Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Posjeta Partizanskom groblju » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara

Posjeta Partizanskom groblju Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Povodom 70 godina od osloboðenja Mostara, poslije Musale, uputila su se dva autobusa sa bivšim borcima -partizanima , njihovom rodbinom i sa Mostarcima, prema Partizanskom spomen broblju u Mostaru.
I pored tkz "policijske zaštite", nacisti i nacionalisti su zasuli goste kamenjem i pokušali da sprijeèe polaganje cvijeæa. Policija nije reagovala ....

Bez komentara , jer nema rijeèi da to opišem......

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Ricina dana 02-16-2015 u 10:20.

02-14-2015 18:08 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nemoze biti "bez komentara ".Komentari moraju biti uvjek sve dok je ziv i jedan fasista .
Da li su to nacisti, nacionalisti ,sovinisti , fasisti ili samo krscanski fundamentalisti moraju se nazvati "pravim" imenom i ,po nekoj logici -"ispipavanja pulsa" kod muslimanskog naroda , trebali bi se i "oni" katolici ograditi ,barem pomenuti da ne pripadaju njihovom puku,ti i takvi izrodi -ako ih i doista zovu izrodima .
Nemojte se pitati odkud sam "izvukao" da su eto bas ti "huligani" pripadnici tog i tog naroda a ne nekog drugog >Ako ne znate onda je naj bolje da prislonite kaziprst na celo i upitate se sami sa sobom a ako vam ni onda nije jasno ,tada umjesto kaziprsta prislonite na celo a sta drugo do pistolj.

02-14-2015 20:21 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Lijepi naši narodi... pardon, ... ljudi...

    http://starmo.ba/mostars/item/38330-ti%C5%A1ina-pora%C5%BEenog-grada-ho%C4%87e-li-i-markovina-biti-progla%C5%A1en-za-neprijatelja-bo%C5%A1njaka-i-islama.html





-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

02-14-2015 20:24 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

    Nemoze biti "bez komentara ".Komentari moraju biti uvjek sve dok je ziv i jedan fasista .
    Da li su to nacisti, nacionalisti ,sovinisti , fasisti ili samo krscanski fundamentalisti moraju se nazvati "pravim" imenom i ,po nekoj logici -"ispipavanja pulsa" kod muslimanskog naroda , trebali bi se i "oni" katolici ograditi ,barem pomenuti da ne pripadaju njihovom puku,ti i takvi izrodi -ako ih i doista zovu izrodima .
    Nemojte se pitati odkud sam "izvukao" da su eto bas ti "huligani" pripadnici tog i tog naroda a ne nekog drugog >Ako ne znate onda je naj bolje da prislonite kaziprst na celo i upitate se sami sa sobom a ako vam ni onda nije jasno ,tada umjesto kaziprsta prislonite na celo a sta drugo do pistolj.
Naravno da su to Hrvati. Zar ima ikakvog kolebanja oko toga ? Fashisti hrvatskog porijekla , da budem tocniji. UPS .. podrijetla.

02-14-2015 21:25 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Šta je pisac htjeo da kaže...



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

02-14-2015 21:46 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif

02-14-2015 23:16 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

... aha... voli dijeliti ruže muškarcima... drugim rijeèima... 02.gif




-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

02-14-2015 23:20 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 10.gif 33.gif

02-14-2015 23:24 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

... haj dobro... 02.gif




-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

02-14-2015 23:26 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Politicko /vjersi licimjeri to su ti muslimanski stakori koji su se udomacili u politickoj formaciji ovoga grada .Ti isti takvi su i na "onoj drugoj strani" samo sto je tamo nivo "svijesti" i ekonomske ne odrzivosti puno manji pa stim i kolicina politicke volje za mjenjanjem takvog stanja automatski i manja.

02-14-2015 23:34 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

    Politicko /vjersi licimjeri to su ti muslimanski stakori koji su se udomacili u politickoj formaciji ovoga grada .Ti isti takvi su i na "onoj drugoj strani" samo sto je tamo nivo "svijesti" i ekonomske ne odrzivosti puno manji pa stim i kolicina politicke volje za mjenjanjem takvog stanja automatski i manja.



Vezano sa textom o ponudi Markovine da besplatno predaje na Univeritetu Dz.Bjedic-istoriju , a ovi ga nisu primili i u sustini komentar od "podobnih" da ce se i "i Dragan okrenuti kao Boris D." " u svojim kritikama .

02-15-2015 00:41 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne upratih nesto da se netko iz hrvatskog/politickog miljea ogradi od danasnjih huligana /fasista koji su izazvali "nered" na partizanskom ili ne trebaju jer bi ih samo tako jos vise ,njih, razjarilo. 13.gif

02-15-2015 00:45 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

x Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Napisao sam "Bez komentara" jer nemam više rijeèi da to opišem...Moj dedo ima ploèu na Partizanskom groblju i na to sam ponosan.

Evo još jednog "komentara" sa Partizanskog....


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

02-15-2015 09:43 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com