Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » IN MEMORIAM » Crvena jabuka -Drazen Ricl-Zijo » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Crvena jabuka -Drazen Ricl-Zijo Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Danas se navrsilo 28. godina od prerane smrti muzicara ,zabavljaca ,nadrealiste ,covjeka koji je za kratko vrijeme dao mnogo kako tadasnjoj Yu-muzickoj sceni tako i bosanskohercegovackoj.Bio je originalan i na svoj nacin sarmantan da kako kaze B.Siber ,njegov kolega i drug ,"imao je neku karizmu pri sebi i da sada prodje kraj vas vi bi se morali okrenuti za njim ".Umro je 1.10.1986.god dvanaest dana poslije saobracajke pred Mostarom.Osnivac "Crvene jabuke " zivi zajedno sa svojom grupom i ako nije s njima ,fizicki.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane STECAK dana 10-02-2014 u 22:46.

10-02-2014 02:10 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

10-02-2014 12:40 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
Gelender Gelender is a Male
ne more meda




Poruka: 37
Location: u prknu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Zijo, najbrža ruka srednje Bosne, ukljuèujuæi i zajednicu opština Tuzla – car pare, magle i ostalih vremenskih nepogoda...


33.gif

    ___________________________________________________________________

      “Fighting for peace is like screwing for virginity.”

    10-02-2014 15:35 Gelender is offline Pregledaj poruke od Gelender Dodaj Gelender u listu prijatelja
    KULJE1969 KULJE1969 is a Male
    raja




    Poruka: 1794
    Location: Brace Krpo 19

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Sjecam se i kad su stradali taj dan trebali imati koncert na kantarevcu. 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

    10-02-2014 23:20 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      wZf5SX5flcQ

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    10-03-2014 13:57 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17887
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    33.gif

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    10-03-2014 23:39 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9503
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    33.gif

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    10-04-2014 14:19 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    hari hari is a Male
    samo sto nisam




    Poruka: 1110
    Location: Sverige

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    33.gif

    10-10-2014 12:13 hari is offline Pregledaj poruke od hari Dodaj hari u listu prijatelja
    nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com