            moforaja




            Poruka: 10597
            Location: iza zvijezde

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Minimum neriješeno. Otkad gledam ovaj fudbal, bila Juga bile zemlje nastale od nje, sudije lampaju...

            Brazil može sanjati da napravi nešto na ovom prvenstvu s ovakvom igrom... vidjeæemo dalje...

            Hrvatska taktièki odlièno, vješti na lopti, golman je po procjenama komentatora možda mogao odbraniti treæi gol...

            Možda im je falilo malo u završnici.

            Go koji im je poništen zbog navodnog faula nad golmanom u drugom poluvremenu, krajem, i ono je najblaže reèeno mutna situacija...

            Suðenje niðe veze. U stvari s vezom - kraða. Vrlo nezaslužen rezultat, makar po onom što ja vidjeh.

            Jebo i ovako prvenstvo ako æe suðenje bit ovakvo.


            -----------------

            ___________________________________________________________________
            ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
            on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

              moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
            ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
            ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
            .. dosta je vise i tebe i tvoje
              tiranije
            ...

            06-13-2014 00:52 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
            vjetar vjetar is a Male
            moforaja


            Poruka: 13977
            Location: dk

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ..necemo ni mi nista bolje proci .kad vratim film protiv Francuza gdje nam je svirn penal protiv Francuza metar van sesnesterca i kad nam je protiv Spanije gdje smo vodili 1 0 utakmica produzena 8 minuta

            ___________________________________________________________________
            laku vam noc pijuni

            spavajte ko lavovi i ko kraljevi

            broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 06-13-2014 u 01:42.

            06-13-2014 01:00 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
            Stari Grad Stari Grad is a Male
            moforaja




            Poruka: 10597
            Location: iza zvijezde

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Na to sam i mislio... kad se sjetim onog sudije Sorensena (danca slinavog) 1982. ili tako protiv Španaca, èini mi se...

            Metar van kaznenog prostora sudi penal protiv nas...



            --------------------

            ___________________________________________________________________
            ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
            on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

              moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
            ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
            ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
            .. dosta je vise i tebe i tvoje
              tiranije
            ...

            06-13-2014 01:27 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
            Stranica (26): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com