Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Dobrodoslica zlocincu » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina

Dobrodoslica zlocincu Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dokle ce se velicati zlocinci u BiH? Za koji dan ce izaci iz zatvora zloglasni ustaski zlocinac Dario Kordic.

    http://www.mojevijesti.ba/novost/191826/Mostar-Cekamo-te-Dario-Junak-Herceg-Bosne


Umjesto da optuzuju ovakve zlocince oni ih velicaju i docekuju rasirenih ruku 21.gif

06-03-2014 23:07 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..to im je dozvolilo medjunarodno pravo ili licemjerna medjunarodna zajednica ..ja mislim da za ratne zlocine ne bi trebalo i ne bi smjelo da bude pomilovanja ..jer to su svi zlocini bili sa predumishljajem ,ne iz nehata ili nesretnog slucaja ..covjek odlezi vishe u zatvoru kad je kriv za neku saobracajnu nesrecu i u toj nesreci neko pogine njegovom krivicom ,vec evo za sistemsko ili plansko ubijanje nekog naroda .

..kakvu pouku nose ova pomilovanja ostalim pokoljenjima ,jednostavan po meni nikakvu ,neki nacionalista ako dodje kad u priliku da etnicki ocistih desetak hiljada ljudi iz nekog grada pri tome ih ubija terorishe zlostavlja i na kraju ubije ,kazesh jednostavno sebi u toj situaciji pa zasto to ne uraditi .ako me ko kad i privede ili osudi za takvo nesto odlezat cu sedam osam godina i bila stvar i odlezo sam za svoj narod i niko me od njih nece nazivati ubicom i bit cu za narodni heroj ili junak

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

06-03-2014 23:45 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo I krajishnik I ona kurvetina zlochinachka plavshichka se mirno shetaju I uzivaju svoje starachke dane . I josh kad mi neko kaze ima boga . Pih. Samo nemojte da ponavljte prichu , vi vjernici , kako che im biti loshe na drugom svijetu. Pih.

06-04-2014 19:59 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

osudjeni i odlezali svoju kaznu a sta bih trebalo sada jos i kozu da im oderemo?
sam cin proglasenja krivim je dovoljan da se zna ko je zrtva a ko zlocinac, nisu oni nama problem sto izlaze nego vovi sto pisu!
gori su ovi portali i novine koje daju prostora ovakvima i stvaraju konfuziju u glavama obicnog naroda!
bolje bih im bilo da objasne svome narodu da je BiH drzava i da se nemoze dijeliti, moze samo jos gomila zrtava i unistavanja!
zlocina nad narodima, urbicidnih, ekoloskih... kojih vec ima na nasim prostorima, mi smo ispoljili zlocin i na najmanjoj cestici koja zivi u BiH prostoru
za one koji misle da ce supljom pricom u ciber svijetu stvoriti drzavu ili pobijediti "neprijatelja" vara se!

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

06-04-2014 21:00 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovo nije shuplja pricha nego konstatacija shta se deshava. Stvoriti drzavu je daleko komplikovanije nego samo zugati.

06-04-2014 21:09 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A to o objasniti da se BiH ne moze dijeliti ...nemoguche , Barem za sada dok se ove glavonje sa vrha ne skinu . Mislim kompletno I da se neke mlade snage sa svih strana ujedine I kazu dosta.

06-04-2014 21:13 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina
pokretac teme Thread Started by REALISTA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Volio bih kad bi se sprovela anketa u BiH medju katolckim zivljem da vidim koji procenat smatra i dozivljava Kordica kao svog "heroja". 14.gif
To je isto kao kad bi vrsili anketu u Njemackoj i kad bi ih pitali je li za njih Hitler zlocinac ili heroj. Ubjedjen sam da mnogi nijemci gledaju na taj dio svoje istorije kao jedan sramotni dio i da se ne ponose sa tim.

