Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » ISIL - ameri » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (20): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Naðe i ti fin primjer namještaja... jedino manje zabavan od djeèije slagalice jer je zajebaniji za rastavit nego sastavit... (ili obrnuto za neke ) .... 02.gif







------------------

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

11-01-2014 21:03 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

        citat od semirizsvemira:

      Dakle tebi je pametan politicar koji podrzava USA koja ubija civile po svijetu kad im se scefne i pri tom ih jos pljackaju . Mozda jeste ali takav politicar nije pravedan a Alija je bio pravedan to bar svaka budala zna


    Prvo, ljankase, ne kaže se ni kolokvijalno "šæefne" ni u donjim Èerkèiæima, a ne pisano.

    Drugo, bravar, koji je izgleda uzrok i povod svih tvojih životnih jada, mada je napravio državu u kojoj si stekao naobrazbu pa možeš sad prditi vani s priznatom srednom školom i više od toga (svi naši papiri ukljuèujuæi pasoš su vrijedili i bili itekako dobro vrijednovani, svi mi to dobro znamo, samo neki ko ti ne vole izustiti), je bio politièar koji se nije ustezao ni u UN-u reæi na tu temu o velikim silama - pa i USA - upravo to - o njihovoj blokovskoj politici, ratovima, itd.

    Pa je opet uspio svakog državnika ugostiti u posjeti, biti cjenjen od svih i ne doæi u situaciju da ima bilo koga protiv sebe.

    A ti slobodno gonjaj "pravdu" i srklet i ovdje na forumu, i u džematu, i šire ako hoæeš i možeš tako.

    Mada se vidi da se ne može, da je glupo, zatucano, nazadno i nakaradno na takav naèin i komunicirati, a da na kažem voditi politiku.

    Ja sam prvi ranije pisao da je taj isti rahmetli efendija bio u nemoguæoj situaciji i da je možda najmanje kriv za otvorenu agresiju na BiH, ali vala da nije imao svojih gafova, što izjavama to i postupcima, a na kraju i politikom, jeste sema, ako æemo pošteno, itekako.

    I ako je vidio da je situacija van kontrole, i da nije bio u stanju napraviti bolje, mogao je lako i pošteno odstupiti i dati i pametnijoj i principijelnijoj osobi mjesto, davno prije nego što je sam samo u više navrata tu istu katastrofu produbio nekim svojim odlukama.



    ------------------------
pade ti na fashu . namjerno sam napisao to 19.gif jer se sprdam kako mnogi mostarci znaju reci .Ja iz sarajeva a seljak . ne ide brate 21.gif 19.gif Svi nasi papiri vrijedili hahahaha .Jasta su , pitaj ovih sto su dosli 1992 i 1993 na Zapad . >Cim bi ugledali nase diplome odmah su mogli poceti raditi ko doktori , inzinjeri , a najvise cistaci 19.gif
A trece najlakse je biti general poslije bitke . U svakom slucaju i dan danas imamo drzavu , kakvu takvu , sa dvije federalne jedinice . Imamo zajednicke institucije , i napravio je drzavu koja je postojala prije stotine godina. Bravar je vec imao drzavu i nije je on stvorio , tu mjetnu silikon drzavu koja je imala za cilj vlast srba i hrvata i slovenaca a on je samo nastavio tu politiku . Bosnjaci , makedonci , albanci (kojih je bilo vise od slovenaca i crnogoraca zajedno npr)nisu imali nikakva prava i bili su jeftina radna snaga za ove prije navedene

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

11-01-2014 21:44 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pade ti bogami itekako na fašu...

kad si toliko pun "muslimanstva", ili ne daj bože bošnjaštva, onda bi mogo bit malo manje brz da prislanjaš na forumu uz neke (najbjednije) uzorke te bivše silikon-države, po kojima inaèe redovno istovremeno indirektno malo seruckaš i ovdje i drugdje... gledaj malo ljude prvo... èovjeka...

1993. sam došao na taj zapad, i sve mi je od a do ž bilo priznato, sirovino neupuæena...

Doktora i inžinjera znam hejbet koji su nešto fol morati kompletirati i i sada rade ko doktori i inžinjeri, zahvaljujuæi prevashodno diplomama koje su stekli u tom bravarom silikonu, do 1992. i 1993. , ako te baš interesuje.

