Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » ISIL - ameri » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (20): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 10 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4418
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ima ih onakih u Kopenhagenu koliko hoces.Kad ih upitas kad su dosli u Dansku,kazu krajem 1991 cim je zapucalo u Sloveniji i Hrvatskoj.A sad kad pricaju pa pobise sve sto se mrda!!

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

10-31-2014 13:56 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Izetbegovic reko da cemo jesti zlatnim kasikama . Ako ne doneses taj dokaz da je to on reko onda cu te od danas zvanit krmce jer lazes ko krmce podrumasu i pobjeglico

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

10-31-2014 19:16 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4418
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://www.youtube.com/watch?v=R1bxqnjosc4

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

10-31-2014 20:50 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4418
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://www.youtube.com/watch?v=es23VDmRn0s

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

10-31-2014 20:55 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

spoon is collectively built object 13.gif

treehuggers, dogooders 13.gif

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

10-31-2014 20:57 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Uzimati za ozbiljno Filipovica je isto kao da neko uporedi Ronalda i Vrsajevica . Propali polticar , propali akademik i propali povijesnicar . Jedan dan su mu Bosnjaci Bosnjaci , jedan dan su mu Bosnjaci Srbi a jedan dan su dosli iz Turske . Sto se tice ovoga za podjelu BiH pogledati temu na politivi o onima koji mrze Aliju . Pametan covjek ce razumjeti kakav je politicar bio Alija rahmetli s obzirom kakve je polticare imo protiv sebe . Cijeli Zapad i Srbiju i Hrvatsku i jos mu doso ovaj propali politcar ciji je najveci domet bio biti ambasador , A nikoga uz sebe nije imao rahm Alija Jedna od najvecih licnosti zadnje decenije 20 vijeka a mnogi obicni ljudi po svijetu su to i razumjeli i cijenili

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

10-31-2014 21:54 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pametan politièar prije svega nema cijeli Zapad, a ni ostale protiv sebe nego uz sebe, ili s mirom






-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

10-31-2014 22:58 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dakle tebi je pametan politicar koji podrzava USA koja ubija civile po svijetu kad im se scefne i pri tom ih jos pljackaju . Mozda jeste ali takav politicar nije pravedan a Alija je bio pravedan to bar svaka budala zna

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

11-01-2014 01:56 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

    Izetbegovic reko da cemo jesti zlatnim kasikama . Ako ne doneses taj dokaz da je to on reko onda cu te od danas zvanit krmce jer lazes ko krmce podrumasu i pobjeglico




..jeste reko je

..jesu li nedavno raja kroz Sarajevo nosala ko fol zlatnu kashiku dugu deset metara 19.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

11-01-2014 01:59 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..reko je josh i ovo

..mirno spavajte rata nece biti

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

11-01-2014 02:00 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od semirizsvemira:

      Izetbegovic reko da cemo jesti zlatnim kasikama . Ako ne doneses taj dokaz da je to on reko onda cu te od danas zvanit krmce jer lazes ko krmce podrumasu i pobjeglico




    ..jeste reko je

    ..jesu li nedavno raja kroz Sarajevo nosala ko fol zlatnu kashiku dugu deset metara 19.gif
Raja nosila kasiku tj onaj ublehas Brkan , placen covjek od Dodika . I tebi to dokaz da je Alija rahmetli reko da cemo jesti zlatnim kasikama 04.gif 04.gif 04.gif 13.gif 13.gif . I crvena Barca 13.gif Gdje si ti rasto , jer reci u sumi je grijeh . I medjed zna bolje o politici fudbalu sportu od tebe

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

11-01-2014 02:04 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ne sto bi mi to bio dokaz sto su raja nosala kashiku kad znam da je reko ,vec je ta kashika bila ironija na ono sto je reko ispred svoje stranke a njegova stranka to nije ostvarila .onda su raja u znak zajebanije nosili tu stranku ..isto kao sto ce Bakira zajebavat za 100 000 radni mjesta ..Izetbegovici su poznati po senilnosti kad predju pedesetu ,onda kazu nesjecam se da sam ja to reko

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 11-01-2014 u 02:09.

