Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Ko je odgovoran za ovo ? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mene ne cudi da ovi mostarski gastarbajteri imaju takvo ponasanje ,valjda se udomacili ,pa vise ne haju .
Sjecem se jedne "gospodje" , kako u ratu gulise krompiru na balkonu ,onako preko balkonske ograde a kora bi letala i padala dolje na zemlju .Valjda je "gospodja" kontala i tada na organik djubrenje trave .
Tesko li je selo iz seljaka istjerati,miliboze.

03-30-2015 22:49 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

RE: Ko je odgovoran za ovo ? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Ferrari:

    Pogledah danas ovaj clip :



      https://www.youtube.com/watch?v=4TzWLHD3TAE&feature=youtu.be



    I postavlja se logicno pitanje ,
    ko je odgovoran za ovakvo stanje u gradu ?

    Mi ?
    Oni ?
    Niko ?
    Svi skupa ?
      Svemirci
    ?

    .....





Bio je posebno jedan na forumu... 13.gif



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

03-30-2015 23:17 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

        citat od pravimostarac:

          citat od tana:

        ljudi probudite se. budimo realni. nije ovdje rijec o kesi bombona.

        ova situacija se moze vidjeti u mostaru, i mozda u indiji i to u nekim zabitim krajevima.
        uglavnom tako gdje drzava i vlast ne postoji. u nasoj drzavi i nasem gradu vlast je sama sebi cilj.


        video gore je nazalost realan presjek situacije u mostaru, a mozda i u bih.
        ime klipa je potpuno adekvatno: "mostar apokalipsa"

        do nas je. mi biramo vlast. davno je bio rat da bi nam sluzio kao izgovor. do nas je.


      To nema nikakve veze sa vlastima
      to je u pitanju nekultura stanovnika, neæu da kažem graðana

      nisam primjetio gomile smeæa kad gledam neki dokumentarac iz Afrike ili Amazona oko njihovih nastambi



    ne slazem se. isti ti ljudi zive po zapadu(gastarbajteri) pa je tamo sve cisto i fino.



Ima ove tanine, pravi... èinjenica je da ta nekultura itekako postoji (mada tu postoji sigurno destruktivnost izazvana nezadovoljstvom postojeæim stanjem koje traje veæ dugi niz godina).

Opet je èinjenica da i ovo stanje koje može izazvati destruktivnost kod stanovništva, tj, pojedinaca ima s tom nekulturom i slobodom kojom se ona ispoljava jednu zajednièku stvar:

nepostojanje jedne sreðene države, koja je u stanju (i koja jasno želi i pokazuje da je spremna) sankcionisati takvo ponašanje dobrim novèanim i drugim kaznama.

Tamo gdje takva država postoji i gdje su ljudi o svom poslu se ovakve stvari manje dogaðaju, a gdje god postoji bijeda, raslojenost i socijalni problemi se ovakvi problemi javljaju.

Ovo što tana govori na temi je taèno, da bi se došlo do kulture kod pojedinaca (a to je duži period gdej se gradi svijest) u meðuvremenu je neophodna jedna stvar da ta svijest zaživi, a to je država, tj. sreðena i decidna vlast.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

03-30-2015 23:24 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

U nas se svijest kod naroda "gradi" svakih 50-tak godina .
Jel' to k'o ono kad dodju "gastarbajteri" sve zajaksuze da se ojadu grad zabavi cijelu godinu , a i one kesurine sakriju pa kad Neretva nadodje a i sjeverac puhne sve izmigolji i zakaci se sto za dracu sto za ogradu.
Jedino ako su to gastarbajteri sto im je Mostar -Zapad(nekad bio) ili pak oni sto sa zapada dodju u Mostar k'o gastarbajteri.

03-31-2015 00:03 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

odgovori su taèni, i jedan i drugi.
i do nas je i do sistema je.

ustvari je do kritiène mase. nekulturni su brojèano nadvladali kulturne. lopovi su nadvladli poštene.
sve ono negativno je u veæini i živimo u teškim vremenima, mi na Balkanu.

ono što je crnjak, svake godine je sve gore i gore. ode život, troši se kao sapun.
gdje si bio, nigdje, šta si radio, ništa.