Jes... svi smo mi generali poslije bitke... to si ti manji general poslije bitke od nas sviju ovdje... ili veæi ?

I ako ono danas u BiH nazivaš državom, onda si stvarno (a i s tim i bez toga svakako) stvarno zreo za pregleda po šifri "delusional".





-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 11-01-2014 u 22:44.

11-01-2014 22:42 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I "puf" dodje 1974. Ustav-na godina ,podadose muslimanima veliko slovo M . Vratise stidljivo ono sto su muslimani tog podneblja imali -vratise nekon sezdeset i nesto godina i olaksase ovim "pravim" da udare fasadu ,poslije grube i fine nabacene -lako im bi ofarbati i napisati-Bosnjaci.A "bravar" je mogao to sve zaustaviti.


Doista ne ide biti iz Saraj'va a biti seljak , ide samo biti papak.A takvih je danas u Sarajevu podosta mada su se i mnogi ispalili.Naj ljepse godine provedoh u Hrasnom , Trg P.Kosorica -Trg Heroja . .

11-01-2014 22:45 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

STECAK, bravar je na kraju krajeva bio samo jedan èovjek... sve da je zaustavio on na svoju ruku sve to, šta bi to u konaènici mijenjalo, ako su takva rasploženja i tendencije postojale od ranije ?

Evo ti jednog malog primjera: citat iz:

    http://www.fokuspress.com/index.php?option=com_content&view=article&id=158:senad-peanin-ovo-nikom-nisam-priao-ta-mi-je-sve-otkrila-jovanka-broz&catid=14:top-story-udarne-vijesti


"“Iz Sarajeva ste... E, dobra naša Bosna... Prije dva dana sam gledala snimke iz Srebrenice, godišnjica. To je naša bruka i sramota. Ali, da znate, nije kriv samo Miloševiæ! General Ljubièiæ je stvorio Miloševiæa i omoguæio da napravi zlo koje je napravio! Da nije bilo Ljubièiæa, ne bi bilo ni Miloševiæa!”, glasno je govorila Jovanka.

Ja još ne mogu da doðem sebi. Ne znam kako da se ponašam, ima li smisla da je sad zaspem pitanjima. Odluèujem se za neku “srednju varijantu”, izmeðu novinarske i “obiène” radoznalosti, valjda neæe biti sumnjivo: “Gospoðo Jovanka, jeste li Vi i Tito mogli pretpostaviti da æe se Jugoslavija tako krvavo raspasti?”

“Ništa mi mogli uèiniti nismo. Najviše su odgovorni Ljubièiæ i Dolanc! Znate li Vi da smo vidjeli u jednom izvještaju upuæenom Titu, poèetkom sedamdesetih godina, da je Dolanc na jednom skupu u Sloveniji rekao da svi regruti treba da služe vojni rok u svojim republikama? Tito se strašno razbjesnio, otkazao je planiranu posjetu Sloveniji i zatražio da slovenaèko rukovodstvo doðe tim povodom kod njega na razgovor. Meðutim, kroz nekoliko dana, Titu se javila Vida Tomšiè i rekla da oni neæe dolaziti, da æe to sami raspraviti u Sloveniji, da su formirali radnu grupu kojoj predsjedava Miha Marinko... Oni su veæ tada otvoreno ignorisali Tita!”"

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 11-01-2014 u 22:59.

11-01-2014 22:55 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

        citat od semirizsvemira:

      Dakle tebi je pametan politicar koji podrzava USA koja ubija civile po svijetu kad im se scefne i pri tom ih jos pljackaju . Mozda jeste ali takav politicar nije pravedan a Alija je bio pravedan to bar svaka budala zna


    Da li je Alija podrzavao USA ili nije i da li je i zasto trazio od njih da zaustave agresiju na BiH.(WHY)
    Cuuuuj ,amerika ubija ,pa eno Rusija, Kina ,Njemacka ,Svedska,Francuska ma svi se sjatili u Afriku da zaustave smrtonosni virus ,ebolu, samo amerika stoji po strani i gleda seira i cuva lovu i naravno ljudstvo da ne ide (doktore) da se zaraze sa tim virusum.Ne ulazu niti novce u izgradnji bolnica za saniranje i prihvatanje tih bolesnih ljudi, ne cine nista da im pomognu .Sve te bolnice sagradi Europa a IKEA ih opskrbi kvalitetnim namjestajem a Kina donira enormne kolicine rize ,naravno tu je i neizbjezni Ruski kavijar za izgladnjele.

