Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Sta se krije iza odluke Demokratske fronte da ne ucestvuje u formiranju vlade Federacije » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (14): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Haidar
SexNepoznat



Poruka: 338

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..otici u nacionalne torove i sjediti sa vukovima nije mogo ni veci vuk ,to je bio Zlatko i cak veca stranka od komshica ..ja mislim da se mali Komsic precjenio svoje mogucnosti i da je pohlepno zelio na brzinu kolace vlasti ..zar nije bilo logicnije da ide u kooalciju sa SDPom i Fahrom i da naprave jaku opoziciju ,zasvrbili ga prsti za dodjelu ministarstava ,kad imas neko ministarstvo tu se lova krcmi za stranku onda se iz tog resora nemilice kradu budzetna sredstva i niko te ni za sta ne pita ..iz elektro privrede BH telekoma SDA je pokrala milijarde maraka ,pa tako se i Komshicu htjelo na brzaka ucariti neko ministarstvo ..ma ko ga jebe ,sam je sebi potpiso da mu se stranka ugasi na sledecim izborima ..da su sad izbori ne bi glaso za njega jer vidim da je ljigavac


Ti kazes za Komsica da je ljigavac, i to je ono sto ti vidis.
To vise kaze o tebi vec o njemu.
Mislim da njemu nije do fotelja, vec da nesto uradi na gradjanski nacin, onoliko koliko moze. Da mu je do fotelja kao takvih, vjerovatno bi pristao i na one 4 koje mu se nude. Sam je rekao da ne mora i da nece po svaku cijenu u vlast. Mislim da je pitanje vise principijelno, a ako ne citas sta covjek govori, mozda je bolje da ne donosis ocjene tako brzo. Prijedlog koji je do sada odbijao je rasisticko/maximalisticka politika Covica i Iztbegovica (kojoj se nadam se, neko nekada stane u kraj).
Ne, nisam glasao za Komsica, niti bilo koga drugog.

03-04-2015 12:44 Haidar is offline Pregledaj poruke od Haidar Dodaj Haidar u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji
pokretac teme Thread Started by Boza

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Fino receno Haidar 10.gif

Zeljko Komsic ipak nesto vrti i treba mu dati podrsku da nastavi
Vec je poljuljao ljubavnu idilu izmedzu HDZ-a i SDA
Okupljanje socijaldemokrata u Bristolu je mali korak koji uljeva veliku nadu

03-04-2015 12:49 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..cuj to vishe kaze o meni vec o njemu ,golema ti konstatacija ..hahahahaha

..ako je to rasisticko maximalisticka politika koju sprovodi Covic i Izetbegovic kako ti kazes i kako onda objasnjajesh da jedn tako pametan covjek kako ga ti vidish nasjeda naivno i priklanja se toj politici ..vec 20 godina ih je jako dobro upozno i da on nije bio u vlasti i politici do sada ja mu to ne bi ni zamjerio ,ali uci u jedno takvo rasisticko gnjezdo po meni je samo zelja za vlascu ..

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-04-2015 12:55 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nisam ni ja glasao za Komšiæa, samo je procjena od mnogih od raje, graðanski orijentisane raje, da se stvarno olako zaletio, i da je sve ispalo poprilièno neprincipijelno.

I nije da tu nema želje za vlašæu, u kojoj se èesto neke druge vrijednosti olako gube. Nažalost, jer prvi ja bih volio da to nije tako.





-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

03-04-2015 12:58 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ja bi svkog covjeka poljubio u guzicu koji kaze da mu nije do vlasti ,ko bi god to izjavio ja bi mu reko da laze sebe i druge oko sebe ,meni to pomalo lici na price za malu djecu a ne za odrasle ljude ..ima poslovica koja kaze ..bolje je metar vlasti vec hiljade hektara zemlje

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 03-04-2015 u 13:05.

03-04-2015 13:04 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..tako se i Zlaja narcis zaletio u pohlepu za vlascu pa ga je naguzio Izetbegovic ,tako ce zavrsiti i Komshic ,nazalost meni ga je zao ali sam je kriv jer nije poznavo dovoljno svoj karakter i htjeo je na brzinu da preko noci profilira sebe kao treca najvec stranka u BiH ,vjedva da ce na seledecim izbrima da predje izborni prag i vec dosta ljudi mu je otkazalo clanstvo na njegovu stranku

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 03-04-2015 u 13:10.

