Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » ISIL - ameri » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (20): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..Sema ja samo vrijedam Ridjobradog poserem mu se u sred usta i ridje brade ,ako je on vjernik onda sam ja marsovac i slobodno neka grijeh ide na mene ako sam pogrijeshio prema njemu ..od kada se za lopova i lopove ilazove moze reci da je vjernik
    ...ti si mi puno drag ko vjernik ovako na prvu ..ve ja tebi volim samo malo prashine pod nos ili pod guzicu baci buha jer i ti to radish nama svima 19.gifto sto ti nekad neznash nisi ti kriv a pravish se da znash 07.gif zato smo mi ti da te prosvjerlimo i edukujemo
Sto lazes ko ker . U postu si fino izvrijedo imame sa bradom , one koji ih slusaju i tako redom . Evo da ti ja napisem ko je imam u mojoj dzamiji i ko drzi hutbe . Hatib dzamije u koju ja idem je arap iz Magriba , magistar po zanimanju u firmi koja ima samo jednog stranca i to samo njega . Postuju ga strasno , daju mu slobodno tri sata kada je petak , ima covjek platu da ti se zavrti glava . Dzematlije su vecina zaposleni ili studenti a dzematlije su iz raznih zemalja . Svedjani , Bosnjaci , Iracani , Marokanci , Ukrajinci , Finci , Albanci sa Kosova , Hrvati , Srbi , Somalijci . Dakle sareno . Skupi se kad treba finih para jer imas tu inzinjera, doktora , privatnika itd itd - Tebi ne valja Bakir ali ti valja Scepo tj Radoncic . Bakir je lopov a Scepo zardio tri tornja kuhajuci kafe u Predsjednistvu . I ti si za politike 04.gif

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

10-29-2014 11:44 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tovaru jedan ..de nam malo o ridjobradom kojem se ja serem u njegova zvaljava lazljiva i pokvarena usta ,ne interesuju me ti iz Magriba ,mene neinteresuju ti tvoji studenti djaci ni milicajci sa kojima ti klanjash ,klanjajte vi za sebe ,kako seresh i ljude vrijdash po forumu slaba ti fajda od te nauke kojom se ti bavish i slab si ucenik toh Filozofa i mene neinteresuju nicije pare a ni plate a tebi su izgleda najvece vrijednosti papirnate i mirishljave novcanice..


..hocesh da ti prevedem ovo sto sam napiso ...Tovaru jedan 24.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 10-29-2014 u 14:08.

10-29-2014 14:07 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

        citat od vjetar:

      ..Sema ja samo vrijedam Ridjobradog poserem mu se u sred usta i ridje brade ,ako je on vjernik onda sam ja marsovac i slobodno neka grijeh ide na mene ako sam pogrijeshio prema njemu ..od kada se za lopova i lopove ilazove moze reci da je vjernik
      ...ti si mi puno drag ko vjernik ovako na prvu ..ve ja tebi volim samo malo prashine pod nos ili pod guzicu baci buha jer i ti to radish nama svima 19.gifto sto ti nekad neznash nisi ti kriv a pravish se da znash 07.gif zato smo mi ti da te prosvjerlimo i edukujemo
    Sto lazes ko ker . U postu si fino izvrijedo imame sa bradom , one koji ih slusaju i tako redom . Evo da ti ja napisem ko je imam u mojoj dzamiji i ko drzi hutbe . Hatib dzamije u koju ja idem je arap iz Magriba , magistar po zanimanju u firmi koja ima samo jednog stranca i to samo njega . Postuju ga strasno , daju mu slobodno tri sata kada je petak , ima covjek platu da ti se zavrti glava . Dzematlije su vecina zaposleni ili studenti a dzematlije su iz raznih zemalja . Svedjani , Bosnjaci , Iracani , Marokanci , Ukrajinci , Finci , Albanci sa Kosova , Hrvati , Srbi , Somalijci . Dakle sareno . Skupi se kad treba finih para jer imas tu inzinjera, doktora , privatnika itd itd - Tebi ne valja Bakir ali ti valja Scepo tj Radoncic . Bakir je lopov a Scepo zardio tri tornja kuhajuci kafe u Predsjednistvu . I ti si za politike 04.gif



Ako ti svi likovi koje si naveo stoje iza svega šta (a posebno kako i na kakav naèin) pišeš na forumu, i kako gradiš svoj rezon, onda vala ne vrijedite svi zajedno ni za popare.