11-01-2014 02:08 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..da ne pricamo o kashiki

..jeli reko da rata nece biti

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

11-01-2014 02:09 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..ne sto bi mi to bio dokaz sto su raja nosala kashiku kad znam da je reko ,vec je ta kashika bila ironija na ono sto je reko ispred svoje stranke a njegova stranka to nije ostvarila .onda su raja u znak zajebanije nosili tu stranku ..isto kao sto ce Bakira zajebavat za 100 000 radni mjesta ..Izetbegovici su poznati po senilnosti kad predju pedesetu ,onda kazu nesjecam se da sam ja to reko
Video , audio zapis ili ako imas tekst iz novina . Ako ne postavis do sutra zvat cu te krmche 19.gif 04.gif

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

11-01-2014 02:28 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

    Dakle tebi je pametan politicar koji podrzava USA koja ubija civile po svijetu kad im se scefne i pri tom ih jos pljackaju . Mozda jeste ali takav politicar nije pravedan a Alija je bio pravedan to bar svaka budala zna


Prvo, ljankase, ne kaže se ni kolokvijalno "šæefne" ni u donjim Èerkèiæima, a ne pisano.

Drugo, bravar, koji je izgleda uzrok i povod svih tvojih životnih jada, mada je napravio državu u kojoj si stekao naobrazbu pa možeš sad prditi vani s priznatom srednom školom i više od toga (svi naši papiri ukljuèujuæi pasoš su vrijedili i bili itekako dobro vrijednovani, svi mi to dobro znamo, samo neki ko ti ne vole izustiti), je bio politièar koji se nije ustezao ni u UN-u reæi na tu temu o velikim silama - pa i USA - upravo to - o njihovoj blokovskoj politici, ratovima, itd.

Pa je opet uspio svakog državnika ugostiti u posjeti, biti cjenjen od svih i ne doæi u situaciju da ima bilo koga protiv sebe.

A ti slobodno gonjaj "pravdu" i srklet i ovdje na forumu, i u džematu, i šire ako hoæeš i možeš tako.

Mada se vidi da se ne može, da je glupo, zatucano, nazadno i nakaradno na takav naèin i komunicirati, a da na kažem voditi politiku.

Ja sam prvi ranije pisao da je taj isti rahmetli efendija bio u nemoguæoj situaciji i da je možda najmanje kriv za otvorenu agresiju na BiH, ali vala da nije imao svojih gafova, što izjavama to i postupcima, a na kraju i politikom, jeste sema, ako æemo pošteno, itekako.

I ako je vidio da je situacija van kontrole, i da nije bio u stanju napraviti bolje, mogao je lako i pošteno odstupiti i dati i pametnijoj i principijelnijoj osobi mjesto, davno prije nego što je sam samo u više navrata tu istu katastrofu produbio nekim svojim odlukama.



------------------------

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 11-01-2014 u 21:29.

11-01-2014 11:51 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

        citat od vjetar:

      ..ne sto bi mi to bio dokaz sto su raja nosala kashiku kad znam da je reko ,vec je ta kashika bila ironija na ono sto je reko ispred svoje stranke a njegova stranka to nije ostvarila .onda su raja u znak zajebanije nosili tu stranku ..isto kao sto ce Bakira zajebavat za 100 000 radni mjesta ..Izetbegovici su poznati po senilnosti kad predju pedesetu ,onda kazu nesjecam se da sam ja to reko
    Video , audio zapis ili ako imas tekst iz novina . Ako ne postavis do sutra zvat cu te krmche 19.gif 04.gif










..tovaru jedan ,kad i ti meni dodnesesh dokument o streljanju 3000 bosnjaka u Pazaru ,ako mi ne doneseh video dokument ili nesto drugo ,popusi mi karu

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 4, zadnji put od strane vjetar dana 11-01-2014 u 12:17.

11-01-2014 12:17 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

        citat od semirizsvemira:

      Dakle tebi je pametan politicar koji podrzava USA koja ubija civile po svijetu kad im se scefne i pri tom ih jos pljackaju . Mozda jeste ali takav politicar nije pravedan a Alija je bio pravedan to bar svaka budala zna


    Prvo, ljankase, ne kaže se ni kolokvijalno "sæefne" ni u donjim Èerkèiæima, a ne pisano.

    Drugo, bravar, koji je izgleda uzrok i povod svih tvojih životnih jada, mada je napravio državu u kojoj si stekao naobrazbu pa možeš sad prditi vani s priznatom srednoj školom i više od toga (svi naši papiri ukljuèujuæi pasoš su vrijedili nešto, svi mi to dobro znamo, samo neki ko ti ne vole izustiti), je bio politièar koji se nije ustezao ni u UN-u reæi na tu temu o velikim silama - pa i USA - upravo to - o njihovoj blokovskoj politici, ratovima, itd.

    Pa je opet uspio svakog državnika ugostiti u posjeti, biti cjenjen od svih i ne doæi u situaciju da ima bilo koga protiv sebe.

