Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » NAUKA » pitanje za darvinovce » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (12): « prva ... « prethodna 9 10 11 [12] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

... izmeðu Skoke i Einstein-a biram radije Einsteine-a, kad smo veæ kod prosuda o ljudskoj "inteligenciji"...

... pameti pusta, nipošto nisi skupa...

... najlakše ne proèitat, ne èut, ne vidjet, i gruhat ko na razini petoškolca... 21.gif




-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

02-14-2015 23:36 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

... jest da ni ja ne stojim jedan dio stvari koje lik navodi, ali majka mu stara, ponešto se valjda da proèitati, a u jednom dijelu njegove prièe lik navodi jednu stvar koja je vrijedna razmišljanja...




-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

02-14-2015 23:48 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

odlièan video zaèeæa i razvoja fetusa... na 5:50 je èovjek pravi punoglavac s repom

    7oHj7Dgv7Hw

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane green dana 02-16-2015 u 03:13.

02-16-2015 03:11 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..hahaha ..spermatozoid je 100 % punoglavac

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-16-2015 10:36 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Haidar
SexNepoznat



Poruka: 338

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

        citat od green:

      ta vatra ne može mene zapasti... prvo æe goriti lažni proroci, razni lezihljeboviæi, belosvjetske varalice naroda

      nešto mi naumpade,
        kako objašnjavate da je svaki prorok za sebe rekao da je posljednji?
      04.gif

      za Isusa se u Bibliji kaže da je posljednji, za Muhameda u Kur'anu se kaže posljednji...

      èist dokaz egoizma, ja, JA i nema dalje.



    Ima green toga malo i na drugoj strani... ili ima kojeèega i tamo...


      http://www.collective-evolution.com/2013/04/10/banned-ted-talk-rupert-sheldrake-the-science-delusion/





    -


Svi imamo neki svoj put, i cini mi se (znam da zvuci, ali u biti nije New Age ) da odgovore dobijamo onda kad smo spremni da ih cujemo i primimo k sebi.
Naletio sam prije dosta Godina u svojim interesovanjima na Seldrejka, Brusa Liptona i slicne likove, na margini nauke...
Brus Lipton ima veoma interesantno predavanje o tzv epigenetics, vrijedno poslusati i postaviti pitanje... Sta ako...?
Ima tu jos interesantnih likova i nekada je tesko izdvojiti sarlatana od iskrenog sarlatana 02.gif
Uglavnom, licno volim da se bavim likovima koji su u manjini u odnosu na svoju zajednicu, jer takvi imaju sta da kazu... Jer, sto sam stariji, sve mi je jasnije, da kada se gomila dere da je nesto tako, ja se okrenem na drugu stranu da potrazim istinu...

02-18-2015 12:59 Haidar is offline Pregledaj poruke od Haidar Dodaj Haidar u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    7rgainpMXa8

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

02-18-2015 16:08 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Najnovije otkriæe 2015.

    http://bit.ly/1VPpIDn
10.gif

New Species of Human Ancestor, Homo Naledi, Is Found in a South African Cave

u peæinama Južne Afrike otkrivena nova vrsta izumrlog èovjeka
    http://bit.ly/1VPpIDn

___________________________________________________________________

    09-10-2015 17:31 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ma jok bola. To su neki ljudi ...ili je bog naredio nekim ljudima da zakopaju nekakve kosti da bi se testirali ovi vjernici. Green ...cccccc 21.gif

    09-10-2015 20:34 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    Stranica (12): « prva ... « prethodna 9 10 11 [12] nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com