Ostavljam slobodno sumnju u to da su i ti ljudi takvi, ako imaju imalo pameti onda je èudno da ti nisu uæerali imalo u tintaru.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 10-29-2014 u 14:26.

10-29-2014 14:26 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..prije bi semi utjero metar u guzicu vec dva mikrona u glavu ,jer po meni nema ni milietar pameti zato se izrazajem u mikronima 02.gif ..prvo bi trebalo semu naucit sta su mikroni 13.gif 13.gif da bi svatio jedinicu mjere njeogve pameti

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-29-2014 15:09 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..evo napisat cu ovde jednu poznatu pjesmu a koliko ce je sema razimjeti to nemogu garantovat .ali prvmo mu moram reci da dio teksta gdje se spominju Andjeo neka cita Ridjobradi Izetbegovic ,ovi drugi neka ciataju Covicu ,ovi treci neka citaju Dodice pa ko im se vishe svidja neka svako svoga junaka zamishlja kao Andjela ako je semi Haram citati Andjele neka cita kako hoce ili neka pita filozofa iz Magriba







..Pogledaj svoj dom (Ridjobradi) Andjele
I skini paucini sa ociju
Vidjeces prizore potresne
Vidjeces nesrecne i bolesne
Vidjeces cemer smrt i jad

Pogledaj stado(Ridjobradi)Andjele
Sve sami bogalji i prosjaci
Slijepi tumaraju u gomili
Svima ste kicmu polomili
Od tebe (Ridjobradi) ocekuju Spas

Pogledaj bagro (Rridjbradi) Andjele
Tvoja dusha je prokleta kroz dove sirotinje
Svima ste stavili amove
Sebi sagradili Hramove
Ruke vam krvave okrizle u kradji

Podigni pogled svoj(Ridjobradi)Andjele
Sjeti se krstaskih ratova
Sjeti se preklanih vratova
Kad dodjesh bogu na istinu
neka ti u dushi vlada pakao

Uslishi molitve Ridjobradi (Andjele)
Dabogda ti se srushili Hramovi
Pa na svojoj kozi osjeti
Sta znaci bjeda strah i bol

Pogledaj svoj dom Ridjobradi(Andjele)Andjele
I skini paucinu sa ociju
Vidjeces prizore potresne
Vidjces nesrecne i bolesne
Vidjeces cemer smrt i jad



..Otvori sema novine i vijdces i ti i Ridjobradi nesrecne i bolesne ,gdje su trogodisnjem Mehmedu Osmicu potrebne pelene i lijekovi i hrana i josh nema bubrega a ne samo njemu tu su stotine hiljada takvi i nezna im se broj ,treba autobusna karta da ode na pregled ,nema naocale jer mu je oslabio i vid , ali nema para za tu kartu da ode do bolnice na pregled a sta ce mu i pregled i ta karta za autobus kad nema para za lijekove ..Ja eto znam ko je mali Mehmed i podignem svoj pogled a ti me pitash ko je Hanifa i kazes mi konju jedan kako neznash i nisi cu za njega ,nabjem na kurac i tebe i Hanifu ..ja znam ko je trogodisnji Mehmed i njemu slicni
..jesi gdje kad cuo u Jugoslaviji da neko nije imo za kartu da ode kod doktroa ,da nema pelene ,da nema naocale da nema hranu i odjecu ,danas samo gledamo nesrecne bolesne cemer smrt i jad i prizore potresne dok Ridjobradi njegava svita sjedaju guzicom u auto od pola miliona maraka i josh dizu bedeme oko svojih Hramova da negledaju i ne vidie bolsene i nije ih stid ,meni kazu da se trebam stidit sto neznam Hanifu ,josh jednom vas nabijem na go kurac i tebe i njega zajedno pa svrsavajte do bola od ljepote..onda se zalite Agdom od baklave i ruzica da vas opet bolje mogu nabiti na kurac do vasheg bola