___________________________________________________________________

    03-31-2015 00:28 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9503
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od green:

      Paša, ja ne mogu naèistiti... svaki dan kad proðem svojoj ulicom, berkam kese, k'o komunalac po cesti. 21.gif kad bi samo jedan jedini dan svako pokupio samo 2 odpatka, sve bi zablistalo... ali neæe glumci, ispod èasti im to...


    slazem se s tobom prijatelju

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    03-31-2015 07:46 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17879
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    da je drzava zdrava organizovalo bi se akcija ciscenja grada. skole bi ucestvovale u tome.
    vremenom bi se gastarbajteri naucili.

    ali ova drzava ne zeli pozitivne akcije, jer su takve akcije korak naprijed prema zdravoj drzavi.
    sta ce njima zdrava drzava, ta nisu mahniti bogati? bolje im je ovako. sto bolesnija drzava - to bolje za njih. vlasti se vrlo konstantno i kvalitetno bore protiv pozitivnih stvari, i ulazu puno napora u to da bi drzava sve vise tonula.

    truhla drzava - njihova dobit. zdrava drzava - oni u zatvoru. pa ti sad vidi zasto bosna ne napreduje ni milimetra. rat je bio prije 20 godina, i stanje je danas gore nego poslije rata. njihov plan radi odlicno. sve vise tonemo. i to je jedan zacarani krug u kojem se ne nazire rijesenje. mislim da ni nasa djeca nece docekati da bosna bude normalna drzava. mozda ni nasi unuci.

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    03-31-2015 18:50 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17879
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    *ko se sjeca akcije "ali ne treba ni ovom gradu"?

    nekada davno bila je reklama na tv kad pajdo baci papir na cestu i djevojcica uzme papir, stigne ga i kaze: ovo vam je ispalo. (daje mu papir)

    pajdo kaze: ali ovo meni ne treba

    curica kaze: ali ne treba ni ovom gradu.



    ko se sjeca?
    to je bila zdrava drzava. a ovo danas je .... da ne psujem sada :)

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    03-31-2015 18:52 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    Boza Boza is a Male
    moforaja




    Poruka: 4600
    Location: ni na nebu ni na zemlji

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nisam mogao izdrzat da gledam gomilu smeca udaljenu 50-tak metara od mog stana,angazovah covjeka koji ima
    petero djece i nesta gomila istog dana.Angazovah 3-jicu omladinaca da ociste 5 podruma i zajednicke prostorije
    u zgradi ,Nekako me ovo sve ispuni i halalosum 1100 maraka koje dadoh vrijednim ljudima koji posteno prezivljavaju

    Tana ima pravo,pustimo papirice koje bacaju djeca i prazne kese koje prikaci sjeverac na obale Neretve To se eliminise
    prilicito azurno
    Gradska uprava ima sredstva i milion nacina da sankcionise one koji bacaju pune kese i zagadzuju Neretvu

    03-31-2015 20:01 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ali gradska uprava ,vjerovatno,nema para da plati grijanje ljudima u kancelarijama
    koji "crkavaju" od hladnoce, ali svi iz ljubavi prema svojim strankama redovno dolaze na pos'o
    iako vec nekoliko mjeseci nisu primili placu bas kao i stranacki/politicki furer-i.
    Ne moze me niko "ubjediti" da nagomilano smece na jednom mjestu npr.na Korzu predstavlja odgovornost ljudi koji ga tu odlazu.
    Valjda neko prima placu da sve to organizuje , i realizuje kao i oni koji ce to uciniti (za saku dolara).
    Ili se opet trazi kakva situacion i milostinja .
    Sve odgovorne dostojanstveno pripeti uz zid ,i steljati.









    (gloginjama iz puhaljke)

    03-31-2015 21:24 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    Boza Boza is a Male
    moforaja




    Poruka: 4600
    Location: ni na nebu ni na zemlji

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Dobro si reko,pustili smrad nebi li iscupali-isprosili koju banku od zapadnjaka,onda pola stave u svoj dzep putem
    izmisljenih dnevnica i navodnog rada u komisijama
    Ta lopovska masinerija je odmah poslije rata ukinula SDK-a kako bi mogli hapat do besvjesti
    U tome su bili jedinstveni,sve drugo sto je vrijedilo razjebali

    04-01-2015 09:25 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
    Rashtika Rashtika is a Male
    bice nesto od mene




    Poruka: 271
    Location: Podhum

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Ferrari:

