Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Rasista Ante iz Mostara » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prethodna 1 2 3 [4] 5 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I Sema je Ante.... 01.gif

02-23-2015 08:13 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

My name is Ante......

02-23-2015 08:14 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ante Zuaniæ......

02-23-2015 08:14 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH
pokretac teme Thread Started by green

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od abraxas:

    I Sema je Ante.... 01.gif


13.gif

___________________________________________________________________

    02-23-2015 12:13 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    Boza Boza is a Male
    moforaja




    Poruka: 4600
    Location: ni na nebu ni na zemlji

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Jeli uzgor Antina Bombarderka?
    Zgradu projektovo Ante Bombardeli,podignuta u ulici Ante Zuanica

    02-23-2015 12:33 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Dok nije bila bombardovana ulica je bila baš lijepa. Poslije došao taj bombardman pa Kralj Zvone jamio svoje i nestalo spokoja.

    02-23-2015 12:37 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    Boza Boza is a Male
    moforaja




    Poruka: 4600
    Location: ni na nebu ni na zemlji

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Mi smo Antini,Sema je nas-Tuce

    02-23-2015 12:38 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
    REALISTA REALISTA is a Male
    samo sto nisam


    Poruka: 1375
    Location: Bosna i Hercegovina

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Lako cemo mi za Semu i Semice. Nije Sema srusio Stari most i ubijao neduzne civile. Antisa i njegovi istomisljenici su opasni za okolinu 21.gif

    02-23-2015 21:32 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17879
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    pricajte vi sta hocete ali ante je napravio veliki korak.
    poceo je raditi na razbijanju svojih predrasuda. koliko se ljudi moze pohvaliti da je to uradilo?

    neka ante bude inspiracija mladima svih boja u mostaru.
    i svaka mu cast. decko svrsto stoji na svojim nogama, druga stvar je sto mu je mozak opran.

    kako ide ona: rekli su mi najgore o tebi, nisu nikad pricali o sebi
    relki su mi ono ca si tili, virova sam stariji su bili ....

    ante je proizvoid danasnjeg drustva i ima anta puna bih svih boja koze. on je barem bio iskren.
    ante se rodio poslije rata i sve sto zna o mostaru, mostu, muslimanima je on sto su mu drugi pricali.
    apsolutno nije bilo potrebe da se decko lincuje po internetu.

    kad sam cito sve ove dogadjaje vezane za antu(cak i prije nego sto smo saznali da je ante kasnije doso na stari most) u meni se probudila nada. znao sam da ce ovako nekako zvrsiti, jer sam bio siguran da ce se mnogi potruditi da anti otvore oci ..... i upsjeti barem u nekoj mjeri.

    kasnije kad sam vidio antu kako pije kafu ispod mosta u meni se probudila jos veca nada.

    aferim ante 10.gif

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    02-23-2015 23:21 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    REALISTA REALISTA is a Male
    samo sto nisam


    Poruka: 1375
    Location: Bosna i Hercegovina

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Bila bi nada da je on svojom voljom otisao na stari most, ali ovako samo za "slikanje" i politicki...jadna je ta kafa koju je on popio na starom 21.gif

    Uostalom nije on toliko ni bitan. On je samo plod mrznje ustaske politike. Problem je sto u "zapadnom" dijelu najmanje 90% ih razmislja kao Antisa 21.gif

    02-24-2015 00:13 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
    Magistar Magistar is a Male
    moforaja




    Poruka: 2667

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Taj se ''problem da lako riješiti: pušku u ruke i protjeraj tih 90% govana iz Mostara...ha ja.

    I onda SDA do Žovnice 01.gif

    ___________________________________________________________________

      02-24-2015 00:39 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
      Magistar Magistar is a Male
      moforaja




      Poruka: 2667

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ja mislio piše ''basista Ante iz Mostara'' , pa da vidim o kome je rijeè 13.gif

      ___________________________________________________________________

        02-24-2015 00:46 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
        green green is a Male
        Super Moderator


        Poruka: 7086
        Location: BiH
        pokretac teme Thread Started by green

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        13.gif kanibalijizam

        ___________________________________________________________________

          02-24-2015 00:58 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
          STECAK STECAK is a Male
          moforaja


          Poruka: 3604
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Magistar:

            Taj se ''problem da lako riješiti: pušku u ruke i protjeraj tih 90% govana iz Mostara...ha ja.