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 6, zadnji put od strane vjetar dana 10-29-2014 u 17:10.

10-29-2014 16:26 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ....nije ga stid i njega i njegove zene koja na sebi ima svaki dan dvadeset hiljada maraka odjevnih predmeta na svojoj guzici ..zna dragi bog da li ih je zaradila


nemoj tako, mozda je zaradila zena. mozda ga dobro pusi 27.gif
dakle zaradjeno.

e drugo je pitanje da li je on zaradio ... 13.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

10-29-2014 22:27 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..vjerovatno je da ga zna popushit na lesho 27.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-29-2014 22:58 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ne bi se seljanka hljeba znala najesti da joj nije njega ,to jest da nije nakro

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-29-2014 23:00 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sema je , donekle , u pravu u jednu ruku
a u drugu
sta mu se stavi. 13.gif

10-29-2014 23:47 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    Tovaru jedan ..de nam malo o ridjobradom kojem se ja serem u njegova zvaljava lazljiva i pokvarena usta ,ne interesuju me ti iz Magriba ,mene neinteresuju ti tvoji studenti djaci ni milicajci sa kojima ti klanjash ,klanjajte vi za sebe ,kako seresh i ljude vrijdash po forumu slaba ti fajda od te nauke kojom se ti bavish i slab si ucenik toh Filozofa i mene neinteresuju nicije pare a ni plate a tebi su izgleda najvece vrijednosti papirnate i mirishljave novcanice..


    ..hocesh da ti prevedem ovo sto sam napiso ...Tovaru jedan 24.gif
Pa ti napiso i su gornjem postu da su svi hablecine koje dolaze da slusaju imama koji baca provale i lazi dzematlijama koji samo zive od socijale jado jadnice . Pare mi nisu bitne jer ih imam hvala Allahu i stekao sam ih postenim radom i zalaganjem . Opisao sii u gornjem postu sramtono i jadno kako to dolikuje obozavaocima lika i djela zlocinca Broza koji je u onoj neimastini i bijedi kad se hljeb i mlijeko dijelili na tackice isao po nekoliko mjeseci da ubija zivotinje po svijeti troseci pare i ne sekirajuci se za to kako zive njegovi borci u jadu i bijedi . ´da ne bi Trumana i jaja i paketa krepalo bi sve od gladi a on trideset vila po Jugi imo( citaj Srboslaviji)

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane semirizsvemira dana 10-30-2014 u 00:16.

