Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Brazil 2014 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (26): « prva ... « prethodna 20 21 22 [23] 24 25 26 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Izgleda da je Brazil ubacio u petu brzinu ..samo imaju svaki napad viska potez tipicno za Brazilce

..njmeacka francuska malo mrshav rezultat ,cak su francuzi imali vishe shansi .zato svabe imaju trenutn najboljeg golmana na svijetu

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 07-04-2014 u 22:56.

07-04-2014 22:56 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Samo zbog sudijskog natezanja za ove "veæe" fudbalske nacije bih volio da Costa Rica ide dalje...

... sudija sudi slobodan udarac za igranje rukom od strane Diaz-a (Costa Rica), ruka uz tijelo i èovjek pogoðen loptom još okrenut leðima... toliko smiješno na usporenom snimku...

... ovo svjetsko je namješteno sa sudijskim instrukcijama od FIFA-e kako kome treba suditi...




------------------------

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

07-06-2014 00:13 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Oreña majstor, u dlaku da ne zabi go Holandiji, i koji driblinzi, u po metra sve... ovdje je do sada Holandija i dobro prošla, mogli su lako na glavu...

I sad Sneider baksuz, prvo stativa u drugom poluvremenu, i onda preèka maloprije...




-----------

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

07-06-2014 00:32 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Holandija ovo dobija na penale...





--------------

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

07-06-2014 00:44 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Strasna igra Costa Rikne ,pa ovako nebi ni Celik birvaktile
igrao pod Bijelim Brijegom 1972/73.
1-5-5- 13.gif formacija koju sam najvise vidjao kod igre Kosta Rikne .
Imali su i oni (mislim na Kosta Rikne) sansi samo ih nisu znali iskoristiti ,za
jednu veliku nepravdu (da su pobjedili slucajno) u ovoj tekmi.
Posto sam rekao da ce Brazil igrati sa Svabama u finalu a oni ce to pred finale odigrati u utorak -
dakle rezervna (moja) varijanta je da Brazil igra sa Argentinom (2:1) u finalu ovoga sampionata.

07-06-2014 01:07 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ne može ti Brazil u finale, bez Neymara,a posebno bez Silve u odbrani

a i ona Argentina igra tako dosadan nogomet, da bi bila Božija prvda da ispadnu

___________________________________________________________________

    07-06-2014 02:26 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    naka55 naka55 is a Male
    trudim se


    Poruka: 242
    Location: Sweden

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    FIFA je demantovala da je Svjetski kup namješten i da je Brazil zaslužio, teškom mukom, izvojevanu pobjedu nad Njemaèkom u utorak u polufinalu

    07-06-2014 18:28 naka55 is offline Posalji Email za naka55 Pregledaj poruke od naka55 Dodaj naka55 u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od naka55:

      FIFA je demantovala da je Svjetski kup namješten i da je Brazil zaslužio, teškom mukom, izvojevanu pobjedu nad Njemaèkom u utorak u polufinalu



    procit'o sam da su se u Brazilu veselili sve do jutarnjih sati.Bravo Brazil zasluzeno .

    07-06-2014 20:29 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    naka55 naka55 is a Male
    trudim se


    Poruka: 242
    Location: Sweden

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    svasta..................pa odakle znaju ishod ako se utakmica igra, tek, u utorak

    07-06-2014 20:58 naka55 is offline Posalji Email za naka55 Pregledaj poruke od naka55 Dodaj naka55 u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    izgleda da ti zbunjujes samoga sebe
    13.gif

    07-06-2014 21:35 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    zorokrik zorokrik is a Male
    samo sto nisam




    Poruka: 1340
    Location: St.Marino

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    21.gif 10.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________

      bar_dan.gif

      07-06-2014 21:53 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
      Stari Grad Stari Grad is a Male
      moforaja




      Poruka: 10597
      Location: iza zvijezde

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od pasha:

        slaba predstava njemacke i francuske, utakmica dosadna
        nadati se da ce brazil-columbia biti bolja
        brazil slab na sredini terena, columbia je do sada pokazala veliki potencial i po meni najbolja ekipa
        ako brazil ispane mora fifa traziti gdje ce odigrati ostatak prvenstva, demonstranti su ogorceni



      Èuj slaba predstava...

      To što je Njemaèka znalaèki odradila posao, i "ugušila igru" nakon datog gola time što je jednostavno neutralizovala sve moguæe taèke gdje su francuzi mogli nešto pokušati može za posmatraèa biti "dosadna utakmica", ali ni po èemu slaba predstava.

      Onako postaviti taktiku i provesti je do u detalj je znanje i vještina, puno igre i s loptom i bez lopte.

      Za Kolumbiju je i meni pravo žao što nisu dalje prošli.

      Za fudbal kao igru bi bilo bolje da njemci proðu dalje, ovakav Brazil kakav je je manje kvalitetna i interesantna reprezentacija od Njemaèke.