    A bjeri u tor , livadicu -litonja .







..malo su Ameri zasrali na Eboli ,oni su je i proizveli i pustili po Africi ..malo im se otela kontroli i radi svoje guzice malo se plashe da se ne proshiri ..dok je bila u Africi bolio ih je kurac

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

11-01-2014 22:56 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    STECAK, bravar je na kraju krajeva bio samo jedan èovjek... sve da je zautstavio on na svoju ruku sve to, šta bi to u konaènici mijenjalo, ako su takva rasploženja i tendencije postojale od ranije ?

    Evo ti jednog malog primjera: citat iz:
      http://www.fokuspress.com/index.php?option=com_content&view=article&id=158:senad-peanin-ovo-nikom-nisam-priao-ta-mi-je-sve-otkrila-jovanka-broz&catid=14:top-story-udarne-vijesti


    "“Iz Sarajeva ste... E, dobra naša Bosna... Prije dva dana sam gledala snimke iz Srebrenice, godišnjica. To je naša bruka i sramota. Ali, da znate, nije kriv samo Miloševiæ! General Ljubièiæ je stvorio Miloševiæa i omoguæio da napravi zlo koje je napravio! Da nije bilo Ljubièiæa, ne bi bilo ni Miloševiæa!”, glasno je govorila Jovanka.

    Ja još ne mogu da doðem sebi. Ne znam kako da se ponašam, ima li smisla da je sad zaspem pitanjima. Odluèujem se za neku “srednju varijantu”, izmeðu novinarske i “obiène” radoznalosti, valjda neæe biti sumnjivo: “Gospoðo Jovanka, jeste li Vi i Tito mogli pretpostaviti da æe se Jugoslavija tako krvavo raspasti?”

    “Ništa mi mogli uèiniti nismo. Najviše su odgovorni Ljubièiæ i Dolanc! Znate li Vi da smo vidjeli u jednom izvještaju upuæenom Titu, poèetkom sedamdesetih godina, da je Dolanc na jednom skupu u Sloveniji rekao da svi regruti treba da služe vojni rok u svojim republikama? Tito se strašno razbjesnio, otkazao je planiranu posjetu Sloveniji i zatražio da slovenaèko rukovodstvo doðe tim povodom kod njega na razgovor. Meðutim, kroz nekoliko dana, Titu se javila Vida Tomšiè i rekla da oni neæe dolaziti, da æe to sami raspraviti u Sloveniji, da su formirali radnu grupu kojoj predsjedava Miha Marinko... Oni su veæ tada otvoreno ignorisali Tita!”"



Za normalno je bilo oèekivati da je raspad SFRJ poèeo sedamdesetih godina

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

11-01-2014 22:58 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pravi, poèeo je tokom 50-ih u samom državnom vrhu, i latentni razdor je i tada i cijelo vrijeme postojao, samo se nikad to nije davalo u javnost.






-----------

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

11-01-2014 23:00 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH
pokretac teme Thread Started by green

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pazi sad ovo... Imamoviæ se prikljuèio suparnièkoj vojsci i sad pucaju Bosanci jedni na druge u Siriji 21.gif

    0AtavhE0SKs


znaèi, imamo sad mahnitove sa naših prostora na obje zaraæene strane... plus ono oružje što je Bosna donirala... eto ga, donirasmo i oružje i ljude za obje vojske, koji apsurd. 21.gif

___________________________________________________________________

    11-01-2014 23:00 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..za neke je trebo da bude raspad odma posle 1945 te 02.gif

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    11-01-2014 23:01 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    razdor u državi je ništa...