      Prije par godina bio u Mostaru ...
      Slusam cjelo vrijeme jedne te ste Price :
      ne moze se , tesko , krivi nam ovi , krivi nam oni , bla bla bla ...
      i vozim ja s' Luke prema gradu
      i tamo izmedju dva harema , postavili klupe i pored klupa
      kante za otpatke , fino za pogledati i taman kad sam
      ja nailazio grupa mladica razvalise jednu od tih kanti
      i pocese je sutati nogama ... 08.gif
      ja na rucnu i iz auta , oni kad su mi vidili facu pobjegose
      preko donjeg harema prema neretvi ...
      sreca njihova a bogami i moja pa ih nisam stigo .
      Ne znam sta bi im tog momenta uradio ..
      Uspio sam im samo slatko opsovati sve do 7 koljena unazad
      i reci da su ove klupe i kante plecene i od mog poreza
      i da im to nije babovina pa da se tako ponasaju sa drustvenom imovinom.
      I sad onako ljut sjedam u Auto i Kazem ovom suvozacu koji mi
      je prije Toga satima drzo predavanje o tome ko 'nam' je sve kriv za
      ovu danasnju situaciju ... jeli tebi sad jasno ko ti je kriv i zasto smo
      danas ovdje gdje jesmo ?
      Sreca nije nista odgovorio i od tada mi vise nije drzo nikakva predavanja ...


    hahah Gdje ih ne stize..da te dobro namlate
    Mora da si rekao tom prijatelju,"Drzi me da ih ne razbijem" 04.gif

    ___________________________________________________________________
    25.gif

    04-05-2015 09:52 Rashtika is offline Posalji email za Rashtika Pregledaj poruke od Rashtika Dodaj Rashtika u listu prijatelja
    Ferrari Ferrari is a Male
    mister foruma '03, '04




    Poruka: 1841
    Location: Maranello
    pokretac teme Thread Started by Ferrari

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ispravio post 11.gif



    tek sam kasnije vidio da je zensko u pitanju ...
    mislio sam da je rashtika ON , pa te izazvah na megdan 02.gif
    rashtiko moja fina , sumnjam da bi me oni razbili ,
    a kao sto mozes procitati sad mi je drago da ih nisam stigo
    bolje i za mene a pogotovo za njih .
    proslo je od toga par godinica , sad se je malo zrelije
    i sad da to vidim samo bi okreno glavu ...
    ako ljudima koji zive dole to ne smeta , ne smeta onda ni meni
    koji sam u mostaru 7-10 dana godisnje , meni fala bogu ostaju uspomene
    na jedan ljespsi i bolji Mostar , kojeg nazalost vise nema .
    ali sve manje Imam snage da ispravljam necije greske .

    ___________________________________________________________________
    Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ferrari dana 04-06-2015 u 20:42.

    04-06-2015 20:26 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5249
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nema tu vishe ispravljanja . Sve ode u provaliju ... zasad je dobro dok drze marku uz Euro. To je naravno vjeshtachki. Kad bude realno .....odoshmo u 3PM .

    04-06-2015 21:51 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    cistoca je jedan od vecih problema u gradu i nazalost ona jeste politicko pitanje...jer imamo bezbroj komunalnih preduzeca...jedne osnovao grad, drugi od prije rata...treci privatnici itd...ima tu svega i svacega....a postoji i vrlo jednostavno rijesenje samo nije u interesu politickih otaca da se to rijesi...i ne bih se slozila da su mostarci nekulturna bagra...nego ne postoji zakon koji ce te natjerati da se ponasas "ekoloski osvjesten"....mislim da amerikanci, svedjani,norvezani nisu kulturni i ekoloski osvjesteni jer su eto oni mentalitetom takvi...ne, zakon ih je natjerao da se tako ponasaju...ocekivati u gradu u kojem nema gradskog vijeca i u kojem ekonomija stagnira da se gradjani ponasaju savjesno je apsurdno...

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      04-07-2015 09:15 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9503
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      snimljeno prosle sedmice nekada udarno mjesto za mostarce sada pustos i smetlje
      presao sam na adu a tamo jad i cemer


      Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      04-07-2015 19:43 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      prowler2 prowler2 is a Male
      moforaja


      Poruka: 5249
      Location: usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od refleksija:

        cistoca je jedan od vecih problema u gradu i nazalost ona jeste politicko pitanje...jer imamo bezbroj komunalnih preduzeca...jedne osnovao grad, drugi od prije rata...treci privatnici itd...ima tu svega i svacega....a postoji i vrlo jednostavno rijesenje samo nije u interesu politickih otaca da se to rijesi...i ne bih se slozila da su mostarci nekulturna bagra...nego ne postoji zakon koji ce te natjerati da se ponasas "ekoloski osvjesten"....mislim da amerikanci, svedjani,norvezani nisu kulturni i ekoloski osvjesteni jer su eto oni mentalitetom takvi...ne, zakon ih je natjerao da se tako ponasaju...ocekivati u gradu u kojem nema gradskog vijeca i u kojem ekonomija stagnira da se gradjani ponasaju savjesno je apsurdno...
      10.gif