            I onda SDA do Žovnice 01.gif


          Nije dao Alija .Bila je SDA do Sirokog na 5/6 kilometara. 35.gif
          Ku 38.gif rac bi ti bila do Zovnice ,bila bi podruznica i u Viru, i u Drinovcima 13.gif .
          Daj bolan @Magistralni, nisi valjda na birou ,pa imas vremena za raju .
          Sad ce tebi @ sema stranacki partner odgovoriti s mjerom il' mozda nece dok se ne vrati -tamo nemaju signal . 13.gif

          02-24-2015 02:29 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
          Maslacak
          SexNepoznat

          Poruka: 58

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Gdje se god Ante okrene - jedno veliko nista. Dobro je ikako u pameti. I on a i ostali mu vrsnjaci.

          02-24-2015 06:41 Maslacak is offline Posalji email za Maslacak Pregledaj poruke od Maslacak Dodaj Maslacak u listu prijatelja
          Magistar Magistar is a Male
          moforaja




          Poruka: 2667

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          A ovakvi k'o Realista ti ne smetaju? Potpuno ista prièa, s tim da se ovdje radi i o opsjednošæu jednim narodom.
          I što je bitno: Ante balavac, maloljetnik, i donekle ga mogu razumjeti, i ima ''nade'' za njega. A Realista je ipak stara kljusina. Trebalo bi i njega malo provodati po Rondou i pokazati mu da i tu žive normalni ljudi.

          ___________________________________________________________________

            02-24-2015 08:56 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
            REALISTA REALISTA is a Male
            samo sto nisam


            Poruka: 1375
            Location: Bosna i Hercegovina

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Magistar:

              Taj se ''problem da lako riješiti: pušku u ruke i protjeraj tih 90% govana iz Mostara...ha ja.

              I onda SDA do Žovnice 01.gif



            Zasto se ranije nisi javio na pocetku teme da osudis Antu i istomisljenike? 14.gif

            Sad si se nasao javljati kad treba braniti Antise...21.gif

            ...pametnom dosta 21.gif

            02-24-2015 16:43 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
            REALISTA REALISTA is a Male
            samo sto nisam


            Poruka: 1375
            Location: Bosna i Hercegovina

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Magistar:

              A ovakvi k'o Realista ti ne smetaju? Potpuno ista prièa, s tim da se ovdje radi i o opsjednošæu jednim narodom.
              I što je bitno: Ante balavac, maloljetnik, i donekle ga mogu razumjeti, i ima ''nade'' za njega. A Realista je ipak stara kljusina. Trebalo bi i njega malo provodati po Rondou i pokazati mu da i tu žive normalni ljudi.



            Nemas ti mene sta vodati u mom gradu, jer za mene je jedan grad i jedna drzava. Ali takvi kao ti razaraju grad i drzavu IZNUTRA.

            02-24-2015 16:46 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
            Stari Grad Stari Grad is a Male
            moforaja




            Poruka: 10597
            Location: iza zvijezde

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Za mene društvo koje proizvodi i stvara ovakve istupe, mišljenja i psihe (a jadni Ante kog je èitav svijet razapeo za to što je on nauèen, prepariran i u èemu je odrastao), kao i ljudi koji formiraju takve uzorke

            nisu baš aman normalni.




            -

            ___________________________________________________________________
            ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
            on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

              moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
            ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
            ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
            .. dosta je vise i tebe i tvoje
              tiranije
            ...

            02-24-2015 17:19 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
            Stari Grad Stari Grad is a Male
            moforaja




            Poruka: 10597
            Location: iza zvijezde

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            REALISTA, jesi li ti stvarno opsjednut jednim èitavim narodom. Npr. , "mrziš" li isto tako fra Petra Jeleèa, koga neki neimenovani 02.gif zovu "renegatom" od "vlastitog naroda", i jesi li isto tako opsjednut vrhom Bosne Srebrene i bosanskim franjevcima ?



            -

            ___________________________________________________________________
            ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
            on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

              moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
            ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
            ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
            .. dosta je vise i tebe i tvoje
              tiranije
            ...

            02-24-2015 19:47 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
            Stranica (5): « prethodna 1 2 3 [4] 5 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com