Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » NAUKA » krava » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (13): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    nemoj pretpostavljati ..... ja nisam jos nista reko.
    volio bi da shvatim tvoje i prowlerovo misljenje o ovome.

    dakle krava je vec bila na zemlji prije nastanka covjeka, posteno.
    ali svakako ta tadasnja krava nije davala 20-30 litara mlijeka dnevno, cak i kada nije trudna. slazemo li se?
Krave moraju biti trudne 7 mjeseci u godini da bi producirali mlijeko ? Zar to nisi znao ?? Kravu su ljudi podesili da je trudna svake godine ... u divljini krava nije trudna svake godine ali se to ne isplati chovjechanstvu. Znash li shta je steona junica ? Mnogo vishe para dobijesh sa steonon jer ona pochinje proizvodit mljeko. Ona koja nije .... prc nema kamlje.

06-05-2014 19:40 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Eh sad ... mi smo , chuj mi smo , postavili neke parimetre, kako mi zamishljamo kravu. Sad je na tebe red Tana ... opleti 01.gif

06-05-2014 19:44 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sad samp da se dogovorite ti i Green kakve boje mora krava da bude 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

06-05-2014 20:12 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zelene naravno. 04.gif

06-05-2014 20:18 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja baš èekam Tanu, da nastavimo na ovu temu... zanima me koja je poenta, šta želi da nam kaže, šta želi da nas pita...

nas æafire 13.gif

___________________________________________________________________

    06-05-2014 20:21 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nemoj tako. Nismo mi chafiri ... samo smo neupucheni 01.gif

    06-05-2014 20:25 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ja stvarno chekam Tanin odgovor o kravama. A jesmo chobani u 3pm 01.gif

    06-05-2014 20:26 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Tana bass , Green vocal , ja bubanj. Opleti o kravama 01.gif

    06-05-2014 20:30 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ima li novih chlanova shto bi se uchlanili u bend ?

    06-05-2014 20:32 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      http://www.youtube.com/watch?v=tS1C9miU1wg
    Krava u stranoj zemlji. Za naslov ?

    06-05-2014 20:36 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Izvinjavam se . Moderi pobrishite ova moja sranja. Zahvaljujem.

    06-05-2014 20:44 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od prowler2:

      Nemoj tako. Nismo mi chafiri ... samo smo neupucheni 01.gif





    ..za neupucene je Kuran dusu dao ,,ima u Kuranu poglavlje koje se zove Al Bakara sto u prevodu znaci Krava ..to je druga sura po redu u Kuranu i ima 286 ajeta ,prvi dio te sure upravo govori o stvaranju covjeka ..uzmite kuran procitajte suru Al Bakara mozda ce vam biti jasno kako je nasto covjek

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    06-05-2014 21:30 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17853
    Location: na prinudnom radu :)
    pokretac teme Thread Started by tana

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ok, dakle green i prowler se slazu da je proces trajo par hiljada godina.

    to nema apsolutno nikakve logike, evo zasto:

    dakle po vama je doso pajdo i reko svome sinu: sine evo ti krava od koje trenutno nemamo nikakve fajde, ali njeni potomci ce za par hiljada godina poceti proizvoditi puno mlijeka. tvoj zadatak je da se brines o njoj, hranis je, cistis ispod nje, paris je .... i na kraju da ovo znanje preneses na svog sina. tako ce za par hiljada godina covjecanstvo imati puno koristi od tih krava koje cemo pripitomiti.

    nikakve logike.

    btw prowler - krava muzara uopste ne moraju da budu trudne da bi davala mlijeko.
    naprotiv obicno se te krave cak i ne pare jer su namjenjene prvenstveno da daju mlijeko. mislim da je potrebno samo jednom da budu trudne i vise nikad.

    postoje druge vrste kravea koje se jedu i radjaju djecu. siguran sam da ce green ovo da potvrdi jer je studioro veterinu i sigurno zna vise o tome od nas dvojice.

    koja to jos zivotinja proizvodi mlijeko kad nije trudna, osim domacih zivotinja?

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    06-05-2014 21:30 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17853
    Location: na prinudnom radu :)
    pokretac teme Thread Started by tana

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    evo sta ja mislim o kravi

    krava, kao i vecina domacih zivotinja je poklon ljudima od dragog boga.

    napravio bog svemir, planetu zemlju, ljude i dao nam sve sto nam je potrebno za zivot.

    napravio resurce, drvo, metale, ugalj, naftu, plin, hranu, domace zivotinje, vodu, zrak, itd ....

    i reko evo vam ljudi uzivajte. znao je dacemo jako brzo napredovati i da cemo nauciti da koristimo resurce koje nam je dao. kako je znao? kako nece znati kad nas je on programiro.