      04-07-2015 20:37 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
      STECAK STECAK is a Male
      moforaja


      Poruka: 3604
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od pasha:

        snimljeno prosle sedmice nekada udarno mjesto za mostarce sada pustos i smetlje
        presao sam na adu a tamo jad i cemer






      tako je to kad i prirodna (nekada drustvena svojina ) dobra prime jednonacionalni predznak onda "im" niko ne moze nista jer uvjek kazu "a idi tamo eno ti tvoga djela rijeke ,kako je samo prljav"a u stvari je samo izgovor da bi se zataskala svoja nemarnost tj,pljackanje novca namjenjenog bas za odrzavanje cistoce okolisa.Dok ne bude recimo ,kotlina Mostara jedna prirodna ,ekoloska sredina nad kojom nece niko vladati vec imati i izmirivati ob(a)vezu "dusit "cemo se u sopstvenim fekalijama.
      Niko nije "osvjescen " dok ga se ne udari po dzepu, pa tako ni ameri ,izbaci sta na auto putu kroz prozor ne gine ti 300$ globice ziher .U nas se poseres na sred ulice i ulica dobije kjut nadimak "posrana" 13.gif a danasnjih 75% i nezna koja je to ulica pa su zato tamo napravili veleposlanstvo .

      04-07-2015 22:09 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
      prowler2 prowler2 is a Male
      moforaja


      Poruka: 5249
      Location: usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od STECAK:

            citat od pasha:

          snimljeno prosle sedmice nekada udarno mjesto za mostarce sada pustos i smetlje
          presao sam na adu a tamo jad i cemer






        tako je to kad i prirodna (nekada drustvena svojina ) dobra prime jednonacionalni predznak onda "im" niko ne moze nista jer uvjek kazu "a idi tamo eno ti tvoga djela rijeke ,kako je samo prljav"a u stvari je samo izgovor da bi se zataskala svoja nemarnost tj,pljackanje novca namjenjenog bas za odrzavanje cistoce okolisa.Dok ne bude recimo ,kotlina Mostara jedna prirodna ,ekoloska sredina nad kojom nece niko vladati vec imati i izmirivati ob(a)vezu "dusit "cemo se u sopstvenim fekalijama.
        Niko nije "osvjescen " dok ga se ne udari po dzepu, pa tako ni ameri ,izbaci sta na auto putu kroz prozor ne gine ti 300$ globice ziher .U nas se poseres na sred ulice i ulica dobije kjut nadimak "posrana" 13.gif a danasnjih 75% i nezna koja je to ulica pa su zato tamo napravili veleposlanstvo .
      Treba nas po dzepu. Tu se malo dizgine povuku. Radije ubaci u korpu za otpatke nego plati 50 maraka za kaznu . To je jedini nachin. Ovde u USA se isplatio.

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane prowler2 dana 04-08-2015 u 18:11.

      04-08-2015 18:10 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9503
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od prowler2:

            citat od STECAK:

              citat od pasha:

            snimljeno prosle sedmice nekada udarno mjesto za mostarce sada pustos i smetlje
            presao sam na adu a tamo jad i cemer






          tako je to kad i prirodna (nekada drustvena svojina ) dobra prime jednonacionalni predznak onda "im" niko ne moze nista jer uvjek kazu "a idi tamo eno ti tvoga djela rijeke ,kako je samo prljav"a u stvari je samo izgovor da bi se zataskala svoja nemarnost tj,pljackanje novca namjenjenog bas za odrzavanje cistoce okolisa.Dok ne bude recimo ,kotlina Mostara jedna prirodna ,ekoloska sredina nad kojom nece niko vladati vec imati i izmirivati ob(a)vezu "dusit "cemo se u sopstvenim fekalijama.
          Niko nije "osvjescen " dok ga se ne udari po dzepu, pa tako ni ameri ,izbaci sta na auto putu kroz prozor ne gine ti 300$ globice ziher .U nas se poseres na sred ulice i ulica dobije kjut nadimak "posrana" 13.gif a danasnjih 75% i nezna koja je to ulica pa su zato tamo napravili veleposlanstvo .
        Treba nas po dzepu. Tu se malo dizgine povuku. Radije ubaci u korpu za otpatke nego plati 50 maraka za kaznu . To je jedini nachin. Ovde u USA se isplatio.


      slazem se po dzepu udariti ali i edukacija
      moraju raja shvatiti da je ovo nase, svih nas

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      04-08-2015 21:57 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com