Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ovo da su ljudi govna ,mene podsjeca da je to samo slika autorovog metalno i dusevnog stanja i nekog nezadovoljstva sa zivotom i onda pocnu traziti krivca u bilo cemu pa i samim ljudim pa i oni koji odobravaju ovaj ovaj citat mogu se svrstati u grupu tih nezadovoljnika 02.gif ja se slazem neka iz takvi izlazi ono sto je u njima ,isto neka iz onih koji ne misle tako neka iz njih izlazi isto to sto je u njima

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 01-15-2015 u 14:17.

01-15-2015 14:17 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

eto te vjetre ko onaj hafiz bulgari govoris 35.gif ...salu na stranu...tacno je to...ali je i tesko preraditi informacije i negativne vibre koje dobijes od drugih ljudi ili koje vidis ili bilo kojim drugim osjetilom primis...mislim da treba mnogo vrmena i rada na sebi da covjek jako veliki broj tih negativnih informacija preradi i ispljune i odbaci od sebe na najbolji moguci nacin...

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    01-16-2015 13:31 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..zato je najbolji razgovor medju ljudima

    ..da opet bude po Bulgariju 01.gif

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    01-16-2015 15:06 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH
    pokretac teme Thread Started by green

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Bugari je pametan èovjek, ali slabo razlikuje È i Æ ... DŽ i Ð 21.gif

    ___________________________________________________________________

      01-16-2015 15:15 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..opredjelio se vishe za harfove

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      01-16-2015 15:18 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      refleksija refleksija is a Female
      moforaja




      Poruka: 3364
      Location: dark side

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ne znam, meni se Bulgarijeve izjave svidjaju, onako, rijecit je i mozes se zamilist nad svakom njegovom izjavom...nije napadan...bas ugodno ga slusat 01.gif

      ___________________________________________________________________


        Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

        01-16-2015 15:24 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..pored toga sto u svojim izlagrelanjima ima religijsku osnovu on je covjek kojegalia mogu slushati i ostali koji ne praktikuju religiju kao zivotni cilj ,jednostavno se doticea zivotni problema koji nas svakodnevno okruzuju i na lagan nacin objasnjava ljudima kako i na koji nacin da izadju iz mnogi problema koje ih okruzju

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        01-16-2015 15:34 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        Stari Grad Stari Grad is a Male
        moforaja




        Poruka: 10597
        Location: iza zvijezde

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Objašnjavala je i Mica Trofrtaljka... kako i labavi ume da zabavi... 04.gif
        i time objašnjavala ljudima kako da izaðu iz nekih (ako ne veæ mnogih) problema koji ih "okružuju" ...04.gif




        -

        ___________________________________________________________________
        ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
        on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

          moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
        ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
        ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
        .. dosta je vise i tebe i tvoje
          tiranije
        ...

        broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Stari Grad dana 01-21-2015 u 01:28.

        01-21-2015 01:27 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
        Haidar
        SexNepoznat



        Poruka: 338

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od refleksija:

          eto te vjetre ko onaj hafiz bulgari govoris 35.gif ...salu na stranu...tacno je to...ali je i tesko preraditi informacije i negativne vibre koje dobijes od drugih ljudi ili koje vidis ili bilo kojim drugim osjetilom primis...mislim da treba mnogo vrmena i rada na sebi da covjek jako veliki broj tih negativnih informacija preradi i ispljune i odbaci od sebe na najbolji moguci nacin...


        Naj teza stvar na svijetu... Raditi na sebi, okrenuti se u sebe, zaroniti i traziti...

        Ja pokusavam da se u takvim trenutcima uvijek sjetim (znam, nije lako, negdje sam pisao o onome sto ja zovem vrtlog svakodnevnice) da SVE sto cujemo od nekoga je samo necije misljenje, ne i cinjenica, a ono sto vidimo je samo nasa perspektiva, ne i istina...
        Zato refleksijo (cega si ti refleksija 02.gif ), cak ako ti i ja nesto pametno kazem, ne uzimaj to zdravo za gotovo... 04.gif 13.gif 13.gif 13.gif 10.gif

        01-21-2015 10:07 Haidar is offline Pregledaj poruke od Haidar Dodaj Haidar u listu prijatelja
        green green is a Male
        Super Moderator


        Poruka: 7086
        Location: BiH
        pokretac teme Thread Started by green

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ___________________________________________________________________

          01-21-2015 22:39 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
          Stari Grad Stari Grad is a Male
          moforaja




          Poruka: 10597
          Location: iza zvijezde

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Jok, znaš što si zapuco kolima kad si išo u rikverc... 28.gif





          -

          ___________________________________________________________________
          ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
          on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

            moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
          ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
          ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
          .. dosta je vise i tebe i tvoje
            tiranije
          ...

          01-21-2015 22:51 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
          Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com