03-04-2015 13:10 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Fahro da je htjeo mogo je dobiti ne 5 mjesta koliko se bori Komshic ,on je mogo dobiti 8 mjesta .ali je covjek osto principijalan stavu kojega dosledno sprovodi barem sad za sad gdje kaze ne zelim da budem kooalicija onim strankama koje su BiH i njene narode doveli do prosjackog stapa a BiH doveli ovih 20 godina na dno zemalja u svjetu ..za mene je to dosledna politika a ne ulazak po svaku cjenu u vlast i uci u vlast sa crnim djavolom samo radi vlasti

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 03-04-2015 u 13:14.

03-04-2015 13:14 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Haidar
SexNepoznat



Poruka: 338

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Istina je da ljudi hoce vlast samo zbog vlasti i sebicne koristi.
Ima i ona mala manjina ljudi koji hoce vlast zbog toga sto misle da mogu nesto postici, promijeniti na dobro, za SVE ljude koji se nalaze pod tom vlasti.
Nacionalisti hoce prvo svojima, pa drugima sta ostane.
Gradjanski orijentisani ljudi, koji ne ulaze u vlast radi licne koristi, ili koristi samo "njegovih" spadaju u tu manjinu o kojoj govorim.
Mislim da je Komsic jedan od takvih.
Zlatko je lopov i narcis, i bez obzira sto je gradjanski orjentisan, on je opet lopov i narcis. Znaci ne spada u tu manjinu.

03-04-2015 13:46 Haidar is offline Pregledaj poruke od Haidar Dodaj Haidar u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji
pokretac teme Thread Started by Boza

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Cinjenice govore da je Komsiceva dosadasnja politicka karijera bez mrlje i grama lopovluka 10.gif
Normalno je da se politicki ukusi razlikuju
Tesko se odrediti dali je nacinio gresku sto je istupio iz SDP-a
Politika jeste kurva pa se nije lahko zaklinjati u pojedinca odnosno predvidjeti njegove buduce poteze
Vjerujem da ce Zeljko sve uciniti da se udruzi socijaldemokratska opcija

03-04-2015 14:17 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..Fahro da je htjeo mogo je dobiti ne 5 mjesta koliko se bori Komshic...


kako vi tako olako gurate tog Crnogorca u elitu? obièni p0robisvijet, bez obrazovanja, bez ikakve škole, bez politièkog pedigrea.

vidiš da je do mahnitog naroda, podržava nepismenu osobu i gura ga naprijed.

lik je kupio diplomu u Vuèitrnu na Kosovu, završio veèernju školu i kupio diplomu nastavnika likovnog i on da mi vodi državu? uz to nije ni Bosnac, nije ni Hercegovac, nego Crnogorac

___________________________________________________________________

    03-04-2015 14:21 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..Boza tesko je govoriti o tome da Komsic nije pokro nista ,nije jer nije imo priliku za to ,nije imo ni jedno ministarstvo pa se nije mogo okoristiti od bilo sta ..sad vaditi med a prste polizat na prostorima kao sto je balkan je gotovo nemoguce

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    03-04-2015 14:22 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od green:

          citat od vjetar:

        ..Fahro da je htjeo mogo je dobiti ne 5 mjesta koliko se bori Komshic...


      kako vi tako olako gurate tog Crnogorca u elitu? obièni p0robisvijet, bez obrazovanja, bez ikakve škole, bez politièkog pedigrea.

      vidiš da je do mahnitog naroda, podržava nepismenu osobu i gura ga naprijed.

      lik je kupio diplomu u Vuèitrnu na Kosovu, završio veèernju školu i kupio diplomu nastavnika likovnog i on da mi vodi državu? uz to nije ni Bosnac, nije ni Hercegovac, nego Crnogorac






    ..tipicna konstatacija za mostarca i balkanca ,nigdje na svjetu ljudi ne mogu da podnesu neciji uspjeh kao u Mostaru i na balkanu 02.gif

    ..znaci da bi bio dobar bizmismen ili politicar morash imati diplomu ..dr ..mr i pr..i rodjeni mostarac

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 03-04-2015 u 14:25.

    03-04-2015 14:24 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Boza:

      Tesko se odrediti dali je nacinio gresku sto je istupio iz SDP-a...


    Boza, jesi li gledao video, skup SDP-ovaca u Lukavcu kod Tuzle, ona tuzlanska grana SDP-a?