Kako moze normalan covjek odobravati protjerivanje i ubijanje neduznih ljudi samo zato sto im se nije svidjelo njihovo ime?21.gif
Mnogi "oni" kazu da je to bosnjacka propaganda sto prikazuju sebe kao zrtvu. Je li ti ljudi sami sebe lazu ili se prave ludi? Pa bili su svjedoci svakodnevnog bombardovanja "istocnog" Mostara i svakodvnevnog protjerivanja komsija Bosnjaka. Je li i to "propaganda", ono sto su oni sami svojim ocima gledali? 14.gif
Neki ce kazati, "pa bio je rat, ko je smjeo ista budali sa puskom reci",....ja se onda pitam, zar su morali tim "budalama sa puskama" pokazivati prstima u kojim stanovima i kucama se nalaze Bosnjaci?

Zanima me nakon 20 godina koji procenat "njih" se i dalje pravi ludim....21.gif

06-04-2014 21:54 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5289

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

REALISTA, evo ja se ne ponosim Kordiæem niti je on moj heroj, ali isto tako ti nemožeš napisati ," Za koji dan ce izaci iz zatvora zloglasni ustaski zlocinac "jer time sve Hrvate svrstavaš u ustaše.

06-04-2014 22:53 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina
pokretac teme Thread Started by REALISTA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Viribus:

    REALISTA, evo ja se ne ponosim Kordiæem niti je on moj heroj, ali isto tako ti nemožeš napisati ," Za koji dan ce izaci iz zatvora zloglasni ustaski zlocinac "jer time sve Hrvate svrstavaš u ustaše.


Ne znam zasto si se ti nasao u te 3 rijeci....zloglasni-ustaski-zlocinac

I kako mislis da sve Hrvate svrstavam u to kad kazem "zloglasni ustaski zlocinac"
Zato sam naglasio....da pored toga sto je bio ustasa (znaci nisam rekao "zloglasni hrvat"), nego sam ga svrstao u grupu ljudi od koje se navodno i Hrvatska ogradjuje. A to da je "zloglasni zlocinac"...pa zar nije? Zlocinac sigurno jeste jer je to i dokazano i Hagu...i nego sta nego je zloglasni...imati na dusi neduzne civile... 21.gif

06-04-2014 23:21 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

mudro zboris , Pasa 16.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

06-05-2014 00:46 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
bjelopoljac bjelopoljac is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 350
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nisu odlezali svoje kazne, odlezali su dvije trecine. Ne kontam zasto ih sude po 15-20 godina I onda nakon 7-8 hajte kuci, kao bili fini I zlatni 21.gif

06-05-2014 03:41 bjelopoljac is offline Pregledaj poruke od bjelopoljac Dodaj bjelopoljac u listu prijatelja
zorokrik zorokrik is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1337
Location: St.Marino

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Cuj Realista 13.gif 13.gif a drvetom i kamenom na covjeka koji je odlezao kaznu koju mu je odredio medjunarodni sud!Pa sta bi to trebalo sa covjekom???

18.gif 25.gif

___________________________________________________________________

    bar_dan.gif

    06-05-2014 14:02 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
    REALISTA REALISTA is a Male
    samo sto nisam


    Poruka: 1375
    Location: Bosna i Hercegovina
    pokretac teme Thread Started by REALISTA

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od zorokrik:

      Cuj Realista 13.gif 13.gif a drvetom i kamenom na covjeka koji je odlezao kaznu koju mu je odredio medjunarodni sud!Pa sta bi to trebalo sa covjekom???

      18.gif 25.gif


    Trebao bi jos da truhne u zatvoru.

    Ali ne zabrinjava me samo to. Zabrinjava me danasnja brojka ljudi u Mostaru i BiH koji podrzavaju takvog zlocinca i njemu slicne... 21.gif

    06-05-2014 16:24 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
    Magistar Magistar is a Male
    moforaja




    Poruka: 2667

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ja imam sasvim druge informacije: Živo zaboli ljude neka stvar za te stvari, pa i to moguæe pomilovanje.

