Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Sta se krije iza odluke Demokratske fronte da ne ucestvuje u formiranju vlade Federacije » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (14): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..covjek koji je dobio preko 100 optuznica i sudski procesa protiv svih ti stranacki skolovani kadrova i na njima zaradio preko 2000 hiljada maraka ,koje je odma prosledio u humanitarne svrhe za pomoc narodu ..neskolovani covjek koji je kao ministar policije odbio da pendreci svoj narod i sto mu skidam kapu ,vidjecemo kako ce ti skolovani i fakultetski obrazovani kadrovi na njegovom mjestu koji su doshli reagovati na slicna desavanja koja ce se sigurno u proljece ili na ljeto desavati ponovo ili u nekoj skoroj budicnosti

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-04-2015 15:46 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

odbio jer je on poslao taj narod da pale zgrade 02.gif
na Ilidži imam rodicu udatu za nekog Radonèiæa.
oni, kao Fahrina rodbina, govore sve najgore o Fahri.
meni je to dovoljno za izvuæ neke zakljuèke

___________________________________________________________________

    03-04-2015 16:06 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..

    ..ja kad sam pravio kucu za svaki red cigle koji je isho prema gore sve je manje i manje bilo rodbine 02.gif

    ..sta bi to narod izgubio sa Fahrom u odnosu na ove sto im daju i pruzaju ? de mi odgovori

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    03-04-2015 16:15 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    tu si u pravu. ništa bolji nisu ni ostali i ovi sada. ali moramo imati neke principe, neka pravila, neke manire.

    zašto da mi državu vodi stranac u toj državi? u predizbornoj kampanji cijelo Sarajevo oblijepljeno plakatima: "Fahrudin Radonèiæ - Bošnjak", smorio se èovjek koliko mu je bitno da ga prihvate kao Bošnjaka, kao Bosanca, a on to nije, niti æe ikada biti. Bosanac æe biti tek njegovo dijete, roðeno u Sarajevu, a ne u Ivangradu, to jest današnjim Beranama, Crna Gora

    ___________________________________________________________________

      03-04-2015 16:26 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..Ni Misho Maric nije bio rodjeni Mostarac pa se trudio da to postane ..

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 03-04-2015 u 16:41.

      03-04-2015 16:40 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ...20 godina iz principijalnosti i nashoj odbojnosti prema njemu je bitnije ko je rodjeni Mostararac ili Sarajlija i zbog tog principa koji nam je jako bitan trpimo kojekava ponizenja od nacionalni stranaka i dovedeni smo na rub egzistenicje ..jako nam je bitno to porijeklo u moru siromastva gladi i bjede ..ako je to najvaznija sporedna stvar onda nea nam je i dalje ostaje da se hranimo pedigreom ljudi a ne njihovoj sposobnoscu

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 03-04-2015 u 16:50.

      03-04-2015 16:45 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..sad je to nesto loshe ako se covjek trudi da postane Bosnjak ili Sarajlija ..onda nam nije valjo ni Misho Maric koji je citav svoj zivot potroshi da bude i postane Motarac ..dobro smo mi cudan narod ,dobro .sv nam je vishe vaznije od onog sustinksog ,cak nam je vazno i cudno sto neko ne nosi najnoviji mobitel,,jebo ti Mishu Marica kad nije rodjeni Mostarac .koji ce nam kurac

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 03-04-2015 u 16:57.

      03-04-2015 16:54 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7086
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      kako ne razumiješ da je to narcisodina seljaèina 04.gif

      jedanput gostovao u CD-u Senada Hahžifejzoviæa...
      i pita ga Senad: vi, gospodine Radonèiæu imate stan u istoj zgradi kao i gospodin Sulejman Tihiæ?
      kaže Fahro: da, imam.
      pita Senad: a na kojem spratu ste vi, a na kojem Suljo?
      kaže Crnogorac: pa, zna se! ja sam uvijek iznad, uvijek su drugi ispod... 21.gif

      i nasmija se, kao to nešto smiješno

      to nije smiješno, nego govori koliko je samoljubiv, samodopadljiv, narcis

      ___________________________________________________________________

        03-04-2015 17:03 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..jebiga ,traziti dlaku u jajetu je uvjek dobro kad se nema drugi argumenata za odgovor ili za ono sto se ne zeli postici ..pa nam onda i samoljubivost necija smeta ,ko bi to nama ugodio i kakav bi to trebo da izgleda politicar da ga mi svi prihvatimo ,ako ga budemo cekali onako kako ga ti ili mnogi zamishljaju sigurno ga necemo nikada imati ..svi ljudi imaju neki mana ,ali ako nesto dobro zeli da radi za cjelo drustvo i to pokazuje da zna kakveto veze ima sto on kaze uvjek su drugi ispod a ja sam iznad

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        03-04-2015 17:31 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        green green is a Male
        Super Moderator


        Poruka: 7086
        Location: BiH

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od vjetar:

          ko bi to nama ugodio i kakav bi to trebo da izgleda politicar da ga mi svi prihvatimo...


        pa, recimo gospon Željko Komšiæ

        nit je šta ukrao, niti je šta lagao. zlatni ljiljan, deèko iz prvih rovova na Igmanu

        dok je ovaj hohštapler mnogo toga ukrao, kumovi mu narko-dileri, Keljmendi i ostala bagra...
        u svojim novinama svakodnevno laže, sve neistina do nesitine... i tako dalje, i tako dalje