    A ti slobodno gonjaj pravdu i ovdje na forumu, i u džematu, i šire ako hoæeš i možeš tako.

    Mada se vidi da se ne može, da je glupo, zatucano, nazadno i nakaradno na takav naèin i komunicirati, a da na kažem voditi politiku.

    Ja sam prvi ranije pisao da je taj isti rahmetli efendija bio u nemoguæoj situaciji i da je možda najmanje kriv za otvorenu agresiju na BiH, ali vala da nije imao svojih gafova, što izjavama to i postupcima, a na kraju i politikom, jeste sema, ako æemo pošteno, itekako.

    I ako je vidio da je situacija van kontrole, i da nije bio u stanju napraviti bolje, mogao je lako i pošteno odstupiti i dati i pametnijoj i principijelnijoj osobi mjesto.



    ------------------------








..ono sto bi Babo zasro po svjetu svojom bistrinom potpisujuci kojekakve gluposti i dogovore kasnije su morali Filipovic ,Ganic ,Silajdzic i ostali da brishu mjesecima njegove potpise i dogovore ribajuci podove sala za sastanke po evropskim drzavama ,onda na kraju kaze kad nesto potpishe ili zasere kao obicno sto je cinio ja to nisam reko i nisam to potpiso ,kao sto je potpiso u Rimu za Mostar ,pa onda kad su mu pokazali i objasnili sta je potpiso kaze pa dobro pokazat ce vrijeme i istorija jesam li bio u pravu ,pa evo to njegovo pravo nas jebe u Mostaru 21 godinu i od normalnog grada napravio je grad slucaj ..serem mu se na potpis ..Hrvati htjeli lincovat Kosnika jer je u svojoj odluci reko da je Mostar grad koji se ne moze i nece djeliti na muslimanske i Hrvatske opstine i tad su ga htjeli Hrvati lincovat ispred hotela Ero ,ode Ale posle toga u Rim i potpishe i bude ovako kako je danas..Ale u Rim ,kenjac iz Rima .posle toga niko nije imo snage od politicara da to nesto ispravlja jer je bilo presniji poslova i presnije je bilo da SDA sacuva Sarajevo vec Mostar

..sto nije odstupio pistash se..draga mu bila vlast po stare dane ,jer kad nemozesh koke onda ti se jedino dize apetiti i strast za vlaschu
..vidis mu danas sina ..preko lesheva gazi ali nemilosrdno krade ,laze vara i petlja i krade samo da odrzi vlast

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 11-01-2014 u 12:41.

11-01-2014 12:26 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..rah.Efednija je realno po pameti ,bistrini i postenju bio stvoren da vodi jedan meshihat islamske zajednice a nikako da bude kolektivni shef drzave ili mogo je da bude shef nekog djecijeg vrtica ili neke djecije ustanove ,gdje ce djeci svaki dan pricati bajke o jezevoj kucici i crvenkapi ,onda bi mu djeca rekla dedo prico si nam to jucer i svaki nam dan to isto pricash i ponavljash

..nemojte mu puno Alagu Hvalit kao bistru mudru i pametnu glavu ..rahmet njemu njegovoj dushi i dalje od toga ne treba ni pricati

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 11-01-2014 u 12:44.

11-01-2014 12:30 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kazu,lako je "napraviti" od Trga bana Jelacica
Trg F.Tudjmana ,
Samo skinuti Jelacica s konja i konju staviti naocale.

11-01-2014 20:41 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

    Dakle tebi je pametan politicar koji podrzava USA koja ubija civile po svijetu kad im se scefne i pri tom ih jos pljackaju . Mozda jeste ali takav politicar nije pravedan a Alija je bio pravedan to bar svaka budala zna


Da li je Alija podrzavao USA ili nije i da li je i zasto trazio od njih da zaustave agresiju na BiH.(WHY)
Cuuuuj ,amerika ubija ,pa eno Rusija, Kina ,Njemacka ,Svedska,Francuska ma svi se sjatili u Afriku da zaustave smrtonosni virus ,ebolu, samo amerika stoji po strani i gleda seira i cuva lovu i naravno ljudstvo da ne ide (doktore) da se zaraze sa tim virusum.Ne ulazu niti novce u izgradnji bolnica za saniranje i prihvatanje tih bolesnih ljudi, ne cine nista da im pomognu .Sve te bolnice sagradi Europa a IKEA ih opskrbi kvalitetnim namjestajem a Kina donira enormne kolicine rize ,naravno tu je i neizbjezni Ruski kavijar za izgladnjele.

A bjeri u tor , livadicu -litonja .

11-01-2014 20:57 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Stranica (20): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 10 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com