10-30-2014 00:16 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sema ti si ocigledno opeterecen jugoslavijom i titom ..neko te dobro otrovo ili drilovo ..jeli se to desilo u trenutku raspada Jugoslavije ili kasnije posle rata ja to nebi znao tacno reci ko te napuco ili nahusko na Tita ..ne kaze niko ovde da je neki sistem idealan ,nisu bash ni svedi ni norvezani zadovoljni sa svojim vladama i politicarima tako ni sa Titom nisu bili svi sretni i moglo je sigurno da bude malo bolje bolje ..Trumanova Jaja su se jela isto tako i u Njemckoj posle rata ,sta si ti jeo u ratu ili posle rata za vrijeme Izetbegovica Ikar konzerve ,pa nam obeca zlatne kashike ,napuni zlatne samo njegovom sinu koje je obeco narodu a narodu ostavi kurac da izbije oci ,dok narod pretresa po kontejnerima kese sa smecom da bi prezivili ..kakv je god idiot Tito bio za tebe ne mozes ga porediti ni sa jednom dlakom njega i komuniste sa SDA i Dinastijom Izetbegovica ..zavili su Bosnjske u crno i doveli ih do dna egzistenije ..Kome su to Tito i komunisti ugrozili egzistenciju u bivshoj Jugoslaviji ..da nije bilo nacionalista i fasisticki stranaka SDA ..SDSa i HDZa nebi nikad doshlo do pokolja u bivshoj Jugoslaviji i ne bi se ta drzava nikada raspala ,ja ga sudim sto nije josh vishe ubijo te medvjede umjesto po lovistima koje je lovio po shumama trebo je trijebiti medju ovima koji napravishe pokolj medju narodima
..ovo ti danas dobri jeli a oni ti nisu valjali jer nisi mogo da dodjesh ranije do svedske ..da nisi dsoho do svedske nebi se hljeba znao najesti i da ti nebi rata josh bi ti smola iz ushiju curila jer se nebi znao umiti ..jeboli vas dan vash pobjesnili psi ,ovi tvoji koje ti obozajesh zaboravili su na sirotinju ,na bolesne ,na stare i na mlade i na sve normalne ljude u BIH..kome je dole dobro haj samo mi kazi ..pet posto ljudi zivi normalno a ostali dio sastavlja kraj sa krajem evo vec dvadeset godina ubijaju narod svojim lopovluciam magarci jedni i ti sa njima zajedno si magarac koji ih obozajesh i koji glasash za njih i hvalish ih a nas sve nazivash kerovima i budalam koji mislimo drugacije

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-30-2014 00:52 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ovo se pretvara u ažBahu a la Bosnishe style

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

10-30-2014 01:44 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sema "baci" post 3.novembra i svi ce ti grijesi
za proteklu godinu biti oprosteni.Mali grijesi ,nista ono veliki grijesi .
Lista ti je duga ,pa nebi bilo lose a muharrem mjesec je tu.bujrum.

10-30-2014 03:36 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..evo napisat cu ovde jednu poznatu pjesmu a koliko ce je sema razimjeti to nemogu garantovat .ali prvmo mu moram reci da dio teksta gdje se spominju Andjeo neka cita Ridjobradi Izetbegovic ,ovi drugi neka ciataju Covicu ,ovi treci neka citaju Dodice pa ko im se vishe svidja neka svako svoga junaka zamishlja kao Andjela ako je semi Haram citati Andjele neka cita kako hoce ili neka pita filozofa iz Magriba







    ..Pogledaj svoj dom (Ridjobradi) Andjele
    I skini paucini sa ociju
    Vidjeces prizore potresne
    Vidjeces nesrecne i bolesne
    Vidjeces cemer smrt i jad

    Pogledaj stado(Ridjobradi)Andjele
    Sve sami bogalji i prosjaci
    Slijepi tumaraju u gomili
    Svima ste kicmu polomili
    Od tebe (Ridjobradi) ocekuju Spas

    Pogledaj bagro (Rridjbradi) Andjele
    Tvoja dusha je prokleta kroz dove sirotinje
    Svima ste stavili amove
    Sebi sagradili Hramove
    Ruke vam krvave okrizle u kradji

    Podigni pogled svoj(Ridjobradi)Andjele
    Sjeti se krstaskih ratova
    Sjeti se preklanih vratova
    Kad dodjesh bogu na istinu
    neka ti u dushi vlada pakao

    Uslishi molitve Ridjobradi (Andjele)
    Dabogda ti se srushili Hramovi
    Pa na svojoj kozi osjeti
    Sta znaci bjeda strah i bol

    Pogledaj svoj dom Ridjobradi(Andjele)Andjele
    I skini paucinu sa ociju
    Vidjeces prizore potresne
    Vidjces nesrecne i bolesne
    Vidjeces cemer smrt i jad