    Selim Bešlagiæ otvoreno o kriminalu unutar SDP-a, potpuno odobravanje Komšiæevog izlaska iz kriminalnog SDP-a, poimenice navoðenje imena koji uzimaju milione iz Elektroprivrede BiH, a èlanovi su SDP-a BiH, ove sarajevsko-konjièkog ogranka, ogrezlog u kriminal i nepotizam. Sve to izjavio Selim Bešlagiæ u videu:

      bjxLrF86unM

    03-04-2015 14:28 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    Boza Boza is a Male
    moforaja




    Poruka: 4600
    Location: ni na nebu ni na zemlji
    pokretac teme Thread Started by Boza

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Jedan je od rijetkih kome niko od onih sto ga nevole nije pronaso neku mrlju ili podmetnuo lose namjere

    03-04-2015 14:37 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od vjetar:

      ..tipicna konstatacija za mostarca i balkanca ,nigdje na svjetu ljudi ne mogu da podnesu neciji uspjeh kao u Mostaru i na balkanu 02.gif

      ..znaci da bi bio dobar bizmismen ili politicar morash imati diplomu ..dr ..mr i pr..i rodjeni mostarac


    kad ti u Švedskoj i Danskoj ministri unutrašnjih poslova budu imali diplomu nastavnika likovnog vaspitanja, onda æe ti vrijedit ova tvoja argumentacija

    ___________________________________________________________________

      03-04-2015 14:53 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      Boza Boza is a Male
      moforaja




      Poruka: 4600
      Location: ni na nebu ni na zemlji
      pokretac teme Thread Started by Boza

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Green,nemoze se optuziti citav SDP radi interesnih pojedinaca
      Gledaj ovo,Beslagic 20godina pokrivo svoje lopove koji su poharali i pokrali tuzlanski kanton,kanton sa najrazvijenijom
      privredom u BiH,kanton sa minimalnim medzunacionalnim trzavicama
      Socijaldemokracija ce se opet objediniti kroz SDP i to je normala

      03-04-2015 14:58 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od green:

            citat od vjetar:

          ..tipicna konstatacija za mostarca i balkanca ,nigdje na svjetu ljudi ne mogu da podnesu neciji uspjeh kao u Mostaru i na balkanu 02.gif

          ..znaci da bi bio dobar bizmismen ili politicar morash imati diplomu ..dr ..mr i pr..i rodjeni mostarac


        kad ti u Švedskoj i Danskoj ministri unutrašnjih poslova budu imali diplomu nastavnika likovnog vaspitanja, onda æe ti vrijedit ova tvoja argumentacija





      ..imali smo Piju Kjersgaad ..bila je cistacica sa srednjom skolom predsednica stranke i predsednik vlade

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      03-04-2015 15:18 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      .meni je interesantan Mostar bas po pitanju Fahre ,kad sam ga god spomeno bilo kome dao mi je uniformisan odgovor bas kao i ti ,kako jedan tako svi ,tako smo mi igrali se na neretvi ili na bazenu skokova u vodu i cilj je bio napraviti ludji skok ..tako se i Mostarci takmice ko ce vishe nablatiti Fahru ..na tim frustracijama prema Fahri kazu ma jebo izbore koji cu kurac glasat jer svi su isti ,oda ja na fuka u fejicevu ima ko glasat za mene jer glso ne glaso nista od toga necu dobiti ..tako evo 20 godima nam Covic i Izetbegovic prodaju maglu po Sarajevu i Mostaru i cjeloj BIH

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 03-04-2015 u 15:24.

      03-04-2015 15:23 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7086
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      pogledaj koliko je pametnih i poštenih ljudi napustilo SBB stranku unazad samo 6 mjeseci
      i Dragan Vikiæ ga je otkvitao

      ___________________________________________________________________

        03-04-2015 15:27 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..ja nesto neznam da je i jedan Ministar imo skole za onu funkciju koju je obavljo .doktor medicine obnasa funkciju minsitra za sumarstvo i energetiku ,neki tamo za puteve i saobracaj nema blage veze sa svojom skolom koju je zavrshio ..znamo fala bogu dan kako su djeljene stranacke faklultetske diplome posle rata ..bolje Fahri da je nema ako je diploma mjerilo znanja sa njihovim kojega oni imaju ..naeka i jedan taj minstar napravi bilo sta slicno Fahrinom imanju ,eto slomishe se dvadeset godina Izetbegovic pokra sve sto se pokrasti moglo pa ne napravi ono sto je on napravio ..zasto bi onda bilo loshe dati jednom takvome covjeku da vodi drzavu ,fahro ako se nakro njemu je dosta za cjeli zivot to sto ima i sigurno da mu fali i politickog uspjeha a to mu narod ne dozvoljaje ili nece da prepozna u njemu rjeshenje za ovu zemlju

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        03-04-2015 15:32 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        Stranica (14): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com