    ... naspram razdora u vlastitoj gl... 01.gif






    -

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    11-01-2014 23:03 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od vjetar:

          citat od STECAK:

            citat od semirizsvemira:

          Dakle tebi je pametan politicar koji podrzava USA koja ubija civile po svijetu kad im se scefne i pri tom ih jos pljackaju . Mozda jeste ali takav politicar nije pravedan a Alija je bio pravedan to bar svaka budala zna


        Da li je Alija podrzavao USA ili nije i da li je i zasto trazio od njih da zaustave agresiju na BiH.(WHY)
        Cuuuuj ,amerika ubija ,pa eno Rusija, Kina ,Njemacka ,Svedska,Francuska ma svi se sjatili u Afriku da zaustave smrtonosni virus ,ebolu, samo amerika stoji po strani i gleda seira i cuva lovu i naravno ljudstvo da ne ide (doktore) da se zaraze sa tim virusum.Ne ulazu niti novce u izgradnji bolnica za saniranje i prihvatanje tih bolesnih ljudi, ne cine nista da im pomognu .Sve te bolnice sagradi Europa a IKEA ih opskrbi kvalitetnim namjestajem a Kina donira enormne kolicine rize ,naravno tu je i neizbjezni Ruski kavijar za izgladnjele.

        A bjeri u tor , livadicu -litonja .







      ..malo su Ameri zasrali na Eboli ,oni su je i proizveli i pustili po Africi ..malo im se otela kontroli i radi svoje guzice malo se plashe da se ne proshiri ..dok je bila u Africi bolio ih je kurac




    Nemoze ili mozda mora tako vazda da bude ,za sve sto se lose desi ,krivi su oni preko okeana.Evo ,imas "novi" virus koji je krenuo sa Artika??? , i koji je bio u ledu 700 godina ,a oslobodio se zbog "globalnog zagrijavanja ili je i to mozde , americka zavjera.
    Semi se mozak "oslobodio" prije 20 godina i odma' emigriro i evoluirao u kapitalistickog mangupa sa komunistickim genetskim kodom kod kojeg je doslo do mutacija zbog izlaganja neonskoj svjetlosti posebno zelene nijanse, 13.gif

    11-01-2014 23:08 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    04.gif





    -

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    11-01-2014 23:10 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..stecak amerika ti je ko koza ..kad je vidish udri je po glavi .ili je poshla u stetu ili se vraca iz stete..tako da su rjeke situacije gdje oni nisu zasrali .ja im nesto ne vjerujem u postenje ili ko da vjerujem u kurvine suze 13.gif

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    11-01-2014 23:24 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Danas ti niko nije od postenja

    osim @seme

    svaka mu za degeneka 21.gif

    11-01-2014 23:45 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..kakvo postneje ,kurva o postenju a vojska o skracenju 02.gif

    ..malo nas sema naljuti ,haj sta bi da ga nema 02.gif

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 11-02-2014 u 00:20.

    11-01-2014 23:54 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    pravimostarac
    SexNepoznat

    Poruka: 3132
    Location: Zaluto

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Stari Grad:

      pravi, poèeo je tokom 50-ih u samom državnom vrhu, i latentni razdor je i tada i cijelo vrijeme postojao, samo se nikad to nije davalo u javnost.






      -----------


    vjerovatno
    ali kad je Tito oðuturumio kad je ušo u 8mu deceniju poèeli su zauzimati poèetne pozicij

    ___________________________________________________________________
    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

    11-02-2014 00:13 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
    pravimostarac
    SexNepoznat

    Poruka: 3132
    Location: Zaluto

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od green:

      pazi sad ovo... Imamoviæ se prikljuèio suparnièkoj vojsci i sad pucaju Bosanci jedni na druge u Siriji 21.gif

        0AtavhE0SKs


      znaèi, imamo sad mahnitove sa naših prostora na obje zaraæene strane... plus ono oružje što je Bosna donirala... eto ga, donirasmo i oružje i ljude za obje vojske, koji apsurd. 21.gif



    oni prave buduæu oazu mira i blagostanja 13.gif
    zvekana je vazda bilo i biæe da daju svoju glavu za njihovu guzicu

    rat nije ni poèeo onaj veæ zgarbio stolicu i dere se ja sam kalifa
    vi svi u boj ja moram do banke da nešto obavim
    a bjeri brnja tamo što bi reko Josip Pejakoviæ

    ___________________________________________________________________
    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

    11-02-2014 00:20 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..sve su to placenici i doshli da ratuju zbog para ,mislieci da bash njih nece metak ,neke sigurno i nece pogodit

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    11-02-2014 00:28 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    pravimostarac
    SexNepoznat

    Poruka: 3132
    Location: Zaluto

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    kakvim æe tek oni zlatnim KUTLJAÈAMA kusat
    kad potekne med i mlijeko

    kolektivna psihoza na djelu

    ___________________________________________________________________
    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

    11-02-2014 00:30 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
    Stranica (20): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com