Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » STARI GRAD » Novi kolac! Pozdrav! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Haidar
SexNepoznat



Poruka: 338
pokretac teme Thread Started by Haidar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od naka55:

        citat od Haidar:

      Ma svaka igra, svaka dobija... 10.gif

    tako je govorio trener Leotara, "Skinite se svi, svi cete igrati".................


Imam ja i danas obicaj tako recji... 02.gif 11.gif 13.gif 13.gif 13.gif

01-20-2015 17:40 Haidar is offline Pregledaj poruke od Haidar Dodaj Haidar u listu prijatelja
aidan03 aidan03 is a Male
ne more meda


Poruka: 27
Location: Londra - Starmo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Haidar:

    Ja sam mislio da je malo zivlje na ovom forumu, ali slabo se nesto pise i diskutuje... Sta je rec? Znam, nema raja kad od Facebokea... 02.gif




Ovdje ti je promet ha se dirne u vjeru i ha kazes da se ne slazes ili da si gluho bilo i nebudi primjenjeno cafirin i nevjernik. odmah paljba

___________________________________________________________________
Lovi ribu Ahmete Sabo........

01-21-2015 19:47 aidan03 is offline Pregledaj poruke od aidan03 Dodaj aidan03 u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

evo aidan ti je objasnio. on je sa svih svojih 15 postova na forumu sve konce pohvato 21.gif
fenomen.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

01-21-2015 21:17 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od aidan03:

    Ovdje ti je promet ha se dirne u vjeru i ha kazes da se ne slazes ili da si gluho bilo i nebudi primjenjeno cafirin i nevjernik. odmah paljba


13.gif 10.gif

01-21-2015 21:40 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e moj green .... obicno ljudi u nedostatku argumenata traze saveznike po forumu .... 21.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

01-21-2015 21:55 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

zašto nedostatak argumenata... pa postavi se u obiènog èlana foruma, koji je recimo prije mjesec dana ušao na Moforaju. iz dana u dan samo rasprava o vjeri. èovjek je samo rekao kako jeste

___________________________________________________________________

    01-21-2015 21:58 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17853
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    btw - ti je jedan od vodecih clanova kad je rijec o raspravljanju o vjeri. i neka si, tako i treba. ja to pozdravljam.

    jedna je stvar rasprava o vjeri, a potpuno druga stvar je
    "ha se dirne u vjeru i ha kazes da se ne slazes ili da si gluho bilo i nebudi primjenjeno cafirin i nevjernik. odmah paljba"

    .... na sta si ti stavio palac. trazis saveznike.

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    01-21-2015 22:04 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    naka55 naka55 is a Male
    trudim se


    Poruka: 242
    Location: Sweden

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od tana:

      btw - ti je jedan od vodecih clanova kad je rijec o raspravljanju o vjeri. i neka si, tako i treba. ja to pozdravljam.

      jedna je stvar rasprava o vjeri, a potpuno druga stvar je
      "ha se dirne u vjeru i ha kazes da se ne slazes ili da si gluho bilo i nebudi primjenjeno cafirin i nevjernik. odmah paljba"

      .... na sta si ti stavio palac. trazis saveznike.

    koliko sam ja vidio, nema ni u jednom forumasu ni krsta ni dina....................mozda se varam, to je moj prvi utisak.....................ipak je zivot u bezboznickoj Jugi ucinio svoje

    01-22-2015 10:37 naka55 is offline Posalji Email za naka55 Pregledaj poruke od naka55 Dodaj naka55 u listu prijatelja
    Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com