    ..Otvori sema novine i vijdces i ti i Ridjobradi nesrecne i bolesne ,gdje su trogodisnjem Mehmedu Osmicu potrebne pelene i lijekovi i hrana i josh nema bubrega a ne samo njemu tu su stotine hiljada takvi i nezna im se broj ,treba autobusna karta da ode na pregled ,nema naocale jer mu je oslabio i vid , ali nema para za tu kartu da ode do bolnice na pregled a sta ce mu i pregled i ta karta za autobus kad nema para za lijekove ..Ja eto znam ko je mali Mehmed i podignem svoj pogled a ti me pitash ko je Hanifa i kazes mi konju jedan kako neznash i nisi cu za njega ,nabjem na kurac i tebe i Hanifu ..ja znam ko je trogodisnji Mehmed i njemu slicni
    ..jesi gdje kad cuo u Jugoslaviji da neko nije imo za kartu da ode kod doktroa ,da nema pelene ,da nema naocale da nema hranu i odjecu ,danas samo gledamo nesrecne bolesne cemer smrt i jad i prizore potresne dok Ridjobradi njegava svita sjedaju guzicom u auto od pola miliona maraka i josh dizu bedeme oko svojih Hramova da negledaju i ne vidie bolsene i nije ih stid ,meni kazu da se trebam stidit sto neznam Hanifu ,josh jednom vas nabijem na go kurac i tebe i njega zajedno pa svrsavajte do bola od ljepote..onda se zalite Agdom od baklave i ruzica da vas opet bolje mogu nabiti na kurac do vasheg bola
Meni se cini da je tebi potrebna pomoc 19.gif Kakve veze bolan ima Bakir Izetbegovic sa bolesnim ljudima . ja te opet pitam sta je Zlaja uradio , Komsic , Scepo , sta si se dopovezao Bakira . Pljujes covjeka bez ijednog dokaza . Kako te bolan nije stid . I ti kazes da si musliman
Ovo drugo sto kazes da nije bilo sirotinje u Srboslaviji se mogu samo grohotom nasmijati 04.gif 13.gif Pa bolan 2 miliona jugoslovena je zivjelo vani a deset godina prije rata je 30 posto ljudi zivjelo od minimalca . Zaboravio se redove na mlijeko ,kruh, ulje , kafu ibenzin . U kojoj drugoj drzavi se to desavalo . Ni u Lesotu ako znas gdje se to nalazi . A Ebu Hanife r.a. je bio takva ljudina kakvih je malo ´hodilo po kugli zemaljskoj . Musliman a ne zna ko je Ebu Hanife. Ubi se , bolje ti je 19.gif

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

10-30-2014 12:40 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sema umorio sam se tebi ugonit znanje u glavu .lakshe bi ti utjero u guzicu 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-30-2014 17:52 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ti meni ugonis znanje smijeh.gif smiley24.gif smiley24.gif OkleTebe.gif

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

10-30-2014 23:16 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..neka te sad malo preuzme Green i Berber

..ne prima ja platu od ministarstva za obrazovanje da tebi ugonim znanje

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 10-31-2014 u 01:17.

10-31-2014 00:09 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4412
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vjetre junaci tastatura su chudo!

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

10-31-2014 08:53 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
moforaja




Poruka: 5952
Location: U podrumu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..neka te sad malo preuzme Green i Berber

    ..ne prima ja platu od ministarstva za obrazovanje da tebi ugonim znanje


....Vjetre, bola - prvo išæeraj zlo iz Seme....a onda mu uæeraj....dobro.....! 07.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
Moj Mostare ko ti lomi grane,
ko zavadi mostarske jarane,
ko to tebi istoriju piše,
ko to želi da te nejma više.

10-31-2014 11:14 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od berber:

    Vjetre junaci tastatura su chudo!







..umrorio me skroz ..malo me pogurajte 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-31-2014 12:05 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stranica (20): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com