      Argentina bezze, kamo sreæe da Holandija dobije, mada i oni proðoše na guzove od Costa Rice...

      Ovi zadnji postovi dobro sumiraju šta nekako svima izgleda na temu FIFA (fotball international fooling association) i Brazil...

      Mada ostaje znak pitanja nad "seljaèkim" mjerama tipa kazna Suarezu (nakon medijske hajke "dobronamjernog javnog mjenja" - ko li ga je veæ nahajcao) i èitavog "nikom ništa" nakon Neymarovog slomljenog pršljena i sudije koji je totalno izgubio kontrolu nad utakmicom (?) ....

      Onaj što je grizo ne povrijedi nikoga, a ovaj drugi koljenom u kièmu pa pojede vuk magarca... sve u žaru igre...





      -----------------------

      ___________________________________________________________________
      ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
      on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

        moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
      ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
      ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
      .. dosta je vise i tebe i tvoje
        tiranije
      ...

      07-06-2014 22:33 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
      Viribus Viribus is a Male
      moforaja


      Poruka: 5295

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Stari Grad:

            citat od pasha:

          slaba predstava njemacke i francuske, utakmica dosadna
          nadati se da ce brazil-columbia biti bolja
          brazil slab na sredini terena, columbia je do sada pokazala veliki potencial i po meni najbolja ekipa
          ako brazil ispane mora fifa traziti gdje ce odigrati ostatak prvenstva, demonstranti su ogorceni



        Èuj slaba predstava...

        To što je Njemaèka znalaèki odradila posao, i "ugušila igru" nakon datog gola time što je jednostavno neutralizovala sve moguæe taèke gdje su francuzi mogli nešto pokušati može za posmatraèa biti "dosadna utakmica", ali ni po èemu slaba predstava.

        Onako postaviti taktiku i provesti je do u detalj je znanje i vještina, puno igre i s loptom i bez lopte.

        Za Kolumbiju je i meni pravo žao što nisu dalje prošli.

        Za fudbal kao igru bi bilo bolje da njemci proðu dalje, ovakav Brazil kakav je je manje kvalitetna i interesantna reprezentacija od Njemaèke.

        Argentina bezze, kamo sreæe da Holandija dobije, mada i oni proðoše na guzove od Costa Rice...

        Ovi zadnji postovi dobro sumiraju šta nekako svima izgleda na temu FIFA (fotball international fooling association) i Brazil...

        Mada ostaje znak pitanja nad "seljaèkim" mjerama tipa kazna Suarezu (nakon medijske hajke "dobronamjernog javnog mjenja" - ko li ga je veæ nahajcao) i èitavog "nikom ništa" nakon Neymarovog slomljenog pršljena i sudije koji je totalno izgubio kontrolu nad utakmicom (?) ....

        Onaj što je grizo ne povrijedi nikoga, a ovaj drugi koljenom u kièmu pa pojede vuk magarca... sve u žaru igre...





        -----------------------



      Neymar razmatra igranje pod injekcijama: Ugrozio bi karijeru JE LI MOGUÆE?
      Neymar razmatra igranje pod injekcijama: Ugrozio bi karijeru

      Lijeènik brazilske nogometne reprezentacije José Luis Runco komentirao je nagaðanja kako bi ozlijeðeni Neymar u finalu mogao ipak zaigrati pod injekcijama...

      Stari, osoba sa povrijeðenim kralješkom nebi smjela ustati iz kreveta , a pogotovo sa slomljenim, a on veæ razmišlja igrati, toliko o njegovoj navodnoj povredi.

      07-07-2014 09:56 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
      Stari Grad Stari Grad is a Male
      moforaja




      Poruka: 10597
      Location: iza zvijezde

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ne znam, pitanje je kakva je taèno priroda povrede, koliko su vijesti bile taène na poèetku i radi li se o dezinformacijama s bilo èije strane od poèetka. Možemo samo nagaðati, i koliko je medicina odmakla, i ko je kakve vijesti zašto plasirao i plasira u medije.
      Mada se slažem, zvuèi nemoguæe.

      Mislim da na kraju sve to i ne mora imati neko znaèenje, njemci ih mogu dobiti i s njim u ekipi, a pogotovu bez njega. Više bih radi fudbala kao igre volio da proðu njemci, i vidjeti ponovo finale Holandija - Njemaèka. Bilo ko od Brazila i Argentine - da ijedna od ovih ekipa proðe - ako je suditi po do sada pokazanoj igri bi za mene bilo manje atraktivno od ove druge dvije ekipe, mada nikad ne reci nikad.

      Neymar ne igra u polufinalu, to bi lako moglo odluèiti ishod utakmice, mislim da æe bez njega i Silve (ispravite me ovdje, èini mi se da je on fasovao dva žuta) biti teško, njemci igraju dobar fudbal, Müller igraèina, èitava ekipa dobra. Nikad ih nešto nisam volio, ali nije zgoreg priznati.