        ___________________________________________________________________

          03-04-2015 17:34 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
          vjetar vjetar is a Male
          moforaja


          Poruka: 13977
          Location: dk

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ..cim je preso da bude kooalicija u vlasti sa nacionalistima to je za mene reklo sve o njemu ..ja sam mu vjerovo vishe vec bilo kome drugome ,fahro mi je nuzno zlo u odnosu na Izetbegovica i Covica i volim vishe Fahrinom govnetu jer je vrjednije od ove dvojice zajedno ,ako se neko prikljuci takvim ljigavcima kao sto su njih dvojica u mojim ocima automatki pada njegova vrijednot .pa tako je i Komshic izgubio kredibiltet za koji sam mu davo

          ___________________________________________________________________
          laku vam noc pijuni

          spavajte ko lavovi i ko kraljevi

          03-04-2015 17:42 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
          REALISTA REALISTA is a Male
          samo sto nisam


          Poruka: 1375
          Location: Bosna i Hercegovina

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ....opet tajac.... 21.gif

          03-05-2015 00:46 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
          Haidar
          SexNepoznat



          Poruka: 338

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            http://www.avaz.ba/clanak/167009/raspudic-politika-df-a-je-sovinisticka


          Ne znam je li Nino vidio sta sam ja juce pisao, pa mi odgovorio Preko Dnevnog Avaza 11.gif 13.gif
          Interesantno kako svi vidimo stvari na drugi nacin.
          Mislim da je ovo tipican primjer nacionaldemokratije, dijelom jedna vrsta rasizma (hrvatski glas vrijedi u toj demokratiji duplo vise nego drugi glasovi) i nadasve sovinizam.

          Ne osporavam pravo na vidjenje stvari na razlicite nacine. Nino i ja potpuno razlicito gledamo na demokratiju. On gleda (kao i Covic) iz nacionalnog ugla, ja iz gradjanskog.

          Htjeli mi ili ne, tu je sustina problema.... Na kraju krajeva, nacionalno nam je donijelo rat i ubijanje. Kako nam to isto moze donijeti mir i blagostanje???

          03-05-2015 11:35 Haidar is offline Pregledaj poruke od Haidar Dodaj Haidar u listu prijatelja
          abraxas abraxas is a Male
          moforaja




          Poruka: 6999
          Location: Jazzbina Abraxas

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Smrt narodu - sloboda èovjeku.

          03-05-2015 13:01 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
          Boza Boza is a Male
          moforaja




          Poruka: 4600
          Location: ni na nebu ni na zemlji
          pokretac teme Thread Started by Boza

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Cuj Nineka Raspudica kako stenje i laje na Zeljka Komsica i proglasava ga sovinistom 13.gif 13.gif 13.gif

          03-05-2015 16:07 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
          vjetar vjetar is a Male
          moforaja


          Poruka: 13977
          Location: dk

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ..Nino je jedan obican nacionalista i filandra

          ..par puta sam ga gledo i smrdi na sovinizam i posle toga ga nisam vishe gledo i nema mi sta novo reci

          ___________________________________________________________________
          laku vam noc pijuni

          spavajte ko lavovi i ko kraljevi

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 03-05-2015 u 16:22.

          03-05-2015 16:20 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
          REALISTA REALISTA is a Male
          samo sto nisam


          Poruka: 1375
          Location: Bosna i Hercegovina

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Nino je jedan obicni USTASA, a i on to zna i ponosi se sa tim 21.gif

          Medjutim nije problem u Nini. Problem je sto ti vecinu iz tog tora theras u jednu zajednicu u kojoj oni ne zele da zive. U tome je problem. 21.gif

          03-05-2015 17:05 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
          REALISTA REALISTA is a Male
          samo sto nisam


          Poruka: 1375
          Location: Bosna i Hercegovina

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Evo u par navrata sam pozivao Magistra da gledamo nase zmajeve zajedno uz pice i mezu na Rondou i on se samo usuti, sto mi dovoljno govori da ne zeli zajednicu. 21.gif

          03-05-2015 18:13 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
          green green is a Male
          Super Moderator


          Poruka: 7086
          Location: BiH

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          možda nisi njegov nivo 35.gif

          ___________________________________________________________________

            03-05-2015 18:21 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
            REALISTA REALISTA is a Male
            samo sto nisam


            Poruka: 1375
            Location: Bosna i Hercegovina

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Pa nisam njegov nivo iz razloga sto bi on navijao za Andoru a ja za zemlju u kojoj zivim 21.gif

            Ne znam kako mu ugoditi? On bi zelio da se pripoji Hrvatskoj, ili da osnuje Herceg-Bosnu, ali sta cemo sa onim narodom koji nisu mogli protjerati? Mozda da naprave jedan "berlinski" zid pa da nas nekako ne gledaju? 14.gif

            Kako rijesiti taj problem? Pitam se samo koliko u visinu bi morali podici taj "berlinski" zid da nas nikako ne gledaju s obzirom da ne zele imati nista sa nama? 14.gif

            03-05-2015 18:28 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
            Stranica (14): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com