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    06-05-2014 21:35 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Wow. Tana. Svaka chast da si ovo napisao. Poshtujem. Eh sad ... suprotne argumente chesh dobiti od moje malenkosti ubrzo. Ne mogu se skoncentrisati u ovo vrijeme .. idem na hirurshki sto ubrzo ali kad se vratim ... punim pluchima ... 01.gif Pozdrav 10.gif

    06-05-2014 21:40 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..kad si kod stola usput neka te osuneete 02.gif

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 06-05-2014 u 21:44.

    06-05-2014 21:43 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Mozda I zatrazim ali mi moja kaze .......nemmmojjj. Valjda joj godi extra koza ??? Ko che im znat 02.gif

    06-05-2014 21:49 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6998
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Krava je...
    Lijepa sprijeda. Ima lijepe oèi.
    Lijepa iz profila. Ima velike sise.
    Nije baš lijepe pozadine. Nekako nezgrapna, nije tako jebozovna kao kobila. Ili umiljata poput ovce.
    Ove hercegovke,kamenjarke, su baš neke nepristojne i nepristupaène. Govore Nuuuuuuuuuuuuu i nose rep. Jezik im pogan. I hrapav.
    Moj Tanasije, kad je sišao u Mostar, zaljubio se u jednu Šarulju, s Rudnika. Ona ga pitala, sve ga je pitala, da li bi on mogao sa svakom tako, da li je Hrvat, voli li Šabana.
    Našlo ih u štali, pukla bruka. A nad Mostarom svu noæ, umjesto kiša, padale granate.
    Meni je najljepša Milka. Ljubièasto volem. Su orasi.

    06-05-2014 21:56 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od tana:

      ok, dakle green i prowler se slazu da je proces trajo par hiljada godina.

      to nema apsolutno nikakve logike, evo zasto:

      dakle po vama je doso pajdo i reko svome sinu: sine evo ti krava od koje trenutno nemamo nikakve fajde, ali njeni potomci ce za par hiljada godina poceti proizvoditi puno mlijeka. tvoj zadatak je da se brines o njoj, hranis je, cistis ispod nje, paris je .... i na kraju da ovo znanje preneses na svog sina. tako ce za par hiljada godina covjecanstvo imati puno koristi od tih krava koje cemo pripitomiti.

      nikakve logike.

      btw prowler - krava muzara uopste ne moraju da budu trudne da bi davala mlijeko.
      naprotiv obicno se te krave cak i ne pare jer su namjenjene prvenstveno da daju mlijeko. mislim da je potrebno samo jednom da budu trudne i vise nikad.

      postoje druge vrste kravea koje se jedu i radjaju djecu. siguran sam da ce green ovo da potvrdi jer je studioro veterinu i sigurno zna vise o tome od nas dvojice.

      koja to jos zivotinja proizvodi mlijeko kad nije trudna, osim domacih zivotinja?
    Hoshesh da kazesh ovca ? naravno. Ovca je drugachija vrsta ali ipak se proteze evolucijom. Koja je dobra za Mlijeko , koja je dobra za vishe mesa . Jeli to bog stvorio drugachije vrste pa da chovjek bira ??

    06-05-2014 21:56 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od abraxas:

      Krava je...
      Lijepa sprijeda. Ima lijepe oèi.
      Lijepa iz profila. Ima velike sise.
      Nije baš lijepe pozadine. Nekako nezgrapna, nije tako jebozovna kao kobila. Ili umiljata poput ovce.
      Ove hercegovke,kamenjarke, su baš neke nepristojne i nepristupaène. Govore Nuuuuuuuuuuuuu i nose rep. Jezik im pogan. I hrapav.
      Moj Tanasije, kad je sišao u Mostar, zaljubio se u jednu Šarulju, s Rudnika. Ona ga pitala, sve ga je pitala, da li bi on mogao sa svakom tako, da li je Hrvat, voli li Šabana.
      Našlo ih u štali, pukla bruka. A nad Mostarom svu noæ, umjesto kiša, padale granate.
      Meni je najljepša Milka. Ljubièasto volem. Su orasi.
    13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

    06-05-2014 21:57 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    Stranica (13): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com