      Holandija - Argentina - ne znam, ni Holandezi nisu protiv Costa Rice nešto oduševili, mada su imali svoje šanse...



      -------------------------------------

      ___________________________________________________________________
      ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
      on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

        moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
      ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
      ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
      .. dosta je vise i tebe i tvoje
        tiranije
      ...

      07-07-2014 10:38 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7086
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      oko 9 miliona dolara premija sa SP su fudbaleri reprezentacije Alžira donirali Gazi,
      izjava VAhida Halilhodžiæa:




          http://sportske.jutarnji.hr/vaha-i-igraci-docekani-kao-prvaci-svijeta-alzirci-donirali-devet-milijuna-dolara-premija-za-gazu-/1203639/


        10.gif svaka im èast.

        ___________________________________________________________________

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane green dana 07-07-2014 u 12:31.

          07-07-2014 12:29 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
          berber berber is a Male
          moforaja


          Poruka: 4415
          Location: Na Tepi

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Sto ti je reci insan!

          ___________________________________________________________________
          nema vise ni tepe

          07-07-2014 16:19 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
          Viribus Viribus is a Male
          moforaja


          Poruka: 5295

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Stari Grad:

            Ne znam, pitanje je kakva je taèno priroda povrede, koliko su vijesti bile taène na poèetku i radi li se o dezinformacijama s bilo èije strane od poèetka. Možemo samo nagaðati, i koliko je medicina odmakla, i ko je kakve vijesti zašto plasirao i plasira u medije.
            Mada se slažem, zvuèi nemoguæe.

            Mislim da na kraju sve to i ne mora imati neko znaèenje, njemci ih mogu dobiti i s njim u ekipi, a pogotovu bez njega. Više bih radi fudbala kao igre volio da proðu njemci, i vidjeti ponovo finale Holandija - Njemaèka. Bilo ko od Brazila i Argentine - da ijedna od ovih ekipa proðe - ako je suditi po do sada pokazanoj igri bi za mene bilo manje atraktivno od ove druge dvije ekipe, mada nikad ne reci nikad.

            Neymar ne igra u polufinalu, to bi lako moglo odluèiti ishod utakmice, mislim da æe bez njega i Silve (ispravite me ovdje, èini mi se da je on fasovao dva žuta) biti teško, njemci igraju dobar fudbal, Müller igraèina, èitava ekipa dobra. Nikad ih nešto nisam volio, ali nije zgoreg priznati.

            Holandija - Argentina - ne znam, ni Holandezi nisu protiv Costa Rice nešto oduševili, mada su imali svoje šanse...



            -------------------------------------


          problem nije u igri i tko je bolji, niti se pobjednik odluèuje na terenu, veæ postavljen japanski sudac koji æe možda suditi u toj utakmici, sve se odluèuje za okruglim stolom FIFE.

          07-07-2014 19:27 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
          STECAK STECAK is a Male
          moforaja


          Poruka: 3604
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od ajris:

                citat od STECAK:

              Strasna igra Costa Rikne ,pa ovako nebi ni Celik birvaktile
              igrao pod Bijelim Brijegom 1972/73.


            Joj Promasi ti 100 godina. to je bila 1989.

              http://www.youtube.com/watch?v=h0wox4d49SQ


          a bjeri tamo 'ta ti znas ,
          idi kuhaj rucak,
          heklaj partijsku zastavu -radi nesto samo mojne o lopti matereti.
          Znas'lti kad je Dzosef Bukal igr'o za Celik e on ti je ko sto je bio
          Hatunic u Slobodi .
          ma 'ta ti ja pricam -kuhaj kukuruze 21.gif 13.gif

          07-07-2014 22:53 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
          prowler2 prowler2 is a Male
          moforaja


          Poruka: 5249
          Location: usa

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Mislim da Brazil ima malu shansu da pobjedi Njemachku. Njemci su kompaktan tim. Svi igraju sve. Brazil se oslanjao na neimarovu briljntnost koje sada nemaju. Ali ... uvijek je ali. Mozda to bude I dobro za Brazil. " Big Fill " mozda napravi chudo sa drugim igrachem I taktikom.

          07-08-2014 19:39 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
          abraxas abraxas is a Male
          moforaja




          Poruka: 6999
          Location: Jazzbina Abraxas

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Kako više nema nevinih veæ samo naivnih - Brazil.
          U suprotnom æe izbiti nemiri i pad vlade glede koliko para su uložili za igre a kruha nema za stoku sitnog zuba. Neimar ne igra ali pojaèali su se pravim sudijama i Švabe moraju biti dva tri puta bolje. A mogu li to?
          Reæi æu vam oko pola noæi.....sad peèem kokice i ladim pivo.

          07-08-2014 20:07 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
          Stranica (26): « prva ... « prethodna 20 21 22 [23] 24 25 26 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com