    Jedino ako ti imaš rezultate neke objektivne i svježe ankete, koja je upravo zbog toga ciljano provedena ovih dana u Mostaru.
    Ako imaš, onda bi bio red bi bio da to saznanje podijeliš s nama.
    A ako nemaš, to znaèi da opet kenjaš po svom obièaju po velikom broju svojih sugraðana.

    ___________________________________________________________________

      06-05-2014 18:24 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
      prowler2 prowler2 is a Male
      moforaja


      Poruka: 5248
      Location: usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Donekle ispravno . Imash li ti te ankete REALISTA ?

      06-05-2014 19:18 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
      berber berber is a Male
      moforaja


      Poruka: 4397
      Location: Na Tepi

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ma ja!

      ___________________________________________________________________
      nema vise ni tepe

      06-05-2014 22:07 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ...Realisto ,jedno 50 posto ljudi iz sva tri naroda misle da su njihovi Heroji osudjeni u Hagu nevini ,jer je to sve djelo medjunarodne zajednice i da su to samo ljudi koji su branili svoj narod ..jeli taj procenat veci ja se ne bi usudio to prognozirati ..da im nije mrsko sto je izasho ima ih sigurno josh jedno 20 %

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 06-05-2014 u 22:22.

      06-05-2014 22:15 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9495
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citam jedan tekst od S. Sotrica na FB neki dan i onako kada sam presabrao malo razmisljam
      sve ovo sto nam se dogadjalo u zadnje vrijeme je produkt samo nas, stanovnika eks. YU
      istorija naroda je iskrivljivana i pisana od podobnih kako bih stvarali mitovi da lakse vladaju narodom
      vladaju je blaga rijec, manipulisu pase bolje
      ako pogledamo logore u kojima su stradali civili, pa smo sada svjedoci negiranja zlocina u njima
      to nam ponavlja konstantno sa svakom vlascu
      njemci su prihvatili istinu i izvinuli se zrtvi a mi negiramo i velicamo zlocince...
      zato postoji opravdana bojazan kod obicnih ljudi sta ce se desiti ako recimo: umre Tito, izgubi SDA na izborima i slicni prevrati u drustvu...

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      06-05-2014 22:17 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      STECAK STECAK is a Male
      moforaja


      Poruka: 3604
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      A ja mislio branioci se ispisali otisli na godisnje a oni se
      samo schuchurili iz karasha
      pa cekaju da stanu na predzidje krscanstva 13.gif

      06-05-2014 22:27 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
      STECAK STECAK is a Male
      moforaja


      Poruka: 3604
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      nije mi samo jasna "logika" izdrzavanja zatvorske kazne
      od 1/8, 1/4 , 1/16ne, koji je to qu 38.gif kuriku.
      Da li je to anglo/saksonski krivicni zakonik , pa onda ono
      " haj ti priznaj pa cemo se dogovoriti o visini kazne ".
      DZe to ima .Mislim da BiH -ova sadasnja kao nasljednica one BiH je nasljednica i
      negdasnjeg pravnog sistema (da li Rimskog ili nekog drugacije zvanog -neznam)
      al' ocito se u BiH umiksalo onako kako se nekome kurac dig'o(iz Europe) , pa haj da ih ovako jebemo.
      Europa je jedna stara ofucana pichketina koja nikada nije imala djece ,jalova i izjebana do daske sto je i pokazala u proteklom ratu.Po njoj i njenim "pravilima" mi bi se jos taslacili.A sada je na djelu "demokratizacija" balkanskih plemena koji su se uCHerali u torove .
      A mi jebeni ovakvi kakvi smo, ponosni na svoje zlikovce "heroj/a ne zlikovac", jos dugo cemo cistiti AK-47 drnchom i podmazivati za neka "bolja vremena",sve dotle dok nas neka nova majka(macheha) ne usvoji.Do tada , stojmo cvrsto na braniku svije nacionelne(isticke) pravedne opredeljenosti.,jer da smo bili napadaci bili bi "Hrvatsko vjece navale" a ne obrane.
      Moj tata je u HVO/u a tvoj ?????
      Na heliodromu!

      06-05-2014 22:40 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
      Stranica (7): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com